{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: моля ви кажете ми аз ли греша  (Прочетена 4530 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Октомври 16, 2010, 11:24:34 »
Раздели ТемаНагоре

Първо ти не си ощетена на финала защото си си получила парите . Правилника за оценките много добре го знам , и ще ти кажа че отр. оценка се слага когато си ощетен- измамен , ограбен , ти не си и за това нямаш право да поставящ такава оценка . А относно обидите , даже не искам да споменавам твоето поведение , дори когато седнах да ти пиша по скайп , за да намерим начен да изгладим проблема , поведението ти не беше на място , както и да е за да приключим темата нито ти нито тя ще пишете оценка на другата~!

Оценките които са сега ще бъдат изтрити и вие не ги подновявайте!
ти лично ми каза че за обида се поставя отрицателна оценка!или аз съм нарекла една нахална потребителка "селянка"и заслужавам отрицателна(ок това не го оспорвам-ти защо го споменаваш-май ти си дребнавата в случая нали си е получила маратонките,защо тя има право да ми слага отрицателна)а силвена ме нарича два пъти тъпа и лъжкиня и не заслужава отрицателна-поправи ако някъде греша.и кое в поведението ми не беше място в разговора ни по скайп-с това че моето мнение не съвпада с твоето ли?!и защо навсякъде призовавате-"давайте оценки","не крийте имената на некоректните",а в случай незнам защо като че ли крите всичко-триете темите(дори преди да си получа парите),триете и оценките....
аз на силвена съм и писала положителна,също и на онова майче за което спомена със селското държание-дано си доволна най после-само че каква е ползата от тези оценки тогава,щом ще ги триете(а ти моята от силвена още не си я изтрила)


Първо ти в мамента говориш за проблема който имаше с isito_2006   и не бяха малко обидите които си отправяла , и ти го знаеш добре , споменавам поведението ти в скайпа спрямо мен , защото за мен то е извадка що за човек си , понеже това е комуникацията която съм имала с теб ,
Относно оценките ви със Силвена , ти си обеждала нея не малко пъти , тя е обиждала теб не малко пъти , но ти си тази която първа е поставила отрицателна оценка , при положение че и двете сте сгрешили , на финала казвам окончателно , НЕ МИ ПУКА ВЕЧЕ какви ще са ви оценките , но и двете трябва да са еднакви или две положителни или две неутрални или две отрицателни , от тук насетне не комуникирайте по между си по никакъв повод , защото вече наистина ми дойде до гуша от това , няма един месец да слушам за силвена , маратонки , връзки за сутиен и 4 лева , аман начи , то човек ви каже кротко , благо и спокойно , вие НЕ ТА НЕ , темата приключва , силвена ти е писала оценка , пиши същата като нейната и повече гък да не съм чула за тая ситуация ,  защото ми писна!!!!
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: