{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: моля ви кажете ми аз ли греша  (Прочетена 4531 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 15, 2010, 23:23:36 »
Раздели ТемаНагоре

- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).
това съм го копирала от правилата на сайта
може ли тогава някой,да ми даде обяснение защо,аз изпращам нещо,отсрещната страна го получава и ми дава положителна оценка,след което аз не си получих парите повече от 20дни и дадох отрицателна оценка(която беше изтрита 3пъти....)в крайна сметка отсрещната страна си промени оценката от положителна на отрицателна,защото не съм и отговаряла на личните,а тя самата ме беше блокирала и не можех да и изпращам лични по съвет на админ(тя така ми каза) за да не съм я тормозела(а тормозът беше към мен като всеки ден получавах лични да ме пита дали съм си получила парите и като и отговорех не,тя ме нападаше че съм тъпа и лъжа че не съм ги получила)
хайде сега кажете ми аз ли греша някъде,че имам отрицателна оценка?
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2010, 23:29:17 »
Раздели ТемаНагоре

- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).
това съм го копирала от правилата на сайта
може ли тогава някой,да ми даде обяснение защо,аз изпращам нещо,отсрещната страна го получава и ми дава положителна оценка,след което аз не си получих парите повече от 20дни и дадох отрицателна оценка(която беше изтрита 3пъти....)в крайна сметка отсрещната страна си промени оценката от положителна на отрицателна,защото не съм и отговаряла на личните,а тя самата ме беше блокирала и не можех да и изпращам лични по съвет на админ(тя така ми каза) за да не съм я тормозела(а тормозът беше към мен като всеки ден получавах лични да ме пита дали съм си получила парите и като и отговорех не,тя ме нападаше че съм тъпа и лъжа че не съм ги получила)
хайде сега кажете ми аз ли греша някъде,че имам отрицателна оценка?
Ееее ти не се спря бе браткоооо,какво повече искаш.......този път ще ви оставя да си начешете езиците,ама еднооооооо хубаво и няма да меся,достатъчно изтърпях детски истории, Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2010, 23:47:33 »
Раздели ТемаНагоре

- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).
това съм го копирала от правилата на сайта
може ли тогава някой,да ми даде обяснение защо,аз изпращам нещо,отсрещната страна го получава и ми дава положителна оценка,след което аз не си получих парите повече от 20дни и дадох отрицателна оценка(която беше изтрита 3пъти....)в крайна сметка отсрещната страна си промени оценката от положителна на отрицателна,защото не съм и отговаряла на личните,а тя самата ме беше блокирала и не можех да и изпращам лични по съвет на админ(тя така ми каза) за да не съм я тормозела(а тормозът беше към мен като всеки ден получавах лични да ме пита дали съм си получила парите и като и отговорех не,тя ме нападаше че съм тъпа и лъжа че не съм ги получила)
хайде сега кажете ми аз ли греша някъде,че имам отрицателна оценка?

Държа да отбележа, че админа помага на всички. Въпросната потребителка ме пита как да блокира съобщения на даден потребител, за което получи отговор.
В крайна сметка има ли прословут запис за 4 лв. или няма?
Пробвахме се с модераторите да решим проблема кротко и тихо, но двете със Силвена изписахте 3 теми за 4 лева, независимо, че предложих да ти ги пратя Маслинка. Сега пак. Недейте да прекалявате, защото почва да ми писва и от двете ви и ще приложа мярка която никак не искам да ползвам.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2010, 23:51:30 »
Раздели ТемаНагоре

- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).
това съм го копирала от правилата на сайта
може ли тогава някой,да ми даде обяснение защо,аз изпращам нещо,отсрещната страна го получава и ми дава положителна оценка,след което аз не си получих парите повече от 20дни и дадох отрицателна оценка(която беше изтрита 3пъти....)в крайна сметка отсрещната страна си промени оценката от положителна на отрицателна,защото не съм и отговаряла на личните,а тя самата ме беше блокирала и не можех да и изпращам лични по съвет на админ(тя така ми каза) за да не съм я тормозела(а тормозът беше към мен като всеки ден получавах лични да ме пита дали съм си получила парите и като и отговорех не,тя ме нападаше че съм тъпа и лъжа че не съм ги получила)
хайде сега кажете ми аз ли греша някъде,че имам отрицателна оценка?

Държа да отбележа, че админа помага на всички. Въпросната потребителка ме пита как да блокира съобщения на даден потребител, за което получи отговор.
В крайна сметка има ли прословут запис за 4 лв. или няма?
Пробвахме се с модераторите да решим проблема кротко и тихо, но двете със Силвена изписахте 3 теми за 4 лева, независимо, че предложих да ти ги пратя Маслинка. Сега пак. Недейте да прекалявате, защото почва да ми писва и от двете ви и ще приложа мярка която никак не искам да ползвам.
Пари има да,ето линк към темата,аз няма да говоря повече
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=360.0
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2010, 00:06:03 »
Раздели ТемаНагоре

НАдявам се ,че мога да кажа нещо,което не е точно за 4-те въпросни лева..Мила maslinka прочетох една от оценките ти и видях цитат от едно от твоите ЛС :
Ти въобще нормална ли си ?!?!?!?! Аз те съжалих, че нямаш достатъчно пари и ти дадох наполовина, а за ти пари освен някои използвани и олющени цървули не може да си намериш. По-нахална от теб няма, голяма грешка беше, че ти направих тази услуга. Ти си поредната нахална селянка от този форум, която следи нещо по-тънко да изпадне и ако може да преметнеш някой - още по-добре. Исках първо парите, защото ти видях оценките в продавалника, а и не стига че ти ги и намалям ами и пазарлъци ще ми правиш. Никой тук във форума няма да ти продаде нещо наполовин цена, и то без предварително да му го платиш. Не искам повече нищо общо да имам с теб, снимах ти бележката изпратени са, оправяй се
 
Не мислите ли,че не е коректно да се обиждаме в сайта ,дори и да има проблем има си администратори и модератори ,които помагат за решаването им ..Много ми е мъчно да гледам как големи жени се държат ,като малки деца Sad Колкото и да си обидена... не смятам ,че някой от този сайт мила е "тъпа селянка" ..и не смятам ,че такъв трябва да е тона в тук...Извинявам се за вметката !!!!
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2010, 00:29:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ау , хора направо се втрещявам , маслинка извинявай но ти не беше права , след първата тема имахме уговорка , че ще пишеш дали си получила пощенския плик или не , ти не обели дума и решихме че си ги пулучила , когато силвена те е питала получила ли си ги или не , вместо да кажеш не , ти пусна още една тема , след два или три дни силвена отново ти прати-те лева този път със запис , ти пак трябваше да пишеш като ги получих и отново не писа нищо до днес , ти какво в даден момент като ти стане криво и пускаш по някоя тема да си излееш гнева ли , едно нещо ще ти кажа Маслинка , из тия тре теми аз съм пропиляла поне 5 часа от времето си , да разбера да комуникирам да се опитвам да изгладя нещата , ти си получи парите , и нямаш право да поставяш отрицателна или неутрална оценка , тъй като ти си тази която не е комуникирала със Силвена относно парите , тя сама си е виновна че е пратила парите и затова си плати още 4 лева , сега ми е интересно с тази тема какво целиш , изобщо какво ви става бе хора , времето застудя излизанията навън намаляха и търсите разнообразие ли какво??!??

И още нещо ще ти кажа , за мен ти си един много дребнав човек , който не просто търси а приветства ситуацийте в които можеш да отприщиш грубото си поведение! Бога ми тъжно ми е че го казвам , но тази секция  Некоректни потребители , почвам да я намразвам , и я отварям със страх , какво ще заваря този път , и каква злоба ще прочета?!?
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2010, 08:02:35 »
Раздели ТемаНагоре



Спам, но ....
На мен като ми е криво си намирам работа я в община я в данъчно.....после ми става леееееееко на душицата  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 16, 2010, 08:28:30 »
Раздели ТемаНагоре

хора ставате пак смешни айде сега защо нищите въпрос за някакви си 4лв,въпросните 4лв вообще не съм ходила да ги търся,имах други записи и жената в пощата ми каза имате още един-за 4лв-които ги дадох на един просяк.въпроса с парите е приключен.
The_Black_Angel НЕ пиша когато ми е скучно,криво или там каквото си мислиш,а снощи видях че силвена ми е писала отрицателна оценка-затова писах-така и никой не ми обясни ЗАЩО,след като според вашите правила няма право,и пак според вашите аз бях ощетена и обиждана че съм тъпа и лъжкиня и не ми повтаряй че нямам право да поставям отрицателна оценка.
administrator теб никой не те е молил да ми решаваш проблема(проблема не са били парите-че и да ме обиждаш да ми ги пращаш)проблема го създаде ти-като си позволил на силвена да си блокира лс от мен и като си и позволил да ми постави отрицателна оценка.
престанете да спамите и пишете по темата а тя е -защо са нарушени правилата:- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 16, 2010, 08:33:48 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете си по една положителна и се спрете вече.Това е съвет,който може да ви е само от полза...
На мен ми омръзна всичко,оправия няма!
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 08:38:41 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 16, 2010, 08:52:57 »
Раздели ТемаНагоре

Пишете си по една положителна и се спрете вече.Това е съвет,който може да ви е само от полза...
На мен ми омръзна всичко,оправия няма!
ти май си права:) Kiss
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 16, 2010, 09:06:55 »
Раздели ТемаНагоре

Първо ти не си ощетена на финала защото си си получила парите . Правилника за оценките много добре го знам , и ще ти кажа че отр. оценка се слага когато си ощетен- измамен , ограбен , ти не си и за това нямаш право да поставящ такава оценка . А относно обидите , даже не искам да споменавам твоето поведение , дори когато седнах да ти пиша по скайп , за да намерим начен да изгладим проблема , поведението ти не беше на място , както и да е за да приключим темата нито ти нито тя ще пишете оценка на другата~!

Оценките които са сега ще бъдат изтрити и вие не ги подновявайте!
Активен

Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 16, 2010, 10:36:36 »
Раздели ТемаНагоре

Първо ти не си ощетена на финала защото си си получила парите . Правилника за оценките много добре го знам , и ще ти кажа че отр. оценка се слага когато си ощетен- измамен , ограбен , ти не си и за това нямаш право да поставящ такава оценка . А относно обидите , даже не искам да споменавам твоето поведение , дори когато седнах да ти пиша по скайп , за да намерим начен да изгладим проблема , поведението ти не беше на място , както и да е за да приключим темата нито ти нито тя ще пишете оценка на другата~!

Оценките които са сега ще бъдат изтрити и вие не ги подновявайте!
ти лично ми каза че за обида се поставя отрицателна оценка!или аз съм нарекла една нахална потребителка "селянка"и заслужавам отрицателна(ок това не го оспорвам-ти защо го споменаваш-май ти си дребнавата в случая нали си е получила маратонките,защо тя има право да ми слага отрицателна)а силвена ме нарича два пъти тъпа и лъжкиня и не заслужава отрицателна-поправи ако някъде греша.и кое в поведението ми не беше място в разговора ни по скайп-с това че моето мнение не съвпада с твоето ли?!и защо навсякъде призовавате-"давайте оценки","не крийте имената на некоректните",а в случай незнам защо като че ли крите всичко-триете темите(дори преди да си получа парите),триете и оценките....
аз на силвена съм и писала положителна,също и на онова майче за което спомена със селското държание-дано си доволна най после-само че каква е ползата от тези оценки тогава,щом ще ги триете(а ти моята от силвена още не си я изтрила)
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 16, 2010, 10:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

Силвена,постави положителна оценка и да приключваме!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 16, 2010, 10:56:43 »
Раздели ТемаНагоре

Силвена,постави положителна оценка и да приключваме!
Сега точно това правех!
Готово
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 16, 2010, 11:17:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ключ!Дано е за последно! Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: