{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: да поставя ли отрицателна на n_petkova  (Прочетена 14110 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 02, 2011, 19:37:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,получих сандалите в деня в който писах на мацката,може да се провери в пощата,защото когато получа пакет се разписвам...незнам кога ги е пратила,аз ги получих в дена когато й писах.Питах за забележки ,тя ми отговори "Никакви"...добре..получих сандалките,отворих ги още пред пощата,видях ги,отпред наистина са поожулени,едно камъче липсва на едната каишка,тока  е пообелен...съжалявам...
Да помолих за отсрочка за парите,когато се разбрахме да ги пусне,знам че на следващия ден получавам пратка,ходих,нямаше пакет за мен,после пак ходих...нямаше,после имаше празници...и веднага след празниците отидох и ги взех..Наистина незнам кога ги е пуснала,аз писах в деня в който ги получих..Закъснях с връщането,понеже съм с малко дете и ми е трудно да ходя,когато е лошо времето..съжалявам..Незнам дали съм некоректен потребител,а ако става въпрос за 1,60лв-пощенските ще ти ги пратя няма проблем..поне на мен толкова ми излезе да ти ги пусна наново...Който каквото иска да мисли...наистина съжалявам за случката..Сега ще ме нападнете защото съм с малко оценки,а продавалката с повече,но нищо не мога да направя:)
Здравей мила ,много внимателно изчетох написаното от теб и продавачката .Никой неиска да те напада просто се иска мнението на потребителите тук..КОгато си вземаш нащо от сайта какви са ти очакванията за състояние МНОГО ДОБРО..Според мен сандалите изцяло отговарят на описанието дадено от продавачката (видно е от качените снимки) .Ако търсиш сандали в състояние ОТЛИЧНО има доста но на различна цена от тази .Всеки който реши да върне нещо (ако има уговорка такава разбира се) е длъжен да си поеме пощенските разходи..Не вяравам това да не го знаеш .А за забавянето да ги пуснеш ,ами пиши на ЛС  тук всички са  с малки деца или повечето поне и това се има предвид ..
Но за самата създала се ситуация си ВИНОВНА  .Имай предвид ,че говора от собствена гледна точка а не в защита на продавачката ,но съм сигурна че тя е казала подробно всичко за тези сандали..Ирена е открит човек и за нищо на света не би набутала на някой нещо само и само да вземе пари .
Тя предценява какво прави във случая ,но случката не е лицеприятна изобщо!!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Май 02, 2011, 20:03:50 »
Раздели ТемаНагоре

Четох, мислих, четох, мислих и накрая.......На какво основание връщате сандалите ? Не отговарят на описанието, или защото не са ви харесали (нямате пари)Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ROSANA
ROSI
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 02, 2011, 20:09:52 »
Раздели ТемаНагоре

прочетох всичко написано
според мен продавача е трябвало да опише забележките с точност
при положение че не отговрят на състояние "много добро" n_petkova си е в правото да и ги върне + пощенските

в случая нито една от двете не е за - оценка, поне това мисля аз
 Smiley
момичета разберете се по нормален начин без да се нагрубявате
Активен

Коректна съм, моля за коректност и от Ваша страна
Тези които са писали първи на лични са с предимство
Потребител харесал 2 или повече обяви е с предимство
Пощенските са за сметка на копувача, освен ако няма друга оговорка
Пиша оценки-пишете и ВИЕ
Стоки не отговарящи на описанието връщам
На повече от 2 покупки Цената може да се коментира Smiley
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Май 02, 2011, 20:11:57 »
Раздели ТемаНагоре

Четох, мислих, четох, мислих и накрая.......На какво основание връщате сандалите ? Не отговарят на описанието, или защото не са ви харесали (нямате пари)Huh?
не става въпрос за парите,писах и на лс и на нея..когато питах за забележки ,трябваше да ми каже какви са и да си преценя дали да ги взема или не...колкото до пощенските ще ги пратя,и дано всички са доволни..!
Активен
ROSANA
ROSI
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Май 02, 2011, 20:13:40 »
Раздели ТемаНагоре

Четох, мислих, четох, мислих и накрая.......На какво основание връщате сандалите ? Не отговарят на описанието, или защото не са ви харесали (нямате пари)Huh?
аз до колкото разбрах не отговарят на описанието,не са били описани забележките, аз също бих ги върнала без да се замисля,въпреки че биха ми написали - оценка

Активен

Коректна съм, моля за коректност и от Ваша страна
Тези които са писали първи на лични са с предимство
Потребител харесал 2 или повече обяви е с предимство
Пощенските са за сметка на копувача, освен ако няма друга оговорка
Пиша оценки-пишете и ВИЕ
Стоки не отговарящи на описанието връщам
На повече от 2 покупки Цената може да се коментира Smiley
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Май 02, 2011, 20:17:25 »
Раздели ТемаНагоре

Четох, мислих, четох, мислих и накрая.......На какво основание връщате сандалите ? Не отговарят на описанието, или защото не са ви харесали (нямате пари)Huh?
не става въпрос за парите,писах и на лс и на нея..когато питах за забележки ,трябваше да ми каже какви са и да си преценя дали да ги взема или не...колкото до пощенските ще ги пратя,и дано всички са доволни..!
Пощенските не се пращат за да сме доволни ние ,а правилата гласни или негласни са такива !!Сигурна съм че добре ги знаете правилата ,но така ви изнася ..

А и е редно когато не харесате нещо ,да си го върнете веднага а не след 10 дни . Значи имали сте време с детенце да идете до пощата ,защо нямахте време  пак да ги върнете още повече че сте ги видели пред пощата че не отговарят на описанието??
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Май 02, 2011, 20:24:52 »
Раздели ТемаНагоре

Четох, мислих, четох, мислих и накрая.......На какво основание връщате сандалите ? Не отговарят на описанието, или защото не са ви харесали (нямате пари)Huh?
не става въпрос за парите,писах и на лс и на нея..когато питах за забележки ,трябваше да ми каже какви са и да си преценя дали да ги взема или не...колкото до пощенските ще ги пратя,и дано всички са доволни..!
Пощенските не се пращат за да сме доволни ние ,а правилата гласни или негласни са такива !!Сигурна съм че добре ги знаете правилата ,но така ви изнася ..

А и е редно когато не харесате нещо ,да си го върнете веднага а не след 10 дни . Значи имали сте време с детенце да идете до пощата ,защо нямахте време  пак да ги върнете още повеч
Получила съм ги на 26-ти,пуснала съм ги на 29-ти,поради ред причини..не ме нападайте...не сте на мое място...не си ги измислям,да се рахождам насам натам и да се заяждам с хората,понеже си нямам друга работа...и да ,когато е хубаво времето ходя с детенце до пощата,когато не е - не мога...
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Май 02, 2011, 20:28:38 »
Раздели ТемаНагоре

Направо да съжали човек че си е дал мнението ,след мъничко аз ще съм виновна !!
А ми да Виновна сте ,получавате виждате че имат забележки  и обратно в пощата ,ВИЕ САМА КАЗАХТЕ ЧЕ ОЩЕ ПРЕД ПОЩАТА СТЕ ГИ ВИДЕЛИ ЧЕ  НЕ СТАВАТ
В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 02, 2011, 20:34:10 »
Раздели ТемаНагоре

Направо да съжали човек че си е дал мнението ,след мъничко аз ще съм виновна !!
А ми да Виновна сте ,получавате виждате че имат забележки  и обратно в пощата ,ВИЕ САМА КАЗАХТЕ ЧЕ ОЩЕ ПРЕД ПОЩАТА СТЕ ГИ ВИДЕЛИ ЧЕ  НЕ СТАВАТ
В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
е това не ми е идвало на ум,ама вече така ще правя..ще си поръчвам ..ще обувам...ще обличам и после айде ще връщам...мерси за съвета..Smiley
стига бе хора...егати проблема стана...
Активен
ROSANA
ROSI
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 02, 2011, 20:36:27 »
Раздели ТемаНагоре


В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
еееее това пък вече.....обидно е
в крайна сметка щом ги е върнала значи наистина не са отговаряли на описанието си
и двете страни имат вина
няма смисъл повече да се комнтира че темата започва да загрубява май
а й петкова ти си с много малко +оценки така че няма никой да те защити,само ти си знаеш какви сандали си получила нооо предполагам че щом си ги върнала значи има защо
Активен

Коректна съм, моля за коректност и от Ваша страна
Тези които са писали първи на лични са с предимство
Потребител харесал 2 или повече обяви е с предимство
Пощенските са за сметка на копувача, освен ако няма друга оговорка
Пиша оценки-пишете и ВИЕ
Стоки не отговарящи на описанието връщам
На повече от 2 покупки Цената може да се коментира Smiley
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Май 02, 2011, 20:42:47 »
Раздели ТемаНагоре

Направо да съжали човек че си е дал мнението ,след мъничко аз ще съм виновна !!
А ми да Виновна сте ,получавате виждате че имат забележки  и обратно в пощата ,ВИЕ САМА КАЗАХТЕ ЧЕ ОЩЕ ПРЕД ПОЩАТА СТЕ ГИ ВИДЕЛИ ЧЕ  НЕ СТАВАТ
В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
е това не ми е идвало на ум,ама вече така ще правя..ще си поръчвам ..ще обувам...ще обличам и после айде ще връщам...мерси за съвета..Smiley
стига бе хора...егати проблема стана...
Не се сърди,ама наскоро така беше с друга персона.....и човек не знае вече какво да си мисли.Не го приемай лично - нека се изглади конфликта като разумно хора.И изобщо не става въпрос за това кой колко оценки има/аз не съм с много/ - въпроса е принципен!!!Като не ти харесва нещо по дадена причина е РЕДНО да бъдеш максимално коректна към  другия потребител.Всички сме с деца ....едно,две ....ама като има кореспонденция какъвто и да  е проблема се решава по-бързо и лесно.
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Май 02, 2011, 20:45:02 »
Раздели ТемаНагоре


В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
еееее това пък вече.....обидно е
в крайна сметка щом ги е върнала значи наистина не са отговаряли на описанието си
и двете страни имат вина
няма смисъл повече да се комнтира че темата започва да загрубява май
а й петкова ти си с много малко +оценки така че няма никой да те защити,само ти си знаеш какви сандали си получила нооо предполагам че щом си ги върнала значи има защо

ЩОМ КАЗВАМ ЧЕ ИМА ПРАКТИКА ДА СЕ ПРАВИ ТАКА ЗНАЧИ СЪМ ПОТЪРПЕВША !! стига с тея отценки дее ,аз също съм срвнително с малко отценки и не толкова тсара потребителка ,лъгана съм преглъщала съм ,ама моето дете не яде съчувствието на някой си ,както и на продавачката сина няма да иде с нечие съчувствие на абитуренския си бал.
Нека дамата да качи снимките които е направила да се види какво са обувките
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Май 02, 2011, 20:48:34 »
Раздели ТемаНагоре


В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
еееее това пък вече.....обидно е
в крайна сметка щом ги е върнала значи наистина не са отговаряли на описанието си
и двете страни имат вина
няма смисъл повече да се комнтира че темата започва да загрубява май
а й петкова ти си с много малко +оценки така че няма никой да те защити,само ти си знаеш какви сандали си получила нооо предполагам че щом си ги върнала значи има защо
РОСАНКЕЕ,хубаво е че имаш мнение,ма да попитам-ползваш ли очила?може би не си разгледала снимките!!повярвай,боклуци не нося,сьщо и не пращам!!аз за себе си сьм убедена че момичето не е имала парички да си ги плати и затова ми ги врьща!след като сьм писала че ще си ги приема обратно е ДЛЬЖНА да поеме МОИТЕ пощенски,защото ситуацията не е вьрната стока,неотговаряща на описанието си,а е необмислена покупка!!не ме карай да ги почистя и снимам наново,защото ясно ще се видят"забележките"-това са драскотини на пластмасата на тока,не смазано ,ожулено или каквото и да е-просто одраскано повьрхностно и не е ЗАБЕЛЕЖКА!!няма ожулено,скьсано,подлепяно,разлепяно-огледай ги внимателно!НЕ СЬМ ИСКАЛА НИКОЙ ДА КОМЕНТИРА ОЦЕНКИ,А ПОСТЬПКА!!изрично бях писала за пощенските защото бях убедена че ще ги"забрави"!може и да е неволно,хора сме,но нито имам сьобщение от Нелката,нито извинение...мисля че бях доста толерантна с нея!Нелка,претенции относно комуникацията и дьржанието ми имаш ли?чете ли за какво иде реч?не се постьпва така с тия,които са ти протягали рька за каквото и да е,не коментирам нито забавянето ти,нито финансовото ти положение!но не прочетох това,което очаквах!!огледайте всички снимките,заедно и с Росанка,фенката ти!!и ми кажете кое е сьображение за врьщане на порьчка,че аз май сьм тьпа и не виждам...моля,все някога на хората им писва!!!е сега и при мен е така-аман от претенции!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Май 02, 2011, 20:54:45 »
Раздели ТемаНагоре


В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
еееее това пък вече.....обидно е
в крайна сметка щом ги е върнала значи наистина не са отговаряли на описанието си
и двете страни имат вина
няма смисъл повече да се комнтира че темата започва да загрубява май
а й петкова ти си с много малко +оценки така че няма никой да те защити,само ти си знаеш какви сандали си получила нооо предполагам че щом си ги върнала значи има защо

ЩОМ КАЗВАМ ЧЕ ИМА ПРАКТИКА ДА СЕ ПРАВИ ТАКА ЗНАЧИ СЪМ ПОТЪРПЕВША !! стига с тея отценки дее ,аз също съм срвнително с малко отценки и не толкова тсара потребителка ,лъгана съм преглъщала съм ,ама моето дете не яде съчувствието на някой си ,както и на продавачката сина няма да иде с нечие съчувствие на абитуренския си бал.
Нека дамата да качи снимките които е направила да се види какво са обувките
аз не знам, че има такава практика,вие ми дадохте тази идея..Smileyдетето ми не яде съчувствие на никого,просто обяснявам...който иска да мисли каквото иска...
хайде утре пращам пощенските на продавалката...некоректна или не..да ми постави каквато оценка прецени,приятна вечер на всички..и успех ..Smiley
ако съм обидила някого се извинявам...Smiley
Активен
ROSANA
ROSI
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Май 02, 2011, 20:55:00 »
Раздели ТемаНагоре


В този ред ,всеки би си помислил че сте ги обули по повод и айде обратно на продавачката с упреци .Казвам го защото стана практика да се прави така..НЕ ВИЗИРАМ САМО ВАС !!
еееее това пък вече.....обидно е
в крайна сметка щом ги е върнала значи наистина не са отговаряли на описанието си
и двете страни имат вина
няма смисъл повече да се комнтира че темата започва да загрубява май
а й петкова ти си с много малко +оценки така че няма никой да те защити,само ти си знаеш какви сандали си получила нооо предполагам че щом си ги върнала значи има защо
РОСАНКЕЕ,хубаво е че имаш мнение,ма да попитам-ползваш ли очила?може би не си разгледала снимките!!повярвай,боклуци не нося,сьщо и не пращам!!аз за себе си сьм убедена че момичето не е имала парички да си ги плати и затова ми ги врьща!след като сьм писала че ще си ги приема обратно е ДЛЬЖНА да поеме МОИТЕ пощенски,защото ситуацията не е вьрната стока,неотговаряща на описанието си,а е необмислена покупка!!не ме карай да ги почистя и снимам наново,защото ясно ще се видят"забележките"-това са драскотини на пластмасата на тока,не смазано ,ожулено или каквото и да е-просто одраскано повьрхностно и не е ЗАБЕЛЕЖКА!!няма ожулено,скьсано,подлепяно,разлепяно-огледай ги внимателно!НЕ СЬМ ИСКАЛА НИКОЙ ДА КОМЕНТИРА ОЦЕНКИ,А ПОСТЬПКА!!изрично бях писала за пощенските защото бях убедена че ще ги"забрави"!може и да е неволно,хора сме,но нито имам сьобщение от Нелката,нито извинение...мисля че бях доста толерантна с нея!Нелка,претенции относно комуникацията и дьржанието ми имаш ли?чете ли за какво иде реч?не се постьпва така с тия,които са ти протягали рька за каквото и да е,не коментирам нито забавянето ти,нито финансовото ти положение!но не прочетох това,което очаквах!!огледайте всички снимките,заедно и с Росанка,фенката ти!!и ми кажете кое е сьображение за врьщане на порьчка,че аз май сьм тьпа и не виждам...моля,все някога на хората им писва!!!е сега и при мен е така-аман от претенции!!!
ето както и предположих темата ще прерасне в....
ДААА НОСЯ ОЧИЛА ДИОПТЪР -2,75 И ВИЖДАММММММММММММ ОТЛИЧНОООООООО
НЕ СЪМ ФЕНКА НА НИКОГО ОСВЕН НА СЕБЕ СИ
ХУБАВА ВЕЧЕР
УСПЕХ В ПРОДАЖБИТЕ
« Последна редакция: Май 02, 2011, 20:57:57 от ROSANA » Активен

Коректна съм, моля за коректност и от Ваша страна
Тези които са писали първи на лични са с предимство
Потребител харесал 2 или повече обяви е с предимство
Пощенските са за сметка на копувача, освен ако няма друга оговорка
Пиша оценки-пишете и ВИЕ
Стоки не отговарящи на описанието връщам
На повече от 2 покупки Цената може да се коментира Smiley


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: