{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна постъпка  (Прочетена 11739 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2010, 12:11:06 »
Раздели ТемаНагоре

Ееееееее ми то остана и да са махнати етикетите Shocked....щом толкова държи на законовите разпоредби ,сигурна съм ,че знае,че махне ли етикета КУПИЛА ГО Е!!!Тогава вече ще си е супер некоректно да се връща....
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2010, 12:11:50 »
Раздели ТемаНагоре

Когато не съм сигурна дали дадено нещо ще ми стане, просто моля за проба( и то само ако много го искам). Ако продавача не се съгласи-здраве да е. Или бих рискувала да го взема, ако сумата е малка. А като гледам тук някои хора просто прекаляват Sad

И да ви кажа честно като видя някой да пише на латиница в обява или на ЛС направо полудявам  (evil1).
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
simona_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2010, 13:34:56 »
Раздели ТемаНагоре

За пореден път съм възмутена      Shocked   и оценката нетрябва да е неутрална а направо отрицателна
и за пореден път се убеждавам,че първо трябва да се плаща а после изпраща.
Активен

Коректна съм и очаквам същото.Предимство за първия заявил сериозен интерес на лични!
Пощенските се поемат от купувача.
Четете описанието и МЕРЕТЕ.
Питайте ако не ви е ясно за да няма "РАЗМИНАВАНЕ С ПРЕДСТАВИТЕ ВИ".  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67405&ppaction=readfeed
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2010, 13:47:51 »
Раздели ТемаНагоре

Оффф ама всички станаха супер отворени, купуват, връщат понеже не се харесали разБираш ли, закони размахват.
Като не ми стане нещо, не тормозя отсрещната страна да го връщам, просто го пускам за продажба отново тук. Толкова ли е сложно да се отнасяме нормално един към друг и да не създаваме излишно напрежение в отсрещната страна.

Много ясно.И аз скоро купих едно детско панталонче,но беше доста голямо на детето ми и го пуснах отново за продажба на цената,на която го купих.Е,след десетина минутки го продадох.
Ама някои хора наистина се мислят за голяма работа...

Вие  пък да не мислите,че ако го купи от ибей или който и да е друг чуждестранен сайт ще се прави на толкова отворена да го връща...Да бе Wink
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 13:50:48 от doublemama » Активен


rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2010, 14:03:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ееееееее ми то остана и да са махнати етикетите Shocked....щом толкова държи на законовите разпоредби ,сигурна съм ,че знае,че махне ли етикета КУПИЛА ГО Е!!!Тогава вече ще си е супер некоректно да се връща....

Ако и това е направила-направо отрицателна оценка заслужава Shocked
Аман от тарикати. :Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #20 -: Ноември 04, 2010, 14:20:35 »
Раздели ТемаНагоре

Така да се намеся , въпреки мерките , особено чашките са много специфични , на една марка може да носиш B на друга А  а на трета С , така че понякога меренето не става .
Ако момичето върне бодито , във същия вид в който го е получила , ще е постъпила коректно , и няма да заслужава нито отрицателна , нито неутрална оценка , рекламации винаги са се приемали навсякъде , не бъдете толкова нападателни за нещо толкова дребно!
Активен

borisova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 184


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 04, 2010, 14:35:05 »
Раздели ТемаНагоре

Все пак тя не поиска проба,ако беше поискала аз щяхда й откажа.Обикновенно когато се съмняваш,че нещо ще стане питаш или може или не може в този случай нямаше да може.
Активен

Пощенските разходи са за сметка на купувача освен ако изрично не съм опоменала в обявата.
За проба НЕ ПРАЩАМ освен ако нямаме предварителна уговорка.
Пазя ред 12 часа.
Не пращам пари предварително.
Коректна съм и очаквам същото.
СТОКА КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ПО ЕКОНТ ЗА СМЕТКА НА ПРОДАВАЧА
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 04, 2010, 14:49:38 »
Раздели ТемаНагоре

И според мен няма право да го връща, след като описанието е точно. Представяте ли си всеки да започне да връща нещата като не му харесват. Това е риска от он-лайн пазаруването. Ако се поставя оценка, то тя трябва да е поне неутрална.
БТВ в Ибей също частните продавачи не приемат връщане, като отговаря на състоянието, което е описано  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 04, 2010, 14:50:13 »
Раздели ТемаНагоре

Забравих да напиша,че бодито е често ново с етикетите и се надявам в този вид да си го прибера.
и ако си го получиш във вида  в който е какво ,ще  напишеш ли в темата че мацката е постъпила коректно?
Прочетох до тук и споделям моето мнение без да вземам страна,понеже аз и продавам и купувам много от тук.Не виждам нищо лошо да приемеш бодито обратно,при положение,че не си измерила чашката а си се позовала на някякви мерки като C,B,D  сигурно,каквато е мярката за чашка на  сутиен.Аз самата имам на една и съща марка сутиени,но различен модел, е не си отговарят.За бельо и обувки ,които няма как да се мерят е нормално връщането, ако стоката е във вид в който  е пратена.Ако си измерила чашката някакси ,съм съгласна да няма връщане, ама няма как да се измери това.размера на бельото е относителен.Човешко е да приемеш пратката без да обиждаш отсрещната страна.
Тя както разбрах ще ти сложи и пари за пощенски.Какво губиш?Май имате повече интерес да си пласирате нещата отколкото да се отнасяте човешки в този сайт ?Какво е това напрежение тук ,не разбирам.във всяка сделка се търси конспирация........жалко за хубавия сайт . Huh?
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2010, 14:53:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ееееееее ми то остана и да са махнати етикетите Shocked....щом толкова държи на законовите разпоредби ,сигурна съм ,че знае,че махне ли етикета КУПИЛА ГО Е!!!Тогава вече ще си е супер некоректно да се връща....

Ако и това е направила-направо отрицателна оценка заслужава Shocked
Аман от тарикати. :Smiley
е не е махнала етикета явно за да пише ,че ще го връща. WinkКаква  отрицателна оценка,къде остана рекламацията тук особено за нова стока  Huh??много сте ми интересни с тия "неписани" правила .Не виждам грам човещина в някои коментари тук .И какво е това квалифициране на тарикати и подобни обиди.Мацки, май забравяте ,че и вие купувате или явно гледате от страната на продавача само. Shocked
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 04, 2010, 14:58:18 »
Раздели ТемаНагоре

tevolere и аз пазарувам доста по интернет и досега не ми се е случвало да връщам нещо, което отговаря на описанието, а има доста неща които не съм отцелвала като размер. Рекламация има тогава, когато артикулът не е такъв какъвто е описан. Купувачката си преценява дали да купи боди, което няма как да мери и си поема риска от това да не стане.
Ако все пак на седмица изпращаш няколко неща и всички ти ги връщат, защото купувачите не са преценили нещо, то ще е доста кофги за изпращача като такъв Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
borisova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 184


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 04, 2010, 15:06:14 »
Раздели ТемаНагоре

Да ,защото и аз съм купувач и продавач и като куповач много пъти не съм преценявала,но като ми е малко на мен си го оставям,последното беше вчера паръчах панталон да дъщеря ми но той и е малък въпреки,че момичето каза ако не ми хареса да го върна аз няма да го върна поради простата причина,че аз не съм преценила дали ще й стане.Рязмерите са за това не за да има просто какво да си пишем а за да преценява или по-точно мери плюс това като не може да прецени кой размер белыо носи да си купува от магазина там на място има право на проба.
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 15:13:44 от borisova » Активен

Пощенските разходи са за сметка на купувача освен ако изрично не съм опоменала в обявата.
За проба НЕ ПРАЩАМ освен ако нямаме предварителна уговорка.
Пазя ред 12 часа.
Не пращам пари предварително.
Коректна съм и очаквам същото.
СТОКА КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ПО ЕКОНТ ЗА СМЕТКА НА ПРОДАВАЧА
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 04, 2010, 15:27:56 »
Раздели ТемаНагоре

'Рекламация има тогава, когато артикулът не е такъв какъвто е описан".A как би се доказал размера на чашката ми е интересно.Мацката може да каже,че не си отговаря на чашка  D или С.тогава значи ,че ще е права да го върне ли?
и аз не връщам, ако не съм уцелила размера ...........пускам пак обява .........но не съм пазарувала бельо.За бельо номерата са относителни.Иди докажи кой бюст кой размер е Cheesy
просто в постовете лъха злоба и интерес да се Huh? пробута дрехата на другия.
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
borisova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 184


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 04, 2010, 15:43:36 »
Раздели ТемаНагоре

'Рекламация има тогава, когато артикулът не е такъв какъвто е описан".A как би се доказал размера на чашката ми е интересно.Мацката може да каже,че не си отговаря на чашка  D или С.тогава значи ,че ще е права да го върне ли?
и аз не връщам, ако не съм уцелила размера ...........пускам пак обява .........но не съм пазарувала бельо.За бельо номерата са относителни.Иди докажи кой бюст кой размер е
просто в постовете лъха злоба и интерес да се  пробута дрехата на другия.

За това можеше да попита за проба щом се съмнява дали ще й стане и тогава както вече казах щях да й откажа,но не тя ми писа,че го иска и дори да го вземе предната мама да й пиша да не се надявала напразно.Остосно пробутването аз не си пробутвам дрехите а ги продавам и си описвам всички забележки,ако не отговаря на описанието то тогава може да се каже,че си пробутвам дрехите,но когато си описвам всички забележки то тогава аз ги продавам и човека,който ги купи без оговорка за проба то тогава той сам си е виновен ако даденото нещо не му е по размер Wink
Активен

Пощенските разходи са за сметка на купувача освен ако изрично не съм опоменала в обявата.
За проба НЕ ПРАЩАМ освен ако нямаме предварителна уговорка.
Пазя ред 12 часа.
Не пращам пари предварително.
Коректна съм и очаквам същото.
СТОКА КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ПО ЕКОНТ ЗА СМЕТКА НА ПРОДАВАЧА
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #29 -: Ноември 04, 2010, 17:11:28 »
Раздели ТемаНагоре

Така , спрете се , вече преливате от пусто в празно , Борисова , ако момичето ти върне бодито такова каквото си го пратила , заедно с пощенските , няма защо да се оплакваш , сега , винаги макар и с точни размери има вероятност просто дадено нещо да не ти стане , или да ти стяга , да ти убива и т.н. , бъди човек и прояви разбиране ,
това ли е бодито
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=31978&cat=79
защото ако е това , чашката му не ми прелича на Д а на двойно Д или даже Е
Активен



Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: