{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде и аз отново за съвет-твърдят че ми пратиха НЕПРЕПОРЪЧАН ПАКЕТ и го няма  (Прочетена 10040 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Януари 17, 2011, 18:24:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами , искам да ви питам как бихте постъпили вие на мое място
Така средата на Декември да конкретизирам на 18 декември се разбирам с една мацка да си разменим неща на стойност 26 лева , така , още същия ден аз и пратих нещата , на 21 тя ми писа че ги е получила и че е пратила моя пакет , на 25 и писах следното

Цитат
Здрасти мила , ти прати ли пакета в понеделник , защото още го няма , а една мама ми беше пратила във вторник и беше дошъл , можеш ли да ми снимаш бележката , за да проверя по номар пратката на 27 като работи пощата
на което получавам такъв отговор
Цитат
здравей, пратих го с още два заедно и те вече са пристигнали и хората ме оцениха, интересно защо твоя го няма, в понеделник ще ходя до пощата , че аз пък имам да издирвам един пратен преди две седмици и ще попитам. а бележката я пазя и мога да я снимам , но тя е просто касова бележка за трите пакета заедно- пратих ги като обикновенни маки пакети. честита коледа все пак, мисля че ще пристигне просто имат повече работа по коледа.
На което аз пиша с надеждата погрешно да съм я разбрала
Цитат
Е как така си го пратила като обикновен , без препоръка ли имаш придвид ?!?!
и получавам
Цитат
да, не беше препоръчан, но и преди съм пращала и на мен са ми пращали така и не е имало проблеми до сега.
След което и писах
Цитат
Е добре де мила , в подписа ми пише че желая да получавам само с препоръка , и че пращам само с такава , защото съм попадала вече в такава ситуация и не ми се искаше да попадам пак , аз един едничък път пратих без препоръка , и естествено пакета изчезна безследно , в софия доста се вземат нещата , понеже минават през много ръце , може да е сортировчик , пощальон , разносвач , шофьор , всеки , както и да е , усещам как спестявайки си 58 стотинки ще попаднем в кофти ситуация , дано да греша
И получавам
Цитат
Не ми е  за '58 - те стотинки' , просто работното време на пощата и моето се припокриват и да пратя нещо трябва да изчезна от работа, и точно в онзи ден имах да пращам 3 пакета и два записа  при цяла опашка с бабички, които пращат записи на внучетата за Коледа, в такъв момент всяка минута ми е ценна а препоръките ги пишат..... Днес избягах пак от работа и ходих (аз съм в същата ситуация пратих пола и блуза за една туника и жената отдавна си ги носи , а туниката я няма втора седмица) , От пощата обясниха , че са много натоварени по празниците и се случват грешки от типа да го пратят в друг клон пакета. Посъветваха ме да ти предам, че щом на другите жени (пратени заедно с твоя ) е пристигнала пратката и твоята ще дойде, но ако може да потърсиш в съседен клон. Пиши моля какво става
Това е от 27 декември , като искам да отбележа че част от съдържанието беше коледна украса и лампички , които неидвайки лишиха от украса стаята на щерката , понеже за там ги бях набедила , понеже бяха един цвят , но както и да е .
Въпреки че съм на мнение че не ми бе работа да обикалям съседните клонове , обиколих по близките до нас и прозвъних някой други , като от всякъде пощаджийките като чуеха че е обикновен , ми казваха че надали ще се намери , защото всеки може да го е взел .
Както и да е , после влязох в болница , и тази ситуация остана на заден план , на 15 януари и писах следното

Цитат
Здрасти мила , мисля че чаках достатъчно дълго , пакета ти още го няма , имаш ли предложение какво да направим?!?Ако искаш направо ме намери в скайп да се разберем
ХХХХХ-ХХХХХХХ ми е скайпа

Като виждайки че е влизала а не ми е отговорила и писах и това
Цитат
Мила , влизаш а не ми пишеш , защо така?
На което получавам вчера в 12:31 следния отговор
Цитат
Здравей, тази седмица пътувам из страната и няма как да вляза в скайп; за първи път съм в тази ситуация , ти какво предлагаш?
На което и оставих телефона си да ми звънне да се разберем , тя не звъни , не пиша а е влизала след след като и пратих телефона си днес в 08:05 сутринта , виждайки че влиза , а не ми пише и написах следното
Цитат
Мила , извинявай ама вече наистина започвам да се дразня , не звъниш , в скайпа не можеш да влезеш , в сайта като влизаш не пишеш.
Започвам да си мисля , че даже не си пуснала пакета , не знам с какво съм заслужила подобно отношение , но аз бях коректна към теб,  пратих ти нещата , а тези които трябваше да пратиш ти ги няма.
Ако нямаш намерение да ми ги пратиш , искам да ми заплатиш комплекта ********
Аз по принцип съм много коректен и толерантен човек , мисля че не една и две мами от тук могат да го потвърдят , но едно че въпросната дама , която за сега ще се въздържа да посочвам , се едно не и пука какво се случва , имам предвид , един два пъти ми се е случвало пакет който съм пратила да закъснее с ден два , и аз съм се притеснявала много , звъняла съм по пощите , проследявала съм по номер , а нейното безхаберие към създалата се ситуация , ме навежда на мисълта че тя не се притеснява , защото пакета не е изчезнал , а просто не е пускан , ако мой вещи за 26 лева изчезнат , ще ме интересува какво е станало с тях , а тя просто не дава никаква реакция , не знам какво да мисля , кажете ми вие какво мислите
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 19:13:05 от The_Black_Angel » Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 17, 2011, 18:43:50 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами , искам да ви питам как бихте постъпили вие на мое място
Така средата на Декември да конкретизирам на 18 декември се разбирам с една мацка да си разменим неща на стойност 26 лева , така , още същия ден аз и пратих нещата , на 21 тя ми писа че ги е получила и че е пратила моя пакет , на 25 и писах следното

Цитат
Здрасти мила , ти прати ли пакета в понеделник , защото още го няма , а една мама ми беше пратила във вторник и беше дошъл , можеш ли да ми снимаш бележката , за да проверя по номар пратката на 27 като работи пощата
на което получавам такъв отговор
Цитат
здравей, пратих го с още два заедно и те вече са пристигнали и хората ме оцениха, интересно защо твоя го няма, в понеделник ще ходя до пощата , че аз пък имам да издирвам един пратен преди две седмици и ще попитам. а бележката я пазя и мога да я снимам , но тя е просто касова бележка за трите пакета заедно- пратих ги като обикновенни маки пакети. честита коледа все пак, мисля че ще пристигне просто имат повече работа по коледа.
На което аз пиша с надеждата погрешно да съм я разбрала
Цитат
Е как така си го пратила като обикновен , без препоръка ли имаш придвид ?!?!
и получавам
Цитат
да, не беше препоръчан, но и преди съм пращала и на мен са ми пращали така и не е имало проблеми до сега.
След което и писах
Цитат
Е добре де мила , в подписа ми пише че желая да получавам само с препоръка , и че пращам само с такава , защото съм попадала вече в такава ситуация и не ми се искаше да попадам пак , аз един едничък път пратих без препоръка , и естествено пакета изчезна безследно , в софия доста се вземат нещата , понеже минават през много ръце , може да е сортировчик , пощальон , разносвач , шофьор , всеки , както и да е , усещам как спестявайки си 58 стотинки ще попаднем в кофти ситуация , дано да греша
И получавам
Цитат
Не ми е  за '58 - те стотинки' , просто работното време на пощата и моето се припокриват и да пратя нещо трябва да изчезна от работа, и точно в онзи ден имах да пращам 3 пакета и два записа  при цяла опашка с бабички, които пращат записи на внучетата за Коледа, в такъв момент всяка минута ми е ценна а препоръките ги пишат..... Днес избягах пак от работа и ходих (аз съм в същата ситуация пратих пола и блуза за една туника и жената отдавна си ги носи , а туниката я няма втора седмица) , От пощата обясниха , че са много натоварени по празниците и се случват грешки от типа да го пратят в друг клон пакета. Посъветваха ме да ти предам, че щом на другите жени (пратени заедно с твоя ) е пристигнала пратката и твоята ще дойде, но ако може да потърсиш в съседен клон. Пиши моля какво става
Това е от 27 декември , като искам да отбележа че част от съдържанието беше коледна украса и лампички , които неидвайки лишиха от украса стаята на щерката , понеже за там ги бях набедила , понеже бяха един цвят , но както и да е .
Въпреки че съм на мнение че не ми бе работа да обикалям съседните клонове , обиколих по близките до нас и прозвъних някой други , като от всякъде пощаджийките като чуеха че е обикновен , ми казваха че надали ще се намери , защото всеки може да го е взел .
Както и да е , после влязох в болница , и тази ситуация остана на заден план , на 15 януари и писах следното

Цитат
Здрасти мила , мисля че чаках достатъчно дълго , пакета ти още го няма , имаш ли предложение какво да направим?!?Ако искаш направо ме намери в скайп да се разберем
ХХХХХ-ХХХХХХХ ми е скайпа

Като виждайки че е влизала а не ми е отговорила и писах и това
Цитат
Мила , влизаш а не ми пишеш , защо така?
На което получавам вчера в 12:31 следния отговор
Цитат
Здравей, тази седмица пътувам из страната и няма как да вляза в скайп; за първи път съм в тази ситуация , ти какво предлагаш?
На което и оставих телефона си да ми звънне да се разберем , тя не звъни , не пиша а е влизала след след като и пратих телефона си днес в 08:05 сутринта , виждайки че влиза , а не ми пише и написах следното
Цитат
Мила , извинявай ама вече наистина започвам да се дразня , не звъниш , в скайпа не можеш да влезеш , в сайта като влизаш не пишеш.
Започвам да си мисля , че даже не си пуснала пакета , не знам с какво съм заслужила подобно отношение , но аз бях коректна към теб,  пратих ти нещата , а тези които трябваше да пратиш ти ги няма.
Ако нямаш намерение да ми ги пратиш , искам да ми заплатиш комплекта ********
Аз по принцип съм много коректен и толерантен човек , мисля че не една и две мами от тук могат да го потвърдят , но едно че въпросната дама , която за сега ще се въздържа да посочвам , се едно не и пука какво се случва , имам предвид , един два пъти ми се е случвало пакет който съм пратила да закъснее с ден два , и аз съм се притеснявала много , звъняла съм по пощите , проследявала съм по номер , а нейното безхаберие към създалата се ситуация , ме навежда на мисълта че тя не се притеснява , защото пакета не е изчезнал , а просто не е пускан , ако мой вещи за 26 лева изчезнат , ще ме интересува какво е станало с тях , а тя просто не дава никаква реакция , не знам какво да мисля , кажете ми вие какво мислите
мила или си искай нещата с пощенските или пари за пратените неща. аз бих предпочела пари ,а ако случайно се намери колета (според мен не е пратен ,защото въоще не го търси май май) бих й върнала стоката
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 19:14:11 от The_Black_Angel » Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 17, 2011, 18:48:50 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , аз много ги исках нещата , и дори и сега да се намери ще си го взема и ще му се радвам , дори и поровината да ми влезе чак догодина в употреба , но наистина имам лошото усещане че ПАКЕТ НЯМА ДА ДОЙДЕ ЗАЩОТО НЕ Е ПУСКАН , кой здравомислещ потребител пуска без препоръка при това жена с 29 положителни оценки от сайта . А ако моите неща са непокътнати , с радост ще си ги взема , но се съмнявам че са така както ги пратих , тъй като бяха чисто нова козметика , и предполагам че е било за подарък или лична употреба .
Не ме интересува кое ще си избере тя , аз искам или пакета който трябваше да получа , или да ми се върнат нещата нови , ако иска може да си ги купи и да ми ги прати , или да ми плати 26 лева , не знам за първи път попадам в такава ситуация.
Активен

kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 17, 2011, 18:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

Самият факт, че е пратен непрепоръчан я прави виновна. Трябва да ти върне парите!
Ако някога се появи пакето/в което се съмнявам/ можеш да и пратиш запис.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 17, 2011, 19:03:25 »
Раздели ТемаНагоре

Самият факт, че е пратен непрепоръчан я прави виновна. Трябва да ти върне парите!
Ако някога се появи пакето/в което се съмнявам/ можеш да и пратиш запис.


Перфектна идея,стига да сработи!!!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Януари 17, 2011, 19:05:49 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , благодаря ви за постовете , но така и не разбирам , вие как бихте постъпили на мое място , имам предвид , аз знам какво би трябвало да се направи , но ми се иска да чуя вашата позиция
Активен

hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 17, 2011, 19:38:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ми как, казваш и, че след като не може да докаже, че е пратила пакет, или да ти плати нещата или да ги върне. Това  е!
Така е справедливо! Друг е въпроса дали ще се съгласи и ако не, какво правим после....
Аз лично, не знам дали бих се разправяла, ще поставя отрицателна оценка и ще и пожелая да е жива и здрава...

Дано се разберете...
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 17, 2011, 19:49:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ами аз бих и звъннала направо, бих и поискала скайпа с уговорка примерно да си пишете там около 8 вечерта. Бих й предложила да ми върне направо нещата или стойността им, това е чисто и просто. Ако е човек ще те разбере и сама ще предложи дори, ако иска да излъже и да те прецака-ще трябва по друг начин да действаш, настоявай и пиши съобщения всеки ден!! А ако и това не помогне-някой от града й да помогне. Аз ако бях на мястото на дамата сама щях да предложа досега да ти върна нещата или парите и то с ОГРОМНИ извинения. Но нека и тя се включи?
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 17, 2011, 20:00:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вече 2 пъти попадам в подобна ситуация....пратките се получават счупени,при което съм длъжна да приема оферта от половината стойност или да ми го върнат и да не мога да го продам и за жълти стотинки  Lips Sealed
Приемала съм,какъв избор имам...
Ангел,не знам какъв съвет да ти дам,но усещам,че е същото.Ако не ти върне нещата,то поне половината стойност или нещо подобно  Roll Eyes
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 17, 2011, 20:06:55 »
Раздели ТемаНагоре

Мила и аз си мисля,че пакет не е пускан.Притеснява ме факта,че днес е 17.01,от 27.12. трябваше 100 пъти да е пристигнал.Другото,което ми прави впечатление,че тя много не се интересува дали си си получила нещата.Всеки,който е пуснал нещо,пита ако трябва и по сто пъти дали е получено.В нашата поща много често комп. не работят(срив в системата или пък вирус).Никога не съм си позволила да изпратя непрепоръчана пратка.Просот пиша на човека отсреща,че има проблем и ще забавя изпращането.Всеизвестно е,че непрепоръчани пратки не пристигат до получателя(99% от тях).
Мила,направо си искай парите,понеже не вярвам козметиката да е "оцеляла".И мисля,че е редно да поставиш и отрицателно оценка.Това е моето мнение!  Wink
Активен

rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 17, 2011, 20:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не ти върне нещата,то поне половината стойност или нещо подобно  Roll Eyes

Защо само половината стойност. Според мен трябва или да заплати получените неща, или да изпрати пакет с това, за което са се били уговорили.
Не мога да повярвам, че все още има хора, които изпращат с Български пощи без препоръка.
Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 17, 2011, 20:15:17 »
Раздели ТемаНагоре

Да за жалост знам какъв протокол трябва да се следва , но се надявам дамата да постъпи коректно и да се окаже човек , най хубавия вариант за мен е да ми прати нещата които харесах , защото от тях имаше едни ботушки за малката в които наистина съм влюбена , ако не може да ми прати работите , приемайки че са изчезнали , на нея оставям да прецени  дали ще купи и прати същия парфюмен комплект или ще ми плати сумата от 26 лева , наистина не искам да поставям отрецателна оценка и да пускам жалби , защото това са страшно много нерви , но ако тя откаже да постъпи коректно ще го направя.
Аз имам само един едничък случай , в който изпаднах в подобна ситуация , компютрите в пощата не работеха , и жената ми предложи да го пусна обикновен , много съжелих че я послушах , 7 работни дни от пускането пакета го нямаше , и аз писах на жената че вероятно е изчезнал , предлагайки и да и набавя същите неща или да и платя нейните , момичето се оказа много разбрано и се съгласи да и ги платя поемайки пощата и парите за опаковка.
Активен

tann4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 336


Мойто слънце Валето:)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 17, 2011, 21:09:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля, че трябва да се свържеш с нея на скайп или телефона, когато говорите вече ще разбереш намеренията и мнението и по въпроса. Ако няма никакво желание и не и пука за създадената ситуация, значи пакет не е пускан. Ако може да поиска бележка-дубликат, при нас дават дубликати ако е до 1-2дни, но не знам дали са само за МПП и да потърсите по някакъв начин пратката Roll Eyes
Успех желая, ако не отговаря напиши коя е дамата и ако може някой от нейния град да помогне Wink
Активен

Изчаквам 6 часа и спазвам реда в обявата
Връщам, ако не отговаря на описанието
Коректна съм и винаги се разбирам с добро!!!
Суми над 10лв след предварителен запис
За нови потребители или потребители с отрицателни точки - парите предварително.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53883&ppaction=readfeed оценките ми
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 17, 2011, 21:12:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не ти върне нещата,то поне половината стойност или нещо подобно  Roll Eyes

Защо само половината стойност. Според мен трябва или да заплати получените неща, или да изпрати пакет с това, за което са се били уговорили.
Не мога да повярвам, че все още има хора, които изпращат с Български пощи без препоръка.
защото иначе рискува да не види и нищо,сещаш ли се  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 17, 2011, 21:29:06 »
Раздели ТемаНагоре

Че то така става идеален начин за 50 процентово намаление.
Всеки като каже, че го е изпратил, пък видиш ли то не е получено. Айде намаление.
Така се създава прецедент.
Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: