{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 116924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #735 -: Декември 01, 2010, 17:42:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ива Няма нет , затова съм посредник , наистина мисля че в момента е излишно да добавяме още повече негативни емоции , дайте да се организираме за да се оправят нещата  , пак казвам дръжте ме в течение , опитвам се да оправя тази каша , нищо че не е мое дело
МОЛЯ ПРЕГЛЕДАЙТЕ СПИСЪКА
моля тези хора да си кажат никовете
Видин 3700 10 лева Милена С.K.
Велико търново 5000 11.88 Емилия Г.Ц.
Габрово 28 лева Тихомир Д.Б.
Ямбол 8600 64 лева Павлина П.С.
София 1715 23 лева Теодора Кирилова Младенова
Мартен 7058 25 Силвена П. Н.
Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Йорданова Кънева

както и тези
77 лева , мъжки обувки 46 номер и 2 играчки Пловдив , 4003 , Иванка ангелова
София Люлин 616 1336 Сашка Здравкова Павлова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н.К. Червен бряг Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа

Ще бъде платено на
kema81
elena84
ellyy07
при първа възможност

Нещата на тези никове са пуснати , моля да ме държите в течение получено ли е нещо , платено ли е и т.н.
marieta78
macarena
anna-mariq
dibidembo

Да ми предоставят на ЛС Точен адрес, Стойност на пакета, Съдържание на пакета по възможност линк към обява/и, Стойност на Пощенските разходи хората със следните никове

mimkata
skarss
Cveti_Gabi

Да обясня , има хора които не присъстват в списъка , това е защото има подозрения че техните пакети са от отказаните от Ива или защото не са ми предоставили нужната информация за която съм помолила отново моля , колкото и да ми се иска нещата да стават бързо , нещата стават много бавно , тъй като Ива в момента не разполага със адресите имената както и със това кой какво е пратил , затова в момента се опитвам да набавя тази информация , колкото по бързо я набавя толкова по бързо ще станат нещата

Активен

Pelagia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #736 -: Декември 01, 2010, 17:45:45 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, чета темата от самото начало и наистина съм потресена какво се случва.
Много кофти ми стана, че дори и модераторите и админите нападнахте. Те през цялото време се интересуват от случая, провеждат тел. разговори, пишат и т.н.
Знаете ли,че преди около 2 години в съседния форум бях измамена от потребителка, също изпечена крадла и мошеничка. Писах до модераторите и представете си получих само отговор, че въпросната потребителка е помолена да уреди сметките си с мен. И до тук. После писах навсякъде из форума,  с цел да не изгорят и други момичета. Да, ама не, след мен още поне 3-4 изпищяха (аз разбрах за толкова, може и други да е имало). Та така... естествено не получих парите си, но не получих и никаква подкрепа от страна на модератори. така че хич не се оплаквайте и не нападайте модератори и админи!
Дано нещата се развият по възможно най-добрия начин за всички  Kiss  Kiss  Kiss . А на Коро не трябва просто ей така и да й се размине. Ок, може и да е имала причина, но има и други начини. Не беше неоходимо да се оплита във всички тези лъжи. Можеше просто по интелигентен начин да се разрешат проблемите.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #737 -: Декември 01, 2010, 18:21:51 »
Раздели ТемаНагоре

Чакайте малко бе хора......вие на коя планета живеете...Та тя завлече 28 жени Huh? Huh? Huh? Как може така да мислите,че тя не само тук има бан в още 2 сайта.Това не я оправдава майка и,баща и,сестра и......боже всеки си има проблеми,примерно мен пита ли ме някой дали съм зле или добре,като нямаш пари ами не поръчавай и то такива големи суми........Да беше казала,майка ми е зле,изчакйме ме малко ще си платя или нещо от тоя род или закъсала съм с пари....дай ми го това яке.....щях да и го подаря и дори да я изчакам колкото е нужно,моята баба и тя страда от гуша и повярвайте знам какво е...да тежко е не са малко парите за лекарства,особенно за операция....Ама как става така,че дължиш на някого нещо и хоп болни деца,баби,дядовци и т.н Ами и моето дете сега е болно ама си правя сметка....
Аз лично дължа много на ангелчето(заради нея аз съм още тук,за което много и благодаря)Не упреквам никого,нито нападам.....неискам да съм разбрана погрешно.Но много от казаното до тук аз не съм на това мнение,но всеки си има.Но мисля,че дори и полицията да не вземе мерки,тя ще си получи заслуженото рано или късно.Надявам се скоро да я заключите тази тема и да кажете че всичко е върнато и всички са доволни.
И модератори и админи и администратори всички сте страхотни!
Надявам се не съм засегнала никого Smiley
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #738 -: Декември 01, 2010, 20:02:17 »
Раздели ТемаНагоре

Та тя завлече 28 жени
Като гледам броя страници, които са изписани за нея, сумите, с които е завлякла хората и броят на хората, които е завлякла - ами тя тази Коро е направо за "Господари на ефира".  Shocked
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #739 -: Декември 01, 2010, 20:28:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вече се плаша...Ако утре си смени картата?Ще я намерите,ама друг път...Много жалка ситуация...
Пускайте си жалбите,тези които още чакате.И не са 10,а са над 20 човека!!!
Не я оставяйте така,тя краде от вашите деца! Sad
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #740 -: Декември 01, 2010, 20:51:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте , пак да ви ъпдейтна с инфо
На тези хора Ива е платила , моля само да ми драснат ЛС с ника си , за да ги махна от списъка
Видин 3700 10 лева Милена С.K.
Габрово 28 лева Тихомир Д.Б.
Ямбол 8600 64 лева Павлина П.С.
Криси09- Мартен 7058 25 Силвена П. Н.
Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Йорданова Кънева
chokoni-София 1715 23 лева Теодора Кирилова Младенова
slance77_1976-Велико търново 5000 11.88 Емилия Г.Ц.
На тези хора е върнат пакета , отново моля да ми пишат никовете си да ги махна от списъка
77 лева , мъжки обувки 46 номер и 2 играчки Пловдив , 4003 , Иванка ангелова
София Люлин 616 1336 Сашка Здравкова Павлова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н.К. Червен бряг Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа
върнати са и на мамите с тези никове
marieta78
macarena
anna-mariq
dibidembo
skarss
Моля тези две мами , да ми напишат цялостно инфо на ЛС , Точен адрес, Стойност на пакета, Съдържание на пакета по възможност линк към обява/и, Стойност на Пощенските разходи
mimkata
Cveti_Gabi


На тези три мами  Ива каза че ще плати нещата до 15
elena84
ellyy07
kema81

Така сега идват никовете на дамите на които предстои да бъдат върнати нещата , или вече пътуват , тъй като ива е отказала незнаен брой пакети от пощата и те ще се върнат директно при собствениците си , ако сте и пратили пакета , края на предната седмица , то най вероятно той ще ви бъде върнат непокътнат , но докато не ми бъде потвърдено от вас , Ива продължава да ви дължи
blagovesta_mariela
Илейн
poli23
vili_zah
vili777
kateto_pateto
pepina78
sis7
Djessika
sawo77777

Да обясня отново защо са всички тия списъци и т.н. ,Ива няма интернет , няма достъп до ЛС , нито до скайп , вчера гостува за малко в съседката си , но не може постоянно да е в тях , аз комуникирам с нея по телефона , и и диктувам вашите данни казвайки ви какво трябва да ви върне или какво трябва да ви плати , тъй като тя не разполага с информяцията от какво е поръчвала , аз се правя на детектив и ви тормозя на ЛС ,
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #741 -: Декември 01, 2010, 20:54:05 »
Раздели ТемаНагоре

явно е съвсем ку-ку щом не знае от кого какво.Не пази ли ЛС,опаковки....Явно се е осрала и по други сайтове.Я някой да потърси в купувалник или другия продавалник.Аз не съм влизала там и съм неориентирана

The_Black_Angel Отнесена , не четеш , пиша в твоя пост , защото всячески се опитвам да задържа горния на последна страница , така че да го четът повече хора , Ива няма нет , не може да си види ЛС
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 20:57:14 от The_Black_Angel » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #742 -: Декември 01, 2010, 21:18:46 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето има и още едно име - ИВАЛИНА М. ПЕН.  
както и постоянен адрес по лична карта село Бели Осъм ул. Зеленика
Пиша ви тази информация за да имате едно наум и за този адрес!!!!
Може някой и от този адрес да е пазарувал!!!
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 21:37:42 от daiido » Активен
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #743 -: Декември 01, 2010, 21:22:24 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето има и още едно име - ИВАЛИНА М. П.  
както и постоянен адрес по лична карта село Бели Осъм ул. Зеленика
Пиша ви тази информация за да имате едно наум и за този адрес!!!!
Може някой и от този адрес да е пазарувал!!!
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 21:40:29 от daiido » Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #744 -: Декември 01, 2010, 22:58:05 »
Раздели ТемаНагоре

За сега съм се съсродоточила в това да ви върне нещата или да ви ги плати , пщенските на някой е платила на някой не , в последствие когато всичко се върне / плати , ще бъдат оправени и пощенските  , а относно това Много ми е интересно как разпределя на кой да плати и на кой да вьрне колета.
От тук насетне останах с впечатлението че ще плани само нещата които е пипала , тоест , облякла , скъсала етикет , и т.н. и ще връща само непипаните , остана ми само четри  мами които има да допълнят данните които имам за да приключа със списъка
mimkata- линк към обявите , обща стойност на нещата , стойност н апощенските разходи , точния си адрес и трите имена
Cveti_Gabi- трябва само адрес да ми остави
kateto_pateto- да ми предостави линк към обявите които и е пратила
marieta78- стоността на Пощенските разходи
Отново питанка за никовете на тези мами Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Й. Кънева
Габрово 28 лева Тихомир Д.Бачков
Ямбол 8600 64 лева Павлина П. Стоянова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н. Костова Червен бряг или Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа

« Последна редакция: Декември 01, 2010, 23:05:33 от The_Black_Angel » Активен

elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #745 -: Декември 01, 2010, 23:06:29 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря от сърце на всички модератори,които дават всичко от себе си само и само да ни помогнат. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Бъдете живи и здрави и успехи в начинанията ви. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
PetqPetkova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #746 -: Декември 01, 2010, 23:45:37 »
Раздели ТемаНагоре

Чета темата от самото начоло, аз не съм от потърпевшите, но немога да разбера как така пазарува за 1000лв. В един момент незнае кое на кой е, според мен тя е нямала никакво намерение да плати или върне нещо. А и начина по който пише...... Не защитавам никой, нито пък виня никой, но от къде да знаем, че като върне сега нещата и плати останалите, утре няма да се появи с нов ник?
Активен

ето линк  с оценките ми от продавалник  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=60834&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #747 -: Декември 01, 2010, 23:57:41 »
Раздели ТемаНагоре

Чета темата от самото начоло, аз не съм от потърпевшите, но немога да разбера как така пазарува за 1000лв. В един момент незнае кое на кой е, според мен тя е нямала никакво намерение да плати или върне нещо. А и начина по който пише...... Не защитавам никой, нито пък виня никой, но от къде да знаем, че като върне сега нещата и плати останалите, утре няма да се появи с нов ник?
Huh? Roll Eyesмдааааа, напълно възможно е!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #748 -: Декември 02, 2010, 00:04:06 »
Раздели ТемаНагоре

Добре сега ще ви питам нещо сериозно , кое предпочитате да бъде направено
Да се опитаме с общи усилия да оправим нещата макар и да се проточат повече , или да си пуснете жалбите и да разчитате на полицията за съдействие , се си мисля че по добрия вариант е да си получите първо нещата а после да бъдат оправени и пощенските , като за тях имам  следната идея , след като всичко се върне / плати , и останата само ПР , ще ги сметна колко са общо както и разходите по превода, и ще помоля ива да ги предостави на неутрален човек , най вероятно на мен , и аз ще ги разпратя по мамите  , на коя по еконт на коя по БГ пощи . Но смятам че е е по правилно Ива да използва всички средства които получи в разпращане и плащане на нещата , тъй като да ги върне отново са разходи / естествено по нейна вина / но ако има 10 лева примерно ще може да върне от 3 до 5 неща в зависимост от пакетите , и 3 до 5 мами ще си получат нещата на обща стойност минимум 30-40 лева , а ако ползва тези 10 лева за да възтанови и пощенски , вместо 3 до 5 ще са 2 до 3 , хайде сега нека има приоритети , първо големите неща да ги оправим , а после ще се насочим и към пощенските които са по 1 до 3
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #749 -: Декември 02, 2010, 07:14:01 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked ма ти какво я защитаваш тая не ми е ясно? Shocked
Говориш така,сякаш ти е първа дружка.Ми утре друга такава ще дойде.
Нямала ЛС,а до вчера като имаше ЛС,имаше ли адресите или пак ти ги издирва?
Айде спирам по темата.Дано майка й горката е наред,да не я вкарвят в гроб без време Lips Sealed
Ако има 10лв...Ако няма да върне на другите,ще я жалим ли пак?От тук 2лв,от там 3лв-те пак се събират Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: