{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Ами ако ни станат ще ти пратя парите веднага"?  (Прочетена 6724 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 09, 2010, 15:43:26 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами днес попаднах на нещо в сайта и направо  Shocked Shocked Shocked Shocked една майка искала да и пратя дрехите да ги пробвала и да ги видела ако и харесали щяла да ги плати веднага ами  ,ако не знам ли може даидат на боклука.
Нали за това има снимки и пускаме размери? Аз явно не се развивам нормално.
Не искам да злобея,ама такива непознати потребители,не че и аз не съм нов потребител,обаче си плащам всичко предварително и сама си преценявам.   Shocked
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2010, 15:52:53 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Мили мами днес попаднах на нещо в сайта и направо  Shocked Shocked Shocked Shocked една майка искала да и пратя дрехите да ги пробвала и да ги видела ако и харесали щяла да ги плати веднага ами  ,ако не знам ли може даидат на боклука.
Нали за това има снимки и пускаме размери? Аз явно не се развивам нормално.
Не искам да злобея,ама такива непознати потребители,не че и аз не съм нов потребител,обаче си плащам всичко предварително и сама си преценявам.   Shocked
Мила ,това с пробата го има,стига ти да си съгласна.Пращаш "нещото" и ако на отсрещната страна му стане ти праща паричките,ако не,ти го въща заедно с пощенските разходи.Аз лично не пращам за проба,защото имам лоши спомени CheesyКолкото до това "Ако ми харесат" и за мен е малко шокиращо.Все пак за това си играем да снимаме и качваме снимки в сайта. :Smiley
Активен

mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2010, 15:58:38 »
Раздели ТемаНагоре

Сигурно си права,но детска дрешка се мери лесно, а и не е обувка да кажеш,не пращам за проба особенно от такива анонимни потребители.парена съм благодаря. датакае играем си мерим,аз на шивачка се обърнах в нас се смее мъжа ми ходя снимам меря  Lips Sealed
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2010, 16:03:31 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пращам за проба и съм пращала доста,но досега не съм имала проблеми.Е ако е някой нов няма да пратя де Cheesy но на познат с удоволствие.
Ама нали както казахте,затова си има снимки,мерки и т.н,като те интересува толкова питаш кое как и защо и готово,не се вързвай ако е някой съвсем нова,или дай линк с профила и ,да я видят всички и може би някой е комуникирал с нея,така ще ти кажат дали може да и се довериш Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2010, 16:10:43 »
Раздели ТемаНагоре

на познати мога и да пратя и д аме бавят нямампроблеми ама такива нови птици.няма да се правим на маймуни тук а някой да ни краде. децата ми имат нужда и те от дрехи не мога да се доверя за жалост дано не бъркам  Sad ако искам да правя подаръци ще го сложа в секция Подарявам :*
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2010, 16:15:10 »
Раздели ТемаНагоре

на познати мога и да пратя и д аме бавят нямампроблеми ама такива нови птици.няма да се правим на маймуни тук а някой да ни краде. децата ми имат нужда и те от дрехи не мога да се доверя за жалост дано не бъркам  Sad ако искам да правя подаръци ще го сложа в секция Подарявам :*
Права си,добре де дай да я видим коя е,може да помогнем с нещо,смисъл да видят повече хора и да си кажат мнението Cool
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2010, 17:22:38 »
Раздели ТемаНагоре

на познати мога и да пратя и д аме бавят нямампроблеми ама такива нови птици.няма да се правим на маймуни тук а някой да ни краде. децата ми имат нужда и те от дрехи не мога да се доверя за жалост дано не бъркам  Sad ако искам да правя подаръци ще го сложа в секция Подарявам :*
Права си,добре де дай да я видим коя е,може да помогнем с нещо,смисъл да видят повече хора и да си кажат мнението Cool
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 09, 2010, 20:34:13 »
Раздели ТемаНагоре

Може момичето да се пробва,а пък ако й мине номера... Wink.Криси09 правилно казва да й напишеш ника,защото може и с други мама да е пробвала този номер,ако е така в действителност де,ние няма как да знаем по принцип.Може и да подхождаме много резервирано,но вече няма как,всеки се е опарил от прекалено доверие за съжеление  Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 09, 2010, 21:00:20 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила кажи им коя е,тя има само 3 оценки,питай тези които са комуникирали с нея,да ти кажат какво мислят Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 09, 2010, 21:14:38 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила кажи им коя е,тя има само 3 оценки,питай тези които са комуникирали с нея,да ти кажат какво мислят Wink
Ти вече разучи ли я?  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 09, 2010, 21:32:40 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила кажи им коя е,тя има само 3 оценки,питай тези които са комуникирали с нея,да ти кажат какво мислят Wink
Ти вече разучи ли я?  Cheesy Cheesy Cheesy
  е даи да видим де :Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 09, 2010, 21:33:49 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила кажи им коя е,тя има само 3 оценки,питай тези които са комуникирали с нея,да ти кажат какво мислят Wink
Ти вече разучи ли я?  Cheesy Cheesy Cheesy
охо Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 09, 2010, 21:34:13 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила кажи им коя е,тя има само 3 оценки,питай тези които са комуникирали с нея,да ти кажат какво мислят Wink
Ти вече разучи ли я?  Cheesy Cheesy Cheesy
  е даи да видим де :Smiley
Аааа не,тя ако си реши да каже коя е, Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 09, 2010, 21:36:33 »
Раздели ТемаНагоре

въпросната мама няма нито една оценка, пише се stani14
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 09, 2010, 21:38:03 »
Раздели ТемаНагоре

въпросната мама няма нито една оценка, пише се stani14
е как бе,има 3
http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=1298&protype=3
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: