{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48251 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Май 04, 2011, 15:02:08 »
Раздели ТемаНагоре

Тук наистина е станала голяма плетеница. Скоро ще заключа темата, защото нищо не се разбира. Мисля, че така ще е най-удачно.

АААААА шефе, докато не разбереме кой какво и как недей я заключва Smiley Ето аз искам да платя тока на семейството. Илияна да ми пише

И аз моля за това. Нека се изясни всичко и тогава да се заключи темата.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Май 04, 2011, 15:05:54 »
Раздели ТемаНагоре

А защо пияницата не си остане в Козлодуй, пък брат ви и жената с бебето в Габрово. И как така пък и сестра й (бременната) и тя тръгва към Габрово. Пък и нали и малък брат има, той не ходи ли на училище Huh? Как така го местят като мебел ?
Хич не ми се връзва
EMI KAZVAM TOVA KOETO ZNAM,I SAM 4ULA,BREMENATA,BEBETO,DRUGITE NEZNAM KOI SA TRAGNALI,NO ZNAM 4E SA BILI V KOZLUDUI,NEZNAM KAKVO IMA V KOZLUDUI,DALI IMA DOM NEZNAM,ZNAM 4E IMA DA6TERYA,I MISLYA 4E SPOMENAVHA I ZA SESTRA NA PIYANKATA

Ама как така не знаете. Че вие сте роднини ! Това дете ви е племенница !! Пак питам брат ви и момичето къде са се намерили ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Май 04, 2011, 15:12:51 »
Раздели ТемаНагоре

Тук наистина е станала голяма плетеница. Скоро ще заключа темата, защото нищо не се разбира. Мисля, че така ще е най-удачно.

АААААА шефе, докато не разбереме кой какво и как недей я заключва Smiley Ето аз искам да платя тока на семейството. Илияна да ми пише

И аз моля за това. Нека се изясни всичко и тогава да се заключи темата.
ПЛАТИ И МОЯ ,ЗАЩОТО НЕ Е ПЛАТЕН  Smiley)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Май 04, 2011, 15:17:14 »
Раздели ТемаНагоре

emi9
От 06.05. до 08.05 ще съм в любимата ВАРНА Smiley
power user
**
Активен Активен

Публикации: 2143


Дзвер Smiley


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
   
Re:МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ
« Отговор #104 -: Днес в 15:58:39 »
   Отговори с цитатЦитат Раздели ТемаНагоре
Цитат на: Хуан Куеста в Днес в 15:53:05
Тук наистина е станала голяма плетеница. Скоро ще заключа темата, защото нищо не се разбира. Мисля, че така ще е най-удачно.

АААААА шефе, докато не разбереме кой какво и как недей я заключва Smiley Ето аз искам да платя тока на семейството. Илияна да ми пише
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Май 04, 2011, 15:17:31 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!

   ERI SNO6TI TARSIH TAM KAK DA PUBLIKUVAM,NO NEMOJAH DA SE SPRAVYA,ZA TOVA PISAH TUK,MI E PO LESNO VSI4KO TI E PRED O4ITE,TAM SE LUTAH I NEMOJAH DA PUBLIKUVAM.


Цитат на: ILIYANA.V в 17 Април 2011, 02:48:39
ПЪРВО ИСКАМ ДА БЛАГОДРЯ НА ГЕРИИИ,чЕ ТЯ ВЗЕ ПРИ СЪРЦЕ ПРОБЛЕМА НИ,ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!ДР Е чЕ В ЗАщИТА НА НАПАДКИТЕ ВИ ДОБРИ МАМИ,КАЗВАМ ТОВА ИСКАХ ДА Е ПОДАРЪК ЗА БРАТчЕТО МИ КОЕТО Е 6КЛАС,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ГО ПОДАРИ НА МЕН ЗАщОТО ТРЯБВАШе ДА СЕ ВЗЕМЕ ЛИчНО,И АЗ НЕ ОТИДОХ,ДР КОЕТО Е АЗ СИ ИМАМ КУчЕ КОЕТО Е ДВОРНО,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И ИМАМЕ 1 ДЕКАР ДВОР,ТА АЗ ИСКАХ ДА ЗАРАДВАМ БРАТчЕТО МИ,НО НЕ УСПЯХ,А ЗА СИНА МИ И ПРОБЛЕМИТЕ С ИНХАЛАЦИИТЕ,ДА ПРАВИ СТЕ ВИЕ ВСИчКИ ДОБРИ МАМИ НЕ СТЕ СОЦИАЛНО ДРУЖЕСТВО,НО СТЕ МАМИ,И ЗНАМ чЕ СТЕ ДОБРИ,,ПУБЛИКУВАЛА САМ НЯКОИ НЕщА ДАНО ГИ ПРОДАМ,И ДА УСПЕЕЯ ДА КУПЯ ИНХАЛАТОРА,НЕЗНАМ КВО ДР ТРЯБВА ДА НАПИшА,НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ МАМИ чЕ ВСЕ ПАК ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ НА ОБЯВАТА ЗА КУчЕТО,НО НЕ И НА ЗОВА МИ ЗА ПОМОщ!


Юлияна това ти е цитат от тема в бг-мамма
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Май 04, 2011, 15:22:44 »
Раздели ТемаНагоре

RUMI 73 -   знам е тази тема ,четох е !! Но аз търся истината и здраво съм се заела
ЩЕ ВЗЕМА МЕРКИ ПОВЯРВАЙ МИ..
Алююю ЕМИ9 оте знайш не съм ли нуждаеща ,ама не писвам тема Smiley да не дава Бог
« Последна редакция: Май 04, 2011, 15:27:35 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Май 04, 2011, 15:25:35 »
Раздели ТемаНагоре

RUMI 73 -   знам е тази тема ,четох е !! Но аз търся истината и здраво съм се заела

и на мен ми е интересно каква е истината, мисля че е крайно време да се вземат мерки срещу такива истории в интернет
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Май 04, 2011, 15:26:04 »
Раздели ТемаНагоре

А тя истината някъде се покри  Cheesy

Деси твоят ток няма да го плащам Smiley Ти не си нуждаеща се  Tongue
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Май 04, 2011, 15:28:42 »
Раздели ТемаНагоре

RUMI 73 -   знам е тази тема ,четох е !! Но аз търся истината и здраво съм се заела
ЩЕ ВЗЕМА МЕРКИ ПОВЯРВАЙ МИ..
Алююю ЕМИ9 оте знайш не съм ли нуждаеща ,ама не писвам тема Smiley да не дава Бог
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Май 04, 2011, 15:29:34 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!

   ERI SNO6TI TARSIH TAM KAK DA PUBLIKUVAM,NO NEMOJAH DA SE SPRAVYA,ZA TOVA PISAH TUK,MI E PO LESNO VSI4KO TI E PRED O4ITE,TAM SE LUTAH I NEMOJAH DA PUBLIKUVAM.


Цитат на: ILIYANA.V в 17 Април 2011, 02:48:39
ПЪРВО ИСКАМ ДА БЛАГОДРЯ НА ГЕРИИИ,чЕ ТЯ ВЗЕ ПРИ СЪРЦЕ ПРОБЛЕМА НИ,ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!ДР Е чЕ В ЗАщИТА НА НАПАДКИТЕ ВИ ДОБРИ МАМИ,КАЗВАМ ТОВА ИСКАХ ДА Е ПОДАРЪК ЗА БРАТчЕТО МИ КОЕТО Е 6КЛАС,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ГО ПОДАРИ НА МЕН ЗАщОТО ТРЯБВАШе ДА СЕ ВЗЕМЕ ЛИчНО,И АЗ НЕ ОТИДОХ,ДР КОЕТО Е АЗ СИ ИМАМ КУчЕ КОЕТО Е ДВОРНО,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И ИМАМЕ 1 ДЕКАР ДВОР,ТА АЗ ИСКАХ ДА ЗАРАДВАМ БРАТчЕТО МИ,НО НЕ УСПЯХ,А ЗА СИНА МИ И ПРОБЛЕМИТЕ С ИНХАЛАЦИИТЕ,ДА ПРАВИ СТЕ ВИЕ ВСИчКИ ДОБРИ МАМИ НЕ СТЕ СОЦИАЛНО ДРУЖЕСТВО,НО СТЕ МАМИ,И ЗНАМ чЕ СТЕ ДОБРИ,,ПУБЛИКУВАЛА САМ НЯКОИ НЕщА ДАНО ГИ ПРОДАМ,И ДА УСПЕЕЯ ДА КУПЯ ИНХАЛАТОРА,НЕЗНАМ КВО ДР ТРЯБВА ДА НАПИшА,НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ МАМИ чЕ ВСЕ ПАК ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ НА ОБЯВАТА ЗА КУчЕТО,НО НЕ И НА ЗОВА МИ ЗА kavoto i da napi6a,6te si kajete,tya laje,zna4i malkiyat mi brat,iska6e,a maika mi ne iska6e da har4i pari za da hrani,ku4e,i bratmi 20gd,kaza,4e i toi e za i 4e toi 6tyal da se griji za hraneneto,i nujdite.tova e!te mi se da se sre6na s nyakoya mama ot gabrovo,i da se rabere edin pat za vinagi az kakav 4ovek,sam!
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #115 -: Май 04, 2011, 15:32:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ама не измествайте фокуса върху кучето.
Пощурихте цял форум със сърцераздирателната история на едно бебе. Отговаряте избирателно и накрая брат ви, който за бебето си не може да се грижи щял куче да гледа.

Питам за последен път (4-ти) КЪДЕ СА СЕ ЗАПОЗНАЛИ БРАТ ВИ И МОМИЧЕТО ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #116 -: Май 04, 2011, 15:32:48 »
Раздели ТемаНагоре

НАЙ ДОБРЕ  АКО ИМА ЖЕНА ОТ ГАБРОВО ДА СЕ ВИДЯТ И СЕ РАЗБЕРЕ .Сегаа аз ще говора с ИЛИАНА ПО ТЕЛЕФОНА  и ще я помоля бавно и разбираемо да ми обясни всико .после ще ви напиша дословно ,всички въпроси които и се задоха тук и за които аз търся отговор ..
САМУ ДА КАЖА ЧЕ ЗА ГОРЕЩУУУ ИНТЕРВЮ СЕ ПЛАЩА ,АЙ СЪБИРАЙТЕ ПАРИТЕ АЗ ПАК ШЪ ЗВЪНКАМ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Май 04, 2011, 15:35:30 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!

   ERI SNO6TI TARSIH TAM KAK DA PUBLIKUVAM,NO NEMOJAH DA SE SPRAVYA,ZA TOVA PISAH TUK,MI E PO LESNO VSI4KO TI E PRED O4ITE,TAM SE LUTAH I NEMOJAH DA PUBLIKUVAM.


Цитат на: ILIYANA.V в 17 Април 2011, 02:48:39
ПЪРВО ИСКАМ ДА БЛАГОДРЯ НА ГЕРИИИ,чЕ ТЯ ВЗЕ ПРИ СЪРЦЕ ПРОБЛЕМА НИ,ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!ДР Е чЕ В ЗАщИТА НА НАПАДКИТЕ ВИ ДОБРИ МАМИ,КАЗВАМ ТОВА ИСКАХ ДА Е ПОДАРЪК ЗА БРАТчЕТО МИ КОЕТО Е 6КЛАС,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ГО ПОДАРИ НА МЕН ЗАщОТО ТРЯБВАШе ДА СЕ ВЗЕМЕ ЛИчНО,И АЗ НЕ ОТИДОХ,ДР КОЕТО Е АЗ СИ ИМАМ КУчЕ КОЕТО Е ДВОРНО,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И ИМАМЕ 1 ДЕКАР ДВОР,ТА АЗ ИСКАХ ДА ЗАРАДВАМ БРАТчЕТО МИ,НО НЕ УСПЯХ,А ЗА СИНА МИ И ПРОБЛЕМИТЕ С ИНХАЛАЦИИТЕ,ДА ПРАВИ СТЕ ВИЕ ВСИчКИ ДОБРИ МАМИ НЕ СТЕ СОЦИАЛНО ДРУЖЕСТВО,НО СТЕ МАМИ,И ЗНАМ чЕ СТЕ ДОБРИ,,ПУБЛИКУВАЛА САМ НЯКОИ НЕщА ДАНО ГИ ПРОДАМ,И ДА УСПЕЕЯ ДА КУПЯ ИНХАЛАТОРА,НЕЗНАМ КВО ДР ТРЯБВА ДА НАПИшА,НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ МАМИ чЕ ВСЕ ПАК ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ НА ОБЯВАТА ЗА КУчЕТО,НО НЕ И НА ЗОВА МИ ЗА kavoto i da napi6a,6te si kajete,tya laje,zna4i malkiyat mi brat,iska6e,a maika mi ne iska6e da har4i pari za da hrani,ku4e,i bratmi 20gd,kaza,4e i toi e za i 4e toi 6tyal da se griji za hraneneto,i nujdite.tova e!te mi se da se sre6na s nyakoya mama ot gabrovo,i da se rabere edin pat za vinagi az kakav 4ovek,sam!

тук не става въпрос за кучето, а за това че уж не можеш в бг-мамма да пишеш пък преди си пишеше свободно


пп.Юлияна тук съм RUMI73 но в продавалника и бг-мамма съм  rut,  та знам цялата сага и твойта и на Гери (нея пък видях лично) и на другата която беше  посъветвала къде да иска помощ
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Май 04, 2011, 15:35:46 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!

   ERI SNO6TI TARSIH TAM KAK DA PUBLIKUVAM,NO NEMOJAH DA SE SPRAVYA,ZA TOVA PISAH TUK,MI E PO LESNO VSI4KO TI E PRED O4ITE,TAM SE LUTAH I NEMOJAH DA PUBLIKUVAM.


Цитат на: ILIYANA.V в 17 Април 2011, 02:48:39
ПЪРВО ИСКАМ ДА БЛАГОДРЯ НА ГЕРИИИ,чЕ ТЯ ВЗЕ ПРИ СЪРЦЕ ПРОБЛЕМА НИ,ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!ДР Е чЕ В ЗАщИТА НА НАПАДКИТЕ ВИ ДОБРИ МАМИ,КАЗВАМ ТОВА ИСКАХ ДА Е ПОДАРЪК ЗА БРАТчЕТО МИ КОЕТО Е 6КЛАС,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ГО ПОДАРИ НА МЕН ЗАщОТО ТРЯБВАШе ДА СЕ ВЗЕМЕ ЛИчНО,И АЗ НЕ ОТИДОХ,ДР КОЕТО Е АЗ СИ ИМАМ КУчЕ КОЕТО Е ДВОРНО,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И ИМАМЕ 1 ДЕКАР ДВОР,ТА АЗ ИСКАХ ДА ЗАРАДВАМ БРАТчЕТО МИ,НО НЕ УСПЯХ,А ЗА СИНА МИ И ПРОБЛЕМИТЕ С ИНХАЛАЦИИТЕ,ДА ПРАВИ СТЕ ВИЕ ВСИчКИ ДОБРИ МАМИ НЕ СТЕ СОЦИАЛНО ДРУЖЕСТВО,НО СТЕ МАМИ,И ЗНАМ чЕ СТЕ ДОБРИ,,ПУБЛИКУВАЛА САМ НЯКОИ НЕщА ДАНО ГИ ПРОДАМ,И ДА УСПЕЕЯ ДА КУПЯ ИНХАЛАТОРА,НЕЗНАМ КВО ДР ТРЯБВА ДА НАПИшА,НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ МАМИ чЕ ВСЕ ПАК ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ НА ОБЯВАТА ЗА КУчЕТО,НО НЕ И НА ЗОВА МИ ЗА ПОМОщ!


Юлияна това ти е цитат от тема в бг-мамма

ТЪКМО И АЗ СЕГА ЧЕТОХ ТОВА СЛОВО ИЗЛИЯНИЕ В БГ МАМА .И ДРУГОТО КОЕТО Е ТАМ МОЖЕ ДА ПИШЕ НА КИРИЛИЦА ТУК НЕ.НИЕ ТРЯБВА ДА И ГАДАЕМ ПИСАНИЯТА!!
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Май 04, 2011, 15:38:20 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!

   ERI SNO6TI TARSIH TAM KAK DA PUBLIKUVAM,NO NEMOJAH DA SE SPRAVYA,ZA TOVA PISAH TUK,MI E PO LESNO VSI4KO TI E PRED O4ITE,TAM SE LUTAH I NEMOJAH DA PUBLIKUVAM.


Цитат на: ILIYANA.V в 17 Април 2011, 02:48:39
ПЪРВО ИСКАМ ДА БЛАГОДРЯ НА ГЕРИИИ,чЕ ТЯ ВЗЕ ПРИ СЪРЦЕ ПРОБЛЕМА НИ,ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!ДР Е чЕ В ЗАщИТА НА НАПАДКИТЕ ВИ ДОБРИ МАМИ,КАЗВАМ ТОВА ИСКАХ ДА Е ПОДАРЪК ЗА БРАТчЕТО МИ КОЕТО Е 6КЛАС,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ГО ПОДАРИ НА МЕН ЗАщОТО ТРЯБВАШе ДА СЕ ВЗЕМЕ ЛИчНО,И АЗ НЕ ОТИДОХ,ДР КОЕТО Е АЗ СИ ИМАМ КУчЕ КОЕТО Е ДВОРНО,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И ИМАМЕ 1 ДЕКАР ДВОР,ТА АЗ ИСКАХ ДА ЗАРАДВАМ БРАТчЕТО МИ,НО НЕ УСПЯХ,А ЗА СИНА МИ И ПРОБЛЕМИТЕ С ИНХАЛАЦИИТЕ,ДА ПРАВИ СТЕ ВИЕ ВСИчКИ ДОБРИ МАМИ НЕ СТЕ СОЦИАЛНО ДРУЖЕСТВО,НО СТЕ МАМИ,И ЗНАМ чЕ СТЕ ДОБРИ,,ПУБЛИКУВАЛА САМ НЯКОИ НЕщА ДАНО ГИ ПРОДАМ,И ДА УСПЕЕЯ ДА КУПЯ ИНХАЛАТОРА,НЕЗНАМ КВО ДР ТРЯБВА ДА НАПИшА,НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ МАМИ чЕ ВСЕ ПАК ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ НА ОБЯВАТА ЗА КУчЕТО,НО НЕ И НА ЗОВА МИ ЗА kavoto i da napi6a,6te si kajete,tya laje,zna4i malkiyat mi brat,iska6e,a maika mi ne iska6e da har4i pari za da hrani,ku4e,i bratmi 20gd,kaza,4e i toi e za i 4e toi 6tyal da se griji za hraneneto,i nujdite.tova e!te mi se da se sre6na s nyakoya mama ot gabrovo,i da se rabere edin pat za vinagi az kakav 4ovek,sam!
no az polzvam kirilizator,i mi otnema mnogo vreme dokato pi6a tam,posle da go priveda,i da go pusna tuk,
Активен


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: