{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хидратираща козметика  (Прочетена 3562 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 14, 2010, 15:50:49 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,аз имам едно питане-какво олио, мляко, лосион или подобни използвате за хидратация на вашата кожа?Става въпрос главно за кожата на тялото.Моята на места е много суха,в зимните месеци даже прекалено суха."Клепам" се всеки ден(вече не помня дори всичките видове мазила,които съм ползвала),но като че ли досега не съм забелязала нещо да има добър и по-дълготраен ефект.Ако случайно един-два дни пропусна да се намажа,все едно не съм се мазала със седмици.
Ще се радвам да споделите вие как се справяте със сухата кожа!  Kiss
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 14, 2010, 16:13:18 »
Раздели ТемаНагоре

Eдна моя клинтка , постоянно се оплакваше от много суха кожа и си поряча един от новите кремове на Евън Кеър
от тук http://www.avon.bg/PRSuite/static/e-broshure/C10-2010/e-brochure.html страница 119 , каза ми че е възхитена от резултата , но то си е до кожа , но пък е 5,50 и не боли да ги прежалиш за да пробваш
Активен

abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 15, 2010, 15:44:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз научих от мъжът  ;D ми една хитринка за много суха кожа. Той я научил от фитнес инструктора, където ходи да "блъска". От щангите ръцете му стават в мазоли, а по-принцип е и със суха кожа. Откакто започна да се маже с гел или мляко за след плаж, кожата му е като бебешка. В момента е с  After Sun Gel на EVELINE, аз също се мажа от време на време по лактите, колена и пети и съм супер доволна. Дори има охлаждащ ефект. Мъжът ми го ползва дори и след бръснене, но аз лично не бих си го слагала на лицето. За тяло е супер! Smiley
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 15, 2010, 16:00:15 »
Раздели ТемаНагоре

Оооо,я да видиш ти  ;D за пръв път го чувам това с гела за след плаж,но задължително ще го пробвам.
Даже още днес (ако не забравя,де) ще взема да си купя и да се почвам.Ще пиша и за ефекта после  Tongue
Благодаря ти,мила!  Kiss
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #4 -: Юли 19, 2010, 22:32:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да допълня и още едно ефикасно което е и за бебешка и за дърта кожа като нашата хихихих  -  A-DERMA 400ml струва 34лв това ни го предписаха за малката че беше с суха кожа и се обрина от нещо ,но става и за възрастни ,за два дена и се оправи кожата и от тогава само с него я мажа Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
iskra72
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Весела Коледа!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 27, 2010, 20:21:15 »
Раздели ТемаНагоре

Има страхотни неща на LR специално за суха кожа-MicroSilver,иначе всичко със Алое Вера е за такава кожа.Скоро някои подхвърли за някакъв балсам с Невен по аптеките-помогнал на човек с такъв проблем.
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 10, 2010, 13:27:19 »
Раздели ТемаНагоре

За много суха кожа,си тьрсете кремчета с уреа.Много помагат!Има в аптеките!Дано сьм помогнала Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: