{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво ни дразни екипа на БГ домакиня  (Прочетена 15585 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 06, 2010, 14:10:46 »
Раздели ТемаНагоре

Където пише това"Тази история има 228 гласа и участва за месечна награда" най-долу в дясно, преди имаше бутон за гласуване.
Като дойде време за месечните награди ще гласуваме тогава, сега не може,
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 06, 2010, 14:12:42 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ме "издразни" току-що че Отнесена не е написала как точно да дадем гласче там в подписа й Smiley
Аз цъках там - излезе ми страничка на пуфис със снимките на един сладкиш Smiley обаче не знам какво да направя за да гласувам. Пък искам да дам гласчето си за този бонбон Smiley - моля обяснете ми и веднага го давам Smiley
Мерси  Cheesy
Би трябвало да има зелен бутой ГЛАСУВАЙ и цъкаш там.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #32 -: Декември 06, 2010, 14:16:38 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ме "издразни" току-що че Отнесена не е написала как точно да дадем гласче там в подписа й Smiley
Аз цъках там - излезе ми страничка на пуфис със снимките на един сладкиш Smiley обаче не знам какво да направя за да гласувам. Пък искам да дам гласчето си за този бонбон Smiley - моля обяснете ми и веднага го давам Smiley
Мерси  Cheesy
Би трябвало да има зелен бутой ГЛАСУВАЙ и цъкаш там.
Не си е сменила историята за тази седмица за това не може  Cheesy ще и скъсаме ушите  Tongue
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 06, 2010, 14:59:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ме "издразни" току-що че Отнесена не е написала как точно да дадем гласче там в подписа й Smiley
Аз цъках там - излезе ми страничка на пуфис със снимките на един сладкиш Smiley обаче не знам какво да направя за да гласувам. Пък искам да дам гласчето си за този бонбон Smiley - моля обяснете ми и веднага го давам Smiley
Мерси  Cheesy
айде народе-готово е.Типично по български-малко със закъснение  Embarrassed

Отнесената днес е онгел-пазител и не я закачайте повече.Чак утре на обяд
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #34 -: Декември 19, 2010, 21:10:56 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 20, 2010, 01:15:23 »
Раздели ТемаНагоре


(laugh5) добре ли си? Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 27, 2011, 19:30:55 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък ме издразни един от модовете. Имаше обява за търсено нещо ,няма да спомена кой и за какво става въпрос. След известно време от около ден обявата я нямаша  ,погледнах и в обявите на съответния човек и видях ,че я няма. Мисля ,че ако това за триенето на обяви със срок един месец важи за потребителите би трябвало правилата да са за всички.  Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #37 -: Януари 27, 2011, 20:40:00 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък ме издразни един от модовете. Имаше обява за търсено нещо ,няма да спомена кой и за какво става въпрос. След известно време от около ден обявата я нямаша  ,погледнах и в обявите на съответния човек и видях ,че я няма. Мисля ,че ако това за триенето на обяви със срок един месец важи за потребителите би трябвало правилата да са за всички.  Wink

Ако имате конкретен сигнал прате ми го на ЛС! Бъдете сигурна, че ще взема мерки! Модовете имат права за триене на обяви, но не трябва да злоупотребяват с това си право!
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #38 -: Януари 27, 2011, 20:56:18 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък ме издразни един от модовете. Имаше обява за търсено нещо ,няма да спомена кой и за какво става въпрос. След известно време от около ден обявата я нямаша  ,погледнах и в обявите на съответния човек и видях ,че я няма. Мисля ,че ако това за триенето на обяви със срок един месец важи за потребителите би трябвало правилата да са за всички.  Wink
Става въпрос за мен .Бях я пуснала в сектор за подаряване понеже исках някой да ми подари блузки за малката които не са му нужни ,но някоя от колежките ми я премести в сектор търсене и ми бяха предложени обяви които да закупя с такива дрешки а целта ми не бе такава .не бях описала обявата както трябва и се смята за неотговаряща на правилата и за това я изтрих  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #39 -: Януари 27, 2011, 20:59:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ако съм искала да си ползвам правото,че мога да трия когато си поискам -нямаше да си правя и труда да си маркирам обявите като продадени  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #40 -: Януари 27, 2011, 21:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси за отговора Скоки!  Smiley
Активен

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 27, 2011, 21:43:02 »
Раздели ТемаНагоре

Мен па ме кефят  Tongue
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #42 -: Януари 28, 2011, 05:56:07 »
Раздели ТемаНагоре

Мен па ме кефят  Tongue

Па и мен Smiley  Wink Tongue
Активен

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Януари 28, 2011, 12:08:54 »
Раздели ТемаНагоре

Мен па ме кефят  Tongue
И аз подкрепям Foxy1 много готини и точни хора  Tongue Tongue Tongue Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

pitia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Април 03, 2011, 15:14:57 »
Раздели ТемаНагоре

Безпардонният тон  в имейлите. Надявам се да продължа ползването на услугата , но като знам от колко други съм се отказала заради безпардонен тон на модератори и администратори.... Винаги можеш да намериш вариант да бъдеш любезен , особено ако си домакин/я и предлагаш услуга в публичното пространство/нета  Kiss
Активен


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: