{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ползвани шишета за АМ  (Прочетена 14732 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
m_kiki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 13, 2010, 15:51:51 »
Раздели ТемаНагоре

винаги съм се чудила коя майка би купила ползвани шишета(ми то е същото да купиш за себеси  ползвана четка за зъби)
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=84800&cat=all
възмущавал ме е факта когато видя такива обяви

psнищо лично към потрибителя пуснал обявата  говоря по принцип
Активен

коректна съм и очаквам същото.изпращам на първия дал адрез на лични(с изключение на прадварителна уговорка).нека бъдем хора не лицемери
<br />

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2010, 17:46:03 »
Раздели ТемаНагоре

винаги съм се чудила коя майка би купила ползвани шишета(ми то е същото да купиш за себеси  ползвана четка за зъби)
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=84800&cat=all
възмущавал ме е факта когато видя такива обяви

psнищо лично към потрибителя пуснал обявата  говоря по принцип
и аз заставам зад това мнение !!Никога не бих купила,аз също съм имала моменти когато нямам пари да купя шише от 10-20лв,но никога няма да купя 2ра употреба,дори и да се смениш бибероните-не става.Купувала съм шишета от 2-3лв,но поне ми е новичко  Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2010, 19:08:52 »
Раздели ТемаНагоре

Ами  нали знаете поговорката,че за всеки влак си има  пътници.Да си кажа нищо не ме изненадва вече.  Wink
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2010, 19:09:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също подкрепям мнението за тези шишета,никога не бих купила,за 2лв ще купя,но никога така. :Smiley
Колкото и да изварени и стерилизирани,се пак са ползвани,такива обява според мен не трябва да се пускат Smiley Обеждавам се вече,че на някои каквото им попадне и продават,може ли така,то ако беше така и в магазините щеше да ги има (not1)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2010, 19:24:48 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък си купих преди време шишета на авент от една мама -ако е пожълтяло от вода няма да си взема .След миене и стерилизация какво може да му има на тази пластмаса Shocked мен пък вие ме учудвате  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2010, 19:54:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам пуснато едно шише на Нук,за което направихме само един бегъл опит да пием вода,но моите деца така и не свикнаха със силиконовия биберон.През цялото време това шише (и още едно,което продадох) стоеше в шкафа,затова реших да го продам на символична сума.Да си кажа честно доста време се колебаех дали да го пусна за продажба.Притеснявах се да не ме нападнат потребителите.
И аз нямам против да използвам използвано от друго дете шише.Е,зависи и в какво състояние е,естествено Wink Та наистина..за всеки влак си има пътници.Ако майката не може да си позволи да купи две-три шишета от по 11-12лв,защо да не си купи употребявани,но в добро състояние,по-евтини шишета?
« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 19:56:05 от doublemama » Активен


m_kiki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2010, 20:06:21 »
Раздели ТемаНагоре

да мами  не всеки има възможност да си купи шише от 10 -20 лева но има по-евтини по 2 -3 лв а те са достъпни за всеки.и аз имах такива шишета от които малката пи по 1 път но ги изхвърлих (по-добрият вариат според мен е да се подарят),защото мога да дам и други примери не само с четката за зъби(превръзка ,кондом)но никой не си купува такива
всики има право да продава каквото иска  но във обявата ако не ме лъже паметта пише доста ползвани
Активен

коректна съм и очаквам същото.изпращам на първия дал адрез на лични(с изключение на прадварителна уговорка).нека бъдем хора не лицемери
<br />

borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 13, 2010, 20:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

понеже ми епърво детенце и от мерак всичко да е наи хубаво за него,накупух от наи скъпите неща,купих му шише за вода от 2о лева,но след време когато стана на 1 годинка и малко отгоре разбрах че едно шише от 20 лева и едно от 2 лева ми вършат същата работа,и си спомням че му взех едно на kamera за 1.5 от аптеката,но НИКОГА не бих му купила втора употреба,не е за чудене маиките които ги пускат ,а тези които ги купуват аз на тях им се чудя
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2010, 20:52:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам пуснато едно шише на Нук,за което направихме само един бегъл опит да пием вода,но моите деца така и не свикнаха със силиконовия биберон.През цялото време това шише (и още едно,което продадох) стоеше в шкафа,затова реших да го продам на символична сума.Да си кажа честно доста време се колебаех дали да го пусна за продажба.Притеснявах се да не ме нападнат потребителите.
И аз нямам против да използвам използвано от друго дете шише.Е,зависи и в какво състояние е,естествено Wink Та наистина..за всеки влак си има пътници.Ако майката не може да си позволи да купи две-три шишета от по 11-12лв,защо да не си купи употребявани,но в добро състояние,по-евтини шишета?
И аз така м исля.Понеже и на мен си ми беше първо раждане,исках всичко да е ново.Едва сега започнах да купувам употребявани дрешки и уреди.Относно шишетата съм на мнение,че когато се сложи нов биберон и се дезинфекцира добре няма проблем.И естесвено все пак самото шише да е в добро състояние:)
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2010, 21:01:17 »
Раздели ТемаНагоре

да мами  не всеки има възможност да си купи шише от 10 -20 лева но има по-евтини по 2 -3 лв а те са достъпни за всеки.и аз имах такива шишета от които малката пи по 1 път но ги изхвърлих (по-добрият вариат според мен е да се подарят),защото мога да дам и други примери не само с четката за зъби(превръзка ,кондом)но никой не си купува такива
всики има право да продава каквото иска  но във обявата ако не ме лъже паметта пише доста ползвани
Тези примери са излишни нямат общо с ползвани шишета .Бибероните си ги смених защото и така бях чела че не е хубаво да се пие от биберона на друго бебе.Все едно да ми кажеш че в заведение на всеки клиент се дава нова чаша  Lips Sealed а примерите с превръзките са с нещо което е за еднократна употреба а както се изказваш те разбирам че ти би подарила (превръзка ,кондом) Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2010, 21:07:13 »
Раздели ТемаНагоре

за мен беше гнусно някога.Като се замислих,че още в болницата са на общи шишета и бързо ми мина погнусата.
Взимала съм само от познати ползвани шишета,и то само за да трупам в шкафа.После съм ги раздавала.
Евтини,но нови.Вече взимам по-хубави и скъпи,но не виждам смисъл-хвърля ги по земята и всеки месец сменям
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 14, 2010, 00:57:20 »
Раздели ТемаНагоре

Не е въпроса, че е ползвано, но пластмасата като се поизползва - още повече изварява, стерилизира, остарява самата тя като, материал, почва да отделя токсини (така съм чувала и чела) затова е хубаво не да се подаряват, а дори едно бебе да ги ползва да се сменят през интервал от време. Да не говорим, че още по-зле е ако пластмасата е надраскана - както във въпросната обява пише, че имат драскотини от четка.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 14, 2010, 02:18:12 »
Раздели ТемаНагоре

Е по логиката за ползваните шишета - на моето да му купувам през месец ли ?
В моят случай имахме 6 шишета на Авент и още 2 на Бертони и едно за вода на друга марка. При 9 шишета и захранване от 3-ти месец на детето, смятам,че не са в категорията "ползвано до откат"....
Право е на всеки да публикува обяви според усмотрението си. Стига да не нарушават правилата на сайта Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
m_kiki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2010, 07:15:16 »
Раздели ТемаНагоре

Не е въпроса, че е ползвано, но пластмасата като се поизползва - още повече изварява, стерилизира, остарява самата тя като, материал, почва да отделя токсини (така съм чувала и чела) затова е хубаво не да се подаряват, а дори едно бебе да ги ползва да се сменят през интервал от време. Да не говорим, че още по-зле е ако пластмасата е надраскана - както във въпросната обява пише, че имат драскотини от четка.
точно за това идва ред  аз лично първата година съм сменяла шишетата на4-5 месеца а бибероните до три
да всеки има право да публикува овяви и да продава каквото иска ,но за мен е нелогично да си сменя четката на 3-4 месеца а за детето да купя шише ползвано около година
 ине бих подарила -продала (к-м, пр-ка)по простата причина ,че не ползвам нито едното нито другото
Активен

коректна съм и очаквам същото.изпращам на първия дал адрез на лични(с изключение на прадварителна уговорка).нека бъдем хора не лицемери
<br />

m_kiki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2010, 07:19:28 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.blizodobebeto.com/2008/05/07/bisphenol/
ето и малко инфо
Активен

коректна съм и очаквам същото.изпращам на първия дал адрез на лични(с изключение на прадварителна уговорка).нека бъдем хора не лицемери
<br />



Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: