{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: viksi = viki4ka89 е нокоректен продавач  (Прочетена 10942 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #15 -: Януари 21, 2011, 10:03:51 »
Раздели ТемаНагоре

Просто не е истина - как може да се пише състояние много добро за този парцал ! Лошото е че тези неща със състояние различно от реалното зачестиха ! Чудно ми е какво е за тази потребителка състояние ДОБРО след като тази блуза я определя МНОГО ДОБРО Huh??  
Сигурно освен петна ще е и с дупки. Я от молци, я от цигари.
Абсурдно става вече.  Да те е страх да купиш каквото и да е.
Потребителката веднага да си приеме парцалите и да заплати анорака, че не е ясно дали и той не е в петна.
вижте какво ми е писала с цялата си наглост:
''samo vie vijate bluzata siva..i dr hora s apislai z aneq i sa pisali sinqta bluza''
И аз я виждам сива в нейната обява  Shocked егати разликата в цветовете  Shocked Shocked Shocked
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Януари 21, 2011, 10:10:18 »
Раздели ТемаНагоре

Просто не е истина - как може да се пише състояние много добро за този парцал ! Лошото е че тези неща със състояние различно от реалното зачестиха ! Чудно ми е какво е за тази потребителка състояние ДОБРО след като тази блуза я определя МНОГО ДОБРО Huh??  
Сигурно освен петна ще е и с дупки. Я от молци, я от цигари.
Абсурдно става вече.  Да те е страх да купиш каквото и да е.
Потребителката веднага да си приеме парцалите и да заплати анорака, че не е ясно дали и той не е в петна.
вижте какво ми е писала с цялата си наглост:
''samo vie vijate bluzata siva..i dr hora s apislai z aneq i sa pisali sinqta bluza''
И аз я виждам сива в нейната обява  Shocked егати разликата в цветовете  Shocked Shocked Shocked
ЗА ПЪРВИ ПЪТ ВИЖДАМ ТАКАВА ФРАПИРАЩА РАЗЛИКА В ЦВЕТА.ВЪПРЕКИ ТОВА БИХ Я ПРЕГЛЪТНАЛА,НО ПЕТНАТА НЕ!
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 21, 2011, 10:17:06 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, а госпожата няма ли да се включи ? Или не я вълнува ....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Януари 21, 2011, 10:44:14 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, а госпожата няма ли да се включи ? Или не я вълнува ....
В МОМЕНТА Е НА ЛИНИЯ,ДАНО ДРАСНЕ 2 РЕДА
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 21, 2011, 10:59:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също я виждам сива в обявата и то много ясно и отчетливо се вижда сивият цвят. Аз пък и цвета не бих преглътнала,защото като купувам нещо го съобразявам и с другите дрешки дали мога да комбинирам и т.н. Дано се разберете без много нерви, въпреки че вече ги има. Аз също започвам да се съмнявам във всяка стока от сайта. Откровено казано вече не купувам ако отсрещната страна не е съгласна на проба страхувам се вече.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 21, 2011, 12:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

Сякаш чета моята история преди време..но в другия сайт..Ситуацията е изключително неприятна, като се има предвид, че няма разбиране от отсрещната страна и тя упорито си твърди, примерно. че петна е нямало и т. н. А пък и като гледам съобщениeто на viki4ja89 как е написано...Искай си пощенските и стоката обратно, мисля, че ще се оправят нещата!!!
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
sladko_bebche
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Джесика(9г) и Райън(1,5г)-най-голямото ми щастие

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #21 -: Януари 21, 2011, 13:40:09 »
Раздели ТемаНагоре

и аз я виждам сива в обявата и то в много приятен нюанс , но в приложените тук снимки си е в доста крещящ син цвят  Shocked Shocked Shocked
странно е, че в обявата първата и втората снимка са с доста голямо разминаване в цветовете и на полата и на килима . gab4i83 ,как не ти е направило впечатление ,че да  я попиташ преди да те набута така нагло .
рядко  коментирам спорове м/у потребители ,но толкова съм възмутена ,че не се стърпях  (health2)
определено трябва да ти плати /върне/ дрешката и да покрие  пощенските / граматиката на лс, което ти е пратила  няма да  коментирам  (wow1)/
и определено е за отрицателна оценка  (sport14)
дано се вразуми и коригира грешката си !
Активен

коректна съм , очаквам същото !
винаги съм готова да коментирам цени и предложения за размяна !
след запис,  пишете на лични!
с предимство потребител дал адрес или пожелал поне две обяви !
разменям за стоки подходящи за момче -ръст 92 и момиче - ръст 156 Smiley
за тези , които не са контактували с мен ,в "съседите" съм със същия ник Smiley
хоби, което си заслужава да бъде видяно
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #22 -: Януари 21, 2011, 13:55:26 »
Раздели ТемаНагоре

и аз я виждам сива в обявата и то в много приятен нюанс , но в приложените тук снимки си е в доста крещящ син цвят  Shocked Shocked Shocked
странно е, че в обявата първата и втората снимка са с доста голямо разминаване в цветовете и на полата и на килима . gab4i83 ,как не ти е направило впечатление ,че да  я попиташ преди да те набута така нагло .
рядко  коментирам спорове м/у потребители ,но толкова съм възмутена ,че не се стърпях  (health2)
определено трябва да ти плати /върне/ дрешката и да покрие  пощенските / граматиката на лс, което ти е пратила  няма да  коментирам  (wow1)/
и определено е за отрицателна оценка  (sport14)
дано се вразуми и коригира грешката си !
честно казано относно цветовете на мен ми се е слу4вало от свткавицата розово да излезе като лилаво,но в този случай изглежда все едно са 2 различни блузки
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Януари 21, 2011, 14:22:50 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано относно цветовете на мен ми се е слу4вало от свткавицата розово да излезе като лилаво,но в този случай изглежда все едно са 2 различни блузки

Може наистина да са две различни блузи вече тук на какво ли не се нагледахме. Смятам че колкото и да е смотан телефона или фотоапарата от крещящо синьо не може да излезе чак сиво и то  много ясно се вижда сивото. Ето от първата и втората снимка има разлика в нюянсите,но се личи примерно и на първа и на втора,че килима е кафяв или одеалото.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
sladko_bebche
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Джесика(9г) и Райън(1,5г)-най-голямото ми щастие

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 21, 2011, 14:24:05 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано относно цветовете на мен ми се е слу4вало от свткавицата розово да излезе като лилаво,но в този случай изглежда все едно са 2 различни блузки
това ,че са две различни блузи и аз си го помислих .  питай ,може да се окаже , че ти е пратила грешната  (letter5)
Активен

коректна съм , очаквам същото !
винаги съм готова да коментирам цени и предложения за размяна !
след запис,  пишете на лични!
с предимство потребител дал адрес или пожелал поне две обяви !
разменям за стоки подходящи за момче -ръст 92 и момиче - ръст 156 Smiley
за тези , които не са контактували с мен ,в "съседите" съм със същия ник Smiley
хоби, което си заслужава да бъде видяно
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #25 -: Януари 21, 2011, 14:49:42 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано относно цветовете на мен ми се е слу4вало от свткавицата розово да излезе като лилаво,но в този случай изглежда все едно са 2 различни блузки
това ,че са две различни блузи и аз си го помислих .  питай ,може да се окаже , че ти е пратила грешната  (letter5)
аз първо на нея пратих снимките ,ако беше грешка щеше да се разбере веднага,тя просто твърди че на нейната снимка има синя блуза не сива Shocked
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Януари 21, 2011, 14:50:43 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано относно цветовете на мен ми се е слу4вало от свткавицата розово да излезе като лилаво,но в този случай изглежда все едно са 2 различни блузки

Може наистина да са две различни блузи вече тук на какво ли не се нагледахме. Смятам че колкото и да е смотан телефона или фотоапарата от крещящо синьо не може да излезе чак сиво и то  много ясно се вижда сивото. Ето от първата и втората снимка има разлика в нюянсите,но се личи примерно и на първа и на втора,че килима е кафяв или одеалото.
съгласна с това!
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 20:03:54 от gab4i83 » Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 21, 2011, 15:30:15 »
Раздели ТемаНагоре


Може наистина да са две различни блузи вече тук на какво ли не се нагледахме. Смятам че колкото и да е смотан телефона или фотоапарата от крещящо синьо не може да излезе чак сиво и то  много ясно се вижда сивото. Ето от първата и втората снимка има разлика в нюянсите,но се личи примерно и на първа и на втора,че килима е кафяв или одеалото.

Сега обърнах внимание на килима. Мдаа има разлика, дори и в цвета на полата се получи разлика, НО въпреки това блузата си е сива на снимките. Може наистина да са две блузи?Huh??
Активен
dani_s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Януари 21, 2011, 18:06:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей казвам се Даниела и пуснах тема за некоректен потребител 'малката", искам да кажа че пострадах от описание, което лъжливо както в този случай и моето мнение, че таква потребители трябва да търпят сериозни санкции!!!!!!!!!!!!!
Успех
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 21, 2011, 18:10:01 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей казвам се Даниела и пуснах тема за некоректен потребител 'малката", искам да кажа че пострадах от описание, което лъжливо както в този случай и моето мнение, че таква потребители трябва да търпят сериозни санкции!!!!!!!!!!!!!
Успех
За съжаление не си само ти Sad  Според мен за всеки доказано некоректен освен отрицателна оценка трябва да има и поне седмица бан. Що за безобразие да лъжат като циганки
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: