{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: radost20=radost22 = sladuranata18=rradostt........поредната некоректна  (Прочетена 17915 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #45 -: Февруари 03, 2011, 10:00:26 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка, нали и имаш адреса прасни и и една жалбичка,напоследък само така връщат пари подобни ,,дами,, Lips Sealed
след смяната на фейса на продавалника всичките ми лични изчезнаха,имам спомен ,че беше от Бургас,кв.Славейков
ако си пазиш бележката че си ги пратила на нея имаш реални шансове Smiley
мина доста време,аз ги отписах тея парички,за жалост не пазя стари разписки ,като мине месец 2 ги хвърлям да не ми се трупат
ами жалбата ще отпадне,да се надяваме че ще прояви човечност и поне отрицателната оценката може да я накара да размисли Roll Eyes
съмнявам се да се вразуми Huh? Lips Sealed
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Февруари 03, 2011, 10:03:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се чудя, защо не си подала сигнал веднага и как ще изхвърлиш бележка, която е за сделка с проблеми ? Не ме разбирай погрешно, но ако не се научим да си търсим правата винаги ще се намира по една "Радост".
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 10:08:52 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Февруари 03, 2011, 10:07:57 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се чудя, защо не си подала сигнл веднага и как ще изхвърлиш бележка, която е за сделка с проблеми ? Не ме разбирай погрешно, но ако не се научим да си търсим правата винаги ще се намира по една "Радост".
подкрепям-няколко случая проследих в съседите-всички се издължиха ,след подадена жалба,че дори и възкръсналата ,след като видя ,че момичето ще си търси 6лв си плати Cool
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Февруари 03, 2011, 10:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се чудя, защо не си подала сигнал веднага и как ще изхвърлиш бележка, която е за сделка с проблеми ? Не ме разбирай погрешно, но ако не се научим да си търсим правата винаги ще се намира по една "Радост".
съгласна съм с вас,но мина доста време,аз изхабих мн нерви с нея тогава и след като тя спря контактите с мен и изчезна от сайта, реших ,че няма смисъл да се нервя повече за 10лв,но сега като видях тази нагла проява пак се натоварих
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Февруари 03, 2011, 10:17:17 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=99749&cat=57
мда тези кецки струват 10лв. нови в Липненски имаше и черни
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Февруари 03, 2011, 10:22:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се чудя, защо не си подала сигнал веднага и как ще изхвърлиш бележка, която е за сделка с проблеми ? Не ме разбирай погрешно, но ако не се научим да си търсим правата винаги ще се намира по една "Радост".
съгласна съм с вас,но мина доста време,аз изхабих мн нерви с нея тогава и след като тя спря контактите с мен и изчезна от сайта, реших ,че няма смисъл да се нервя повече за 10лв,но сега като видях тази нагла проява пак се натоварих
Разбирам, че е изглеждало абсурдно да се хабят толкова нерви за 10 лв, но парите са си пари. Днес са 10 утре 100. Дано съвестта й проговори, макар, че като гледам трите й потребителски имена, силно се съмнявам.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #51 -: Февруари 03, 2011, 10:31:20 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се чудя, защо не си подала сигнал веднага и как ще изхвърлиш бележка, която е за сделка с проблеми ? Не ме разбирай погрешно, но ако не се научим да си търсим правата винаги ще се намира по една "Радост".
съгласна съм с вас,но мина доста време,аз изхабих мн нерви с нея тогава и след като тя спря контактите с мен и изчезна от сайта, реших ,че няма смисъл да се нервя повече за 10лв,но сега като видях тази нагла проява пак се натоварих
Разбирам, че е изглеждало абсурдно да се хабят толкова нерви за 10 лв, но парите са си пари. Днес са 10 утре 100. Дано съвестта й проговори, макар, че като гледам трите й потребителски имена, силно се съмнявам.
пуснах темата за да се осведомят потребителите за нея,колкото до парите -мн ме съмнява да ги върне
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #52 -: Февруари 03, 2011, 10:39:22 »
Раздели ТемаНагоре

имаме отговор от милата дама Cheesy
''eto skaipa mi radost-ina88 nameri me i 6te se razberem za6toto az ne sam korektna 6te ti dam i dokazatelstvo za tova z:) nadqvam se da se razberem i da si popravi6 mnenieto za men ''
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #53 -: Февруари 03, 2011, 11:00:10 »
Раздели ТемаНагоре

имаме отговор от милата дама Cheesy
''eto skaipa mi radost-ina88 nameri me i 6te se razberem za6toto az ne sam korektna 6te ti dam i dokazatelstvo za tova z:) nadqvam se da se razberem i da si popravi6 mnenieto za men ''
ето малко оправдания:
[10:46:23 AM] ۰۪۫٭۪۫۰КвЪрТаЛнА@ ПрИнЦеСъ@ ۰۪۫٭۪۫۰: naistina imahme bolen a pak i minaha 1 godina i ne6to i za tova sam izklu4ila
nqma problem razbira se 4e 6te platq az sam korektna ot ocenkite koito se vijda
 moga da ti pratq snimki
i sega kato 4eta komentara ti ne ti pojelavam nqkoi tvoi blizak da po4ine
i v takav moment 4ovek zabravq vsi4ko o6te po malko 4e tova e bil tvoi poditel
razbira se
 4e 6te vi gi preveda,kajete si smetkata
kajete smetkata i i skam da si opravite vsi4kite negativni komentar4eta,
znam rabotq s edna mama ot koqto ve4e 5 pati sam i pra6tala na neq po bankov
pat ne me mislete za tapa
 ili dnes ili utre
6te gi imate prevedeni
az sam sestra i
 dvete pazaruvame ot edin i sa6t profil
: daje i ne sam vidqla 4e ima iztriti obqvi
 no az po princip pove4e pazarq za6toto imam dete a pak i tuk sa pove4e dre6ki za deca
: a tq vliza za neq si
: nemoga da vi kaja
 i sega vlqzah i vidqh na vsi4kite si obqvi v bgdomakinq
da nqma kvo da se obqsnqvam
 da razbira se
kakvo
: dnes ili utre vi puskam parite
: ne se pritesnqvaite ne sam nekorektna
 nadqvam se da nqmame problemi za napred

Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Февруари 03, 2011, 11:05:58 »
Раздели ТемаНагоре

Е как пък вечно се намира някой починал или сестра, брат, братовчедка, които влизат през същия профил. Аман
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #55 -: Февруари 03, 2011, 11:19:37 »
Раздели ТемаНагоре

Е как пък вечно се намира някой починал или сестра, брат, братовчедка, които влизат през същия профил. Аман
няма да поствам повече,ще изчакам до утре
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Февруари 03, 2011, 13:32:24 »
Раздели ТемаНагоре

Е как пък вечно се намира някой починал или сестра, брат, братовчедка, които влизат през същия профил. Аман
няма да поствам повече,ще изчакам до утре
Дори и да е истина, след толкова простотии, човек на никой не може да вярва.
Дано си получиш паричките!
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Февруари 03, 2011, 18:18:26 »
Раздели ТемаНагоре

Да наистина  дано си получиш парите. Но аз мисля че проблемът не е само в парите. Како остава с наглостта и безочието на някои (защото мисля че не е само една радост) да купуват ( и дори да не си плащат) а след това да продават на по-високи цени.  Huh? Нали целта е да си помагаме? Някои направо си въртят бизнес за сметка на другите. Незнам дали не трябва да се следът някакси  или пък  нещо да се предпрееме.
Активен
Venish
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 399

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Февруари 04, 2011, 21:56:10 »
Раздели ТемаНагоре

За съжаление късно видях че тази потребителка мами хората. При уговорка за размяна с доплащане, получих само дрехата която видимо беше купувана от втора употреба - на етикета още стои написано името на детенцето-  Hilde М. Hopland:o Shocked
Парите не съм си ги получила вече трета седмица, логично обяснение за което не ми се даде от нейна страна.
Момичета, наистина внимавайте при контактите си. Не мога да повярвам че някой може да изпадне толкова и  да мами други майки Embarrassed
Активен

Пощенските са за сметка на купувачът, освен ако не съм упоменала друго в конкретната обява.Когато потвърждавам, че купувам дадена стока, това означава че съм готова веднага да я заплатя - очаквам същото и от вас.
Не се бавя с пратки или записи - очаквам същото и от вас.
За потребители от София може и лично!
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #59 -: Февруари 04, 2011, 22:03:11 »
Раздели ТемаНагоре

За съжаление късно видях че тази потребителка мами хората. При уговорка за размяна с доплащане, получих само дрехата която видимо беше купувана от втора употреба - на етикета още стои написано името на детенцето-  Hilde М. Hopland:o Shocked
Парите не съм си ги получила вече трета седмица, логично обяснение за което не ми се даде от нейна страна.
Момичета, наистина внимавайте при контактите си. Не мога да повярвам че някой може да изпадне толкова и  да мами други майки Embarrassed
поредната лъжа е ,че до петък ще ми плати,но...........не ми плати Lips Sealed
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: