{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случки в пощата - споделете, разкажете  (Прочетена 63893 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #150 -: Януари 22, 2011, 09:50:13 »
Раздели ТемаНагоре

И аз по темата-очаквам запис от една мама,която съм абсолютно сигурна че е коректна!Става въпрос за запис от София за София,така три дни запис няма!Решавам че трябва да искам от момичето номера на разписката за да почнат да го търсят и така и стана.Момичето ми снима разписката-запис няма вече пет дни!След една седмица ми казват че записа незнайно защо е отишъл в друг пощенски клон-нито кода е попълнен грешно, нито името,всичко е изрядно написано,просто разпределителката на записа го е занесла на друго място и така една седмица си търсих записа,разбира се никой не ми се извини за разкарването!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Януари 22, 2011, 11:17:45 »
Раздели ТемаНагоре

И аз по темата-очаквам запис от една мама,която съм абсолютно сигурна че е коректна!Става въпрос за запис от София за София,така три дни запис няма!Решавам че трябва да искам от момичето номера на разписката за да почнат да го търсят и така и стана.Момичето ми снима разписката-запис няма вече пет дни!След една седмица ми казват че записа незнайно защо е отишъл в друг пощенски клон-нито кода е попълнен грешно, нито името,всичко е изрядно написано,просто разпределителката на записа го е занесла на друго място и така една седмица си търсих записа,разбира се никой не ми се извини за разкарването!
Ей заради това със софийските мами ми е по-лесно да се видим Smiley Дали ще си губя времето по пощите или ще се срещнем - все едно. До момента само веднъж забавиха моя пратка в пощата в града на получателката. Как се уплаших тогава. Вдигнах  телефона и звъня на нашата поща и ги питам къде е пакета, пък те ми отговарят, че той си бил в пощата получател  още на следващият ден. През това време на получателката обясняват, че пакет няма. Момичето се разкарва хиляда пъти, докато го намерят. Чак началника на районната ми пощенската станция, с когото говорих 3 дни подред се вбеси и се чудеше как може да има такива служители Lips Sealed
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Януари 22, 2011, 19:20:13 »
Раздели ТемаНагоре

И аз по темата-очаквам запис от една мама,която съм абсолютно сигурна че е коректна!Става въпрос за запис от София за София,така три дни запис няма!Решавам че трябва да искам от момичето номера на разписката за да почнат да го търсят и така и стана.Момичето ми снима разписката-запис няма вече пет дни!След една седмица ми казват че записа незнайно защо е отишъл в друг пощенски клон-нито кода е попълнен грешно, нито името,всичко е изрядно написано,просто разпределителката на записа го е занесла на друго място и така една седмица си търсих записа,разбира се никой не ми се извини за разкарването!
Ей заради това със софийските мами ми е по-лесно да се видим Smiley Дали ще си губя времето по пощите или ще се срещнем - все едно. До момента само веднъж забавиха моя пратка в пощата в града на получателката. Как се уплаших тогава. Вдигнах  телефона и звъня на нашата поща и ги питам къде е пакета, пък те ми отговарят, че той си бил в пощата получател  още на следващият ден. През това време на получателката обясняват, че пакет няма. Момичето се разкарва хиляда пъти, докато го намерят. Чак началника на районната ми пощенската станция, с когото говорих 3 дни подред се вбеси и се чудеше как може да има такива служители Lips Sealed
И аз предпочитам среща но за жалост не винаги е възможно,иначе записите през еконт/пращам получавам,няма проблем,хем по евтино хем по удобно!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Февруари 03, 2011, 17:00:11 »
Раздели ТемаНагоре

Прясна, прясна пари още.

Чинно се нареждам на опашката от 5 човека, при 3 работещи лелки и 5 почиващи, по-точно ядящи Smiley
Идва ми заветният ред.
Аз : Добър ден.
Тя : (мълчание)
Аз : ДОБЪР ДЕН
пак мълчание
Аз: Препоръчани ако обичате.
Мълчание, последвано от сумтене, в което разпознавам ЕГН-то дайте
Давам аз ЛК, и тая жена полудя.
ТЯ : Ма какви са тия опаковки бе, вие луди ли сте всичките, аман от вас писна ми.(Държа да отбележа, че опаковките ми винаги са изглеждали прилично)
Аз : Ама какъв е проблема с опаковката
Тя : Ей там продават хартия за 40 ст., ходете си купете.
Ма викам кво да купувам, какво не ви харесва госпожо ?
Тя : Тея пратки може и да не стигнат
Аз : Huh? Че аз си плащам за да стигнат, ако ще ме заплашвате си ми ги върнете и парите и пратките.
Тя : Не може вече тръгнаха, вкарах ги в компютъра
Аз : Ма как са тръгнали ? Ей ги е хвърлихте ги като чувал с картофи.
Тя : Хич не ме интересува, баркодът ще се отлепи.
Аз : Тъй ли ? Ако баркодът го отлепите вие лично вас ще държа отговорна. И последва нещо, което не съм в състояние да опиша. Споменах и майка й Smiley ама тихичко. Зад мен народа пляска.
Отивам аз в другия салон да си взема записите и да пусна малко, ама ей не ми минава бре. Свърших си работата и бам при началника на пощата. На тая й се разката фамилията. Сега съм почти убедена, че пратките ми ще бъдат зорко следени.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #154 -: Февруари 03, 2011, 17:23:05 »
Раздели ТемаНагоре

не знам ама май само тея тук при нас се оказват готини и мили и все ме взимат с предимство  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #155 -: Февруари 03, 2011, 18:16:26 »
Раздели ТемаНагоре

не знам ама май само тея тук при нас се оказват готини и мили и все ме взимат с предимство  Cheesy Cheesy Cheesy
И нашите са готини ама тая е най-голЕмата злоба в цялата централна поща.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #156 -: Февруари 03, 2011, 19:15:21 »
Раздели ТемаНагоре

не знам ама май само тея тук при нас се оказват готини и мили и все ме взимат с предимство  Cheesy Cheesy Cheesy
И нашите са готини ама тая е най-голЕмата злоба в цялата централна поща.
Ама, Скок, ти ТРЯБВА да си с предимство. Освен ако нямат акушер-гинеколог на смяна в пощата Wink
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #157 -: Февруари 03, 2011, 21:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

не знам ама май само тея тук при нас се оказват готини и мили и все ме взимат с предимство  Cheesy Cheesy Cheesy
И нашите са готини ама тая е най-голЕмата злоба в цялата централна поща.
Ама, Скок, ти ТРЯБВА да си с предимство. Освен ако нямат акушер-гинеколог на смяна в пощата Wink
А бре те служителките ме викат да мина отпред а иначе тези дето се редят ич не им е в ушето даже и когато съм държала малката на ръце .Те така си ме знаят ,че само като ме видят и отварят книгата за записи хихихих и името ми запомниха хихиих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #158 -: Февруари 03, 2011, 21:27:16 »
Раздели ТемаНагоре

не знам ама май само тея тук при нас се оказват готини и мили и все ме взимат с предимство  Cheesy Cheesy Cheesy
И нашите са готини ама тая е най-голЕмата злоба в цялата централна поща.
Ама, Скок, ти ТРЯБВА да си с предимство. Освен ако нямат акушер-гинеколог на смяна в пощата Wink
А бре те служителките ме викат да мина отпред а иначе тези дето се редят ич не им е в ушето даже и когато съм държала малката на ръце .Те така си ме знаят ,че само като ме видят и отварят книгата за записи хихихих и името ми запомниха хихиих
Ако са като в нашата поща да вземат пари за ток, телефони всякакви, винетки и мартеници да продават и има 48 пенсионера пред врата да чакат и да те ръчкат по тумбака да не се пререждаш, щот те закъсняват ...за гробищата.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #159 -: Февруари 03, 2011, 21:30:25 »
Раздели ТемаНагоре

не знам ама май само тея тук при нас се оказват готини и мили и все ме взимат с предимство  Cheesy Cheesy Cheesy
И нашите са готини ама тая е най-голЕмата злоба в цялата централна поща.
Ама, Скок, ти ТРЯБВА да си с предимство. Освен ако нямат акушер-гинеколог на смяна в пощата Wink
А бре те служителките ме викат да мина отпред а иначе тези дето се редят ич не им е в ушето даже и когато съм държала малката на ръце .Те така си ме знаят ,че само като ме видят и отварят книгата за записи хихихих и името ми запомниха хихиих
Ако са като в нашата поща да вземат пари за ток, телефони всякакви, винетки и мартеници да продават и има 48 пенсионера пред врата да чакат и да те ръчкат по тумбака да не се пререждаш, щот те закъсняват ...за гробищата.
не тези са ни две и взимат само записи а редко сметки за газ -в наща поща има доста гишета и никога не съм засичала лудница освен когато дават пенсии и от чакащи бабиери не мога да вляза до гишето и ме гледат все едно тех ще прередя като не знаят за къде съм тръгнала  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #160 -: Февруари 03, 2011, 23:25:48 »
Раздели ТемаНагоре

Признавам си, не съм чела темата, така че се извинявам ако е обсъждано, но се включвам с директен въпрос тук (да не отварям нова тема)
Какво представлява предварителния Опис на пакети и вас карали ли са ви да правите такова нещо.
Вчера мъжът ми едва не го върнали от пощата, че носил повече от 5 пакета за изпращане, а нямал Опис ?!  Roll Eyes Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #161 -: Февруари 03, 2011, 23:28:38 »
Раздели ТемаНагоре

Признавам си, не съм чела темата, така че се извинявам ако е обсъждано, но се включвам с директен въпрос тук (да не отварям нова тема)
Какво представлява предварителния Опис на пакети и вас карали ли са ви да правите такова нещо.
Вчера мъжът ми едва не го върнали от пощата, че носил повече от 5 пакета за изпращане, а нямал Опис ?!  Roll Eyes Lips Sealed
Боже това пък какво е  Shocked Shocked Shocked и на мен ми е любопитно да знам  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #162 -: Февруари 03, 2011, 23:28:52 »
Раздели ТемаНагоре

Признавам си, не съм чела темата, така че се извинявам ако е обсъждано, но се включвам с директен въпрос тук (да не отварям нова тема)
Какво представлява предварителния Опис на пакети и вас карали ли са ви да правите такова нещо.
Вчера мъжът ми едва не го върнали от пощата, че носил повече от 5 пакета за изпращане, а нямал Опис ?!  Roll Eyes Lips Sealed
Аз си го представям кят описано на лисче само това дет мързеланки вкарват в компютъра , тоест твоето име , егн пк на получателя и неговите имена , не са ме карали до сега , а да имат късмета да ме накарат , какво ще им чуят ушите дупе да им е яко
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #163 -: Февруари 03, 2011, 23:49:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ама всичко хубаво до тук, обаче само едно не разбрах:
за какво всички споменавате тия ЕГН-та. Да не би да ви искат и ЕГН като изпращате пакети? Или запис?

При получаване на записа си попълваш сам данните от личната карта на бележката, за да ти дадат парите. Обаче за какво ви искат ЕГН на гишето за пакети изобщо не ми е ясно?

А това с предварителния опис, Барбарона, за пръв път го чувам... Няма такова изискване според мен - ами ония са мързеливи.... Да не би да не са ми тръгнали панталонките да пътуват към мен заради некви лелки-мързеланки? Ши им скъсам ушите, ако е така  Cheesy Tongue
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #164 -: Февруари 03, 2011, 23:50:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ама всичко хубаво до тук, обаче само едно не разбрах:
за какво всички споменавате тия ЕГН-та. Да не би да ви искат и ЕГН като изпращате пакети? Или запис?

При получаване на записа си попълваш сам данните от личната карта на бележката, за да ти дадат парите. Обаче за какво ви искат ЕГН на гишето за пакети изобщо не ми е ясно?

А това с предварителния опис, Барбарона, за пръв път го чувам... Няма такова изискване според мен - ами ония са мързеливи.... Да не би да не са ми тръгнали панталонките да пътуват към мен заради некви лелки-мързеланки? Ши им скъсам ушите, ако е така  Cheesy Tongue
За препоръката бе каке , и на колетите ти го искат , даже и на листата го пишат
Активен



Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: