{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: дайте съвет какво да направя  (Прочетена 7039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2010, 10:37:12 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=546522 ето вижте ги а ми каза  изпращането да е в един ден  :Smiley аз пратих записа тя го получи и тогава ги изпрати за по сигурно чакам да ми отговори за да разбера дали ще ми върне парите
Иска име и парола Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2010, 10:40:11 »
Раздели ТемаНагоре


Мисля да й предложа предварително плащане,пък ако иска.

Точно така направи. Smiley
Обезателно предварително плащане!
Христинче, кви са тия глупости бе, мила?
"пощенски код : 4230 друго те  пощите имат точния адрес на сградата която е на пощата в града ми"
И аз съм от Асеновград.....нямам думи!

Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2010, 10:40:36 »
Раздели ТемаНагоре

krem21 133113    аз ги публикувах и в обявите 
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 10:42:36 от krem21 » Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2010, 10:45:57 »
Раздели ТемаНагоре

krem21 133113    аз ги публикувах и в обявите 
Извинявай, не погледнах в обявите. Пробвай да се разберете и да ти върне парите а ти стоката. Ако това са маратонки без забележки, представям си какви са тези в добро състояние  Undecided
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2010, 10:47:15 »
Раздели ТемаНагоре

чакам да ми отговори  Sad ако не ще и сложа съответната оценка  Sad от yanislava ivanova от нея ги взех
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 11:15:05 от krem21 » Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 04, 2010, 12:10:41 »
Раздели ТемаНагоре

разбрахме се ще ми върне парите да видим  Smiley
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 04, 2010, 12:12:11 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=78139&cat=24

не искам да правя реклама на продукита си,но погледнете на какъв желаещ купувач попадам и с какво отношение    КАКВО ДА ПРАВЯ?Huh?
абсурд!!!за нови потребители си искай плащане предварително Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 04, 2010, 12:29:53 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=78139&cat=24

не искам да правя реклама на продукита си,но погледнете на какъв желаещ купувач попадам и с какво отношение    КАКВО ДА ПРАВЯ?Huh?
абсурд!!!за нови потребители си искай плащане предварително Wink

И аз така процедирам Wink
А пък и с това неграмотно писане Huh? Huh?...честно да ти кажа аз ги отрязвам тактично такива особи.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 04, 2010, 12:51:32 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам предварителен запис от нови потребители,даже преди час имах адрес на лични за едно елече от потребителка с 3 оценки,поисках и първо записа тя веднага се отказа,понеже пощите работели до 11 с клиенти,тук не е така незнам при вас как са пощите,но тук се работи до 16 часа с клиенти и пари,отказах да и го пратя първо и тя ми каза да и погледна оценките ама те са 3 а аз имам 65,малко ме достраша и явно щях да изгоря,това е мое мнение,та мила не пращаи предварително
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2010, 14:33:45 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам предварителен запис от нови потребители,даже преди час имах адрес на лични за едно елече от потребителка с 3 оценки,поисках и първо записа тя веднага се отказа,понеже пощите работели до 11 с клиенти,тук не е така незнам при вас как са пощите,но тук се работи до 16 часа с клиенти и пари,отказах да и го пратя първо и тя ми каза да и погледна оценките ама те са 3 а аз имам 65,малко ме достраша и явно щях да изгоря,това е мое мнение,та мила не пращаи предварително
Та аз с малко недоверие пращам и на 10-15 оценки като не съм мяркала тук купувача Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 04, 2010, 14:50:18 »
Раздели ТемаНагоре

еми и аз ама,ето като поискаш първо записа и се почва едно мотане,едно овъртане,знчи ясна е работата,макар че съм със 65 пол оценки и от мен са искали първо запис и няма лошо,разбирам ги,но щом съм решила да го взема/дали ще платя сега или след като го получа все ще го платя
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 04, 2010, 14:52:34 »
Раздели ТемаНагоре

тя веднага се отказа,понеже пощите работели до 11 с клиенти,тук не е така незнам при вас как са пощите,но тук се работи до 16 часа с клиенти и пари

 Е, как до 11 часа работят с клиенти  Shocked Това и в някое село да е пак ще работи поне до към обяд, после ще отиде да си види градината, да си нахрани животинките  Cheesy и може и да се върне да поработи още някой и друг час следобяд. През цялото работно време на пощенските станции (при нас е от 7:30 до 19:30 , ако не се лъжа) се работи с клиенти и пари. То всъщност, ако не работят с клиенти, няма смисъл да отварят вобще  Cheesy Даже онзи ден докато бях в пощата присъствах на мъмрене към служителките от страна на шефката им, защото приключвали работа с клиенти по-рано, много често излизали в почивки и т.н. Та каза им така: "вашето работно време с клиентите е до 19:30 часа, не си мислете, че в толкова трябва да сте си нарамили чантичките и да сте си тръгнали вече".

 Съвсем се отплеснахме от главната тема, но силно се надявам krem21 да си получи паричките обратно и да се приключи случаят по цивилизованият начин.  Kiss
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 14:57:06 от abrikotin » Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 04, 2010, 14:58:56 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=78139&cat=24

не искам да правя реклама на продукита си,но погледнете на какъв желаещ купувач попадам и с какво отношение    КАКВО ДА ПРАВЯ?Huh?
в крайна сметка се разбрахме по телефона.Оказа се ,че има новородено и не може да излезе,затова съпругът и ще свърши всичко.Обеща предварително плащане!Нека сложим край на темата и от мен извинения за причиненото неудобство,а на всички отзовали се,благодаря!!!!
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: