{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 32864 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #195 -: Декември 02, 2010, 15:25:13 »
Раздели ТемаНагоре

Оффффф, знам , милички, знам, че ме будалка.  

Не само го е взела а и вече го ползва с усмивка -червило ли беше ако не се лъжа  Smiley

Това ли не са обвинения, че пратката е била взета, без да е платена? И то и от модератор! Похвално.

Още нещо - интересно що за хора ще обиждат на "висшистка"!

« Последна редакция: Декември 02, 2010, 15:27:59 от zaza_sf » Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #196 -: Декември 02, 2010, 15:26:18 »
Раздели ТемаНагоре

Това, че не съм ти отговорила веднага, не ме прави измамница и некоректна. Нищо не съм откраднала, няма и да го направя. Да, има и такива хора тук, но аз не съм от тях.

OK,отговори само, защо от петък вечерта до вчера не отговори нито на мен, нито на Ksara( била си активна тук в събота, както и в неделя в раздела"ОБЯВИ") Huh?
Или ние не заслужаваме да ни се отговаря на ЛС Roll Eyes Huh?
Това е супер коректно, няма що!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #197 -: Декември 02, 2010, 15:32:35 »
Раздели ТемаНагоре

В събота съм била активна преди да се чуя със сестра ми и да разбера дали е дошло известието. В неделя не съм била активна, защото в неделя вече бях без компютър. На информация от модератор, който ме обвинява, че съм била взела пратката, без да я платя, без даима грам доказателство, не вярвам.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #198 -: Декември 02, 2010, 15:37:03 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако някой има да дава или да получава нещо, моля правете го.
Ако ще се карате и ще се правите на ............ правете го на ЛС. Много е грозно.
Пишете си по една оценка и да се приключва темата.
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #199 -: Декември 02, 2010, 15:40:47 »
Раздели ТемаНагоре

В събота съм била активна преди да се чуя със сестра ми и да разбера дали е дошло известието. В неделя не съм била активна, защото в неделя вече бях без компютър. На информация от модератор, който ме обвинява, че съм била взела пратката, без да я платя, без даима грам доказателство, не вярвам.

 Мен не ме интересува дали ти вярваш, защото мен ме касае. skoki има възможност и начин да провери дали си била активна и го е направила.
Но, само си прочети поста и виж как сама се оплиташ в лъжите си ! В събота си била активна, преди да се чуете със сестра ти. Такаааа, чухте се в събота. Но ти остана без компютър в неделя, нали така?  Е, защо не  ни писа в събота, след като се чухте Huh?
Виж, аз не съм юрист, но смятам, че колкото и да ги въртиш нещата, не можеш да ме убедиш , че си постъпила коректно! Това е!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #200 -: Декември 02, 2010, 15:42:47 »
Раздели ТемаНагоре

Виж сега мила Заза,никои не те е обвинил директно в измама.Ако обърна внимание темата беше молба за съвет.После по настояване на модератор я сменихме с цел ако има измама да предпазим други.Виж какво стана в другата тема.тогава щяхме ли да можем да си простим че сме мълчали?Не знам защо се обиди толкова,че след като 10 дни(при мен)нямаме никаква вест от теб сме се зачудили какво става.
Аз също искам да те питам защо като влезе в събота не ми отговори?Модератор каза също че си влизала и в неделя.Няма да крия и че на мен ми е странно как така като се пусна темата се появихте веднага със сестра ти,за която впрочем аз изобщо не знаех.
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #201 -: Декември 02, 2010, 15:43:37 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако някой има да дава или да получава нещо, моля правете го.
Ако ще се карате и ще се правите на ............ правете го на ЛС. Много е грозно.
Пишете си по една оценка и да се приключва темата.

Сериозно ли говориш Huh? Roll Eyes
Браво! Значи за вас не е важно кой е коректен и кой не Huh? Roll Eyes Ами, хубаво тогава,защо държите да се оповестяват тези неща?
Не мога да повярвам, че администратор ще ни подканя да си пишем оценки  Shocked! Това ли е начина Huh? Shocked
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 15:56:59 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #202 -: Декември 02, 2010, 15:52:17 »
Раздели ТемаНагоре

За мен темата е приключена.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #203 -: Декември 02, 2010, 15:55:43 »
Раздели ТемаНагоре

За мен темата е приключена.

Защоооо Shocked
Нали ми писа на ЛС, че няма да спреш, защото трябва да се изяснят нещата докрай Huh?
Сега защо се предаде ? Отговори поне на Ksara! Тя има право да знае!
Момичета, защо всички мълчите? Кажете си мнението! Когато пуснах темата, бяхте много ентусиазирани! А сега-всички мълчите Huh?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #204 -: Декември 02, 2010, 16:16:58 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеее, страшен купон съм изпуснала след вчера- така е все се появяват......... Huh?
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #205 -: Декември 02, 2010, 16:35:44 »
Раздели ТемаНагоре

Неискам да взимам ничия страна-просто моето мнение е ,че когато си поръчаш нещо имаш ангажимент към човека от когото е поръчано. Аз от болницата излязох-където по спешност влязох със сина си-намерих кой да остане при него докато си отида да напиша на момичетата получих ,пратих и т.н. И това е защото това е ангажимент...... Добре изпушил компа-да причина е -на всеки може да се случи, но не е уважителна причина да си мълчиш и траеш,защото видиш ли имам си причина и всичко ме оправдава да си мълча. Ами като си поела ангажимент и нямаш комп откъдето да пишеш- ДЛЪЖНА си да намериш-никой не може да ме убеди ,че е толкова трудно дори и извън БГ
ПАК КАЗВАМ ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #206 -: Декември 02, 2010, 17:19:22 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат

Публикации: 944



Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
   
Re:Некоректна - zaza_sf
« Отговор #203 -: Днес в 15:55:43 »
   Отговори с цитатЦитат Раздели ТемаНагоре
Цитат на: zaza_sf в Днес в 15:52:17
За мен темата е приключена.

Защоооо Shocked
Нали ми писа на ЛС, че няма да спреш, защото трябва да се изяснят нещата докрай Huh?
Сега защо се предаде ? Отговори поне на Ksara! Тя има право да знае!
Момичета, защо всички мълчите? Кажете си мнението! Когато пуснах темата, бяхте много ентусиазирани! А сега-всички мълчите Huh?
Мила,наистина и аз мисля,като Админа,че темата трябва да се приключи.Сама се убеждаваш,че каквото и да питаш или напишеш Заза си знае нейното и поства едно и също.Все едно говориш с радиото.Аз се радвам,че ще си получиш паричките.Мисля,че това е най-важното.За това кой крив и кой прав,мисля че всички си направихме заключение.Не си струва повече да се занимаваш.Хайде дай една широка усмивка и ги остави да живеят,а аз виж какво ще ти подаря
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #207 -: Декември 02, 2010, 18:09:01 »
Раздели ТемаНагоре

Даценце, така е, мила, но защо  не застане като човек, който има вина и да си я признае Huh?. Тогава всички ще я разберем и ще приключим. А тя продължава да прави изявления, с които едва ли не обвинява нас.
А знаете ли на ЛС какви пожелания ми отправя и как ме нарича Huh?-Според нея мен ме познавали в пощата, защото по цял ден съм висяла там и явно ми е втори дом Shocked И за капак ми  препоръчва да спра с простотията си!
Къде видяхте тук простотия от моя страна Huh?

Уфффф, чакай, че от гняв не мога да си избера Дядо Коледа( или това са джуджетата му) Smiley Wink
А, джудженцата трябва да са, сега ги преброих и видях, че са седем.
Абе, няма какво  да ги пробирам-всичките ми ги подарявай Smiley
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 18:28:53 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #208 -: Декември 02, 2010, 18:33:59 »
Раздели ТемаНагоре

Емичка,май си много гневна.Я брой пак!!! (cheers2)
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #209 -: Декември 02, 2010, 18:45:53 »
Раздели ТемаНагоре

Емичка,май си много гневна.Я брой пак!!! (cheers2)

Малеее, те били осем!
Е , какви са тогава-джуджета или какво Cheesy
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 18:50:03 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: