{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректен и много нагъл dimiterpopov  (Прочетена 6209 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 01, 2011, 10:03:53 »
Раздели ТемаНагоре

нагъл и безочлив  Sad на 3.01 му изпратих чисто нов панел за нокия н95 и още чакам то бяха сега съм затруден сега иам плащания незнам си какво викам хора сме сме изчакам и по скайп си писах ме днес ги имаш утре ги имаш  Lips Sealed ама мноого нагъл нов потребител е затова искайте предварително парите от новите потребители  Sad
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2011, 10:07:10 »
Раздели ТемаНагоре

нагъл и безочлив  Sad на 3.01 му изпратих чисто нов панел за нокия н95 и още чакам то бяха сега съм затруден сега иМам плащания незнам си какво викам хора  сме ЩЕ  изчакам и по скайп си писах ме днес ги имаш утре ги имаш  Lips Sealed ама мноого нагъл нов потребител е затова искайте предварително парите от новите потребители  Sad


МИСЛЯ ЧЕ ДОСТАТЪЧНО СИ ЧАКАХ ПАРИТЕ ПОСТАВИХ МУ ЗАСЛУЖЕНАТА МУ ОЦЕНКА!!!!!
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 10:09:42 от krem21 » Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2011, 10:12:44 »
Раздели ТемаНагоре

нагъл и безочлив  Sad на 3.01 му изпратих чисто нов панел за нокия н95 и още чакам то бяха сега съм затруден сега иам плащания незнам си какво викам хора сме сме изчакам и по скайп си писах ме днес ги имаш утре ги имаш  Lips Sealed ама мноого нагъл нов потребител е затова искайте предварително парите от новите потребители  Sad
Какво става бе хора? Всеки ден нова и нова тема. Миличка дано си вземеш паричките,но не се задоволявай само с оценка.Пусни и жалба.Трябва да разберат ,че не могат да мамят така
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2011, 10:17:12 »
Раздели ТемаНагоре

ДА ЩЕ ВИДЯ КАКВО ЩЕ НАПРАВЯ  Sad
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 01, 2011, 11:48:02 »
Раздели ТемаНагоре

Писах му и аз сутринтта!
Активен

krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 01, 2011, 12:24:23 »
Раздели ТемаНагоре

Писах му и аз сутринтта!


благодаря ви
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 01, 2011, 12:46:43 »
Раздели ТемаНагоре

Писах му и аз сутринтта!


благодаря ви

Ох миличка , това панелчето дето за моя го предложи , как може да има такава наглост , не зная , пиши му че ще пуснеш жалба в полицията , ако не ти прати парите , барем се осъзнае
Активен

krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 01, 2011, 12:49:37 »
Раздели ТемаНагоре

Писах му и аз сутринтта!


благодаря ви

Ох миличка , това панелчето дето за моя го предложи , как може да има такава наглост , не зная , пиши му че ще пуснеш жалба в полицията , ако не ти прати парите , барем се осъзнае

да за същия става въпрос ще му пиша на скайпа
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 01, 2011, 13:16:40 »
Раздели ТемаНагоре

креми на теб ли бе мила се случи,успех ти желая дано вс свърши положително
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 01, 2011, 13:56:59 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки ден четем за измамници...ма на Ви ли е срам,бе?!Вчера четох за онази със скръбната вест,днес за този...направо нямам думи!Всеки,който е измамил и има тема за него,трябва да му се наложи вечен бан,но след като си е оправил тук бакийте!
Дано има добър край тази история
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 01, 2011, 20:05:17 »
Раздели ТемаНагоре

незнам как спят тези хора направо
преди няколко дни изгубих близък човек  Sad а имах да пращам пари значи ако искайте ми вярвяйте в този труден за мен момент след погребението
пратих телеграфни записи на всички дори и 5лв да ми беше единият пръстен а той този нямам думи
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2011, 17:09:13 »
Раздели ТемаНагоре

 Sadкак се пускат жалбите ще ви бъда много благодарна ако ми каже някой
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2011, 17:23:24 »
Раздели ТемаНагоре

Намираш официалния сайт на ОДП или РПУ на града от където е потребителя.
Там се оглеждаш от къде можеш да онлайн жалба. Ако няма поне ще има телефони за връзка с районното. Така можеш да се обадиш и да се посъветваш как можеш да пуснеш жалба.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2011, 17:25:08 »
Раздели ТемаНагоре

Намираш официалния сайт на ОДП или РПУ на града от където е потребителя.
Там се оглеждаш от къде можеш да онлайн жалба. Ако няма поне ще има телефони за връзка с районното. Така можеш да се обадиш и да се посъветваш как можеш да пуснеш жалба.


благодаря ти мила ще търся сега  Kiss
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 06, 2011, 09:32:55 »
Раздели ТемаНагоре

Sadкак се пускат жалбите ще ви бъда много благодарна ако ми каже някой

При пусната жалба и при поискване от съответното РПУ, веднага ще предоставя информация за потребителя по която ще бъде идентифициран. Всичко което зависи от нас ще бъде направено!
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: