{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обяви неотговарящи на правилата!  (Прочетена 166231 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #300 -: Ноември 11, 2010, 21:12:13 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83906
Това не е ли от ЛаРедутските якета, които сега  се пускат тук на цени от по 16-25лв.?
Аз поръчах на една мама, бяха по 10 евро бройката!
А цената, за която го продава този потребител е 65лв.  Shocked
Не мога да се разправям с тези от Ларедута всеки си намира някакво оправдание .Когато ми докладват за завишени цени и аз попитам отговор получавам от сорта"Като си намалят цените всички и аз ще ги намаля "или днес писах на една мама понеже неща взети за 1 евро тя ги продаваше на цени от 15лв-до27лв отговора и беше"как ще го докажеш и нека който може си вземе и той на 1 евро ,какъв ми бил проблема"е ходи отговаряй на такива  Undecided  иде ми целия раздел да изтрия ,има толко нагли хора  Huh?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mobidik1980
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 419


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #301 -: Ноември 11, 2010, 21:49:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ли недовиждам или тези буйки ми изглеждат обувани, вярно, че състоянието е много добро, пък пише, необувани?!Вие как мислите?

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?



След като се интересувате, питайте, мили Дами! Буйките са НЕ НОСЕНИ. Естествено, че са пробвани. От светкавицата и свелината вечер  е така снимката, немога да снимам по друго време! Когато родих и стана време да купувам, тези ми предложиха в един магазин за 11 лв. Тогава незнаех какво да купувам, след това ми казаха, че трябва да са твърди и реших, че тези няма да ползвам. Има майки, които ползват точно такива и затова ги пуснах тук. Просто са останали в един шкаф без да са опаковани в нещо и ...естествено че няма да са като от магазин!!!!!!!!!! Затова цената е 5 лева, а състоянието много добро. Нито са носени, нито е ходено с тях!  Достатъчно ли добре обясних? Моля, друг път когато искате да коментирате нещо си - първо питайте.
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 22:45:07 от mobidik1980 » Активен

КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
ЗА ДВЕ ОБЯВИ - ПОДАРЪК!
mobidik1980
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 419


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #302 -: Ноември 11, 2010, 21:52:49 »
Раздели ТемаНагоре

ами..отговориха..,че не са обувани и че са така от стоенето в шкаф..може и от светлината да е... :



А по подметките нещо да им имаHuh? Да са изкривениHuh?
И....между другото за 5 лева ли ще се правя на.............................................
Активен

КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
ЗА ДВЕ ОБЯВИ - ПОДАРЪК!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #303 -: Ноември 11, 2010, 21:56:38 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83906
Това не е ли от ЛаРедутските якета, които сега  се пускат тук на цени от по 16-25лв.?
Аз поръчах на една мама, бяха по 10 евро бройката!
А цената, за която го продава този потребител е 65лв.  Shocked
Не мога да се разправям с тези от Ларедута всеки си намира някакво оправдание .Когато ми докладват за завишени цени и аз попитам отговор получавам от сорта"Като си намалят цените всички и аз ще ги намаля "или днес писах на една мама понеже неща взети за 1 евро тя ги продаваше на цени от 15лв-до27лв отговора и беше"как ще го докажеш и нека който може си вземе и той на 1 евро ,какъв ми бил проблема"е ходи отговаряй на такива  Undecided  иде ми целия раздел да изтрия ,има толко нагли хора  Huh?


Поради това, че попитах в обявата дали якето е Ларедутско и не е ли объркана цената, получих няколко "любезни" съобщения от потребителката. Ето и част от едното:

Ами цените всеки си ги определя сам, а пък това дали някой ще го купи решава потребителят. Аз купих якета, за които не се поинтересувах колко са купени преди това, просто ми харесаха и цената също....


Другите съобщения са с цел да ме обиди, но ми е все едно Smiley Потребителката съм я блокирала.  Сайтът взе да се пълни с много нагли хора.
Активен

NLD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 152


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #304 -: Ноември 11, 2010, 22:02:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ихаа, каква е тази цена  Shocked
е, важното е, че е с пощенските  Cheesy
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=81864&cat=12

Активен
mobidik1980
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 419


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #305 -: Ноември 11, 2010, 22:02:56 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 22:09:35 от mobidik1980 » Активен

КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
ЗА ДВЕ ОБЯВИ - ПОДАРЪК!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #306 -: Ноември 11, 2010, 22:06:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ихаа, каква е тази цена  Shocked
е, важното е, че е с пощенските  Cheesy
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=81864&cat=12



Е,почти очевидно е,че е сбъркана...
Активен


springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #307 -: Ноември 11, 2010, 22:07:53 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам не е ли по-редно, когато има някакво недоразумение, и някой реши да коментира тук, този някой да уведоми и потърпевшият? След като дамата има съмнения за моята обява, защо не ме информира? Попита и отговорих, но без подробни обяснения. Ще я помоля да остави едни обувчици една година неопаковани и да ги види тогава! Пуснах ги тук, защото аз както повечето майки тук, нямаме финансова възможност да купуваме всичко ново, затова помислих, че може някоя майка да ги иска, без да гледа колко са потъмняли или не.......Ще изприя обявата, за спокойствието на другите дами!
Незнам защо се обиждаш така...като не са носени ОК, понякога и снимките лъжат, а ето в твоя случай от шкафа е причината за изглеждат така. Аз също купувам носени неща Smiley, не ме притеснява и че са потъмнели, могат да се носят без проблем, въпроса беше дали е истина. че не са обувани, защото много хора биха се усъмнили. Ти просто си отговори и мисля, че нещата са ОК,не виждам защо ще триеш обявата. Wink
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #308 -: Ноември 11, 2010, 22:08:23 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83906
Това не е ли от ЛаРедутските якета, които сега  се пускат тук на цени от по 16-25лв.?
Аз поръчах на една мама, бяха по 10 евро бройката!
А цената, за която го продава този потребител е 65лв.  Shocked
Не мога да се разправям с тези от Ларедута всеки си намира някакво оправдание .Когато ми докладват за завишени цени и аз попитам отговор получавам от сорта"Като си намалят цените всички и аз ще ги намаля "или днес писах на една мама понеже неща взети за 1 евро тя ги продаваше на цени от 15лв-до27лв отговора и беше"как ще го докажеш и нека който може си вземе и той на 1 евро ,какъв ми бил проблема"е ходи отговаряй на такива  Undecided  иде ми целия раздел да изтрия ,има толко нагли хора  Huh?


Поради това, че попитах в обявата дали якето е Ларедутско и не е ли объркана цената, получих няколко "любезни" съобщения от потребителката. Ето и част от едното:

Ами цените всеки си ги определя сам, а пък това дали някой ще го купи решава потребителят. Аз купих якета, за които не се поинтересувах колко са купени преди това, просто ми харесаха и цената също....


Другите съобщения са с цел да ме обиди, но ми е все едно Smiley Потребителката съм я блокирала.  Сайтът взе да се пълни с много нагли хора.
Не само нагли ами и толко злоба има в тях и като ги питаш нещо ще те изядът все едно им зимаш залака от устата.А на някои може това да им е доста доходно  Lips Sealed  нека живуркат такива хора  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
NLD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 152


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #309 -: Ноември 11, 2010, 22:10:13 »
Раздели ТемаНагоре

Ихаа, каква е тази цена  Shocked
е, важното е, че е с пощенските  Cheesy
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=81864&cat=12



Е,почти очевидно е,че е сбъркана...

Разбира се, но ми стана смешно Smiley
Активен
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #310 -: Ноември 11, 2010, 22:10:37 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки,ми те ако си са чисти пред съвестта,няма да злобеят толкова и да пишат нервни съобщения и постинги...Не е ли така..
Активен


mobidik1980
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 419


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #311 -: Ноември 11, 2010, 22:12:50 »
Раздели ТемаНагоре

Защото не беше редно без да ме уведомите? Лека вечер Wink
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 22:20:05 от mobidik1980 » Активен

КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
ЗА ДВЕ ОБЯВИ - ПОДАРЪК!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #312 -: Ноември 11, 2010, 22:42:23 »
Раздели ТемаНагоре

Защото не беше редно без да ме уведомите? Лека вечер Wink
?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mobidik1980
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 419


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #313 -: Ноември 11, 2010, 22:43:22 »
Раздели ТемаНагоре

Не сложих цитата, на когото отговарям Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
ЗА ДВЕ ОБЯВИ - ПОДАРЪК!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #314 -: Ноември 11, 2010, 22:43:44 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки,ми те ако си са чисти пред съвестта,няма да злобеят толкова и да пишат нервни съобщения и постинги...Не е ли така..
Точно казано  Wink спираме с мненията че ще ме линчуват за спам  Lips Sealed Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: