{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: потребителката '4o4olino' е некоректна!  (Прочетена 4784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 20, 2011, 16:06:33 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам темата, която всячески се опитах да спестя на горната потребителка.
Но тъй като тя не спря да мрънка, че съм я писала по всички възможни форуми (което не се е случвало до днес), аз реших да пиша най-после за нея, за да знам за какво реве.

Моля ви, дайте мнение, основано на сниманите дънки по-надолу: Какво състояние, каква цена и какво описание бихте им сложили вие.

Това, това което аз поръчах по обява публикувана от 4о4олино, беше описано като (цитирам) : "практически нови дънки, обувани веднъж, купени от бутик за 120лв", състояние разбира се - "отлично".
Дори заради само една от сниманите от мен поне 8 (осем) забележки, обявата е повече от некоректна. Състоянието на дънките не бих определила за повече от средно, най-много добро. Забележките неспоменати дори, са поне следните:

1. от двете страни на ханша разшити шевове по около 1.5-2см
2. ръбовете на крачолите отдолу протрити и прокъснаи (сигурен признак за носени много повече от веднъж дънки)
3. пожълтял етикет с избелели букви - много, много пранета
4. ОГРОМНО бяло петно като от боя на единия крачол
5. на другия крачол също огромно петно като от напръскано с нещо, с цвят ръждив
6. 3-4 по-малки петна.


Естествено съм върнала дънките наобратно и съм поставила отрицателна оценка.
Цялата сага е от преди два месеца, но вчера ми е поставила и тя отрицателна оценка, която моля, уважаемите шефове, да ми бъде премахната. Ако е възможно и да възстановите нейтата обява за великите дънки, която вече е изтрита, за да се сравни все пак. Но така или иначе тя си твърди жената, че купила дънките от бутик за 120лв и че били чисто нови, а тези снимки, които изпратих и на нея, така и не пожела да коментира и да даде обяснение.

П.С. В оценката която ми е писала, твърди че ми е пратила някакъв запис за много повече, отколкото аз съм дала, но запис дори и за по-малко отколкото съм дала не съм получавала. Последно преди два часа ходих в централната поща (за да се уверя още веднъж) - не са и чували. Преди това ходих в кварталната поща - също не са чували.



























Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Април 20, 2011, 16:24:01 »
Раздели ТемаНагоре

За мен,това са не в отлично,а в ЛОШО състояние.Аз даже ще се замисля,дали да ги подаря  Lips Sealed
Друго няма да коментирам,снимките са достатъчни  Shocked Shocked Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 20, 2011, 17:01:49 »
Раздели ТемаНагоре

За мен,това са не в отлично,а в ЛОШО състояние.Аз даже ще се замисля,дали да ги подаря  Lips Sealed
Друго няма да коментирам,снимките са достатъчни  Shocked Shocked Sad

Ама viv_f, те дънките са долче и габана  Cheesy, как ще ги подаряваш, трябва да им вземеш някой лев, заради табелата, ако не друго  Cheesy Wink

И между другото дънките бяха пропити с тежката миризма на дезинфектанта от втората употреба, но това го спестих в горния пост, щото нямаше как да снимам миризмата. Но за мен са си оттам категорично.

Също забравих да уточня, че сделката почнахме да уговаряме още преди два месеца. Чаках почти месец за да ги получа. После веднага ги снимах, тя не даде обяснение защо са в този вид, аз писах на модератор да й направи забележка поне да коригира обявата. Тя отказваше категорично, щото дънките си били чистак-бърсак нови, какво разбираме ние от долче и габана за 120 лв - те са си такива фабрично, твърдеше тя. Но трябва да спомена, че все пак, тя никога не се е противила да й бъдат върнати дънките. След като ги върнах наобратно, започнах да чакам седмица - две - три още, преди да поставя негативна оценка, за да видя дали ще получа запис за 2лв пощенски, които платих за да й ги върна. Та както казах, в оценката, която ми постави, тя твърди, че пратила повече, пък аз не съм получила и по-малко дори - ходих в два пощенски клона. Цялата работа можеше въобще да не я разказвам тука, но тя не постъпи благородно. Не си призна дори за момент. Не си замълча дори тихо и кротко. А аз от своя страна не си замълчах, защото не искам да ми тежи на съвестта, ако утре открадне парите за тези дънки от някой балък, който ще си ги плати, като ги получи и ще си замълчи.

Благодаря за бързата намеса на администратор и модератор, задето премахнахте оценката, която ми постави  Kiss.

Ако случайно си получа 2 лв пощенски от нея, ще сменя моята оценка на неутрална, все пак два месеца не са малко нерви за едни два лева и едни стари дънки...
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 20, 2011, 17:18:15 »
Раздели ТемаНагоре

аз лично съм потресена от състоянието на "отличните"дънки... Shocked
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 21, 2011, 21:18:49 »
Раздели ТемаНагоре

Тук нещата вече са оправени Wink
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: