{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Супер некоректна потребителка "vki"  (Прочетена 3037 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 06, 2011, 18:32:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Искам да се оплача от лошото отношение на потребителката vki.
Ще разкажа накратко случая.
 В моя обява за едно якенце въпросната "vki" ме пита за допълнителни размери и отдолу под нейното запитване имах запис за якенцето,като същевременно втората майка ми изпраща адрес на лична с желание за закупуване.В профила си съм писала"Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!",което предполага,че пращам на първия дал адрес.Обясних на потребителката "vki",че не съм виновна за нищо тъй като съм описала в профила си изискванията си,които съм ги формирала в течение на моето присъствие и контакти в"БГдомакиня".Острия си тон и прибързаното си заключение,vki изрази в рейтинга ми с отрицателна оценка,което много ме обиди и възмути.Следователно изразих и аз своето мнение в нейния рейтинг и тя допълни,че съм я заплашвала с оценка.Мислите ли,поставяне на оценка е заплаха?!Отделно после видях рейтинга и с 0 оценки,което ме кара да мисля,че не съм сбъркала с решението си.Наскоро доста от нас бяхме ожилени от друга потребителка от гр.Троян.
Чрез този постинг искам да обясня несправедливата оценка спрямо мен.
Благодаря на всички,които прочетоха тази тема!
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 06, 2011, 19:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

Илейн, пиши на модератор да ти махне оценката
нямате право да си поставяте оценки без покупко продажба-в разрез с правилата е
другото което ми е странно, как нов потребител веднага се ориентира да постави оценка, пък иначе да се прочетат правилата няма време
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #2 -: Март 06, 2011, 19:31:06 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила,няма право да ти слага оценка,мод или шефчето ще се погрижи,а ти не се ядосвай,тук има контрол и такива изцепки не се толерират Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Март 06, 2011, 19:59:42 »
Раздели ТемаНагоре

Премахнах и двете оценки и уведомих дамата за правилата на сайта.
Активен

Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 06, 2011, 21:35:28 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря на Хуан Куеста и всички потребители които ме подкрепиха!
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Март 06, 2011, 22:55:56 »
Раздели ТемаНагоре

Точно на теб ли бе слънце? Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 07, 2011, 10:59:26 »
Раздели ТемаНагоре

Илейн,май не е точно както са ни представени нещата!ти си регистрирана на 23,8,а тя само 5 дена след теб-да не говоря че аз сьм от края на октомври,но не се смятам за нова!освен това имах контакт с нея и сьм единствената поставила оценка,а сумата беше почти трицифрена /на покупката и/предплати,беше мила,просто сьм сигурна в нея!явно е имало някакьв личен конфликт между вас,или просто не се е получило-и това се случва често в сайта,и аз сьм имала грозни недоразумения,както и всички други.но това вьобще не е НОВ ПОТРЕБИТЕЛ,идея нямам защо не успявате да изчистите недоразуменията!! Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 07, 2011, 11:11:02 »
Раздели ТемаНагоре

Илейн,май не е точно както са ни представени нещата!ти си регистрирана на 23,8,а тя само 5 дена след теб-да не говоря че аз сьм от края на октомври,но не се смятам за нова!освен това имах контакт с нея и сьм единствената поставила оценка,а сумата беше почти трицифрена /на покупката и/предплати,беше мила,просто сьм сигурна в нея!явно е имало някакьв личен конфликт между вас,или просто не се е получило-и това се случва често в сайта,и аз сьм имала грозни недоразумения,както и всички други.но това вьобще не е НОВ ПОТРЕБИТЕЛ,идея нямам защо не успявате да изчистите недоразуменията!! Sad
rusamapaumna,имах предвид под "нов"-неактивен потребител.Тя може да се е регистрирала и преди 10 г,но до колко е активна?Няма значение това rusamapaumna,вероятно е станало недоразумение.
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 07, 2011, 16:09:42 »
Раздели ТемаНагоре

Илейн,май не е точно както са ни представени нещата!ти си регистрирана на 23,8,а тя само 5 дена след теб-да не говоря че аз сьм от края на октомври,но не се смятам за нова!освен това имах контакт с нея и сьм единствената поставила оценка,а сумата беше почти трицифрена /на покупката и/предплати,беше мила,просто сьм сигурна в нея!явно е имало някакьв личен конфликт между вас,или просто не се е получило-и това се случва често в сайта,и аз сьм имала грозни недоразумения,както и всички други.но това вьобще не е НОВ ПОТРЕБИТЕЛ,идея нямам защо не успявате да изчистите недоразуменията!! Sad
rusamapaumna,имах предвид под "нов"-неактивен потребител.Тя може да се е регистрирала и преди 10 г,но до колко е активна?Няма значение това rusamapaumna,вероятно е станало недоразумение.
-о,права си,не искам да се конфронтираме,просто останах много очудена,тя наистина е страхотна,явно наистина или не е сьвсем наясно относно оценките,или...знам ли...допусках че е нещо което не е било изчистено и е преминало на лична основа...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: