{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Варна  (Прочетена 1868 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 23, 2011, 19:40:56 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, с една потребителка имаме уговорена размяна на 12ти януари, на 15ти сестра ми и прати моята част /обяснявам, за да не станат недоразумения, че в момента не съм в България и сестра ми се занимава с размените и продажбите тук/. Преди да бъде пратено пакетчето, и бях писала, за да знае, че ще бъде изпратено в този ден и я бях помолила да ми пише кога ще прати нейното пакетче. Оттогава досега нямам никакъв отговор от нейна страна. Влизала е на 18ти. Помолих модератор да ми даде мейла и, писала съм 2 пъти на пощата и 2 пъти на оставения скайп, както и съм оставила 2 коментара в нейна обява. Оставих коментари в обява, защото е изчерпала лимитът за личните съобщения. Потребителката е с около 70 положителни оценки, предполагам, че има някакъв проблем и заради това не пише. Обаче пък на мен нейното пакетче ми беше спешно, защото в края на другата седмица един приятел от България ще идва насам и идеята ми беше да ми донесе някои неща, включително и въпросното пакетче. Другият проблем е, че има вероятност сестра ми да влиза в болница и ако пакетчето не е взето до сряда, става доста проблемно след това получаването му.
Дали някоя от вас не би могла да ми помогне по някакъв начин?
Благодаря предварително.


« Последна редакция: Януари 23, 2011, 19:43:07 от zaza_sf » Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Януари 23, 2011, 21:10:33 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, с една потребителка имаме уговорена размяна на 12ти януари, на 15ти сестра ми и прати моята част /обяснявам, за да не станат недоразумения, че в момента не съм в България и сестра ми се занимава с размените и продажбите тук/. Преди да бъде пратено пакетчето, и бях писала, за да знае, че ще бъде изпратено в този ден и я бях помолила да ми пише кога ще прати нейното пакетче. Оттогава досега нямам никакъв отговор от нейна страна. Влизала е на 18ти. Помолих модератор да ми даде мейла и, писала съм 2 пъти на пощата и 2 пъти на оставения скайп, както и съм оставила 2 коментара в нейна обява. Оставих коментари в обява, защото е изчерпала лимитът за личните съобщения. Потребителката е с около 70 положителни оценки, предполагам, че има някакъв проблем и заради това не пише. Обаче пък на мен нейното пакетче ми беше спешно, защото в края на другата седмица един приятел от България ще идва насам и идеята ми беше да ми донесе някои неща, включително и въпросното пакетче. Другият проблем е, че има вероятност сестра ми да влиза в болница и ако пакетчето не е взето до сряда, става доста проблемно след това получаването му.
Дали някоя от вас не би могла да ми помогне по някакъв начин?
Благодаря предварително.




Прати ми адреса на ЛС да видя какво мога да направя.
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2011, 14:45:03 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм от Варна, но чак сега виждам темата. какво се случи? оправиха ли се нещата?
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: