{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАГЛОСТТА НЯМА ГРАНИЦИ  (Прочетена 13242 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #30 -: Декември 08, 2010, 13:40:45 »
Раздели ТемаНагоре

Няма правило според което да се спазва ред.Всеки решава на кого да продаде.В коментарите на Дацето не виждам да е споменавала, че иска да ги купи-само е предложила размяна.
След като продавачката предпочита да ги продаде и след като има купувач от нейният град, ми много ясно, че ще ги даде на него.И след като вече ги е уговорила има ли смисъл да ви отговаря на въпросите?!
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 08, 2010, 13:50:57 »
Раздели ТемаНагоре

И след като вече ги е уговорила има ли смисъл да ви отговаря на въпросите?!
Ами според мен трябва да отговори,че се е разбрала или ги е запазила/продала за да бъдат спяни въпросите.Това е лично мое мнение
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #32 -: Декември 08, 2010, 13:53:32 »
Раздели ТемаНагоре

Точно това е отговорила и се вижда какво последва.
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 08, 2010, 14:02:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
А това пък редно ли е.............
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 08, 2010, 14:23:12 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
А това пък редно ли е.............
в случея няма значение при кого са отишли лаковете.на мен ми се наби изречението "нямам време да ти гледам обявите" ,ами като няма време защо е съгласна на размяна. утре ако се запише за размяна дали някоя от нас ще й отговори по същия начин???
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 08, 2010, 14:29:34 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
А това пък редно ли е.............
в случея няма значение при кого са отишли лаковете.на мен ми се наби изречението "нямам време да ти гледам обявите" ,ами като няма време защо е съгласна на размяна. утре ако се запише за размяна дали някоя от нас ще й отговори по същия начин???
Ами да ти кажа неееееееееам ама найстина нямам думи......... Huh?
Активен

денито
щастлива
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 08, 2010, 16:17:31 »
Раздели ТемаНагоре

Колко хора тук са написали, че не пазят ред? Huh?
Защо се заяждате с момичето, само защото тя не го е написала.Ако беше го написала дали щеше да я има тази тема?И защо се пускат теми за такива неща?Да не сме в детската градина, че чак и с такива гръмки заглавия.
Извинете ме, но колкото и рядко да влизам тук, няколко ника все ми се набиват в очите, ревейки във форума  Huh?
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 16:20:21 от денито » Активен

Пазя ред и съм коректна!
Нямам специални изисквания!
Всичко е по лична преценка!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #37 -: Декември 08, 2010, 16:31:58 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
А това пък редно ли е.............

Криси също е предложила размяна.

Аз също понякога слагам отметка че съм съгласна на размяна, но ако имам купувач винаги ще предпочета него  (ако ще да е последен записал се) пред всички преди него, които са ми предложили размяна.
Всеки сам си решава и никой няма  право да го съди.Това, че не си е написала един ферман в подписа за да обясни пази ли ред, кой е с предимство, какво плащане предпочита, коректна ли е и какво очаква и т.н. и т.н. не означава, че няма някакви пронципи и нейни правила.

И да.Заглавието е ужасно, темата е дребнава и злобна, а повода смешен.
Даце не се сърди, обаче нямаш право.
Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 08, 2010, 16:36:07 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки ще предпочете продажбата пред размяната - то е ясно   Smiley
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 08, 2010, 16:42:47 »
Раздели ТемаНагоре

[

« Последна редакция: Декември 08, 2010, 16:46:12 от plamcho » Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 08, 2010, 16:44:29 »
Раздели ТемаНагоре

[

"Аз също понякога слагам отметка че съм съгласна на размяна, но ако имам купувач винаги ще предпочета него  (ако ще да е последен записал се) пред всички преди него, които са ми предложили размяна.
Всеки сам си решава и никой няма  право да го съди.Това, че не си е написала един ферман в подписа за да обясни пази ли ред, кой е с предимство, какво плащане предпочита, коректна ли е и какво очаква и т.н. и т.н. не означава, че няма някакви пронципи и нейни правила.

И да.Заглавието е ужасно, темата е дребнава и злобна, а повода смешен.
Даце не се сърди, обаче нямаш право."
Wink
[/quote]
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 08, 2010, 16:46:56 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley, без да искам се получи
Активен
evoto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 08, 2010, 17:13:14 »
Раздели ТемаНагоре

Темата е злобна, дребнава и смешна. Влезнах да видя какво се крие под гръмкото заглавие и направо паднах със стола. Явно госпожата, която е пуснала темата, просто си търси работа. Аз също не разглеждам обяви по ен брой страници, нямам време за това. Миналия ден, се записах в обява за парфюм, преди мен имаше записано още едно момиче, изведнъж се оказа, че парфюма е продаден, но не на нас. Еми попитах в обявата какво е станало, но отговор не получих, сигурно из трябваше да пусна една такава тема  Wink Изумявам се, че има хора, който по цял ден висят тук и се чудят за кого и какво да се хванат. Никъде в правилата на сайта не пише, че е задължително да се спазва ред! От обявите, които съм продала, само в една има записала се, всички,които наистина са имали интерес са ми писали на лично и сме се разбрали, а обявата в която имам 20 записали се си стой, е какъв ред да пазя???
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 17:18:08 от evoto » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #43 -: Декември 08, 2010, 17:18:00 »
Раздели ТемаНагоре

Темата е злобна, дребнава и смешна. Влезнах да видя какво се крие под гръмкото заглавие и направо паднах със стола. Явно госпожата, която е пуснала темата, просто си търси работа. Аз също не разглеждам обяви по ен брой страници, нямам време за това. Миналия ден, се записах в обява за парфюм, преди мен имаше записано още едно момиче, изведнъж се оказа, че парфюма е продаден, но не на нас. Еми попитах в обявата какво е станало, но отговор не получих
пускай тема Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
evoto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 08, 2010, 17:19:03 »
Раздели ТемаНагоре

хахахах точно това исках да напиша, но малката натисна клавиша за публикуване преди да си довърша фермана Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: