{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В спама пишете и другите теми чисти оставете  (Прочетена 33567 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #45 -: Ноември 06, 2010, 23:28:06 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Имам няколко мои снимки.Скоро си ги направих,защото ми хареса резултата
Качи снимки ако имаш под ръка Smiley

Бе аз линк ще дам,обаче на живо грима беше по-тъмен и по-наситен,отколкото на снимките.Просто апарата ми не е толкова хубав и не прави толкова хубави снимки...
.....

Имам една,на която съм с червено червило.Моля,не ми се смейте много Embarrassed
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 10:30:26 от doublemama » Активен


dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 06, 2010, 23:33:21 »
Раздели ТемаНагоре

Много е красиво.Браво.Между другото да те питам.СОУ"Климент Охридски" ;7 клас;класна Йонкова -говорят ли ти нещо?
Активен

desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 06, 2010, 23:35:28 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Имам няколко мои снимки.Скоро си ги направих,защото ми хареса резултата
Качи снимки ако имаш под ръка Smiley

Бе аз линк ще дам,обаче на живо грима беше по-тъмен и по-наситен,отколкото на снимките.Просто апарата ми не е толкова хубав и не прави толкова хубави снимки...
От тук надясно... http://www.album.bg/foxy81/images/25759959/
Имам една,на която съм с червено червило.Моля,не ми се смейте много Embarrassed
защо да се смеем, резултата е страхотен
поздравления
аз понеже не умея, колкото и неща да съм чела, според мен на човек си му иде отвътре, знам ли
та понеже не мога, съм ходила в разни салони, еми въобще бяха под всякаква критика, въобще не ми хареса, да не говорим че уж са много реномирани и известни
дано успееш да си приложиш таланта някъде, аз щесъм ти първата клиентка Kiss
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Ноември 06, 2010, 23:36:24 »
Раздели ТемаНагоре

Много е красиво.Браво.Между другото да те питам.СОУ"Климент Охридски" ;7 клас;класна Йонкова -говорят ли ти нещо?

Shocked Ми говорят ми,ама не помня точно как се казваше моята класна.Ти кой 7 клас си била..в смисъл а,б,в.....йде сега ми кажи,че сме били от един клас Huh?

Деси,благодаря ти Kiss
Активен


dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 06, 2010, 23:39:38 »
Раздели ТемаНагоре

До колкото помня 7А.Ти стоеше на първият чин в средната редичка до Евгения Инджева(май така беше  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #50 -: Ноември 06, 2010, 23:42:53 »
Раздели ТемаНагоре

До колкото помня 7А.Ти стоеше на първият чин в средната редичка до Евгения Инджева(май така беше  Cheesy Cheesy Cheesy

 Shocked Shocked Shocked Стига бе.Я ми изпрати твоя снимка на мейла или тук,няма значение...
Че аз тогава..преди 15 години на нищо не мясах..как ме позна Shocked
« Последна редакция: Ноември 06, 2010, 23:44:32 от doublemama » Активен


EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 06, 2010, 23:52:36 »
Раздели ТемаНагоре

Моята по едно време беше като на първата снимка.После си отрязах бретона,защото ми пречеше,а и децата много ми го скубеха. Много се харесвах с по-къса коса,но мисля,че 2 години бяха достатъчни.Аз така правя-по 2-3 години ходя с къса коса,после 2-3 съм с дълга Cheesy

Ева,Чийзкейк,благодаря ви.Аз се чувствах адски добре.Едва ли щеше да ми е по-добре ако бях в тежка булчинска рокля.Нищо против,но съм се виждала в булчинска рокля,така че нямах такъв голям мерак Cheesy И както казва Чийзкейкчето (ех,единственото сладко нещо,което си хапвам е чийзкейк и крем-карамел Wink) и аз излизам винаги гримирана и с горе-долу прилична прическа,така че нямаше да има кой знае каква разлика...
Ева,прави ми впечатление,че те кефят разни неща като маникюр,прически и подобни..Може и да греша...незнам.Само да си кажа,че аз пък обожавам да гримирам.Не само себе си,а и други хора.Дори искам да уча за гримьор,но честно казано няма много хляб в тая работа,освен ако не си известен такъв.Интересно ми е какъв ще е крайния резултат когато гримирам някой.Обожавам да видя разликите от преди и сега и да доказвам,че грима прави чудеса Cheesy
Дааааа,правилно си разбрала ,не само ме кефят ,но и го правя Wink.Аз също обожавам да виждам как ахват жените след моя грим ,как не могат да повярват ,че са толкова красиви Tongue.Жени над 40 год,остават с отворена уста от вида си (лесно е да гримираш млад модел...най много да го развалиш Cheesy Tongue) Обожавам опушения грим и също съм винаги гримирана Tongueето някои идейки за грим(а до бала има още време  Wink)






Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #52 -: Ноември 06, 2010, 23:57:20 »
Раздели ТемаНагоре

Всичките ти предложения страшно много ми харесват.И само чакам повод да се гримирам по подобен начин Wink Иначе в ежедневието  гледам да се гримирам не толкова натрапчиво.Но съм на мнение,че всяка жена трябва да сложи поне спирала или червило.Аз например без спирала съм само на плажа.Е и когато спя естествено Cheesy
Да не си гримьор? Лелеее,тази темичка много взе да ми харесва Cheesy
« Последна редакция: Ноември 06, 2010, 23:59:14 от doublemama » Активен


Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 07, 2010, 10:14:42 »
Раздели ТемаНагоре

аз не съм добре.Накупих всичко за зимата.Усещам се,че вече оглеждам пролетни неща  Shocked 
Вместо да ме тресе коледна треска,мен ме тресе друго  Cheesy
Вие кво пазарите в момента?Освен ботуши,то е ясно  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #54 -: Ноември 07, 2010, 10:29:12 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Имам няколко мои снимки.Скоро си ги направих,защото ми хареса резултата
Качи снимки ако имаш под ръка Smiley

Бе аз линк ще дам,обаче на живо грима беше по-тъмен и по-наситен,отколкото на снимките.Просто апарата ми не е толкова хубав и не прави толкова хубави снимки...

Имам една,на която съм с червено червило.Моля,не ми се смейте много Embarrassed
защо да се смеем, резултата е страхотен
поздравления
аз понеже не умея, колкото и неща да съм чела, според мен на човек си му иде отвътре, знам ли
та понеже не мога, съм ходила в разни салони, еми въобще бяха под всякаква критика, въобще не ми хареса, да не говорим че уж са много реномирани и известни
дано успееш да си приложиш таланта някъде, аз щесъм ти първата клиентка Kiss

благодаря Wink
Активен


ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 07, 2010, 13:06:57 »
Раздели ТемаНагоре

doublemama,много ми харесваш с кьсата коса,много ти отива (yes3) Аз не сьм превьрженичка на грима.Слагам си понягога спирала,но рядко.Като гледам малките момиченца как се гримирват,направоооо.....  .Но ,вьпрос на вкус Wink Снощи например в дискотеката все едно бях на някакьв маскен бал Huh? Huh? Huh? Толкова китосани,с един тежьк грим,с едни сатенени рокли до земята Shocked просто се изумих.А за прическите да не говоря. Плашещо е!Аз поне се изплаших,чесно. Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 07, 2010, 13:15:27 »
Раздели ТемаНагоре

аз не съм добре.Накупих всичко за зимата.Усещам се,че вече оглеждам пролетни неща  Shocked 
Вместо да ме тресе коледна треска,мен ме тресе друго  Cheesy
Вие кво пазарите в момента?Освен ботуши,то е ясно  Cheesy
Аз, по принцип ,пазарувам това което ми хване окото Wink Без значение за кой сезон...нали все ще му дойде времето Wink (dance5)
Коледното още не ме обхванало Cheesy
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #57 -: Ноември 07, 2010, 13:40:41 »
Раздели ТемаНагоре

doublemama,много ми харесваш с кьсата коса,много ти отива (yes3) Аз не сьм превьрженичка на грима.Слагам си понягога спирала,но рядко.Като гледам малките момиченца как се гримирват,направоооо.....  .Но ,вьпрос на вкус Wink Снощи например в дискотеката все едно бях на някакьв маскен бал Huh? Huh? Huh? Толкова китосани,с един тежьк грим,с едни сатенени рокли до земята Shocked просто се изумих.А за прическите да не говоря. Плашещо е!Аз поне се изплаших,чесно. Sad

В интерес на истината искрено се възхищавам на жени,които почти без грим или съвсем без изглеждат страхотно.Наистина в днешно време момичетата на 14-15 години се гримират прекалено много.Дори и в странието си да изглеждат различни и красиви на бала си,всъщност резултата е отчайващ.Не укорявам младите момичета,но мисля,че точно когато кожата ти е свежа най-малко е нужно да слагаш тонове грим,за да изглеждаш като фолкпевица..И лошото е,че доста момичета искат да подражават на 100% на фолкпевиците (лошо няма,но да е с мярка) и ходят при професионални гримьори,които ги гримират ужасно.Много момичета се лъжат по професионално направените фотосесии,обработки с фотошоп и т.н. Аз също мога да работя с фотошоп и повярвайте ми,стават чудеса Wink То затова наистина да си гримьор е призвание.Трябва да ти идва отвътре,а не просто да си вземеш кетапа за завършен курс и да ходиш да практикуваш.Аз не съм с особено голямо самочувствие за моите начини на гримиране,но хората около мен казват,че винаги се гримирам добре,дори и да съм сложила 3 цвята,взаимно уж неподхождащи си...Може би цвета на очите ми и кожата ми са такива ,че мога да си експериментирам..

аз не съм добре.Накупих всичко за зимата.Усещам се,че вече оглеждам пролетни неща  Shocked 
Вместо да ме тресе коледна треска,мен ме тресе друго  Cheesy
Вие кво пазарите в момента?Освен ботуши,то е ясно  Cheesy
Аз, по принцип ,пазарувам това което ми хване окото Wink Без значение за кой сезон...нали все ще му дойде времето Wink (dance5)
Коледното още не ме обхванало Cheesy

И аз така Cheesy
Активен


ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 07, 2010, 14:27:47 »
Раздели ТемаНагоре

При мен целогодишно е коледното пазаруване.Особено доволни са, двете ми сестри Wink на които давам всичко ,което не нося. Тук продавам неща предимно на дьщеря ми,които не стават на сестрите ми.Но и те вече се отрупаха с дрехи.Така,че пазарувайте дами,все ще влезе в употреба на някой! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 07, 2010, 14:29:48 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
аз не съм добре.Накупих всичко за зимата.Усещам се,че вече оглеждам пролетни неща  Shocked
Вместо да ме тресе коледна треска,мен ме тресе друго  Cheesy
Вие кво пазарите в момента?Освен ботуши,то е ясно  
Аз пък вчера си купих сандалки едни много скъпи и едни евтинки ,а бях тръгнала за ботуши:D Cheesy CheesyСкъпите бяха намалени от 128лв на 58лв,а евтинките за 10лв от магазин "10 лв" и съм много щастлива Tongue
Активен



Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: