{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Ами ако ни станат ще ти пратя парите веднага"?  (Прочетена 6726 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2010, 21:57:08 »
Раздели ТемаНагоре

аз защо не ги виждам  Shocked
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 09, 2010, 21:57:31 »
Раздели ТемаНагоре

mama_na_aleks,съвет от мен-не пращай нищо предварително,дори за проба.Потребителката има 3 оценки и 3 обяви.За мен това не е гаранция,че всичко ще мине успешно.Нека първо плати нещата ,с уговорка,ако не и станат да и върнеш парите.На последък зачестиха измамите,така че на юнашко доверие нищо не пращай! Wink
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 09, 2010, 21:58:28 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=1298&protype=3
Щракни тук!
Активен

mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 09, 2010, 23:32:33 »
Раздели ТемаНагоре

Да сега видях явно имам нужда от очила  Shocked определено,принципно мога да пратя на доверие но за тия дрешки съм дала доста парици,и така,бих и върнала парите ако стоката ми не отговаря на даденото описание, ама при положение че има размери един метър и мериш,толкова ли е трудно аз като купувам нещо си меря.като нестане да не съм спала!
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2010, 06:31:04 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами днес попаднах на нещо в сайта и направо  Shocked Shocked Shocked Shocked една майка искала да и пратя дрехите да ги пробвала и да ги видела ако и харесали щяла да ги плати веднага ами  ,ако не знам ли може даидат на боклука.
Нали за това има снимки и пускаме размери? Аз явно не се развивам нормално.
Не искам да злобея,ама такива непознати потребители,не че и аз не съм нов потребител,обаче си плащам всичко предварително и сама си преценявам.   Shocked
За проба искай парите предварително,ако не се хареса или не стане изчакваш да ти върне нещата,от там на татък зависи в какъв вид ще ти ги върне,може да са пробвани седмица-две Cheesy,удържаш си пощенските и спрямо вида на връщане,аз лично бих си спряла парички,ако ми ги върне носени,ако всичко е на ред,върни и паричките без пощенските,които си платила и готовоооо Wink
оф така става на дълга и широка,аз не бих се занимавала с проби... Undecided
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 10, 2010, 08:40:22 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами днес попаднах на нещо в сайта и направо  Shocked Shocked Shocked Shocked една майка искала да и пратя дрехите да ги пробвала и да ги видела ако и харесали щяла да ги плати веднага ами  ,ако не знам ли може даидат на боклука.
Нали за това има снимки и пускаме размери? Аз явно не се развивам нормално.
Не искам да злобея,ама такива непознати потребители,не че и аз не съм нов потребител,обаче си плащам всичко предварително и сама си преценявам.   Shocked
За проба искай парите предварително,ако не се хареса или не стане изчакваш да ти върне нещата,от там на татък зависи в какъв вид ще ти ги върне,може да са пробвани седмица-две Cheesy,удържаш си пощенските и спрямо вида на връщане,аз лично бих си спряла парички,ако ми ги върне носени,ако всичко е на ред,върни и паричките без пощенските,които си платила и готовоооо Wink
оф така става на дълга и широка,аз не бих се занимавала с проби... Undecided

Много правилно,не може човек вече да се доверява ей така...
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 10, 2010, 11:43:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пращам за пробичка,като ме помолят,защото някои неща наистина не могат да се преценят.Досега сьм попадала на точни майчета,надявам се и занапред да е така. Wink Всеки сам си преценя.Поне аз не виждам нищо лошо в това,да пратиш нещо за проба,като те помолят. Smiley
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 10, 2010, 12:13:38 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пращам за пробичка,като ме помолят,защото някои неща наистина не могат да се преценят.Досега сьм попадала на точни майчета,надявам се и занапред да е така. Wink Всеки сам си преценя.Поне аз не виждам нищо лошо в това,да пратиш нещо за проба,като те помолят. Smiley
Подкрепям и аз това.Понеже и на мен 3 майчета ми се довериха и пратиха за проба,макар че съм нов потребител.За децата е по-лесно да преценим размерите,но за нас самите....Сега и аз пращам дрехи за проба,в крайна сметка,не е честно да купиш нещо,а то да ти е малко и да се чудиш какво да го правиш,още повече,че сигурно няма да си върнеш същите пари,за които си го взел.При дрехите тояно е относителен размера,моите са с различни размери,в зависимост от еластичността.Така,че,не мисля,че е нещо лошо,някой да помоли за проба Smiley
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 10, 2010, 16:05:56 »
Раздели ТемаНагоре

Е нали все пак става дума за детски дрешки-не е толкова трудно..кажи й да измери и да си прецени Wink
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 10, 2010, 19:29:39 »
Раздели ТемаНагоре

Поне аз не виждам нищо лошо в това,да пратиш нещо за проба,като те помолят. Smiley
Обаче като пратиш чистак бърсак нови обувки и ти ги върнат смачкани и накършени, в добавка с косми и боклуци, залепнали по подметката, и откажат да ти платят вредите? Huh? Аз затова за проба вече - не!
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 10, 2010, 21:53:57 »
Раздели ТемаНагоре

Поне аз не виждам нищо лошо в това,да пратиш нещо за проба,като те помолят. Smiley
Обаче като пратиш чистак бърсак нови обувки и ти ги върнат смачкани и накършени, в добавка с косми и боклуци, залепнали по подметката, и откажат да ти платят вредите? Huh? Аз затова за проба вече - не!
така е да.Човек опари ли се веднъж и край.Аз скоро пращах за проба на едно маце,нямах никакви проблеми,за което й благодаря.  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 11, 2010, 01:48:49 »
Раздели ТемаНагоре

Поне аз не виждам нищо лошо в това,да пратиш нещо за проба,като те помолят. Smiley
Обаче като пратиш чистак бърсак нови обувки и ти ги върнат смачкани и накършени, в добавка с косми и боклуци, залепнали по подметката, и откажат да ти платят вредите? Huh? Аз затова за проба вече - не!
така е да.Човек опари ли се веднъж и край.Аз скоро пращах за проба на едно маце,нямах никакви проблеми,за което й благодаря.  Wink
Е,това е кофти,наистина,но засега не сьм попадала на такива мамчета.Дано и да не попадам. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 13, 2010, 22:18:03 »
Раздели ТемаНагоре

Да допълня нещо мааалко странично... Често срещам в обявите, че първия или втория записал се купува стоката, но ако не му стане, ще пише на следващия по ред. Ето тук изникват проблеми, защото втория може да не изпрати стоката във вида, в който ти си я пратила и ситуацията може да стане неприятна. Освен това в повечето случаи този, който препраща, казва, че няма да плати- да си търсиш парите от третото лице...
Съвет- избягвайте този вариант. Нека който купува, да си плаща, а след това препродава на следващите записали се.
Активен

mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 17, 2010, 21:52:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз така и не пратих дрешките.тя се ослуша. предпочитам да ги подаря на мама в нужда а не да ме крадат разни "кифладжийки"  Cheesy
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: