{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема-Всичко за косата  (Прочетена 39831 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zaxar
МНОГО СЕРТ СЪМ-ОБЩУВАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 199


МНОГО СЕРТ СЪМ,ОБЩУВАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Август 06, 2010, 22:41:00 »
Раздели ТемаНагоре

От къде да си закупя тривитаминол  искам да пробвам тази маска за растеж ;D
Активен

Нужна ми е твоята подкрепа,ако имаш минутка време ,много бих се радвала.Благодаря много
http://nagradite.net/StanislavBg

http://charomat.bg/display_entry.php?id=91


http://spe4eli.me/stanislav
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Август 06, 2010, 22:55:59 »
Раздели ТемаНагоре

триватаминол де се продава по вет5еринарните аптеки,аз я вземам на 6 лева,едно шишенце и ми стига за около 20 дни,от 2 месеца я ползвам тази маска непрекъснато и виждам супер ефект,понеже коста ми беше къса,сега вече мога да хвана на опашка,за мен е много това,расте наистина но трябва да си постоянна,не я ли правиш редовно няма ефект
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
petuna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 338


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Август 08, 2010, 20:03:41 »
Раздели ТемаНагоре

dacetooooooooo,аз съм фризьорка и поради тази причина изчитам доста материали за косата,а също така се консултирам и с лекари.Мисля,че ампули в комбинация с шампоан Ревалит ще ти помогнат.Скъпички са,но резултата е страхотен(ампулата е около 1.20,а шампоана 18-20лв).
Сheesecake е права за Гератамина и Центрума,те се приемат вътрешно,но самите маски само заздравяват косъма,правят косата лъскава и еластична,но за косопада не помагат.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Август 09, 2010, 11:17:22 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря Ви момичета, за отговорите.Аз вчера си направих маската с хума .Понеже косата ми е много суха към хумата сложих- по 50мл бадемово и рициново масло,половин шишенце от стимуланта на Икаров и още 50 мл зехтин.Мазало Ви казвам ;D.сега косата ми е много мекичка и още по жива.
Рetuna ,мила,още днес ще си взема и хапчета.Мисля да са Геритамин.
Активен

daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Август 09, 2010, 11:57:48 »
Раздели ТемаНагоре

Здравеите,
Аз също съм си правила много маски и продължавам отвреме на време да си мия косата с яйце.
Като Ви чета се сещам за една комична случка преди много години. Сама в къщи, забърках си аз маската ( домашна- всичко от хладилника) намазах си косата и какво се получава водата спря. Времаето горещо, немога и до магазина да изляза за вода. Така 6 часа прекарах с маскато която вкисна на главата ми. Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue  Косата ми стана прекрасна, но аромата беше още по прекрасен. Tongue  Tongue  Tongue  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Братми ме спука от майтапи, че пиленцата са се излюпили в косата ми. От тогава като си правя такива маски си приготвям първо бутилка с вода.  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Wink Wink Wink
Активен
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Август 09, 2010, 17:50:05 »
Раздели ТемаНагоре

daiido,това с яйцето е супер.Не случайно къпят бебенцата само с яйца.Аз си обожавам косата,като я измия така.
А dacetoooooooо това не ти ли е много Shocked Имам предвид маслата със стимуланта-направо се чудя как си се изплакнала след това,аз повече от 2 супени лъжици ако сложа после няма измиване..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Август 10, 2010, 13:56:09 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз,и дано помогна на някой!Преди години имах голям проблем с косата.Беше страшен косопад Huh? Ходих на всякакви кожни лекари,на иглотерапия,билколечение и нищо.Тогава срещнах една позната мед.сестра,която ми каза една маска за коса.Пьрвоначално не вярвах и не я правих,но като видях,че оставам без коса и се принудих да я потстрижа до почти нула номер,реших да я пробвам.Понеже всичко бях пробвала,а и бях отчаяна и плачех по цял ден вкьщи.И като я правех,два пьти в седмицата в продьлжение на един месец,косопада спря и започна да расте много бьрзо Shocked Направо не можех да повярвам.Сега я казвам на познати,които имат проблем и след това всички ми благодарят.А маската е елементарна,и в началото всеки казва какво ще ми помогне,но след това резултата е налице WinkДано да сьм била полезна!
Ето и маската;
Вземате 3,4 глави стар лук,срязвате го на четири,както е с люспите.Слагате го в един буркан,и го заливате с ракия.Затваряте буркана и това престоявя 20 дни.След което с памук топите в течността и втривате в корена на косата.Стоите 2 часа след което се измивате!Резултатьт ще е налице след 1 месец!Успех на всички,които решат да я пробват.Звучи елементарна,но е ефикасна Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Август 10, 2010, 19:57:05 »
Раздели ТемаНагоре

Това звучи интересно.Но да питам,понеже вече нямам косопад  става ли просто за по-бърз растеж,както е например маската с тривитаминола?И не мирише ли след това,че лук и ракия просто са ми любимите ухания ;D
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Август 10, 2010, 20:56:56 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesecake ,мила, три пъти обилно с шампоан и два пъти с балсам.Но моята е много сеха и почти всичко беше поела.
ROSIDINKOVA  и на мен ми я казаха таи маска,само че с чесън.Направих я веднъж ,5 пъти си измих главата с шампоан и пак ми миришеше.А не дай си боже да се изпотя-ужасссссссссссс.Но сега ще пробвам с лука.Дано няма такъв миризлив ефект. ;D
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Август 10, 2010, 21:13:17 »
Раздели ТемаНагоре

Мале..Ако лесно ти се измива тогава,давай в същия дух-колкото повече толкова повече Cheesy А чесъна определено е по смръдлив от лука,ще чакам да кажете дали с лук е страшно положението или да опитвам и аз.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Август 11, 2010, 00:52:05 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте отново! И аз сьм се мазала с чесьн,и като ме наваля дьжда ,няма да казвам как хубаво ухаех ;D ,но ефект нямаше.Само си миришех.Но с лука не е така,е намирисва като го нанасяш,но след това като се измиеш няма и следа от аромата ;D Момичета,красотата изисква жертви!Трай бабо за хубост! Tongue Ако знаете сега каква коса имам,дьлга почти до крьста ,гьста а и руса на всичкото отгоре Tongue Но си правя периодично тази маска.Понеже вече имам страх от косопад.Дано сьм помогнала,че като си припомня  какьв кошмар изживях аз,направооо настрьхвам.Не го пожелавам и на най-големия си враг!
Успех! Wink
« Последна редакция: Август 11, 2010, 01:06:55 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
njn689
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 695

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Август 11, 2010, 18:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се се включа,аз съм изрусена и въпреки това косата ми е страхотна.Ползвам всички олиа на Loreal,задължително хининова вода за растеж,а за косопад йодна тинктура 5% се капват 5-6-7 капки(в зависимост от дължината и гъстотата на косата)във вода около литър вода и с това се изплаква косата,трвитаминола същто прави чудеса,косата става супер лъскава.
Активен

Имам 62 положителни оценки и то само положителни,без една неутрална,да не говорим за отрицателна оценка,а сами лепнали етикет некоректен потребител,защооооооооо да съм некоректнаааааааааааааааааааа?
vefii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Skype-bubeto11111

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Август 11, 2010, 21:09:29 »
Раздели ТемаНагоре

Аз сигурно ще се окажа единствената недоволна от маската с тривитаминола
Активен
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Август 13, 2010, 12:49:16 »
Раздели ТемаНагоре

 Здравейте и от мен! Smiley Виждам, че има доста комепетентни мужду вас. Проблемът ми е супер мазна коса....някакъв съвет....като оставим настрана шампоаните ме посъветваха да я мия по-рядко, е то аз ако не я измия един ден и мога да си събера олио за готвене ;D. Някаква масчица или съвет... Smiley
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Август 13, 2010, 13:52:45 »
Раздели ТемаНагоре

malvi77,аз съм написала една,която наистина изсушава косата-от хумата е.Смесваш 1 пакетче хума+ бира+ жълтък,след няколко измивания със сигурност ще спре да ти се омазнява бързо(поне от личен опит..)НО не слагай никакви масла и тн.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: