{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНА ПОТРЕБИТЕЛКА !!! alabala !!!  (Прочетена 1767 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 10, 2010, 22:08:41 »
Раздели ТемаНагоре

Преди два дена получих поръчаното от мен палто, което както ме обеди потребителката , след проведена кореспонденция е "БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ" и какато пише в обявата и "В ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ" ..
Когато взех палтото от офиса на фирма "ЕКОНТ" можех да не го плащам,но предпочетох преди това да и пиша ,за да се оговорим как ще и е по-удобно (за да не и се оскупи с транспорта и защото с пощата може да и е по-удобно,ако офиса и е надалече) .Писах и ЛС ,че еко кожата на ръкавите е изтъркана(даже определнието е мн спластено) ,за което не бях предупредена ,а дамата ми писа това Sadпредоставям кореспонденцията )

Ами аз смятам, че палтото изглежда доста добре за цената от 25лв. Аз не съм забелязала това изтъркване, за което говориш, може би не съм се вгледала толкова в подплатата на ръкавите. Но външно си  изглежда добре. Не смятам, че съм те излъгала за състоянието му. Аз лично не виждам какъв е толкова проблема, все пак и отстъпка ти направих с 5лв, смятам, че жеста беше достатъчно голям. Ако искаш го върни, но за твоя сметка.

Аз и отговорих така :
Мила аз затова те попитах дали има забележки ..ТИ каза НЕ ...Какво значи не съм забелязала Sad След като не си забелязала грешката в мен ли е ..ТУк не става въпрос за жестове ,а за коректност ,аз те попитах дали ще ми смъкнеш от цената ..Ти се съгласи...Не съм те изнудвала ! Смята ,че след като съм те попитала съм си в правото, да недоволствам ,4е не е това което си ми казала ,4е е ..Още повече ,че в условията на сайта пише :забе;ежките да се снимат задължително" Sad Ако искаш ще тъи снимам ,за да видиш..Аз можех директно да ти го варна и да не го взема..Постъпих коректно и ти пиша преди това ,за да изясним преди това .
Какво значи да го върна за моя сметка?

Алабала:
Ами аз незнам точно какво наричаш изтъркано отвътре. Може леко да е на топченца и аз незнам, но не смятам, че съм те излъгала за състоянието му. Все пак не е 100 процента чисто ново с етикета, ако беше такова щях да пиша. Не смятам, че съм скривала нещо умишлено и ако има дефекти винаги съм снимала. В случая просто не съм забелязала нещо фрапиращо, което да нарека дефект.
А за твоя сметка говоря за доставката, иначе парите 25лв ще ти върна като ми върнеш палтото.
КЛеопатра:
Виж аз можех да ти го върна още в офиса и паричките пак щяха да са си за твоя сметка ..просто прецених да бъда по-корекктна и да не го връщам там,защотото на теб незнам колко може да ти е удобно да ходиш до офиса и незнаех колко ти е далеч..можеше да искаш по пощата...грешката ми е в това ,че си мисля ,че когато аз съм коректна ,така е и отсреща Sad Не съм за 7 лева ,въпроса е в принципа..НЯма да връщам палтото ,задръж паричките ,но просто съм мн разочарована.НЕ искам да ми се сърдиш когато получиш съответната оценка от мен,искам просто да предпазя другите мами от "недоглеждане" .Приятен ден!

Истината е ,че цената не е висока , но коректността в този сайт смятам ,че е на първо място. Аз също пускам обяви с ползвани неща ,но задъ;жително снимам дефектите и ги обявявам ,независимо дали нещатат струват 1 или 100 лева, така всеки който разглежда обявата ми сам може да прецени , дали тези дефекти , ще му пречат или НЕ !!!


 Постъпих коректно и се надявах на същотото отношение отсреща..НЕ желая да ми връща вече парите ..Просто съм потресена  от отношението на потребителката и ,че изобщо такива хора се подвизават тук...В този сайт има правила ..които както всички знаят постоянно ни се напомнят на ЛС ,за да няма НЕ чул и НЕ видял..ТАм изрично пише ,дефектите да се снимат!
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2010, 22:35:13 »
Раздели ТемаНагоре

Преди два дена получих поръчаното от мен палто, което както ме обеди потребителката , след проведена кореспонденция е "БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ" и какато пише в обявата и "В ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ" ..
Когато взех палтото от офиса на фирма "ЕКОНТ" можех да не го плащам,но предпочетох преди това да и пиша ,за да се оговорим как ще и е по-удобно (за да не и се оскупи с транспорта и защото с пощата може да и е по-удобно,ако офиса и е надалече) .Писах и ЛС ,че еко кожата на ръкавите е изтъркана(даже определнието е мн спластено) ,за което не бях предупредена ,а дамата ми писа това Sadпредоставям кореспонденцията )

Ами аз смятам, че палтото изглежда доста добре за цената от 25лв. Аз не съм забелязала това изтъркване, за което говориш, може би не съм се вгледала толкова в подплатата на ръкавите. Но външно си  изглежда добре. Не смятам, че съм те излъгала за състоянието му. Аз лично не виждам какъв е толкова проблема, все пак и отстъпка ти направих с 5лв, смятам, че жеста беше достатъчно голям. Ако искаш го върни, но за твоя сметка.

Аз и отговорих така :
Мила аз затова те попитах дали има забележки ..ТИ каза НЕ ...Какво значи не съм забелязала Sad След като не си забелязала грешката в мен ли е ..ТУк не става въпрос за жестове ,а за коректност ,аз те попитах дали ще ми смъкнеш от цената ..Ти се съгласи...Не съм те изнудвала ! Смята ,че след като съм те попитала съм си в правото, да недоволствам ,4е не е това което си ми казала ,4е е ..Още повече ,че в условията на сайта пише :забе;ежките да се снимат задължително" Sad Ако искаш ще тъи снимам ,за да видиш..Аз можех директно да ти го варна и да не го взема..Постъпих коректно и ти пиша преди това ,за да изясним преди това .
Какво значи да го върна за моя сметка?

Алабала:
Ами аз незнам точно какво наричаш изтъркано отвътре. Може леко да е на топченца и аз незнам, но не смятам, че съм те излъгала за състоянието му. Все пак не е 100 процента чисто ново с етикета, ако беше такова щях да пиша. Не смятам, че съм скривала нещо умишлено и ако има дефекти винаги съм снимала. В случая просто не съм забелязала нещо фрапиращо, което да нарека дефект.
А за твоя сметка говоря за доставката, иначе парите 25лв ще ти върна като ми върнеш палтото.
КЛеопатра:
Виж аз можех да ти го върна още в офиса и паричките пак щяха да са си за твоя сметка ..просто прецених да бъда по-корекктна и да не го връщам там,защотото на теб незнам колко може да ти е удобно да ходиш до офиса и незнаех колко ти е далеч..можеше да искаш по пощата...грешката ми е в това ,че си мисля ,че когато аз съм коректна ,така е и отсреща Sad Не съм за 7 лева ,въпроса е в принципа..НЯма да връщам палтото ,задръж паричките ,но просто съм мн разочарована.НЕ искам да ми се сърдиш когато получиш съответната оценка от мен,искам просто да предпазя другите мами от "недоглеждане" .Приятен ден!

Истината е ,че цената не е висока , но коректността в този сайт смятам ,че е на първо място. Аз също пускам обяви с ползвани неща ,но задъ;жително снимам дефектите и ги обявявам ,независимо дали нещатат струват 1 или 100 лева, така всеки който разглежда обявата ми сам може да прецени , дали тези дефекти , ще му пречат или НЕ !!!


 Постъпих коректно и се надявах на същотото отношение отсреща..НЕ желая да ми връща вече парите ..Просто съм потресена  от отношението на потребителката и ,че изобщо такива хора се подвизават тук...В този сайт има правила ..които както всички знаят постоянно ни се напомнят на ЛС ,за да няма НЕ чул и НЕ видял..ТАм изрично пише ,дефектите да се снимат!
Моето мнение е че нямаш право да поставяш оценка различна от положителна и ще ти кажа защо-тази потребителка е постъпила повече от коректно за разлика от теб .При положение че се извинява за нещо недогледано от вътрешната страна и се съгласява веднага да си го вземе Ти отказваш и решаваш да я изкараш каква ли не ,та чак ми се повдигна докато те четох.
Ще ме извиняваш но мисля че проблема не  е в  alabala !
Ще изчакам мнение и на колегите и ако не съм права то нека ме порицаят ще го приема  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2010, 02:09:47 »
Раздели ТемаНагоре

Мила ти като старши потребител не би ли трябвало ,да знаеш че състояние отлично значи БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКи..Аз утре ше ти кача снимките да видиш ,че ръкавите на палтото са ужасни !!!И се виждат и при носене..ДА не оточнявам ,че подлатата отдолу е разшита ,.за което и дума не съм  обелила,защотото е нещо поправимо! И защо аз да плашам разходите от 6 лева ?!Тези пари не са малко ..А за някой хора може и да са ужаснои много!Не сам за тези пари ,затова и казах ,че няма да се разправяме повече..Просто искам да предопредя другите ,за НЕкоректното отношение!
Ти естесвено имаш право на мнение ,както и останалите..САмо ,не разбрах за кое трябва да поставя положителна оценка,затова че е съгласна да вземе обратно стоката ,за която НЕУМИШЛЕНО ме е подвела ,ЗА МОЯ сметка ?! Защо за моя сметка искам да попитам, след като грешката НЕ е в мен ?! И след като ирично съм попитала преди закупуването на стоката ,дали е сигорна ,че НЯМА дефекти..палтото беше за подарък..Но вии бихте ли подарили такъв ?

И поради какви причини дамата трии обявата преди да сме се разбрали по въпроса? Аз естесвено съм я снимала и утре и тези снимки ще кача ..за да видят всички и да си дадат мнението ..

Аз съм съгласна ,ако всички са нз мение ,че не съм права да изтрия отрицателната си оценка...затова съм отворила тема...
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2010, 06:28:15 »
Раздели ТемаНагоре

това не е ли същата потребителка http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=11212&cat=126
мисля че продаваше и ръждясало ножче, очукано и с ръжда в състояние отлично и за 5лв Shocked
след намесата на модератор, обявата я махнаха
аз, честно казано след като й разгледах обявите, не бих взела нищо от нея, та тя даже за вехтата банкнота от 2лв иска предварително плащане, да не говорим за другите неща които са разбродажба на вехтошарски или антикварен магазин Shocked
наистина е трябвало още в куриерската служба да й върнеш палтото
и не смятам че 7лв са малко пари, та да поемаш разноските по връщането
за толкоз пари съм купувала ботушки от тук за детето
би било редно тя да си поеме куриерските по връщането, след като ти е пробутала стока в състояние отлично
мое мнение
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2010, 06:58:30 »
Раздели ТемаНагоре

Мила ти като старши потребител не би ли трябвало ,да знаеш че състояние отлично значи БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКи..Аз утре ше ти кача снимките да видиш ,че ръкавите на палтото са ужасни !!!И се виждат и при носене..ДА не оточнявам ,че подлатата отдолу е разшита ,.за което и дума не съм  обелила,защотото е нещо поправимо! И защо аз да плашам разходите от 6 лева ?!Тези пари не са малко ..А за някой хора може и да са ужаснои много!Не сам за тези пари ,затова и казах ,че няма да се разправяме повече..Просто искам да предопредя другите ,за НЕкоректното отношение!
Ти естесвено имаш право на мнение ,както и останалите..САмо ,не разбрах за кое трябва да поставя положителна оценка,затова че е съгласна да вземе обратно стоката ,за която НЕУМИШЛЕНО ме е подвела ,ЗА МОЯ сметка ?! Защо за моя сметка искам да попитам, след като грешката НЕ е в мен ?! И след като ирично съм попитала преди закупуването на стоката ,дали е сигорна ,че НЯМА дефекти..палтото беше за подарък..Но вии бихте ли подарили такъв ?

И поради какви причини дамата трии обявата преди да сме се разбрали по въпроса? Аз естесвено съм я снимала и утре и тези снимки ще кача ..за да видят всички и да си дадат мнението ..

Аз съм съгласна ,ако всички са нз мение ,че не съм права да изтрия отрицателната си оценка...затова съм отворила тема...


Нека дам своето мнение-според мен Kleopatra e в правото си.
Това, че отсрещната страна е предложила да си приеме обратно палтото, не я оневинява. Да, може да се случи  на всеки да не огледа добре това, което  предлага, но в такъв случай от къде-накъде ще си поема пощенските това момиче Huh? Shocked ОК, извинила се е, приема си палтото. Но, нека върне парите и да добави сумата, която Kleopatra e платила за връщането.
И още повече, след като й е зададен въпрос "Има ли забележки", тя отново потвърждава, че няма. Ами, огледай си хубаво нещата,пък тогава давай категоричен отговор!
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 07:02:04 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2010, 08:02:19 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо още се дъфче тази тема а и защо въобще е пусната при положение че сте се разбрали и въпроса е приключен.Хубаво поставила си оценка ,но в този случай би трябвало другата потребителка ако има претенции за нея ,тя да пусне тема и вече да  се доказва кой ,какво и защо.Разбрахме че за теб alabala е некоретна но сделката е приключила и заключвам темата.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: