{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Еконт" vs. Български пощи  (Прочетена 62164 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #105 -: Януари 24, 2011, 15:28:52 »
Раздели ТемаНагоре

Оооооо ще разпитам аз тогава,че то в най-близкия ми офис са сложили една дет не знае за какво е там въобще  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Януари 25, 2011, 12:11:12 »
Раздели ТемаНагоре

Днес пуснах паричен превод по Еконт.
Таксата за 23.00лв е 28ст!
Само 28ст, да!
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Януари 25, 2011, 12:17:11 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен за 37лв превод ми взеха 0.44ст,а и момичето веднага си взима паричките-хем по евтино,хем по бързо!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Януари 25, 2011, 12:29:13 »
Раздели ТемаНагоре

Супер, благодаря за полезната информация, аз до сега незнаех  Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Януари 26, 2011, 16:08:11 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, може би са ви казали цените на куриреските пратки, те са такива космически. Еконт имат и услуга пощенска пратка, такава като на пощите. Опаковаш си ти нещото с твои материали и казваш, че искаш да го пратиш като ПОЩЕНСКА пратка, не като куриерска. Преди 3-4 дни изпращах парфюм, опакован в голяма кутия с много намачкана хартия вътре, за да не се счупи /бях го приготвила за пощата, добре, че майчето-купувач ми каза да го пусна по Еконт за по-сигурно/ - взеха ми 2,50 лв. Съвсем актуални са си цените, написани по-горе.  Wink Чудно ми е защо не ги харесваме Еконт, като цените на пощите станаха почти колкото Еконтските, ми аз за по-малко то 1,63 по пощата не съм изпращала или получавала, а масово пратките са ми по 1,88 лв. Така че 0,50 - 0,90 лв отгоре давам без да се замислям, че пощата не гарантира нито че няма да се изгуби, нито че няма да се счупи. А пощенските пратки на Еконт се доставят за 1 ден - като куриерските им.
Аз питах мадамата в Еконт и тя много ме убеждаваше, че куриерските са по за предпочитане, защото пощенските им услуги са като непрепоръчана пратка и не гарантират за тях. Roll Eyes
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #110 -: Януари 26, 2011, 16:10:19 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, може би са ви казали цените на куриреските пратки, те са такива космически. Еконт имат и услуга пощенска пратка, такава като на пощите. Опаковаш си ти нещото с твои материали и казваш, че искаш да го пратиш като ПОЩЕНСКА пратка, не като куриерска. Преди 3-4 дни изпращах парфюм, опакован в голяма кутия с много намачкана хартия вътре, за да не се счупи /бях го приготвила за пощата, добре, че майчето-купувач ми каза да го пусна по Еконт за по-сигурно/ - взеха ми 2,50 лв. Съвсем актуални са си цените, написани по-горе.  Wink Чудно ми е защо не ги харесваме Еконт, като цените на пощите станаха почти колкото Еконтските, ми аз за по-малко то 1,63 по пощата не съм изпращала или получавала, а масово пратките са ми по 1,88 лв. Така че 0,50 - 0,90 лв отгоре давам без да се замислям, че пощата не гарантира нито че няма да се изгуби, нито че няма да се счупи. А пощенските пратки на Еконт се доставят за 1 ден - като куриерските им.
Аз питах мадамата в Еконт и тя много ме убеждаваше, че куриерските са по за предпочитане, защото пощенските им услуги са като непрепоръчана пратка и не гарантират за тях. Roll Eyes
А кажи ми как да не ги нахраниш след такъв отговор -аман от мошенници  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Януари 26, 2011, 21:06:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аз питах мадамата в Еконт и тя много ме убеждаваше, че куриерските са по за предпочитане, защото пощенските им услуги са като непрепоръчана пратка и не гарантират за тях. Roll Eyes

Гарантират, не се плаши, но сигурно са на процент и за тях е по-изгодно да ти продадат по-скъпата услуга.
Дават ти бар-код с номера на пратката, ако нещо стане, нали ще си търсиш правата.
« Последна редакция: Януари 26, 2011, 21:09:28 от ina123 » Активен
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Януари 26, 2011, 21:52:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз питах мадамата в Еконт и тя много ме убеждаваше, че куриерските са по за предпочитане, защото пощенските им услуги са като непрепоръчана пратка и не гарантират за тях. Roll Eyes

Гарантират, не се плаши, но сигурно са на процент и за тях е по-изгодно да ти продадат по-скъпата услуга.
Дават ти бар-код с номера на пратката, ако нещо стане, нали ще си търсиш правата.

Съгласна съм, освен това и те имат опция "препоръка", която се заплаща допълнително, както и в бг пощи, но знам ли. Roll Eyes Опита се да ме разубеди, че не си заслужава, освен това направи нещо, което ми направи лошо впечатление - имаше едно малко пакетче до нея, взе го, подхвърли го и с презрение и каза че това е такава пратка, обаче, видиш ли, понеже е просто пощенска пратка, едва ли не трябва да се изхвърли. Не пращали смс на получателя и ако той не знае за нея, няма как да разбере и да дойде да си я получи и т.н. Не искала да му се обади, защото щяла да се набута, пък от служебния тел не може, защото разговорите се записвали... И през цялото време я подхвърляше наляво-надясно... Lips Sealed Вика: "Не го знам какво е.", опита се да го отвори, но беше залепено с тиксо и се отказа... абе... Lips Sealed
Може наистина да са на процент. Roll Eyes
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Януари 26, 2011, 22:15:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз питах мадамата в Еконт и тя много ме убеждаваше, че куриерските са по за предпочитане, защото пощенските им услуги са като непрепоръчана пратка и не гарантират за тях. Roll Eyes

Гарантират, не се плаши, но сигурно са на процент и за тях е по-изгодно да ти продадат по-скъпата услуга.
Дават ти бар-код с номера на пратката, ако нещо стане, нали ще си търсиш правата.

Съгласна съм, освен това и те имат опция "препоръка", която се заплаща допълнително, както и в бг пощи, но знам ли. Roll Eyes Опита се да ме разубеди, че не си заслужава, освен това направи нещо, което ми направи лошо впечатление - имаше едно малко пакетче до нея, взе го, подхвърли го и с презрение и каза че това е такава пратка, обаче, видиш ли, понеже е просто пощенска пратка, едва ли не трябва да се изхвърли. Не пращали смс на получателя и ако той не знае за нея, няма как да разбере и да дойде да си я получи и т.н. Не искала да му се обади, защото щяла да се набута, пък от служебния тел не може, защото разговорите се записвали... И през цялото време я подхвърляше наляво-надясно... Lips Sealed Вика: "Не го знам какво е.", опита се да го отвори, но беше залепено с тиксо и се отказа... абе... Lips Sealed
Може наистина да са на процент. Roll Eyes


Тази служителка направо си плаче да се обадиш в централния им офис в Русе. Аз такова отношение не съм срещала и съм изумена. В нашия офис са просто прекрасни. С баркода, който ти дават можеш да питаш и да претендираш, ако нещо се случи. Според мен са много по-надеждни, отколкото пощите. Верно, че не получаваш известие, че имаш пратка, но в крайна сметка ти не си ли знаеш какво си поръчвала и как сте се уговорили да го получиш?
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Февруари 09, 2011, 14:55:44 »
Раздели ТемаНагоре

Някой знае ли като пращаш пощ. пратка по Еконт, кога можеш да идеш да си вземеш наложния платеж ? Пратих я вчера, днес е получена, утре дали ще ми дадат парите ?  Roll Eyes
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #115 -: Февруари 09, 2011, 18:48:29 »
Раздели ТемаНагоре

Някой знае ли като пращаш пощ. пратка по Еконт, кога можеш да идеш да си вземеш наложния платеж ? Пратих я вчера, днес е получена, утре дали ще ми дадат парите ?  Roll Eyes
Ще ти ги дадат  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #116 -: Февруари 09, 2011, 20:19:53 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси  Kiss
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Март 14, 2011, 23:21:07 »
Раздели ТемаНагоре

От понеделник услугите на Еконт ще поскъпнат с 4%, тъй че ако имате да пращате нещо, направете го още тази седмица. Wink
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
stamboliev_d
Щастлива мама!
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 156


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Март 27, 2011, 10:28:45 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
трябва да пратя обемиста и тежка пратка (около 3-4 кг сигурно), дайте ми съвет с БГ пощи ли да я пратя или с Еконт  Roll Eyes
Активен

Наивността и глупостта са скъпо струващи удоволствия, понякога си ги позволявам.
Коректна съм и разчитам на същото.
За нови потребители изисквам предварително плащане.
Изчаквам записали се до края на деня, после давам ред на друг.
Не подканям на ЛС.
Не ми предлагайте размяна освен, ако не съм посочила, че разменям. Благодаря!
Стоки, неотговарящи на описанието, връщам веднага.

Моите оценки
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Март 27, 2011, 10:45:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
трябва да пратя обемиста и тежка пратка (около 3-4 кг сигурно), дайте ми съвет с БГ пощи ли да я пратя или с Еконт  Roll Eyes
http://www.bgpost.bg/files/custom/Pricelist/domestic_parcels_01.10.2010.pdf
Сметни колко ще ти излезе по пощата.
Сайтът на Еконт не мога да го отворя в момента, но там има тарифен калкулатор и може да сметнеш колко ще струва услугата. Нещо конкретно ли те интересува или само от финансова гледна точка?
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: