{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректно  (Прочетена 19405 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 04, 2010, 23:46:03 »
Раздели ТемаНагоре

ето поредния некоректен случай
пускам обява за търсене на гумено конче,една мама с ник mam_niko ми пише че има не конче ,но еленче,което мен ме устроива,давам адреса си,и започвам да чакам,чакам,чакам..........седмица мина,еленче няма,пиша и поредното писмо и получавам отговр /БЯХ БОЛНА,НЕ МОЖАХ ДА ГО ПУСНА,В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ ГО ПУСНА ОБЕЩАВАМ/казвам си добре,разбирам.Пак започвам да чакам седмицата мина пак няма еленче,аз пак пиша а тя казва че е пуснато.....вече месец мина а еленче така и не доиде до мен,питах в пощата хиляди пъти,хората се обадиха до неиния град до пощата да питам ,от там казват че няма пуснат колет за мен...........Това за мен е супер некоректно,цял месец ме лъга за какво,така и неразбрах,направо съм бясна,понеже на сина си взех конче ,племенничката като го видя поиска и тя и аз и го обещах,тя милата всеки ден ме пита /ЛЕЛИ КИДЕ Е ЕНЧЕТО НЕ МЕН/ така мило ми говори малката кукла аз всеки ден и казвам утре леле,утре ама това утре не идва
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 04, 2010, 23:49:11 »
Раздели ТемаНагоре

ето поредния некоректен случай
пускам обява за търсене на гумено конче,една мама с ник mam_niko ми пише че има не конче ,но еленче,което мен ме устроива,давам адреса си,и започвам да чакам,чакам,чакам..........седмица мина,еленче няма,пиша и поредното писмо и получавам отговр /БЯХ БОЛНА,НЕ МОЖАХ ДА ГО ПУСНА,В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ ГО ПУСНА ОБЕЩАВАМ/казвам си добре,разбирам.Пак започвам да чакам седмицата мина пак няма еленче,аз пак пиша а тя казва че е пуснато.....вече месец мина а еленче така и не доиде до мен,питах в пощата хиляди пъти,хората се обадиха до неиния град до пощата да питам ,от там казват че няма пуснат колет за мен...........Това за мен е супер некоректно,цял месец ме лъга за какво,така и неразбрах,направо съм бясна,понеже на сина си взех конче ,племенничката като го видя поиска и тя и аз и го обещах,тя милата всеки ден ме пита /ЛЕЛИ КИДЕ Е ЕНЧЕТО НЕ МЕН/ така мило ми говори малката кукла аз всеки ден и казвам утре леле,утре ама това утре не идва
Е това е верно супер гадно извинявам се,че ти спамя ами дано дойде това утре-УСПЕХ
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 04, 2010, 23:49:40 »
Раздели ТемаНагоре

Доста неприятна история.
Я дай снимка на това конче ли е, еленче ли да видя дали ще мога да ти помогна да зарадваш девойката Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 04, 2010, 23:54:54 »
Раздели ТемаНагоре

там е работата че то не е като обява а тя ми ги пусна снимките на пощата,даже незнам дали ги пазя,сега пак търся такова конче,понеже моето малко пиленце пак всеки ден ме пита,и тук по магазините няма иначе досега да бях взела 100 пъти
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 05, 2010, 00:02:19 »
Раздели ТемаНагоре

там е работата че то не е като обява а тя ми ги пусна снимките на пощата,даже незнам дали ги пазя,сега пак търся такова конче,понеже моето малко пиленце пак всеки ден ме пита,и тук по магазините няма иначе досега да бях взела 100 пъти

Пиши ми какво конче точно искаш-тук в горна оряховица има-ще купя и ще ти го пратя
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 05, 2010, 00:09:31 »
Раздели ТемаНагоре

там е работата че то не е като обява а тя ми ги пусна снимките на пощата,даже незнам дали ги пазя,сега пак търся такова конче,понеже моето малко пиленце пак всеки ден ме пита,и тук по магазините няма иначе досега да бях взела 100 пъти
Ами снимай това на сина ти. Ще гледаме да помогнем.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 05, 2010, 00:34:01 »
Раздели ТемаНагоре

Брислав , имаш право да поставиш неутрална оценка на потребителката , а тя какво казва по тоя случай , нещо номер или поне снимка на разписката не поиска ли
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 05, 2010, 08:52:40 »
Раздели ТемаНагоре

има и по левчета,по книжарниците
цените са между 15 и 20лв
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #8 -: Декември 05, 2010, 09:38:25 »
Раздели ТемаНагоре

В Джъмбо видях такова еленче ли беше или нещо подобно,но цена не помня,сигурна съм,че там ги има Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 05, 2010, 09:40:11 »
Раздели ТемаНагоре

В Джъмбо видях такова еленче ли беше или нещо подобно,но цена не помня,сигурна съм,че там ги има Smiley

има и по левчета,по книжарниците
цените са между 15 и 20лв

Какви са тия коне хора ?  Пак изпуснах  Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 05, 2010, 09:41:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Въпросната дама имаеш обява с еленчето,но днес видях,че я няма.Аз бях се записала в обявата,защото исках да взема еленчето на моя близка и за това съ сигурна,че имаше обява.
Не съжалявай,мила.Така е трябвало да стане...
Ето виж това
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87742&cat=63
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 05, 2010, 09:43:18 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Въпросната дама имаеш обява с еленчето,но днес видях,че я няма.Аз бях се записала в обявата,защото исках да взема еленчето на моя близка и за това съ сигурна,че имаше обява.
Не съжалявай,мила.Така е трябвало да стане...
Ето виж това
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=87742&cat=63
Благодаря, че задоволи любопитството ми Smiley То май е забавно с това магаре, конче или каквото и да е  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 05, 2010, 09:50:09 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа и аз подобно имах впредвид- пиши мила ако искаш ще ти купя и пратя
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 05, 2010, 11:12:54 »
Раздели ТемаНагоре

да за такова конче става въпрос,или нещо подобно дори и да не е конче но пак да е такова гумено да скача,много е забавно малкия като тръгне да скача че неможе да се спре,Зори какви са цените там,искам нещо до към 12/13 лева,понеже на сина ми го взех за 10 лева с доставката,това еленче ми го даваха за 9 лева,ама ................
Относно какво казва тя,аз разбира се поисках да ми снима разписката,тя ми прати някаква на пощата,която едвам се виждаше,никъде не видях моето име нито неиното,не е била моята бележка явно е,абе нямам думи що за хора има по този свят,добре че не пратих парите предварително,ще поставя оценка колко съм го мислила ама знам че и тя веднага ще ми я върне ,а няма за какво,но ще я върне сигурна съм в това
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #14 -: Декември 05, 2010, 12:25:08 »
Раздели ТемаНагоре

да за такова конче става въпрос,или нещо подобно дори и да не е конче но пак да е такова гумено да скача,много е забавно малкия като тръгне да скача че неможе да се спре,Зори какви са цените там,искам нещо до към 12/13 лева,понеже на сина ми го взех за 10 лева с доставката,това еленче ми го даваха за 9 лева,ама ................
Относно какво казва тя,аз разбира се поисках да ми снима разписката,тя ми прати някаква на пощата,която едвам се виждаше,никъде не видях моето име нито неиното,не е била моята бележка явно е,абе нямам думи що за хора има по този свят,добре че не пратих парите предварително,ще поставя оценка колко съм го мислила ама знам че и тя веднага ще ми я върне ,а няма за какво,но ще я върне сигурна съм в това
В случая няма право да ти връща жеста с отрицателна или неутрална оценка Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: