{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема-Всичко за косата  (Прочетена 39826 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 05, 2010, 20:29:08 »
Раздели ТемаНагоре

Направо на проблема от както родих малката косата ми не спира да капе и да се омазнява на втория ден.То  сменях шампоани,балсами,маски и к"во нищо.Като ги почнеш от най-евтини та стигнеш до около 15лв.Казвайте какво да правя и какво да купувам.Мъжо вика обръсни се нула номер  Shocked Shocked Shocked Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Римма
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 08, 2010, 20:59:48 »
Раздели ТемаНагоре

Против накъсване на косата е много ефикасна професионалната серия на Лореал - Форс Вектор.

А косопада успешно го преборвам със Себорал Форте - на фона на всичките скъпарски ампули, които не ми помогнаха изобщо - това чудо за 2 лв от аптеката ми спря ужасния косопад след второто намазване..
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Декември 09, 2010, 08:11:52 »
Раздели ТемаНагоре

Против накъсване на косата е много ефикасна професионалната серия на Лореал - Форс Вектор.

А косопада успешно го преборвам със Себорал Форте - на фона на всичките скъпарски ампули, които не ми помогнаха изобщо - това чудо за 2 лв от аптеката ми спря ужасния косопад след второто намазване..
Мерси мила ще го пробвам Wink
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Декември 10, 2010, 09:09:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен ,мили мами в този чудесен и неизвестен за мен до сега сайт.Тук наистина има невороятна и много полезна информация.Силно се надявам да намери всеки кой каквото търси и да обменим опит една  с друга.Преминавам направо към проблема,защото той не е за подценяване.Косата ми се къса,не капе а се къса,вероятно защото и аз реших да мина в лагера  на блондинките.Имах страхотна коса,която вече не прилича на нищо.Изсветлена е много.Опитах да я боядисам по-тъмна и да я оставя да почине,но не се получи.Просто не се възприемам с по- тъмна коса.Помагайте коя с каквото може,ще съм ви много благодарна.Ползвам маски и шампоани на билкова основа,но не спира да се къса.Успех на всички.
Привет, не знам каква козметика ползваш, но ти трябват по-силнички продукти за коса,особено ако ти е сухичка косата - с масла от шеа или протеини.Преди да си измиеш косата си прави някаква терапия за изтощена коса-например с горещо масло/има по магазините/ или със затоплен зехтин.Ето тук има едно на прилична цена:
http://www.parfumsbg.com/2009-02-19-09-28-11.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=4507&category_id=29
Задължително всеки път като си миеш косата слагай маска, а 1 път седмично ампула за твоят тип коса.Маски хубави има на Лореал, на Лакме  и по евтини има не-лоши. След миене пръскай със спрейчета за възстановяване, слагай течни кристали по краищата.
Нормално е да се къса много изрусена или третирана коса, внимавай вече каква боя, но трябва постоянно интензивна грижа  Smiley.Ако има нещо-питай пак Smiley
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
kleopatra19711
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 988


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Декември 10, 2010, 21:03:58 »
Раздели ТемаНагоре

МОМИЧЕТА ИМАМ ПРОБЛЕМ СЪС КОСАТА СИ ,А ПО СКОРО СЪС СКАЛПА,ХОДИХ ПО ЛЕКАРИТЕ ЕДНИТЕ МИ КАЗВАТ,ЧЕ Е СЕБОРЕЯ,ДРУГИТЕ ,ЧЕ Е ПСОРИАЗИС,СЪРБИ УЖАСНО,РАЗЧЕСВАМ ГКОЖАТА СИ ДО КРЪВ,И ОТДЕЛНО  МИ ПАДА И КОСАТА,ПИША ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ И В ДВЕТЕ ТЕМИ,ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ,АКО ЗНАЕТЕ НЯКАКЪВ ЛЕК СЪС БИЛКИ ИЛИ СЪС НЕЩО ДРУГО,МОЛЯ ТЕ ДА МИ ПИШЕТЕ!!!!
Активен

приемам пощенски запис и плащания по банков път в пощенската банка
BG09BPBI 79421074259501 гр.Русе
коректна съм,и очаквам същото и от другите!!!
СТОКИ НЕ ОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЯ - ВРЪЩАМ ВЕДНАГА!!!!

ЩЕ ОТСЪТСТВАМ ДО 4 ЮЛИ!!!!!!!!!!!!!!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Декември 10, 2010, 21:52:52 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм най-големия разбирач,но ако се е появило изведнъж нищо чудно да е хормонално.

Иначе опитай Себорал Форте-природен продукт е,аз лично не съм го пробвала,но съм чувала неверятни отзиви и утре ще си взема,защото пише,че помага и за растежа на косата.Ето я прочети тук коментарите-има човек със себореен дерматит и пише,че го е излекувало..опитай,нищо не губиш.

http://apteka.framar.bg/18003349/себорал-форте-125-мл
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
DaniStef
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Освидетелстван шопахолик ;)

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #66 -: Декември 10, 2010, 22:08:43 »
Раздели ТемаНагоре

А бихте ли споделили КАК МИЕТЕ КОСАТА С ЯЙЦЕ  Cheesy Аз съм маниак на тема коса и май само това не съм опитвала  Tongue
Иначе пия ПРИОРИН (не гръцки обаче), правя и домашни маски, но много харесвам червената маска на МИОСОТИС - ползвам я от години, като си почивам 1-2-3 месеца и я купувам пак  Cheesy
Активен

При покупка на две от МОИТЕ ОБЯВИ доставката е от мен!
За непознати потребители - моля за предварително плащане / едновременно с ипращането, коректна съм - http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=27965&profile_type=feedback!
БЛАГОДАРЯ!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Декември 10, 2010, 22:54:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,за тая маска колко се чудих..ама си взех накрая на Мил Мил и съм доволна,тя е регенерираща и сякаш наистина ми расте повече косата от нея.Ще споделиш ли повече за Миосотиса?
А за яйцето-САМО ЖЪЛТЪК,че от горещата вода белтъка ще ти се свари на главата Cheesy Добавя се в маски иначе,или пък събираш 2-3 и си се къпеш както с шампоан,но по-добре първия вариант.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Декември 12, 2010, 09:09:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен ,мили мами в този чудесен и неизвестен за мен до сега сайт.Тук наистина има невороятна и много полезна информация.Силно се надявам да намери всеки кой каквото търси и да обменим опит една  с друга.Преминавам направо към проблема,защото той не е за подценяване.Косата ми се къса,не капе а се къса,вероятно защото и аз реших да мина в лагера  на блондинките.Имах страхотна коса,която вече не прилича на нищо.Изсветлена е много.Опитах да я боядисам по-тъмна и да я оставя да почине,но не се получи.Просто не се възприемам с по- тъмна коса.Помагайте коя с каквото може,ще съм ви много благодарна.Ползвам маски и шампоани на билкова основа,но не спира да се къса.Успех на всички.
Здравей!Аз от много години се изрусявам и винаги съм имала този проблем.По време на бременността ми косата ми се пооправи,а повечето майки ми казваха,а и се оплакваха,че след бременността косата им се е изтощила много.При мен се получи точно обратното-косата ми стана още по-здрава и гъста,дори фризъорката ми,ми каза че ми се е сгъстила.Причината за мен е една-овесени ядки.След раждането се подложих на диета,защото качих 30кг през бременността Shocked,за 2-3 месеца вече бях свалила 18кг .С един удар-2 заека:)Ядях ги само с вода и на върха на лъжицата -мед.Пробвай!Поздрави.Деси Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
dendri
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Декември 15, 2010, 14:47:16 »
Раздели ТемаНагоре

Имах и аз проблем с падане на косата и накъсване. Изобщо, след раждането оредя, падаше на цели кичури направо, имаше много изтощен и лош вид. Почнах да ползвам естествено индиго, къна, амла, шикакай. Напълно натурални продукти, от един сайт си ги поръчвам. Честно да ви кажа, много съм доволна. Определено виждам подобрение, а да не говоря какъв блясък и здравина има косъма. Стои по-плътна и здрава косата. Още имам косопад, но и там се наблюдава подобрение. Ето и снимки "преди и след" (снимах ги да покажа в темата Хенапристрастени в един друг форум). Паролата е 1234, на който му се разглежда. http://dendri.snimka.bg/other/kosa.546120
Активен
CYNA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Декември 16, 2010, 07:05:22 »
Раздели ТемаНагоре

Почнах да ползвам естествено индиго, къна, амла, шикакай. Напълно натурални продукти, от един сайт си ги поръчвам. Честно да ви кажа, много съм доволна. Определено виждам подобрение, а да не говоря какъв блясък и здравина има косъма. Стои по-плътна и здрава косата.

Аз също съм фенка на амлата и шикакая  Cool, даже на семките от рета Smiley Ползвала съм близо 3-4години само такъв шампоан, но си го взимам от тук /Индия/, нямам представа в БГ какво сепредлага, обаче щом виждаш ефект, значи  е ОК.
Преди се къносвах и с тях насищах цвета си /освен всички останали страхотни ефекти/. Принципно индийките никак не се блазнят от скъпи марки и си ползват натурална козметика, затова може би /освен гените/ косите им са толкова разкошни Smiley При всички случаи амла, шикакай, брами са билки , дейсващи главно укрепванена косъма, спиране на косопада,кръвоснабдяване на скалпа. Има и масла от амла,които са ощепо-ефикасни, просто притях се иска и интензивен масаж за още по-добър ефект Smiley
Синапеното масло също помага при косопад.
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 07:07:48 от CYNA » Активен

Имам 28 положителни оценки в Продавалник.
Живея в Индия и уреждам 30% от транспорта за моя сметка, затова цената на всички мои неща е с включени пощенски разходи.
Нещата, които предлагам са предимно  подаръци за различни фестивали тук, които няма да ползвам.
Работя с  предварително плащане.
Изпращам винаги с препоръчана поща. Не  ползвам куриери.
Познати потребители са с предимство.
Коректна съм, пиша оценки
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Декември 16, 2010, 11:29:13 »
Раздели ТемаНагоре

момичета, някой ползвал ли е римувър за премахване на боя в домашна обстановка Smiley. С червена коса съм и искам да я изсветля - да направя нещо естествено, без червен оттенък.
Активен
petuna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 338


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Декември 26, 2010, 22:14:33 »
Раздели ТемаНагоре

ina 123,с римувър се свалят от 2 до 3 тона от боята,въпреки всичко червения отенък си остава.
Активен
sil80
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Декември 27, 2010, 10:53:56 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте ,за пръв път влизам във форум и незная как да се справя ,но искам да се включа към тази тема за косопада.Моля ако има някой активен да ми отговори за да съм сигурна ,че сте ми получили съобщението  Roll Eyes
Активен
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Декември 27, 2010, 11:01:10 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси, момичета!
Боядисах се тъмно кафява, за да покрия червеното - което беше по-скоро оттенък, но пак си го има  Roll Eyes
Мисля да си направя по-светло кафяви кичури  Smiley, за да не изглежда толкова тъмна, а в същото време - корените да не ми се различават много...абе луд умора няма, само се поти  Cheesy
Активен


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: