{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 116923 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pelagia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #615 -: Ноември 29, 2010, 22:33:08 »
Раздели ТемаНагоре

Сега остава Илейн да поправи оценката си на положителна Tongue. Какво пък, на Коледа стават чудеса  Wink
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #616 -: Ноември 29, 2010, 22:33:44 »
Раздели ТемаНагоре

Сега остава Илейн да поправи оценката си на положителна Tongue. Какво пък, на Коледа стават чудеса  Wink
Shocked Shocked Shocked
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #617 -: Ноември 29, 2010, 22:35:05 »
Раздели ТемаНагоре

А дали да не й спретнем един номер?Айде още 30 човека да й дадем адресите си и да й кажем,че ни дължи по 20лв  Cheesy Дали няма да се омота тотално? Cheesy

Хахаха...това ми хареса  Cheesy Kiss

rosidt примири се.Аз днес по едно време много избеснях, но ...явно повечето тук заслужават хора като Coro да ги мамят, мотаят и въртят както си искат.
Не им се занимава и не си дават сметка, че заради това утре някой друг ще изпадне в същото положение, но навярно ще е сам и няма да може да си върне нищо.
Абе така е,аз затова казах,да измислим нещо .......ама уви Lips Sealed Lips Sealed Аз ще кажа за себе си,ако се бяхме събрали отначало всички(както писах в самата тема отначало) щяхме да го направим,но не всеки се чидеше как и защо,а тя си правеше плановете,мен не ме топли толкова,че ми е платила 25-те лв.А за нервите и нощите в които мислех и т.н......Лично аз си признавам,че никога не съм подавала жалби,нямам си и на идея как става,моя мъж ми каза..."забъркала си се,оправяй се".Как да предприема нещо сама еми неискам,немога.........Сега съм сигурна,че пак ще кажете нещо,ще чакам да видя какво ще е ...... Huh? Казвах,казвах......е то ми писна
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #618 -: Ноември 29, 2010, 22:39:59 »
Раздели ТемаНагоре

Утрото е по мъдро от вечерта,наспете се и утре е ден,лека и спокойна нощ (sleep4) (sleep3)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #619 -: Ноември 29, 2010, 22:47:48 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=631.0#lastPost
След този списък,само не ми стана ясно как така толкова народ,включително и стари потребителки се доверихте на новорегистриран с 1 оценка.Как успя да Ви омае,та всички на доверие и изпратихте сумати неща?Направо ми е нереално. (evil4)Дано върне всичко на всички! Wink
Активен

mannuella
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

продавам постоянно,разчиствам постоянно

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #620 -: Ноември 29, 2010, 22:49:00 »
Раздели ТемаНагоре

Сега остава Илейн да поправи оценката си на положителна Tongue. Какво пък, на Коледа стават чудеса  Wink
Ами така си е преценила.Ами,ако Илейн я е гнус да носи употребвани дрехи и е предпочела да го подари вместо да и прашасва в гардероба?Huh?
Активен

Пазя ред 2 -достатъчно време за размисъл
Покупка на 2 неща- предимство
Прескачам по свое усмотрение
Изисквам предварително плащане
Предпочитам плащането да е по банков път:
               Сметка BG94FINV91501004368056
                  Мануела Димитрова Антонова към 1 инвест.банк
desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #621 -: Ноември 29, 2010, 22:59:46 »
Раздели ТемаНагоре

Сега остава Илейн да поправи оценката си на положителна Tongue. Какво пък, на Коледа стават чудеса  Wink
Ами така си е преценила.Ами,ако Илейн я е гнус да носи употребвани дрехи и е предпочела да го подари вместо да и прашасва в гардероба?Huh?

охх утрепахте ме  (gesture7), ми нищо чудно
а аз днес бая се замислех да й пиша по скайпа че ще чакам запис да й давам адрес , Толкова се е замаяла от сметки и счетоводство че едва ли ще и направи впечатление
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #622 -: Ноември 29, 2010, 23:16:55 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами, вероятно ще си кажете,че щом не съм от измамените не мога на 100 процента да ви разбера. Обаче следя темата и както многократно бе казано- много вайкане и никакъв резултат. При това всеки от вас , който в момента си получава парите въздъхва облекчено и е дотук. Радвам се, че започвате да си получавате парите и стоките, но това за мен изобщо не означава, че нещата трябва да останат така. Не само измамата, и Опитът за измама е подсъден. А това НЕЩО, защото за мен не е нито жена, още по- малко майка, така се е вихрило, така се е подигравало с хората, че направо ми се повръща. Всичко мога да приема, ама някой да ме направи на идиот, после да ми се извини и аз да махна с ръка- няма как да се случи.
Сега ще се поуспокоят нещата и така....до следващия път.
Пуснете си жалбата, че да ви е мирна главата.
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
Mirkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #623 -: Ноември 29, 2010, 23:17:52 »
Раздели ТемаНагоре

УЖАС !Получих ЛС и прочетох  темата само до половината .Това че CORO е успяла по най банален начин да измами доста от потребителките е едната страна на въпроса. Тази акция според мен е замисляна доста прецизно ,защото всичко е свършено за около 10-15 дни, доколкото разбрах. Освен това има съмнения че тази акция е била провеждана и в продавалник.ком .Другата страна е разногласието  между измамените , невземане на адекватни мерки от страна на измамените потребителки и от страна на екипа на сайта.
Извинявам се , ако не съм дал правилна оценка на проблема и е възможно е  да не съм вникнал подробно в проблема , защото съм чел темата само до  средата.... ами да ви кажа че просто ми омръзна да виждам как се тъпче на едно место и само се мрънка.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #624 -: Ноември 29, 2010, 23:28:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
УЖАС !Получих ЛС и прочетох  темата само до половината .Това че CORO е успяла по най банален начин да измами доста от потребителките е едната страна на въпроса. Тази акция според мен е замисляна доста прецизно ,защото всичко е свършено за около 10-15 дни, доколкото разбрах. Освен това има съмнения че тази акция е била провеждана и в продавалник.ком .Другата страна е разногласието  между измамените , невземане на адекватни мерки от страна на измамените потребителки и от страна на екипа на сайта.
Извинявам се , ако не съм дал правилна оценка на проблема и е възможно е  да не съм вникнал подробно в проблема , защото съм чел темата само до  средата.... ами да ви кажа че просто ми омръзна да виждам как се тъпче на едно место и само се мрънка
Виждам,че това е първата Ви публикация!Как  стигнахте до тези заключения?Всички по тема са много адекватни,особенно Админа и Модераторите!Първо прочетете всичко,после пишете!
Активен

slance77_1976
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 161


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #625 -: Ноември 30, 2010, 00:08:49 »
Раздели ТемаНагоре

Поговорката "Всяко чудо за три дни" и тук ще се окаже вярна. Ако мен някой ме беше измамил така нагло. Нема прошка. Газ до дупка и до последно. 100 магарета да имам 1 няма да оставя в калта.
Чета темата от самото начало и се чудя на някои от потърпевшите да не кажа на всички. Защо се оставяте така да ви манипулира една нагла лъжкиня  Huh?
А вие какво предлагате, да се съберем всички потърпевши, за си вземем двама-трима бабаити и да отидем да я опухаме ли?! Не, поне за мен не е този начина, законите са за всички и трябва да се спазват, нищо че има изключения. Аз съм си подала жалбата и въпреки, че видях снимана бележката, че ми е пратила записа, няма да я оттегля. Ще чакам компетентните органи да й търсят отговорност и ще следя развитието по моята жалба. Дано си получи заслуженото наказание. Ако не друго, то поне една солидна глоба могат да й тръснат, да й е за урок за друг път. Само дано другите измамени, като си получат нещата и паричките, не си оттеглят жалбите.
Активен

Моля Ви, преглеждайте си старателно стоките, които продавате!
Коректна съм и очаквам същото от вас, толерирам лс.
Стоки, неотговарящи на описанието - връщам, опаковки - не плащам.
Не пращам пари предварително.
Имам много положителни оценки в......, вижте ги!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #626 -: Ноември 30, 2010, 00:15:18 »
Раздели ТемаНагоре

slance77_1976  направила си точно това което трябва.Никой не говори за бабаити и саморазправа.
Активен
slance77_1976
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 161


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #627 -: Ноември 30, 2010, 00:24:01 »
Раздели ТемаНагоре

slance77_1976  направила си точно това което трябва.Никой не говори за бабаити и саморазправа.
Ами те и много други от измамените го направиха. Даже доколкото разбрах онзи списък от другата тема ще бъде оформен и подаден като обща жалба, което според мен е още по-добре и за което искам да отправя благодарности на модераторите. Струва ми се, че се правят излишни коментари без да се вниква в детайлите и подробностите на темата.
Активен

Моля Ви, преглеждайте си старателно стоките, които продавате!
Коректна съм и очаквам същото от вас, толерирам лс.
Стоки, неотговарящи на описанието - връщам, опаковки - не плащам.
Не пращам пари предварително.
Имам много положителни оценки в......, вижте ги!
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #628 -: Ноември 30, 2010, 00:25:36 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно подкрепям slance77_1976Човек трябва да е отговорен за деянията си.А когато сгреши да си понесе последствията. (dew2)
Активен
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #629 -: Ноември 30, 2010, 10:00:28 »
Раздели ТемаНагоре

И така,получих съобщение от coro ( всъщност катосе замисля,какволи значи ника и?Huh?)

От испански - хор  Huh?
А от латински - сърцевина.
Обаче г-жата изглежда толкова неграмотна, че не се знае всъщност какво е искала да напише.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.


Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: