{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Условия за второ и следващи деца!!!  (Прочетена 89921 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 26, 2010, 11:57:57 »
Раздели ТемаНагоре

При какви условия бихте родили второ ,трето...дете?
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2010, 12:00:20 »
Раздели ТемаНагоре

При какви условия бихте родили второ ,трето...дете?
Че не живея в Бг.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2010, 12:15:58 »
Раздели ТемаНагоре

В какъв смисъл "при какви условия"?
Мисля, че най-важното условие е да го искаш.
Активен
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2010, 12:16:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ако каката ми беше кротка... и ако бях с 10-15кг по-слаба Cheesy
иначе желание не липсва Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2010, 12:20:47 »
Раздели ТемаНагоре

В какъв смисъл "при какви условия"?
Мисля, че най-важното условие е да го искаш.
Така е, ама трябва да можеш и да го гледаш, финансово. Щото мойто любов не яде  Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2010, 13:47:54 »
Раздели ТемаНагоре

В какъв смисъл "при какви условия"?
Мисля, че най-важното условие е да го искаш.
Условия от всякакво естество!Не мисля,че ако съм финансово нестабилна желанието ми ще е достатъчно.Поне за мен си е пълна безотговорност...и сега моля никой да не се обижда...мое мнение!Да не забравя и емоционалната страна на нещата...
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2010, 15:45:04 »
Раздели ТемаНагоре

За да имам повече деца,трябва да имам голяма кьща,като всяко дете да си има стая.Ане всички да са намьрдани в една стаичка.Да имам стабилни финансови доходи,а не днес 2000лв ,а утре 0лв.Абе много работи искам Cheesy Искам да  подсигуря децата си финансово,да ги изуча.Аз затова сьм с едно. Wink А желание всеки има,но условия няма. WinkВ такава дьржава като нашата, не можеш да имаш повече от две.
Мое мнение,аз разсьждавам така
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2010, 16:10:42 »
Раздели ТемаНагоре

За да имам повече деца,трябва да имам голяма кьща,като всяко дете да си има стая.Ане всички да са намьрдани в една стаичка.Да имам стабилни финансови доходи,а не днес 2000лв ,а утре 0лв.Абе много работи искам Cheesy Искам да  подсигуря децата си финансово,да ги изуча.Аз затова сьм с едно. Wink А желание всеки има,но условия няма. WinkВ такава дьржава като нашата, не можеш да имаш повече от две.
Мое мнение,аз разсьждавам така
За да имаш всичко това май трябва една 6-ца от тотото  Cheesy Cheesy

И аз съм на мнение че повече от две е невъзможно поне при моето положение  Sad
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2010, 16:28:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам две момчета и много ми се иска едно момиче,но няма смисъл,ако нямаш възможност да им подадеш ръка в тези тежки времена да ги мъчиш!Иначе колкото повече деца-толкова по добри хора излизат!Моята баба на 93години казваше-с едно дете си като без дете,с две поне едното може да е близо да го виждаш,ако едното е в чужбина все едно едната ръка ти я няма,,голямото семейство е най-сплотено...един за всички всички за един!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2010, 16:30:45 »
Раздели ТемаНагоре

За да имам повече деца,трябва да имам голяма кьща,като всяко дете да си има стая.Ане всички да са намьрдани в една стаичка.Да имам стабилни финансови доходи,а не днес 2000лв ,а утре 0лв.Абе много работи искам Cheesy Искам да  подсигуря децата си финансово,да ги изуча.Аз затова сьм с едно. Wink А желание всеки има,но условия няма. WinkВ такава дьржава като нашата, не можеш да имаш повече от две.
Мое мнение,аз разсьждавам така

Колко жалко,че са много малко хората,които разсъждават така!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2010, 16:35:16 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам две момчета и много ми се иска едно момиче,но няма смисъл,ако нямаш възможност да им подадеш ръка в тези тежки времена да ги мъчиш!Иначе колкото повече деца-толкова по добри хора излизат!Моята баба на 93години казваше-с едно дете си като без дете,с две поне едното може да е близо да го виждаш,ако едното е в чужбина все едно едната ръка ти я няма,,голямото семейство е най-сплотено...един за всички всички за един!
Съгласна съм. Наистина все ще отгледаш и второ, че и трето - това ти останало, този ще помогне. Пък и е хубаво детето да си има брат и/или сестра. Но лично аз не бих си обрекла децата да живеят в Абсурдистан, пък за оправдание казвам на мъжо, че няма да ми стигнат силите и нервите.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2010, 20:49:21 »
Раздели ТемаНагоре

По-нагоре отговорих шеговито, но виждам, че не това се е искало пускайки такава тема.
Аз съм на принципа, където има за едно, има и за две! С едно дете все едно си без дете! Не е честно и спрямо него...
Ние родителите няма да сме живи вечно, затова искам Деби да си има братче/сестричка, което/която да е с нея в тежките и хубавите моменти.
Все още сме млади, прави и корави, и всичко зависи от нас за да осигурим добър живот на децата си. Kiss
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2010, 07:09:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм на принципа, където има за едно, има и за две! С едно дете все едно си без дете! Не е честно и спрямо него

И аз съм на тоя принцип.Израсла съм сама-без брат и сестра и доста пъти ми е било гадничко.Е имаше си и доста плюсове-всичко за мен Tongue
Сега като гледам мойте две зверчета как се забавляват заедно ми става едно хубавооооооооооо и за пореден път разбирам какво съм загубила от това,че съм нямала брат/сестра.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2010, 07:24:09 »
Раздели ТемаНагоре

За да имам повече деца,трябва да имам голяма кьща,като всяко дете да си има стая.Ане всички да са намьрдани в една стаичка.Да имам стабилни финансови доходи,а не днес 2000лв ,а утре 0лв.Абе много работи искам Cheesy Искам да  подсигуря децата си финансово,да ги изуча.Аз затова сьм с едно. Wink А желание всеки има,но условия няма. WinkВ такава дьржава като нашата, не можеш да имаш повече от две.
Мое мнение,аз разсьждавам така

Колко жалко,че са много малко хората,които разсъждават така!
Е,и аз съм една от майките с едно дете,искам и второ,за да не е самичка,но не искам да ги мъча с лишения и труден живот,и само да повтарям ''маменце сега нямам парички за това и онова''и те да гледат отстрани задоволени дечица и да преглъщат....,а да не говорим за дом и нормални условия за отглеждане на две деца,АБСУРД!
Сега не ми се смята,но дайте една проста сметчица на месец колко излиза отглеждането на две деца от до със заплатка от сорта на 400-450 лв. Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2010, 07:50:54 »
Раздели ТемаНагоре

Поли няма приблизителна месечна сметка за дете  Cheesy Без да те лъжа- аз не виждам огромна разлика с две или с едно дете.Може би защото сега са още малки- малкият ми син е на почти 2 години, все още не ходи на градина, а големият на 5.
И момичета това за финансовото състояние е нещо много относително.
Преди 6 години, когато забременях с първото си дете живеехме в гарсониера под наем.Тогава изобщо не съм си представяла, че едва 6 години по-късно ще имаме свое собствено жилище, жилището за което винаги съм мечтала, условия, средства и всичко това без унищожителен кредит до края на живота.Човек никога не знае как ще се обърне живота му.Сега може да имате "условия" за 5 деца, но след 2 години живота ви да се промени така, че да изхранвате едва, едва едно (образно казано, не го пожелавам на никой).Може и да стане обратното, така, че ако искате дете, всичко останало за мен са оправдания.
Еми каза, че нейното дете не ядяло любов.Всички деца ядът основно това Wink Всичко останало е само в нашите глави.
Помислете си само след 20-30 години, когато детето ви вече не е малкото бебче зависимо от вас, когато вече е възрастен със собствено семейство.Помислете няма ли да съжалявате и да се връщате назад виждайки колко сте загубили с тази предпазливост, мислейки че е здрав разум.

И след всичко което написах искам да ви кажа, че аз съм човек, който до преди 3 години категорично искаше само едно дете.Вторият ни син не беше плануван и вярвайте когато разбрах, че съм бременна мислех, че света е свършил:) Три дни съм плакала почти денонощно...не искам да ви казвам и какви мисли ми минаха през главата.Божичко, добре че послушах сърцето си.Сега не мога да си представя какво щеше да бъде без Жорко:)
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 07:52:29 от amber » Активен


Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: