{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48271 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 03, 2011, 01:16:18 »
Раздели ТемаНагоре

ПРОЯТЕЛКАТА НА БРАТ МИ Е НА 16 И ПОЛОВИНА И ВЕчЕ СИ ИМАТ ЕДНА ПРИНЦЕСА НА 5 МЕСЕЦА,НО ЖИВЕЯТ ПРИ МАЙКАТА НА МОМИчЕТО ЗАщОТО ТЯ НЕ Я ПУСКА ДА НАПУСНЕ ДОМАТ ИМ,МОМИчЕТО ВЗИМА 135ЛВ МАЙчИНСТВО И ДЕЦКИ,КОИТО МАЙКА И ПРИБИРА,И ТАКА НЕ СЕ ЗНАЕ ЗА КВО СА ПОХАРчИНИ НЯМАТ,ТОК ХРАНА ЗА МАЛКАТА,НО ТАЗИ НЕЙНА МАЙКА НЕ Я ИНТЕРЕСУВА НИщО,ЖЕНАТА СИ ПОПИЙВА ПОВЕчКО И САМО ТОВА Я ИНТЕРЕСУВА,ТА БРАТ МИ ВИКАЛ ПОЛИЦИЯ ЗА ДА МОГАТ ДА СЕ ИЗНЕСАТ,НО ПОЛИЦАИТЕ КАЗАЛИ чЕ МАЙКАТА С ДЕТЕТО ОСТАВАТ ТАМ,А БРАТ МИ МОЖЕ ДА СИ ХОДИ КАТО НЕ МУ ИЗНАСЯ.И ТАКА ТЕ СА С ВЪРЗАНИ РЪЦЕ ЗАщОТО МОМИчЕТО Е НЕПЪЛНОЛЕТНО И ВСЕ ОщЕ Е ПОД ,,ЗОРКОТО ОКО,, НА МАЙКА СИ.АНДЕЛИКА Е НЕДОХРАНЕНА И Е МНОГО МЪНИчКА,ПОСЪВЕТВАХ ГИ ДА ОТИДАТ В ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО,НО СЕ СЕТИХ чЕ ПОРАДИ СИТУАЦИЯТА В КОЯТО СА СИГОРНО щЕ ИМ ВЗЕМАТ МАЛКАТА И ИМ КАЗАХ ДА НЕ ХОДЯТ.В МОМЕНТА БРАТ МИ Е БЕЗРАБОТЕН И НЕ НОСИ ПАРИ В ОНАЗИ КЪщА,КОЕТО РАЗБИРАСЕ ЯДОСВА МАЙКАИ,И ТЯ ПОСТОЯННО ГО ГОНИ.МОЛЯ ВИ КАЖЕ ТЕ МИ КЪДЕ ДА ОТИДАТ И ПОТЪРСЯТ ПОМОщ,БЕЗ ДА ИМА РИСК ЗА АНДЖЕЛИКА ДА ПОПАДНЕ В РЪЦЕТЕ НА СОЦИАЛНИТЕ.АКО ПРОДЪЛЖАТ ДА ЖИВЕЯТ ТАМ МАЛКАТА щЕ ЗАГИНЕ САМО НА КАРМА И КИСЕЛО МЛЯКО,ОНАЗИ ДОРИ И Е ВЗЕЛА ЛИчНАТА КАРТА И БАНКОМАТНАТА.ТЕ НА ПРАКТИКА ВСЕКИ ДЕН ЗАГИВАТ ДОКАТО СА ТАМ.МАЛКАТА Е САМО И КОСТИчКИ,ДНЕС ЗА ПЪРВИ ПЪТ Я ВИДЯХ ОТ КАКТО СЕ Е РОДИЛА И СЕ УПЛАшИХ,МОЛЯ ДАНО ДА ИМА ПО КОМПЕТЕНТНИ МАМИ ОТ МЕН В ТОЗИ ПРОБЛЕМ.ПОДчЕРТАВАМ ИСКАМ НАСОКА,СЪВЕТ КЪДЕ ДА СЕ ОТИДЕ И ПОТЪРСИ ПОМОщ,ПРОБЛЕМА Е СЕРИОЗЕН.МАЙКА И ВЗЕЛА НАГРАДАТА ЗА РАЖДАНЕТО И ГИ ИЗЛАГАЛА чЕ ПАРИТЕ СА ПО МАЛКО ТАЗИ ЖЕНА Е ОПАСНА ЗА ТЯХ,УЖ ПЛАТИЛА ТОКА,УЖ ТОВА ОНОВА ПАК НАСРЕщА НЯМА НИщО. ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕшКИ,НО ВСЕ ОщЕ НЕМОГА ПО ДОБРЕ.
 Sad
« Последна редакция: Май 03, 2011, 07:13:28 от Хуан Куеста » Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 03, 2011, 10:12:51 »
Раздели ТемаНагоре

Думи нямам ОНЕМЯХ ! Абе жена брат ти е за затвор и такива като него !!!!!!!! Как може да води полов живот с Дете!!!!! Забременяла е на 15 години !!!!!! И ти вместо да си посипеш главата с пепел съвет търсиш Huh?Huh?Huh?Недоумявам направо онемях като прочетох това което си писала ! Той не работи тя е непълнолетна - незнам защо спи закрила на детето !!!!!!!!! Ти какво направи като сестра ? Къде беше ? Никаква отговорност - как така не работи брат ти ? Ше ходи да работи каквото му попадне ако трябва улиците ще мете !!!!!!!! Да е мислил !!!!  Спирам да пиша защото ум не ми побира какви малоумници има !!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 03, 2011, 10:13:42 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНКА,А ТИ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ?ИМАШ ЛИ ДЕТЕ?АЗ ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ ПИШЕШ ЗА СЕБЕ СИ,НЕ ЗА СЕМЕЙСТВОТО НА БРАТ ТИ...АЗ ЛИЧНО АКО СЬМ НА МЯСТОТО НА МОМИЧЕТО ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА РЕША САМА!!КОГО ПРЕДПОЧИТАМ-МАЙКА СИ-АЛКОХОЛИЧКАТА,ИЛИ ПАРТНЬОРА И ДЕТЕТО СИ...ИМА ВАРИАНТИ-ДА Е ЗАБРЕМЕНЯЛА И Я Е БИЛО СТРАХ ДА МАХНЕ БЕБЕТО,НО ДА НЕ ГО ИСКА И ЗАТОВА ДА Е НЕДОХРАНЕНО,ДА СТОИ С БРАТ ТИ САМО ЗАЩОТО БЕЗ НЕГО ЗАГИВА ИЛИ Е ЗАВИСИМА КАТО ДЕТЕ ОТ РОДИТЕЛ...ПРОСТО ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НЕЯ!ТЕ НЕ МОГАТ ДА СА СЕМЕЙСТВО ПО ЗАКОН АКО Е НЕПЬЛНОЛЕТНА КАКТО И Е В СЛУЧАЯ,ИЛИ НЯМА ПОДПИСА НА РОДИТЕЛЯ!БРАТ ТИ ПЬК НЕЗНАЕ ЛИ ЧЕ СЕКС С МАЛОЛЕТНА-ТЯ Е НИЛА ТАКАВА ДАЖЕ ПРЕДИ ДА РОДИ-Е НАКАЗУЕМ?!МИСЛИЛ ЛИ Е КАК ЩЕ ЖИВЕЕ С ТОВА МОМИЧЕНЦЕ И ДЕТЕ НА РЬЦЕ?МИ АКО ТАЯ МУ ГО ПОДХВЬРЛИ И ИЗЧЕЗНЕ ДА СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА,ИЛИ СЛЕД КАТО ТОЙ И Е ВЗЕЛ ДЕТСТВОТО ТЯ РЕШИ ДА СИ ГО ИЗЖИВЕЕ ПО-КЬСНО?СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА ЗАЩО МИСЛЯ ТАКА-АЗ СЬМ ЖИВ ПРИМЕР!!БЬЛГАРКА СЬМ,КОРЕНЯК-СОФИЯНЕЦ,НЕ БЯХ ВИЖДАЛА СЕЛО.ЗАВЬРШВАХ ЕДНО ОТ НАЙ-ЕЛИТНИТЕ УЧИЛИЩА В СОФИЯ И НАШИТЕ ВСЕ ОЩЕ МЕ ДЬРЖАХА ИЗКЬСО!ЕДИН СЕЛЧО БЕШЕ ЛУДНАЛ ПО МЕН,АЗ ПО НЕГО ЕСТЕСТВЕНО НЕ-И МЕ ПОКАНИ ДА ПРАЗНУВАМ НОВА ГОДИНА В ТЯХ НА СЕЛО-ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЯМАШЕ ШАНС И ГО ПОКАНИХ ТОЙ ДА ДОЙДЕ У НАС...ХАРЕСА МУ И НЕ СИ ТРЬГНА 5 ДЕНА.КОГАТО МАЙКА МИ ВДИГАШЕ РЬЦЕ И МЕ ПИТАШЕ С ПОГЛЕД"КАКВО СТАВА"АЗ СЬЩО Я УСПОКОЯВАХ С РЬКА"НЕ Е СЕРИОЗНО"НО ЗА ДА ПОКАЖА НА НАШИТЕ ЧЕ СЬМ И МОГА ДА БЬДА НЕЗАВИСИМА ОТ ТЯХ-НАПРАВИХ 18/Т.Е.ДВА МЕСЕЦА ЗАЕДНО/И НАПРАВИХМЕ ГОДЕЖ!БЕЗ ДА ГО ОБИЧАМ,САМО ОТ ПРИУМИЦАТА!НА 19 НЕНАВЬРШЕНИ РОДИХ МОМЧЕНЦЕ-МАРТИН-РОДИХ ГО ОТ СТРАХ ОТ АБОРТА!ПРЕДИ ГОДЕЖА НЕ СЬМ ИМАЛА СЕКСУАЛЕН КОНТАКТ С БЬДЕЩИЯ МИ МЬЖ,ПРОСТО АЗ НЕ СЬМ ИСКАЛА!СЕГА ВСЕ ОЩЕ СМЕ СЕМЕЙСТВО,МАРТИН Е НА 18 И ПОЛОВИНА-КОЛКОТО БЯХ КОГАТО ГО РОДИХ,"СЕЛЯНДУРА"МЕ НАУЧИ ДА ГО УВАЖАВАМ И ОБИЧАМ С ДОБРИНАТА СИ,ТЬРПИ МЕ ВСЕ ОЩЕ С НЕИЗЖИВЯНОТО МИ ДЕТСТВО-СЬС СИНЕТО СМЕ ЗАЕДНО ПО ПАРТИТА И КУПОНИ И НИ МИСЛЯТ ЗА БРАТ И СЕСТРА-А МОЯТ МЬЖ НЕ СЕ ОПЛАКВА И Е СВИКНАЛ С ПРИУМИЦИТЕ НИ,ЗАЩОТО ЗНАЕ ЧЕ СМЕ ЕДИН ЗА ДРУГ И СЬРЦАТА НИ СА СЛЕТИО В ЕДНО-ДАНО СИ РАЗБРАЛА ОТ ТАЗИ ИЗПОВЕД ЧЕ ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ТЬРПИМОСТТА НА БРАТ ТИ И ЖЕЛАНИЕТО НА МОМИЧЕТО ЗА БЬДЕЩО СЬЖИТЕЛСТВО!А ТРУДНОСТИТЕ КОИТО ИМАТ СА СТАНДАРТНИ ЗА ПОВЕЧЕТО МЛАДИ-КОГАТО БРАКА ИМ Е НЕЖЕЛАН ОТ РОДИТЕЛИТЕ!
ПОМАГАЙ ИМ ПОНЕ ТИ ДОКОЛКОТО МОЖЕШ И ИМАЙ ПРЕДВИД ЧЕ МЛАДАТА МАЙКА МОЖЕ ДА БЬДЕ ЛЕСНО МАНИПУЛИРАНА КАКТО ОТ МАЙКА СИ,ТАКА И ОТ ТЕБ!БИ МОГЛА САМАТА ТИ ДА ИМ ПОМОГНЕШ,НАЙ-МАЛКОТО ДА ПОТЬРСИШ ЮРИДИЧЕСКИ СЬВЕТ!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 03, 2011, 10:17:05 »
Раздели ТемаНагоре

ИРИНКЕ АДАШКЕ,НЕ СЕ КОСИ,ТО ВЕЧЕ СЕ Е СЛУЧИЛО!ВЬПРОСА Е КАК ДА ПРЕБЬДАТ ИЛИ ДЕТЕНЦЕТО ДА ОЦЕЛЕЕ,А ЧЕ Е МАЛОУМНА РАБОТА-ИЛИ Е ТАКА,ИЛИ Е НАСИЛИЕ,ИЛИ Е СТРАХ,КАКТО ПИСАХ ПО-ГОРЕ SadЗА СЬЖАЛЕНИЕ ДЕЦАТА ВОДЯТ ПОЛОВ ЖИВОТ И ТО СРАВНИТЕЛНО АКТИВЕН ОТ 12-13 ГОДИШНА ВЬЗРАСТ,ПОГЛЕДНИ ИМ СНИМКИТЕ-ГОДИНКИТЕ СА ИМ ЗАГАДКА И НА ШЕСТОКЛАСНИЧКИТЕ!А ТОВА Е БИЛО МОМИЧЕ БЕЗ КОНТРОЛ-ПРИЕМАМ ГО ЗА НОРМАЛНО ИЛИ ДА СЕ Е ПОДЛЬГАЛО,ИЛИ ДА Е МЕЧТАЛО...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 03, 2011, 10:23:04 »
Раздели ТемаНагоре

Направо такива в затвора за разврат !!!!!!!!!!!!! Адашке прочети какво е писала - детето НЕДОХРАНЕНО ! Ми то какво е виновно !!! Изроди и болно общество !!!!!!! Никаква отговорност ! Та това е дете родило дете !!!!! Никакво развитие от тук нататък !!!!! Себе си обричат и детето също !!!!!!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 03, 2011, 10:27:11 »
Раздели ТемаНагоре

Направо такива в затвора за разврат !!!!!!!!!!!!! Адашке чети ли какво е писала - детето НЕДОХРАНЕНО ! Ми то какво е виновно !!! Изроди и болно общество !!!!!!! Никаква отговорност ! Та това е дете родило дете !!!!! Никакво развитие от тук нататък !!!!! Себе си обричат и детето също !!!!!!
НО НЕ НИ Е ОБЯСНЕНО ЗАЩО СЕ Е СТИГНАЛО ДО РАЖДАНЕТО НА ТОВА ДЕТЕ-СТРАХ ЛИ Я Е БИЛО ДА ГО МАХНЕ,НЯКОЙ НЕ И ЛИ Е ПОЗВОЛИЛ...ЗА ДА Е НЕДОХРАНЕНО ВИНА МОЖЕ ДА ИМА И МАЙКАТА НАРАВНО С БАЩАТА!!ЗА ДЬРТИТЕ ДА НЕ КОМЕНТИРАМ-ЗА ТЬЩАТА ЯВНО Е ПО-ДОБРЕ ТО ДА ЗАГИНЕ,ЗА ДА НЕ ДЕЛЯТ СРЕДСТВА И ЗА НЕГО...БЕ МАЗАЛО-И АЗ НАСТРЬХНАХ,НО ВСЯКА МОНЕТА ИМА ДВЕ СТРАНИ!КАКВО ЛИ ГИ Е ДОВЕЛО ТИЯ МЛАДИТЕ ДОТАМ САМО ТЕ СИ ЗНАЯТ!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 03, 2011, 10:47:10 »
Раздели ТемаНагоре

Думи нямам ОНЕМЯХ ! Абе жена брат ти е за затвор и такива като него !!!!!!!! Как може да води полов живот с Дете!!!!! Забременяла е на 15 години !!!!!! И ти вместо да си посипеш главата с пепел съвет търсиш Huh?Huh?Huh?Недоумявам направо онемях като прочетох това което си писала ! Той не работи тя е непълнолетна - незнам защо спи закрила на детето !!!!!!!!! Ти какво направи като сестра ? Къде беше ? Никаква отговорност - как така не работи брат ти ? Ше ходи да работи каквото му попадне ако трябва улиците ще мете !!!!!!!! Да е мислил !!!!  Спирам да пиша защото ум не ми побира какви малоумници има !!!!!!!!!!!!!!!!
  ne go sadete surovu,da prava ste napravil e belya,no vsi4ki byahme protiv,iskahme da mahne bebeto,no maikai ne dade,tya si misle6e,4e brat mi cyal jivot 6te raboti v 4ujbina i 6te valyat pari.toi predi tri dni si doide ot 4ehiya,no go izmamili i ne mu platili,sega si tarsi rabota,6te po4ne,no tova ne ereenie,ako ne kupuvat piene na tazi tya 6te go izgoni.a az kade byah az sam na 20km ot gbarovo,i az si imam moite si problemi,kakvo moga da napravya az ot daleko,poiskah malkata da mi ya dadat,no tya su4e,ne e vazmojno tova,ai kak da gi razdelya s mani4eto.
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 03, 2011, 10:54:26 »
Раздели ТемаНагоре

НАИСТИНА АКО ВСИЧКО ТОВА Е ИСТИНА Е ЧУДОВИЩНО !!!!!
Съвет незнам как да дам ,защото немога да го измисля !! Shocked Но е грехота да се оставя едно бебче да ГЛАДУВА .
Каквото и да се помогне (материално ) ще е временно ,проблема си остава за тях !
БОЖЕ ДАНО ВСИЧКО СЕ НАРЕДИ ,ТОВА НЕВИННО СЪЗДАНИЕ ДА ОЦЕЛЕЕ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Май 03, 2011, 11:03:08 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНКА,А ТИ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ?ИМАШ ЛИ ДЕТЕ?АЗ ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ ПИШЕШ ЗА СЕБЕ СИ,НЕ ЗА СЕМЕЙСТВОТО НА БРАТ ТИ...АЗ ЛИЧНО АКО СЬМ НА МЯСТОТО НА МОМИЧЕТО ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА РЕША САМА!!КОГО ПРЕДПОЧИТАМ-МАЙКА СИ-АЛКОХОЛИЧКАТА,ИЛИ ПАРТНЬОРА И ДЕТЕТО СИ...ИМА ВАРИАНТИ-ДА Е ЗАБРЕМЕНЯЛА И Я Е БИЛО СТРАХ ДА МАХНЕ БЕБЕТО,НО ДА НЕ ГО ИСКА И ЗАТОВА ДА Е НЕДОХРАНЕНО,ДА СТОИ С БРАТ ТИ САМО ЗАЩОТО БЕЗ НЕГО ЗАГИВА ИЛИ Е ЗАВИСИМА КАТО ДЕТЕ ОТ РОДИТЕЛ...ПРОСТО ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НЕЯ!ТЕ НЕ МОГАТ ДА СА СЕМЕЙСТВО ПО ЗАКОН АКО Е НЕПЬЛНОЛЕТНА КАКТО И Е В СЛУЧАЯ,ИЛИ НЯМА ПОДПИСА НА РОДИТЕЛЯ!БРАТ ТИ ПЬК НЕЗНАЕ ЛИ ЧЕ СЕКС С МАЛОЛЕТНА-ТЯ Е НИЛА ТАКАВА ДАЖЕ ПРЕДИ ДА РОДИ-Е НАКАЗУЕМ?!МИСЛИЛ ЛИ Е КАК ЩЕ ЖИВЕЕ С ТОВА МОМИЧЕНЦЕ И ДЕТЕ НА РЬЦЕ?МИ АКО ТАЯ МУ ГО ПОДХВЬРЛИ И ИЗЧЕЗНЕ ДА СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА,ИЛИ СЛЕД КАТО ТОЙ И Е ВЗЕЛ ДЕТСТВОТО ТЯ РЕШИ ДА СИ ГО ИЗЖИВЕЕ ПО-КЬСНО?СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА ЗАЩО МИСЛЯ ТАКА-АЗ СЬМ ЖИВ ПРИМЕР!!БЬЛГАРКА СЬМ,КОРЕНЯК-СОФИЯНЕЦ,НЕ БЯХ ВИЖДАЛА СЕЛО.ЗАВЬРШВАХ ЕДНО ОТ НАЙ-ЕЛИТНИТЕ УЧИЛИЩА В СОФИЯ И НАШИТЕ ВСЕ ОЩЕ МЕ ДЬРЖАХА ИЗКЬСО!ЕДИН СЕЛЧО БЕШЕ ЛУДНАЛ ПО МЕН,АЗ ПО НЕГО ЕСТЕСТВЕНО НЕ-И МЕ ПОКАНИ ДА ПРАЗНУВАМ НОВА ГОДИНА В ТЯХ НА СЕЛО-ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЯМАШЕ ШАНС И ГО ПОКАНИХ ТОЙ ДА ДОЙДЕ У НАС...ХАРЕСА МУ И НЕ СИ ТРЬГНА 5 ДЕНА.КОГАТО МАЙКА МИ ВДИГАШЕ РЬЦЕ И МЕ ПИТАШЕ С ПОГЛЕД"КАКВО СТАВА"АЗ СЬЩО Я УСПОКОЯВАХ С РЬКА"НЕ Е СЕРИОЗНО"НО ЗА ДА ПОКАЖА НА НАШИТЕ ЧЕ СЬМ И МОГА ДА БЬДА НЕЗАВИСИМА ОТ ТЯХ-НАПРАВИХ 18/Т.Е.ДВА МЕСЕЦА ЗАЕДНО/И НАПРАВИХМЕ ГОДЕЖ!БЕЗ ДА ГО ОБИЧАМ,САМО ОТ ПРИУМИЦАТА!НА 19 НЕНАВЬРШЕНИ РОДИХ МОМЧЕНЦЕ-МАРТИН-РОДИХ ГО ОТ СТРАХ ОТ АБОРТА!ПРЕДИ ГОДЕЖА НЕ СЬМ ИМАЛА СЕКСУАЛЕН КОНТАКТ С БЬДЕЩИЯ МИ МЬЖ,ПРОСТО АЗ НЕ СЬМ ИСКАЛА!СЕГА ВСЕ ОЩЕ СМЕ СЕМЕЙСТВО,МАРТИН Е НА 18 И ПОЛОВИНА-КОЛКОТО БЯХ КОГАТО ГО РОДИХ,"СЕЛЯНДУРА"МЕ НАУЧИ ДА ГО УВАЖАВАМ И ОБИЧАМ С ДОБРИНАТА СИ,ТЬРПИ МЕ ВСЕ ОЩЕ С НЕИЗЖИВЯНОТО МИ ДЕТСТВО-СЬС СИНЕТО СМЕ ЗАЕДНО ПО ПАРТИТА И КУПОНИ И НИ МИСЛЯТ ЗА БРАТ И СЕСТРА-А МОЯТ МЬЖ НЕ СЕ ОПЛАКВА И Е СВИКНАЛ С ПРИУМИЦИТЕ НИ,ЗАЩОТО ЗНАЕ ЧЕ СМЕ ЕДИН ЗА ДРУГ И СЬРЦАТА НИ СА СЛЕТИО В ЕДНО-ДАНО СИ РАЗБРАЛА ОТ ТАЗИ ИЗПОВЕД ЧЕ ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ТЬРПИМОСТТА НА БРАТ ТИ И ЖЕЛАНИЕТО НА МОМИЧЕТО ЗА БЬДЕЩО СЬЖИТЕЛСТВО!А ТРУДНОСТИТЕ КОИТО ИМАТ СА СТАНДАРТНИ ЗА ПОВЕЧЕТО МЛАДИ-КОГАТО БРАКА ИМ Е НЕЖЕЛАН ОТ РОДИТЕЛИТЕ!
ПОМАГАЙ ИМ ПОНЕ ТИ ДОКОЛКОТО МОЖЕШ И ИМАЙ ПРЕДВИД ЧЕ МЛАДАТА МАЙКА МОЖЕ ДА БЬДЕ ЛЕСНО МАНИПУЛИРАНА КАКТО ОТ МАЙКА СИ,ТАКА И ОТ ТЕБ!БИ МОГЛА САМАТА ТИ ДА ИМ ПОМОГНЕШ,НАЙ-МАЛКОТО ДА ПОТЬРСИШ ЮРИДИЧЕСКИ СЬВЕТ!
mila da sa ti jivi i zdravi i dvamata maje,az sam na 27god i si imam saprug,i mom4ence na 1god i 10 meseca,da prava si 6te tarpi,tya sa6to,no se strahuvam za malkata,tam v onazi ka6ta sa napravo kato le6oyadi,momi4eto ima malak brat,koito kakvoto i da ima za bebeto,to go izyajda i dvamata sa naveli glavi i 4akat tya da napravi godinite i da se iznese,no dotogava neznam,te dori i vitamin d ne sa i davali,napravo sam of neznam cyala no6t nemojah da migna dnes po reisa 6te im pratya ni6esteta,gris,kompoti,gozbi4ka,yad me e 4e maika i ne im razre6ava da otidam pri moyata mama,moyata mama e vdignala race,napravo e kato drogirana ot tazi jena,i situaciyata,sno6ti kato si tragvahme,mama im nakupi za bebeto,4e da ima kvo da yade,no z iskam da znam nyama li nyakoi zakon,re6enie koeto da e vtyahne polza,i da ne im vzemat malkata
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Май 03, 2011, 11:10:36 »
Раздели ТемаНагоре

НАИСТИНА АКО ВСИЧКО ТОВА Е ИСТИНА Е ЧУДОВИЩНО !!!!!
Съвет незнам как да дам ,защото немога да го измисля !! Shocked Но е грехота да се оставя едно бебче да ГЛАДУВА .
Каквото и да се помогне (материално ) ще е временно ,проблема си остава за тях !
БОЖЕ ДАНО ВСИЧКО СЕ НАРЕДИ ,ТОВА НЕВИННО СЪЗДАНИЕ ДА ОЦЕЛЕЕ
  eriya blagodarya ti ,4e se vkliu4i,neznam kakvo da e re6enieto,momi4eto e neuko,dori neznae da gotvi,ni6to ne znae,sno6ti mama napravi na malkata kartofeno+morkov4e,no malkata neznae dori da galta,ai me e yad 4e samo brat mi se opal4va sretu maika i,a tya ma4i,kajete to mai momi4eto go e strah ot maika i,neznam no nyama da ostavya malkata kakvoto moga 6te ra6tam po reisa,no ne se znae dali bebeto 6te go izyade,ili bratyata,i sestri te i.neznam advokat te moje li da pomogne v slu4ayat,strah me e 6te im vzemat malkata samo tova me spira da otida v vsi4ki institucii
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Май 03, 2011, 11:11:51 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!
Случая не е толкова сериозен и непоправим ,ако брат ти е пълнолетен!! Не е работа майка ти или ти да пращате храна за бебока ,важно в в случая да се вземи решение за спасяването на детски живот !!
А и с тез нишестета колко време ще я де бебето и компоти ,НЕСТАВА .
А друг е въпроса че въпросното момиче е забременяло на 15 години ,направо съм ИЗЦЪКЛЕНА имам дъщеря на 15 години и никък немога ди си е представа в ролята на майка (да не дава ГОСПОД толкова рано)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Май 03, 2011, 12:06:15 »
Раздели ТемаНагоре

горкото бебенце....не знам..как да помогнем? Не е честно едно невинно бебенце да страда заради глупостта на родителите си!!!!
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Май 03, 2011, 12:21:05 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!
Случая не е толкова сериозен и непоправим ,ако брат ти е пълнолетен!! Не е работа майка ти или ти да пращате храна за бебока ,важно в в случая да се вземи решение за спасяването на детски живот !!
А и с тез нишестета колко време ще я де бебето и компоти ,НЕСТАВА .
А друг е въпроса че въпросното момиче е забременяло на 15 години ,направо съм ИЗЦЪКЛЕНА имам дъщеря на 15 години и никък немога ди си е представа в ролята на майка (да не дава ГОСПОД толкова рано)
   ERI SNO6TI TARSIH TAM KAK DA PUBLIKUVAM,NO NEMOJAH DA SE SPRAVYA,ZA TOVA PISAH TUK,MI E PO LESNO VSI4KO TI E PRED O4ITE,TAM SE LUTAH I NEMOJAH DA PUBLIKUVAM.
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Май 03, 2011, 12:25:54 »
Раздели ТемаНагоре

горкото бебенце....не знам..как да помогнем? Не е честно едно невинно бебенце да страда заради глупостта на родителите си!!!!
I AZ TAKA SI VIKAM GORKOTO MANI4E,TE DVAMATA SA ZA MEN VSE O6TE DECA,MAKARI 4E BRAT MI E NA 24,NO VSE O6TE SA DECA 6TOM NE SE BORYAT ZNA4I NE OSAZNAVAT KAKVO SE SLU4VA,AZ SNOTI MU KAZAH,BRAT MI DETETO IMA NUJDA OT GRIJI,I TO SERIOZNI,A VIE ELEMENTARNO NE STE I DAVALI DORI VITAMIN D SRAMOTA,NO I TOI KVO DA NAPRAVI KOGATO SE RODI MALKATA TOI ZAMINA ZA 4EHIYA,I DETETO,I MOMI4ETO SA BILI POD GRIJITE NA ,,ONAZI PIYANICA,,
Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Май 03, 2011, 12:27:53 »
Раздели ТемаНагоре

momi4eto e neuko,dori neznae da gotvi,ni6to ne znae   Shocked Shocked Shocked           Брат ти е за прибиване - казвам го най- отговорно и заставам зад думите си !!!!! Това е дете - незнам кой е умен и може да готви на тази възраст !!!!! Тя е малка можеби семейната среда и е кофти НО ТОЗИ ТВОЙ БРАТ ЗА ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ НЕ Е ЛИ ЧУВАЛ Huh?Huh?Huh? Съсипа детето тоя извратеняк и ще съсипе и живота на собственото си дете !Направо ми е мъка - детето гледа дете ! Какво ще му е бъдешето и какъв пример ще му дадът ? Майката едва ли някога ще може да работи нещо нормално - няма и основно образование ! Бащата е без работа - тоест дете може да направи а работа неможе да си намери -УЖАС ! На какво е разчитал на 135 лв помощ социална ?  Та тези пари в днешно време са нищо - стигат за памперси ! Нямам думи дори главата не ми побира Божееееееееееее!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !


Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: