{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 25113 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 29, 2010, 22:45:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууууууууу,все съм виждала ментета,ама като това... Shocked
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #46 -: Ноември 29, 2010, 22:46:40 »
Раздели ТемаНагоре

Е то жълто бре?
Такова ли е наживо или така е излязло на снимката? Съвсем жълто е.
Активен
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 29, 2010, 22:46:44 »
Раздели ТемаНагоре

Силвенче, благодаря ти, аз я бях компресирала но ми пишеше че формата не бил такъв,но сега стана и е очеизвадно какъв цвят е колието, а към  dacetooo разбрах те,мила, но това от къде е колието за мен е без значение,важното е че не е сребърно
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 29, 2010, 22:49:17 »
Раздели ТемаНагоре

колието е почти като на снимката, само че на места е по-жълто, а на други клони към бяло но пак с жълт оттенък
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 29, 2010, 22:54:52 »
Раздели ТемаНагоре

ТОЗИ ФОРУМ Е ЗАТОВА, КАТО ИМАШ НЕРАЗРЕШИМ ПРОБЛЕМ, ДА ГО СПОДЕЛИШ И КОЙТО ТРЯБВА ДА ТИ СЕ ПРИТЕЧЕ НА ПОМОЩ, НИКОЙ НЕ Е ТУК, ЗА ДА СИ УБИВА ВРЕМЕТО, А ТЕЗИ ПОТРЕБИТЕЛИ,КОИТО ПОДОБНИ ТЕМИ ГИ НАТОВАРВАТ,ПРОСТО ДА НЕ ГИ ЧЕТАТ,НО ДА НЕ ЗАБРАВЯТ ,ЧЕ И ТЕ МОГАТ ДА ПОПАДНАТ В ПОДОБНА СИТУАЦИЯ.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 29, 2010, 22:56:15 »
Раздели ТемаНагоре

ТОЗИ ФОРУМ Е ЗАТОВА, КАТО ИМАШ НЕРАЗРЕШИМ ПРОБЛЕМ, ДА ГО СПОДЕЛИШ И КОЙТО ТРЯБВА ДА ТИ СЕ ПРИТЕЧЕ НА ПОМОЩ, НИКОЙ НЕ Е ТУК, ЗА ДА СИ УБИВА ВРЕМЕТО, А ТЕЗИ ПОТРЕБИТЕЛИ,КОИТО ПОДОБНИ ТЕМИ ГИ НАТОВАРВАТ,ПРОСТО ДА НЕ ГИ ЧЕТАТ,НО ДА НЕ ЗАБРАВЯТ ,ЧЕ И ТЕ МОГАТ ДА ПОПАДНАТ В ПОДОБНА СИТУАЦИЯ.
Напълно подкрепям!
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 29, 2010, 23:00:55 »
Раздели ТемаНагоре

колието е почти като на снимката, само че на места е по-жълто, а на други клони към бяло но пак с жълт оттенък
здравейте успях най накрая да прочета цялата тема за мен това нещо не е сребро то се вижда и на снимката аз нося само сребро  към 40гр ланец и извинетеме но е много по мосивно от това което уж е 50гр
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 29, 2010, 23:03:40 »
Раздели ТемаНагоре

СПИРАМ ДА ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ,ЦЕЛТА НА ТЕМАТА НЕ Е ДА СИ ПИША С ТЕБ ТУК, ТОВА МОЖЕШЕ ДА СТАНЕ НА ЛИЧНИ, АКО ТИ НЕ МИ БЕШЕ ОТКАЗАЛА КАТЕГОРИЧНО, ПОРАДИ КОЕТО ПРИБЯГНАХ ДО ТЕМАТА КАТО КРАЙНО СРЕДСТВО.
ами написащом само двете си пишем защо беше нужно да откриваш тема във форума ,?Huh??но ти си знаеш ,но не ме изкарвай виновна ,много моля ....не сме за един ден
хайде сега ,колието вече е златно ,ами то до утре и от платина може да стане няма да се изненадам ,напълно съм съгласна с написаното от една от потребителката ( че сме големи хора ,(да ама явно някои хора не са ,и им е нужна публичност и ЛЪЖА за да се докажат ,проблема си е техен ,ами то като се замисля и колие с този грамаж от тенекия по магазините не можеш да си вземеш на тази цена ,но ме заболя много че искат да ме изкарат че ЛЪЖА ,ЗАЩОТО НЕ СЪМ ПРОМЕНЯЛА ОБЯВАТА СИ МОЖЕ ДА Я ВИДИТЕ В ЕДИНСТВЕНИЯ И НЕПОДПРАВЕН ВИД ЧЕ СЪМ ОПИСАЛА ТОЧНО И ЯСНО КАКВО Е КОЛИЕТО И НА КОЯ МАРКА ,ТОВА ЧЕ НЯКОИ ХОРА НЕ ЧЕТАТ ,АЗ НЕ МОГА ДА ОТГОВАРЯМ ЗА ГРЕШКИТЕ ИМ ,ЗАЩОТО АЗ АКО СЪМ СЕ ЗАПИСАЛА ЗА ОБЯВА ОТ ТАКЪВ ВИД ,БИ ОЗНАЧАВАЛО ЧЕ ЗНАМ ИЛИ ПОНЕ СЪМ ЧУВАЛА ЗА ТАЗИ МАРКА И СЪМ ЗАПОЗНАТА С ПРОДУКТИТЕ И ......,НО ЯВНО НЕ Е ТАКА .....
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 29, 2010, 23:05:51 »
Раздели ТемаНагоре

СПИРАМ ДА ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ,ЦЕЛТА НА ТЕМАТА НЕ Е ДА СИ ПИША С ТЕБ ТУК, ТОВА МОЖЕШЕ ДА СТАНЕ НА ЛИЧНИ, АКО ТИ НЕ МИ БЕШЕ ОТКАЗАЛА КАТЕГОРИЧНО, ПОРАДИ КОЕТО ПРИБЯГНАХ ДО ТЕМАТА КАТО КРАЙНО СРЕДСТВО.
ами написащом само двете си пишем защо беше нужно да откриваш тема във форума ,?Huh??но ти си знаеш ,но не ме изкарвай виновна ,много моля ....не сме за един ден
хайде сега ,колието вече е златно ,ами то до утре и от платина може да стане няма да се изненадам ,напълно съм съгласна с написаното от една от потребителката ( че сме големи хора ,(да ама явно някои хора не са ,и им е нужна публичност и ЛЪЖА за да се докажат ,проблема си е техен ,ами то като се замисля и колие с този грамаж от тенекия по магазините не можеш да си вземеш на тази цена ,но ме заболя много че искат да ме изкарат че ЛЪЖА ,ЗАЩОТО НЕ СЪМ ПРОМЕНЯЛА ОБЯВАТА СИ МОЖЕ ДА Я ВИДИТЕ В ЕДИНСТВЕНИЯ И НЕПОДПРАВЕН ВИД ЧЕ СЪМ ОПИСАЛА ТОЧНО И ЯСНО КАКВО Е КОЛИЕТО И НА КОЯ МАРКА ,ТОВА ЧЕ НЯКОИ ХОРА НЕ ЧЕТАТ ,АЗ НЕ МОГА ДА ОТГОВАРЯМ ЗА ГРЕШКИТЕ ИМ ,ЗАЩОТО АЗ АКО СЪМ СЕ ЗАПИСАЛА ЗА ОБЯВА ОТ ТАКЪВ ВИД ,БИ ОЗНАЧАВАЛО ЧЕ ЗНАМ ИЛИ ПОНЕ СЪМ ЧУВАЛА ЗА ТАЗИ МАРКА И СЪМ ЗАПОЗНАТА С ПРОДУКТИТЕ И ......,НО ЯВНО НЕ Е ТАКА .....
КОЛИЕТО ВЪБЩЕ НЕ ИЗГЛЕЖДАШЕ ТАКА КАТО НА ТАЗИ СНИМКА ,ТО НА НЕЯ Е КАТО ЗЛАТНО ,ТУК ГОВОРИМ ЗА КОЛИЕ НА ТИФАНИ КО -.........
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 29, 2010, 23:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

ДАНО УТРОТО Е ПО-МЪДРО ОТ ВЕЧЕРТА И ЗА ЗЛАТИНА И АКО Е ТОЛКОВА ИЗРЯДНА И КОРЕКТНА,КОЛКОТО СЕ ИЗКАРВА ,ДА МИ ВЪРНЕ ПАРИТЕ, А ЩОМ КОЛИЕТО Е НА ТИФАНИ И НЕ Е МЕНТЕ, НЕКА СИ ГО ВЗЕМЕ И ТЯ ДА ГО ПРОДАДЕ НА НЯКОГО, КОЙТО ЩЕ ОЦЕНИ МАРКАТА, АЗ СЪМ НЕВЕЖА,ПРОСТЕТЕ И НЕ МОГА ДА Я ОЦЕНЯ. НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО ТОВА Е ТАКЪВ ПРОБЛЕМ,СЛЕД КАТО Е ПРАВА И ТВЪРДЕНИЯТА Й ОТГОВАРЯТ НА ИСТИНАТА.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 29, 2010, 23:10:30 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се включа в темата.
Аз също следя редовно обявите за бижута и напълно съм сигурна,че в обявата пишеше СРЕБЪРНО.
Това е от тези т.нар.Е-бейски сребро".-има си проба, ама само толкова Roll Eyes
Тук има доста обяви с таково т.нар.сребро-и най интересното е,че продавачите подчертават това нещо,което изобщо не е истина.
Аз лично имам комплект "кралска/царска плетка от такова сребро и ако не се мокри просто е супер.
По всяка вероятност с това продавачката се е къпала и затова е в такова състояние Sad
Момичета,в Продавалника преди около 1.5г. имаше една офанзива с този вид сребро и се беше дигнала голяма патардия и там.Виждам,че това се прехвърля и тук.
Извинявайте,но няма как истинско сребро тежащо 50гр. да струва 20лв Huh?.
Цената му в бижутерен магазин е поне 200лв.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 23:24:07 от rosina75 » Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 29, 2010, 23:14:28 »
Раздели ТемаНагоре

а защо да не може да го продава на такава цена някой който е много закъсал и изгладнял,какъвто явно е и нашия случай, при който сме се вкопчили в чуждите 20лв. като удавник за сламка и не си ги даваме.........
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 29, 2010, 23:15:26 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се включа в темата.
Аз също следя редовно обявите за бижута и напълно съм сигурна,че в обявата пишеше СРЕБЪРНО.
Това е от тези т.нар.Е-бейски сребро".-има си проба, ама само толкова Roll Eyes
Тук има доста обяви с такиво т.нар.сребро.
Аз лично имам комплект "кралска/царска плетка от такова сребро и ако не се мокри просто е супер.
По всяка вероятност с това продавачката се е къпала и затова е в такова състояние Sad
Момичета,в Продавалника преди около 1.5г. имаше една офанзива с този вид сребро и се беше дигнала голяма патардия и там.Виждам,че това се прехвърля и тук.
Извинявайте,но няма как истинско сребро тежащо 50гр. да струва 20лв Huh?.
Цената му в бижутерен магазин е поне 200лв.
МИЛА АМИ СТРУВА ТОЛКОВА ЗАЩОТОТА АЗ ГО КУПИХ КОМПЛЕКТ С ГРИВНА ЗА 50 ЛЕВА И СЪМ ГО СЛАГАЛА ИМА НЯВАМА 2 ПЪТИ ,НО ОБЯСНИ НА ССЛАВЕНА ТЕЗИ НЕЩА ,А НЕ МЕН ДА МЕ ИЗКАРВА ВИНОВНА ,АЗ ПАК СЕ ПОВТАРЯМ КУПИХ ГО ОТ ТУК ТИФАНИ КО ,НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА ТОЛКОВА ..ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ НАПРАВИ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА ГО КУПИ ..ПЪК СЕГА НЕДОВОЛНА ,АМИ ТО СЛЪНЦЕ ДА СИ НЕ МОЖЕЖ ДА ОГРЕЕШ ВСИЧКИ ,ЗАТОВА КАТО СЕ ЗАПИСВА ЧОВЕК В ОБЯВА Е НУЖНО ВСИЧКО ДА СЕ ПРОЧЕТЕ ,А НЕ ПОСЛЕ ОБВИНЕНИЕ-ОБЯВАТА СЪМ СИ БИЛА СМЕНИЛА И Т.Н....
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 29, 2010, 23:16:12 »
Раздели ТемаНагоре

мила,опитах и по човешки първо на лични и не исках да пускам тема, но тя така нагло ме отряза,че направо ме вбеси,особено като ми предложи да го пробутам на другите
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 29, 2010, 23:20:24 »
Раздели ТемаНагоре

а защо да не може да го продава на такава цена някой който е много закъсал и изгладнял,какъвто явно е и нашия случай, при който сме се вкопчили в чуждите 20лв. като удавник за сламка и не си ги даваме.........
НЕ СЪМ ТИ ЗА 20 ЛЕВА ,ЯД МЕ Е ЧЕ СЕ ПРАВИШ НА ВЕЛИКА И ЗАНИМАВАШ ХОРАТА С ПРОБЛЕМИТЕ НИ И ИСКАШ МЕН ДА ИЗКАРАШ ВИНОВНА ,ЗАТОВА И НЯМА ДА ТИ ВЪРНА ПАРИТЕ ,ИСКАМ ТОВА ДА ТИ Е ЗА УРОК ДРУГ ПЪТ ДА ГЛЕДАШ КЪДЕ СЕ ЗАПИСВАШ ,А НЕ ПОСЛЕ МЕН ЗА ИЗКАРВАШ ВИНОВНА И ДА ЗАНИМАВАШ ХОРАТА С НАШИТЕ ПРОБЛЕМИ ,ОТ ТОВА МЕ ЗАБОЛЯ И НЯМА ДА ТИ ГИ ВЪРНА ,РАЗБРА ЛИ ,НИЩО НЯМА ДА СИ КУПЯ С ТЯХ ,ЗАЩОТО ЗНАМ ЧЕ СА ОТ ТЕБ И КАКВИ ГЛАВОБОЛИЯ МИ ПРИЧИНИ ,ПИСАЛА СЪМ ЯСНО ,ТОЧНО И КОНКРЕТНО КАКВО ПРЕДЛАГАМ ,ЧЕТИ ДРУГ ПЪТ КАТО СЕ ЗАПИСВАШ ,ТО ТАКА Е МНОГО ЛЕСНО ,НО НЕ Е  ТАМ ВЪПРОСА ,ДА МЕ ЗАПЛАШВАШ И ДА МИ ПОСТАВЯШ УСЛОВИЯ ,АКО НЕ БЕШЕ СТИГНАЛА ДО ТУК ВСИЧКО ЩЕШЕ ДА Е МНОГО ПО -РАЗЛИЧНО ,НО СЕГА ЩЕ СИ ОТГОВАРЯШ ЗА ПОСТЪПКИТЕ И ЩЕ СИ ПОНЕСЕШ ПОСЛЕДСТВИЯТА
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: