{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правите когато обявата не отговаря на истината?  (Прочетена 18213 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 04, 2010, 23:21:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, много ми е нужно мнението за следната ситуация. Купувам две блузки вярно за смешна сума,но с описание много добри. Получавам една доста износена и раздърпана блуза и една на пръв поглед отлична. Махвах с ръка и си казах и домашни дрехи ми трябват. Изпрах на момента,защото съм такава нетърпелива и искам веднага ако може да ги пробвам на детето. Виждам петно и на двете блузки. Пиша съответно на продавалката и получавам отговор от сорта" извинявай не съм ги догледала,но ще излезе, моля те пиши ми оценка и аз ще ти пиша като дойде записа" .... Нито искам да пиша оценки, защото вече изпатих със върната такава и ми коства много нерви въпреки светкавичната реакция на Модовете и Админите, за което огромни благодарности към тях! Платих си ги, но искам да чуя как процедирате вие? Аз основно пазарувам от тук и от другаде. От скоро реших и да продавам т.е. имам адски много покупки,но нито един път пу пу не съм получила боклук.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2010, 23:30:22 »
Раздели ТемаНагоре

Веднъж ми се е случвало и въпреки, че изобщо не го направих проблем, а само подхвърлих че съм малко разочарована от отсрещната страна се сблъсках с невероятно човешко отношение и разбиране.Оказа се че наистина понякога преценките на хората за състоянието на една дреха/обувка се разминава.В моя случай просто имаше комуникация, чудесен диалог и много предложения и варианти за реванш:) Отвърлих ги всичките и си писахме по едно положителна оценка, защото за мен реакцията и отношението бяха по-важни.
Скоро от същата дама поръчах на момченцето ми страхотни кецове и останах много доволна.
Комуникацията е най-важна във всяка една ситуация.
Активен
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2010, 23:43:12 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип се връщат, но се случва и да откажат - в такъв случай не знам как се процедира. Веднъж ми се случи да остана разочарована много от полученото, но отсреща ми отказаха да върна пакета, защото предварително не сме имали такава уговорка. Sad Още ми е много криво от тази случка...
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2010, 23:50:29 »
Раздели ТемаНагоре

лично аз почти не съм получавала нещо с прикрит дефект, за мое огромно удоволствие мога само да се похваля че тук съм попадала само на мили и коректни мами да не ги изброявам, че не е за това темата, но по принцип много внимавам какво взимам и някакси след годините взиране в обяви си ги преценявам по добре.
А по въпроса, ами лично аз не бих правила проблем, защото не ми се занимава с разправии за 5-6лв. просто повече не контактувам с въпросния продавач и пак казвам, трябва да се гледа много внимателно обявата и снимките.
Прави ми впечатление, че е пълно с парцалки, само аз ли смятам така???
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2010, 23:51:20 »
Раздели ТемаНагоре

лично аз почти не съм получавала нещо с прикрит дефект, за мое огромно удоволствие мога само да се похваля че тук съм попадала само на мили и коректни мами да не ги изброявам, че не е за това темата, но по принцип много внимавам какво взимам и някакси след годините взиране в обяви си ги преценявам по добре.
А по въпроса, ами лично аз не бих правила проблем, защото не ми се занимава с разправии за 5-6лв. просто повече не контактувам с въпросния продавач и пак казвам, трябва да се гледа много внимателно обявата и снимките.
Прави ми впечатление, че е пълно с парцалки, само аз ли смятам така???

Същото щях да пиша и аз..ама дума по дума Wink
Активен


rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2010, 23:52:50 »
Раздели ТемаНагоре

...
Прави ми впечатление, че е пълно с парцалки, само аз ли смятам така???
Цъ, виж съседната темичка Cheesy
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2010, 23:57:28 »
Раздели ТемаНагоре

...
Прави ми впечатление, че е пълно с парцалки, само аз ли смятам така???
Цъ, виж съседната темичка Cheesy

гледах я, днес чета форума, че съм си в къщи , че малкия е болен, ама да не пиша по всички теми и за това тук да се жалвам Embarrassed
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2010, 00:13:02 »
Раздели ТемаНагоре

Два три пъти съм получавала дрехи ,от които не малко ,а МНОГО съм била разочарована. Досега винаги съм си премълчавала,за да избегна разправия за 4,5,6 лева ,която така като гледам задължително от лични отива и във форума. НО НЕ МИСЛЯ ,ЧЕ Е ПРАВИЛНО ДА СЕ ПРЕМЪЛЧАВА.
Даже от последният път,когато получих дреха миришешта на цигара и цялаааатааа в косми се зарекох ,че повече няма да си премълча ,ако ще и после в 20 теми да се разправям.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2010, 00:19:34 »
Раздели ТемаНагоре

Хич не си само ти. Аз също смятам,че се пълни с боклуци вече. От една седмица дебна за нужни ми неща за бебока ми не мога да харесам. За цената да прави сте аз и за това за тези пари не пожелах да с разправям,но... да съм и поставела оценка  :Smiley каква да и поставя? Не мога да се изкрива в хвалебствия. Аз имам една кофти практика. Когато ми се случи нещо такова не поставям никаква оценка, ако човека отсреща ми постави и след време винаги проверявам и моите и отсрещните оценки. Видя ли че аз имам оценка от продавача пък не съм поставила съответно такава, това ми говори за проблем при минало пазаруване и подминавам обявата.  
    amber е писала за едни прекрасти отношения при които и аз няма да върна ниищо и няма и проблем да направя. Случиха ми се на скоро. Поръчвам тук чисто нов страхотен тоалет за момиче и то за подарък. Бързах и мамата веднага го прати дойде в срок, обачеее имаше петно на сакото. Писах и беше готова да си го прибере и се извини милион пъти жената. Занесох го на химическо съграсиха се да го обработят по начина по който исках. Жената искаше да ми даде парите за химическото ми не ги приех заради човечното и отношение. Тук обаче не се споменава нищо за отстъпка примерно (не че щях да приема) или върни ми ги ами просто "ми то ще излезе петното ама ти ми пиши оценка моля те" .  Sad
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2010, 00:19:36 »
Раздели ТемаНагоре

Два три пъти съм получавала дрехи ,от които не малко ,а МНОГО съм била разочарована. Досега винаги съм си премълчавала,за да избегна разправия за 4,5,6 лева ,която така като гледам задължително от лични отива и във форума. НО НЕ МИСЛЯ ,ЧЕ Е ПРАВИЛНО ДА СЕ ПРЕМЪЛЧАВА.
Даже от последният път,когато получих дреха миришешта на цигара и цялаааатааа в косми се зарекох ,че повече няма да си премълча ,ако ще и после в 20 теми да се разправям.
И аз така си мълчах с разликата че при мен бяха 2-3 случая и си казвах че щом тези мами не им прави впечатление мръсотията за мен са мърлячки а и познавам такива мами така че не се учудвах много.После почнах да се взирам по-добре в снимките и задавах въпроси ако ме съмнява нещо  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 05, 2010, 00:32:12 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа ,но Скокче съгласи се ,че снимките много лъжат-на днешно време с тези хубавите апарати-всички знаем какви снимки стават. Много е трудно да се прецени по снимката. Тая космясала дреха имаше перфектна снимка-вярвай наистина беше перфектна Undecided
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2010, 00:47:06 »
Раздели ТемаНагоре

Много е вероятно снимката да не е правена в момента на пускане на обявата,а доста преди това,знаейки,че ще се пуска за продажба някой ден Wink
Активен

evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2010, 00:52:12 »
Раздели ТемаНагоре

Много е вероятно снимката да не е правена в момента на пускане на обявата,а доста преди това,знаейки,че ще се пуска за продажба някой ден Wink

Стига бе това възможно ли е  Shocked
На мен и през акъла не ми е минамало това, но сега се замислям,че по захабената блуза не изглеждаше така  защото е толко раздърпана,че щеше да си личи дори и на снимката а и по размерите щях да я хвана ( на това обръщам внимание) ако долу мърда с доста сантиметри и не е разкроен модел, а пък ми се казва примерно, че е нова директно се отказвам.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2010, 00:56:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ахххх,можеш ли да предположиш какво се върти в главата на всеки? (not6)
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2010, 00:56:18 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа ,но Скокче съгласи се ,че снимките много лъжат-на днешно време с тези хубавите апарати-всички знаем какви снимки стават. Много е трудно да се прецени по снимката. Тая космясала дреха имаше перфектна снимка-вярвай наистина беше перфектна Undecided
"Космясала " хихихихих права си то тези издънки са точно по тази причина че на снимката изглежда перфектно  Wink

Много е вероятно снимката да не е правена в момента на пускане на обявата,а доста преди това,знаейки,че ще се пуска за продажба някой ден Wink
Ай стига че направо ще се ако някой го е правил
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: