{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 24955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Ноември 30, 2010, 09:59:35 »
Раздели ТемаНагоре


момичето  е казало, че не е бг сребро-което ако бях купувач веднага щях да попитам какво означава???
и никъде не виждам да пише че е сребро Undecided Undecided Undecided Undecided
лошото за мен в случае,че е жълто а това нито е описано в обявата нито на лични....
Активен
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 30, 2010, 10:06:16 »
Раздели ТемаНагоре


момичето  е казало, че не е бг сребро-което ако бях купувач веднага щях да попитам какво означава???
и никъде не виждам да пише че е сребро Undecided Undecided Undecided Undecided
лошото за мен в случае,че е жълто а това нито е описано в обявата нито на лични....

не жълто а бяло от светкавицата и контраста отзад е излязло така
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 30, 2010, 10:07:12 »
Раздели ТемаНагоре

Погледнете и снимките на продавача та то и на една от нейните снимки е жълто но си личи че е от светкавицата http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=89080&cat=27 първо имало жълти петна ,после стана цялото жълто ай стига  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Ноември 30, 2010, 10:56:55 »
Раздели ТемаНагоре

Това бижу не е сребро ,а сребърно покритие-Sterling silver-925,много добро сребърно покритие,което не значи ,че след време няма да падне,в този случай не виждам вина в продавачката,тъй като е писала че не е българско сребро и пробата всеки може да види репликите,написвайки в чичо гугъл-стерлинг силвър  Smiley
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 10:59:50 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Ноември 30, 2010, 10:59:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм сигурна,че в обявата пишеше,че сребърна.Аз бях първата се записала,но се отказах,понеже купувам само нови неща с етикет,после за да нямам разправии за съст.Обявата е коригирана.
Аз също съм сигурна,че пишеше,че е сребро.Много го харесах и ме беше яд,че съм го видяла късно,когато вече беше продадено.Пишеше,че е сребро.
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Ноември 30, 2010, 11:04:14 »
Раздели ТемаНагоре

да Smiley така си пише- сребро-силвър стерлинг         http://www.sterling-silver-925.com/53553/Fashion-925-Sterling-Silver-Jewellery-Bracelets.html
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 11:09:04 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Ноември 30, 2010, 11:04:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм сигурна,че в обявата пишеше,че сребърна.Аз бях първата се записала,но се отказах,понеже купувам само нови неща с етикет,после за да нямам разправии за съст.Обявата е коригирана.
Аз също съм сигурна,че пишеше,че е сребро.Много го харесах и ме беше яд,че съм го видяла късно,когато вече беше продадено.Пишеше,че е сребро.
аз вярвам на себе си .............докажи че е писало сребърно.............
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Ноември 30, 2010, 11:06:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм сигурна,че в обявата пишеше,че сребърна.Аз бях първата се записала,но се отказах,понеже купувам само нови неща с етикет,после за да нямам разправии за съст.Обявата е коригирана.
Аз също съм сигурна,че пишеше,че е сребро.Много го харесах и ме беше яд,че съм го видяла късно,когато вече беше продадено.Пишеше,че е сребро.
аз вярвам на себе си .............докажи че е писало сребърно.............
Smiley
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 11:17:34 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #98 -: Ноември 30, 2010, 11:08:13 »
Раздели ТемаНагоре

Злати , сега както и да го въртиш и сучеш , си премълчала това че е само посребрено , неказаната истина е половин лъжа , пишейки 925 ,секи средно статистически човек директно каегоризира като сребърно , а не посребрено , тъй като по принцип посребрените нямат печат 925 , което вече е друга тема , продажбата на неотговарящо на общоприетите стандарти и означения бижу.
Какъв по точно проблем си имала , и какво си писала ?
Парите никой не може да те накара да ги върнеш , но името ти ще отиде в черния списък , и ще бъдеш санккионирана за некоректност , сславена ще бъде санкционирана за грубо поведение на лс и във форума !
Отново призовавам и двете ви да се доразберете на ЛС и да спрете с тая махленска тема!
До утре вечерта ви давам време да измислите заедно решение  , ако не се разберете и не стигнете до консенсус , ти злати отиваш в некоректни а славена ще я санкционирам за грубо поведение!
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #99 -: Ноември 30, 2010, 11:13:44 »
Раздели ТемаНагоре

 Roll Eyes
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 11:15:51 от Поли-Liamo » Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Ноември 30, 2010, 11:17:15 »
Раздели ТемаНагоре

е до какъв консесус ще стигнат - едната категорично си иска парите, другата категорично няма да ги върне, аз не виждам никакво поле за преговори и за общо решение... въпросът е по-скоро кой, защо и дали да бъде санкциониран и дали въобще златина е некоректна, като на самото бижу е написана пробата 925

и доколко нашето средностатистическо възприятие за сребро при наличие на проба е причинено от нашето незнание и доколко от умишлено подвеждане на продавача  ... Huh? на база assumption (допускане, предполагане, предположение) едната е потърпевша, другата се е възползвала, но некоректност има ли в случая?
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 11:19:26 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #101 -: Ноември 30, 2010, 11:17:49 »
Раздели ТемаНагоре

Сега зачетоп постовете назад , и видях поста на Леса ма па умна , вие двете още ли не сте изгладили проблема с великите ботуши , мислех че стигвахме до заключение какво трябва да се случи там.
Сславена , както писах в предната тема , ти трябва да върнеш парите на Руса , а тя на теб ботушите , ако не приемаш рекламация не можеш да претендираш за такава!
е до какъв консесус ще стигнат - едната категорично си иска парите, другата категорично няма да ги върне, аз не виждам никакво поле за преговори и за общо решение... въпросът е по-скоро кой, защо и дали да бъде санкциониран и дали въобще златина е некоректна, като на самото бижу е написана пробата 925
и доколко нашето средностатистическо възприятие за сребро при наличие на проба е причинено от нашето незнание и доколко от умишлено подвеждане на продавача  ... Huh?

Барбарона , ако не стигнат до консенсус и не прилючат със ситуацията , ще си понесат последствията!
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 11:20:47 от The_Black_Angel » Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Ноември 30, 2010, 11:18:44 »
Раздели ТемаНагоре

е до какъв консесус ще стигнат - едната категорично си иска парите, другата категорично няма да ги върне, аз не виждам никакво поле за преговори и за общо решение... въпросът е по-скоро кой, защо и дали да бъде санкциониран и дали въобще златина е некоректна, като на самото бижу е написана пробата 925
и доколко нашето средностатистическо възприятие за сребро при наличие на проба е причинено от нашето незнание и доколко от умишлено подвеждане на продавача  ... Huh?
  Точно това исках да кажа и аз Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Ноември 30, 2010, 11:20:00 »
Раздели ТемаНагоре

Сега зачетоп постовете назад , и видях поста на Леса ма па умна , вие двете още ли не сте изгладили проблема с великите ботуши , мислех че стигвахме до заключение какво трябва да се случи там.
Сславена , както писах в предната тема , ти трябва да върнеш парите на Руса , а тя на теб ботушите , ако не приемаш рекламация не можеш да претендираш за такава!
Аплодисменти за което Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Ноември 30, 2010, 11:55:27 »
Раздели ТемаНагоре

искам само да попитам модератора кое в поведението ми е грубо,че да ме санкционира и как точно да стигнем до консенсус,като тя категорично отказва да ми вьрне парите. Както сьм пуснала темата,така мога и да я изтрия, ако си получа парите, и  да се помирим.  Вече започвам да се сьмнявам че темата е била безсмислена, явно вьпреки многото доказателства за некоректното отношение на Златина, помощ няма да получа, а даже ще ме накажат....................нямам думи прросто. И не коментираите повече знаела ли е какво продава, аз ли сьм си вьобразила,както и много други...........колието очеизвадно не е сребро и тя го е знаела, защото наистина е жьлто.
Относно поста на rusamapaumna  на лични и обясних защо не приемам рекламацията й- заради обидите и льжите, които изсипа вьв форума,и защото според мен е неоснователна,тьй като сьм описала дьлжината на стелката,а тя се надявала като са 40 да станат на жена която носи 41/42,както личи и от пуснатата нова обява за тьрсене, но нея никой не я санкционира,вьпреки че репликите й бяха меко казано груби. 
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: