{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 168775 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #90 -: Юли 24, 2010, 19:18:35 »
Раздели ТемаНагоре

Wink Привет отново, пиша ви с едно предложение свързано с рекламните обяви които валят  непрекъснато и преливат от пусто в празно-"Днес съм рожденичка".. "Днес черпя" .."В  настроение съм .."Да ли няма да е по удачно когато се публикува подобна обява с рекламна цел  тя да не излиза на първа страница, а да се влива в потока от отдел Промоции-както са направени обявите които се публикуват като -Купувам.Който се интересува от намаленията , ще може да ги намери в подходящият отдел, а не да се изпреварваме с публикуване на подобни обяви само  за да ни видят на  на първа страница.
Успешен ден на екипа и всички потребители, Галя.

По принцип при сегашната организация, не мога да го направя така. Мислим със жената за тези промоции, но ни трябва време, пък и ние сме хора и ни трябва малко почивка за плаж Smiley
Активен

maeva0959
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


ЧЕТЕТЕ ПОДПИСА МИ !!! Бъдете коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Юли 25, 2010, 17:38:44 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да попитам..
След като една обява е маркирана като ПРОДАДЕНА,колко време ще стои наред с другите,при положение,че нямам право да си трия обявите? Мен лично ме дразни ,когато преглеждам нечии обяви,а аз също имам вече няколко такива.. ;D
Благодаря  Smiley
Активен

1. Пращам след банков превод като МПП! - ДСК
2.Куриерски р-ди НЕ поемам без уговорка!
3.Пощенските са за сметка на купувача!
4.Ред не пазя,който е сериозен-ЛС!
5.Оценявам винаги!
6.***ОЦЕНКИ!***
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #92 -: Юли 25, 2010, 17:58:26 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да попитам..
След като една обява е маркирана като ПРОДАДЕНА,колко време ще стои наред с другите,при положение,че нямам право да си трия обявите? Мен лично ме дразни ,когато преглеждам нечии обяви,а аз също имам вече няколко такива.. ;D
Благодаря  Smiley

Първо имате право да триете обявите. Второ, продадена обява стои 5 дни и се скрива за потребителите (вижда се само от администратори). Добре е да я оставите като продадена за да могат хората да се ориентират Smiley
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Юли 25, 2010, 18:03:03 »
Раздели ТемаНагоре

след като даденото нещо е получено и сравнено,може да изтриете,но все паке добре да се изчака 2-3 ако възникне спор
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
maeva0959
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


ЧЕТЕТЕ ПОДПИСА МИ !!! Бъдете коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Юли 25, 2010, 18:09:09 »
Раздели ТемаНагоре

след като даденото нещо е получено и сравнено,може да изтриете,но все паке добре да се изчака 2-3 ако възникне спор
И аз да попитам..
След като една обява е маркирана като ПРОДАДЕНА,колко време ще стои наред с другите,при положение,че нямам право да си трия обявите? Мен лично ме дразни ,когато преглеждам нечии обяви,а аз също имам вече няколко такива.. ;D
Благодаря  Smiley

Първо имате право да триете обявите. Второ, продадена обява стои 5 дни и се скрива за потребителите (вижда се само от администратори). Добре е да я оставите като продадена за да могат хората да се ориентират Smiley
Ок,мерси .Явно аз нещо не съм разбрала за триенето... Cheesy Значи вече мога да си ги изтрия  Smiley
Активен

1. Пращам след банков превод като МПП! - ДСК
2.Куриерски р-ди НЕ поемам без уговорка!
3.Пощенските са за сметка на купувача!
4.Ред не пазя,който е сериозен-ЛС!
5.Оценявам винаги!
6.***ОЦЕНКИ!***
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Юли 26, 2010, 14:36:35 »
Раздели ТемаНагоре

 Извинявам се за въпроса, но обявите маркирани като "ПРОДАДЕНО"-мога ли да си ги изтрия или се трият автоматично, защото имам две такива и така си и стоят от известно време?! Уж четох, но не открих отговора, но тя и малката ме ръчка постоянно и може би съм пропуснала. Ако е така предварително се изинявам!
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Юли 26, 2010, 14:38:44 »
Раздели ТемаНагоре

 Боже, то ще ми извади очите...малко по-нагоре е коментирано...отговорих си на въпроса...извинявам се...
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Юли 26, 2010, 14:53:43 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley и все пак-можеш да ги изтиеш след като тещото е получено от купувача.
Обявите,маркирани като солд,след 5-я ден се виодаат само потребителя,за другите са скрити
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #98 -: Юли 26, 2010, 14:58:36 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley и все пак-можеш да ги изтиеш след като тещото е получено от купувача.
Обявите,маркирани като солд,след 5-я ден се виодаат само потребителя,за другите са скрити

Деси не бъркай хората. Обявите трябва да се маркират като ПРОДАДЕНИ. Това е правилото. Изтриването не е препоръчително.
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Юли 26, 2010, 15:25:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз икам да попитам може ли да се препубликуват обяви и на какъв период? И като изтекат 3 месеца от както е публикувана обявата, трие ли се автоматично или има възможност да е преподновим?
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #100 -: Юли 26, 2010, 15:30:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз икам да попитам може ли да се препубликуват обяви и на какъв период? И като изтекат 3 месеца от както е публикувана обявата, трие ли се автоматично или има възможност да е преподновим?

Опцията за дните не работи и обявите остават след периода за който са пуснати. Ако обявата не е актуална (продадена другаде, подарено на приятелка и др.), можете да я изтриете, ако е продадена - да я маркирате като Продадена. Това са вариантите.
Защо ви е да препубликувате обяви?
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Юли 26, 2010, 15:39:01 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley и все пак-можеш да ги изтиеш след като тещото е получено от купувача.
Обявите,маркирани като солд,след 5-я ден се виодаат само потребителя,за другите са скрити

Деси не бъркай хората. Обявите трябва да се маркират като ПРОДАДЕНИ. Това е правилото. Изтриването не е препоръчително.
е да де,но след 1-2 седмици даречем?Пак ли да се оставят със солд?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #102 -: Юли 26, 2010, 15:43:42 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley и все пак-можеш да ги изтиеш след като тещото е получено от купувача.
Обявите,маркирани като солд,след 5-я ден се виодаат само потребителя,за другите са скрити

Деси не бъркай хората. Обявите трябва да се маркират като ПРОДАДЕНИ. Това е правилото. Изтриването не е препоръчително.
е да де,но след 1-2 седмици даречем?Пак ли да се оставят със солд?

Обява маркирана като Продадена, изчезва 5 дни след като е маркирана като такава!
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Юли 26, 2010, 15:59:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз икам да попитам може ли да се препубликуват обяви и на какъв период? И като изтекат 3 месеца от както е публикувана обявата, трие ли се автоматично или има възможност да е преподновим?

Опцията за дните не работи и обявите остават след периода за който са пуснати. Ако обявата не е актуална (продадена другаде, подарено на приятелка и др.), можете да я изтриете, ако е продадена - да я маркирате като Продадена. Това са вариантите.
Защо ви е да препубликувате обяви?

За да излиза на по преден план. Например ако може да се препубликува веднъж на 3 месеца е ок. Ако страниците в една категория станат 100, а обявата ми е публикувана съвсем в началото, едва ли много хора ще стигнат до последната страница.
Мерси за отговора  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #104 -: Юли 26, 2010, 16:09:07 »
Раздели ТемаНагоре

Аз икам да попитам може ли да се препубликуват обяви и на какъв период? И като изтекат 3 месеца от както е публикувана обявата, трие ли се автоматично или има възможност да е преподновим?

Опцията за дните не работи и обявите остават след периода за който са пуснати. Ако обявата не е актуална (продадена другаде, подарено на приятелка и др.), можете да я изтриете, ако е продадена - да я маркирате като Продадена. Това са вариантите.
Защо ви е да препубликувате обяви?

За да излиза на по преден план. Например ако може да се препубликува веднъж на 3 месеца е ок. Ако страниците в една категория станат 100, а обявата ми е публикувана съвсем в началото, едва ли много хора ще стигнат до последната страница.
Мерси за отговора  Smiley

Добре, препубликуване на 3 месеца съм съгласен. Ще коригирам правилата на сайта. Успех
Активен



Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: