{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 68030 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #225 -: Декември 16, 2010, 17:43:39 »
Раздели ТемаНагоре

Фейсбук профили не трие. По-скоро си е сменил имената, за да не можеш да го намериш или е забранил на твоя профил да вижда неговия.
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #226 -: Декември 16, 2010, 17:51:40 »
Раздели ТемаНагоре

Фейсбук профили не трие. По-скоро си е сменил имената, за да не можеш да го намериш или е забранил на твоя профил да вижда неговия.
Ами най вероятно нещо такова И скайпа си е сменил Sad ама аз си наблюдавам през прозореца Cheesy
Активен

vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #227 -: Декември 16, 2010, 17:52:10 »
Раздели ТемаНагоре


А пък по тоя повод да ви посъветвам всички мами - докато ви е още прясно и децата са ви малки - запишете си кое в колко часа точно е родено, може пък някой ден като пораснат да се интересуват и те не се знае.
[/quote]
те вече го пишат в акта за раждане  Wink - е чак секундите не но другото
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #228 -: Декември 16, 2010, 18:08:03 »
Раздели ТемаНагоре


А пък по тоя повод да ви посъветвам всички мами - докато ви е още прясно и децата са ви малки - запишете си кое в колко часа точно е родено, може пък някой ден като пораснат да се интересуват и те не се знае.
те вече го пишат в акта за раждане  Wink - е чак секундите не но другото
[/quote]

Пишат ли наистина Smiley Ми от кога така Smiley това си е супер Smiley
То не че трябва и секундите де, но минутите са много важни Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #229 -: Декември 16, 2010, 18:34:13 »
Раздели ТемаНагоре

Моите добре че са по едно и също време и няма как не запомня Wink
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #230 -: Декември 18, 2010, 19:22:11 »
Раздели ТемаНагоре

Днеска е моя скапан ден Sad
Първо правихме помен 1 година от смъртта на баба. после почти не запалих къщата и не се изгорихме с малката .Изключих помпата на камината и забравих да я включа,понеже излезнах и отидохме при майка. Преди да ни вземе мъжа решил да запали камината ,за да е топло в нас като се приберем,ама и двамата хич не се сетихме за помпата.Връщаме се и камината гори ли гори.,включи помпата ,ама късно. Водата стигнала 150 градуса нагря тръбите до свиване и връзките избиха.Точно излизаме от стаята тримата и зад нас се чува как хвърчи пара и вода Sad Цялата трапезария е съсипана.Всичко е във вода ,а където е стигнала парата е стопено . А вчера с такъв кеф украсих за празниците. Радвам се само ,че детето е добре
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #231 -: Декември 18, 2010, 19:51:53 »
Раздели ТемаНагоре

Днеска е моя скапан ден Sad
Първо правихме помен 1 година от смъртта на баба. после почти не запалих къщата и не се изгорихме с малката .Изключих помпата на камината и забравих да я включа,понеже излезнах и отидохме при майка. Преди да ни вземе мъжа решил да запали камината ,за да е топло в нас като се приберем,ама и двамата хич не се сетихме за помпата.Връщаме се и камината гори ли гори.,включи помпата ,ама късно. Водата стигнала 150 градуса нагря тръбите до свиване и връзките избиха.Точно излизаме от стаята тримата и зад нас се чува как хвърчи пара и вода Sad Цялата трапезария е съсипана.Всичко е във вода ,а където е стигнала парата е стопено . А вчера с такъв кеф украсих за празниците. Радвам се само ,че детето е добре
Много страшно Lips Sealed,добре че сте живи и здрави пък другото... Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #232 -: Декември 18, 2010, 20:44:14 »
Раздели ТемаНагоре

Днеска е моя скапан ден Sad
Първо правихме помен 1 година от смъртта на баба. после почти не запалих къщата и не се изгорихме с малката .Изключих помпата на камината и забравих да я включа,понеже излезнах и отидохме при майка. Преди да ни вземе мъжа решил да запали камината ,за да е топло в нас като се приберем,ама и двамата хич не се сетихме за помпата.Връщаме се и камината гори ли гори.,включи помпата ,ама късно. Водата стигнала 150 градуса нагря тръбите до свиване и връзките избиха.Точно излизаме от стаята тримата и зад нас се чува как хвърчи пара и вода Sad Цялата трапезария е съсипана.Всичко е във вода ,а където е стигнала парата е стопено . А вчера с такъв кеф украсих за празниците. Радвам се само ,че детето е добре
живи и здрави,това да се чува!  (angels5)
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #233 -: Декември 18, 2010, 21:50:41 »
Раздели ТемаНагоре

Днеска е моя скапан ден Sad
Първо правихме помен 1 година от смъртта на баба. после почти не запалих къщата и не се изгорихме с малката .Изключих помпата на камината и забравих да я включа,понеже излезнах и отидохме при майка. Преди да ни вземе мъжа решил да запали камината ,за да е топло в нас като се приберем,ама и двамата хич не се сетихме за помпата.Връщаме се и камината гори ли гори.,включи помпата ,ама късно. Водата стигнала 150 градуса нагря тръбите до свиване и връзките избиха.Точно излизаме от стаята тримата и зад нас се чува как хвърчи пара и вода Sad Цялата трапезария е съсипана.Всичко е във вода ,а където е стигнала парата е стопено . А вчера с такъв кеф украсих за празниците. Радвам се само ,че детето е добре
живи и здрави,това да се чува!  (angels5)
Много се радвам ,че няма нито един изгорен от нас. Мъжа оправи камината ,аз попих водата колкото можах. Изхвърлихме доста неща ,за щастие ел. уредите всички са наред. общо взето щетите са малко.
Много се изплаших ,най -вече като си помислих ,че можеше да сме вътре с детето. Чак се разплакох от страх на момента
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #234 -: Декември 18, 2010, 21:56:03 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Днеска е моя скапан ден Sad
Първо правихме помен 1 година от смъртта на баба. после почти не запалих къщата и не се изгорихме с малката .Изключих помпата на камината и забравих да я включа,понеже излезнах и отидохме при майка. Преди да ни вземе мъжа решил да запали камината ,за да е топло в нас като се приберем,ама и двамата хич не се сетихме за помпата.Връщаме се и камината гори ли гори.,включи помпата ,ама късно. Водата стигнала 150 градуса нагря тръбите до свиване и връзките избиха.Точно излизаме от стаята тримата и зад нас се чува как хвърчи пара и вода Sad Цялата трапезария е съсипана.Всичко е във вода ,а където е стигнала парата е стопено . А вчера с такъв кеф украсих за празниците. Радвам се само ,че детето е добре
Мила,радвам се ,че сте добре.Това е най важното.Всичко друго се купува,но здраве -не.Дано всички лоши неща останат в Старата година ,а през новата ти пожелавам само хубави емоции. Kiss
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #235 -: Декември 18, 2010, 22:10:02 »
Раздели ТемаНагоре


А пък по тоя повод да ви посъветвам всички мами - докато ви е още прясно и децата са ви малки - запишете си кое в колко часа точно е родено, може пък някой ден като пораснат да се интересуват и те не се знае.
те вече го пишат в акта за раждане  Wink - е чак секундите не но другото
[/quote]

Мда, пишете мами- дъщерята сега влиза в пубертета и преди една седмица беше точно този въпрос, и аз...... Lips Sealed Единият ,в колко часа беше, другият колко беше- и тя се разсърди. Е, как може да не помниш!!!!
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #236 -: Декември 19, 2010, 02:04:44 »
Раздели ТемаНагоре

И аз днес погеднах моите актове на децата,но.... Shockedне пише час на раждане SadЯвно това е ново! Roll Eyes
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #237 -: Декември 19, 2010, 02:25:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз намоята гопомня като се едно беше вчера, 14:27 разбрах какво значи облекчение на мъките ! Цял живот ще си спомням този прекрасен миг! П.С. Аз като я питах навремето майка ми и тя не знаеше , ама я накарахме да отидеме до архивите на болницата и да разбере , родена съм в 10:17 сутринта
Веси , много се радвам че сте се разминали само с мателиални щети , аз така веднъж си изкарах ъкъла заради баба ми , тогава беше единственияпът дето ми се е приискало да и зашлевя един шамар и едвам се сдържаш , по едничка случайност , след работа решавам да мина първо до нас и чак после да отивам с приятелки по кръчми , от асансьора надушвам газ и разтопена пластмаса , отварям в къщи едвам се диша ,отивам бързо в кухнята , и на газовия котлон е тенджерата дето се преваряват шишетата , водата изкипяла и изгасила пламъка , а в кухнята не се диша , аз доде отида да го спръ ми се замая главата , отивам в хола там по се диша , баба ми спи а племенничката ми уж гледа телевизия , ама гледа като пяна , събудий я баба ми отворих всички прозорци и и дигнах луд скандал! После сестра ми като се прибра и на нея и дигнах скандал , са баба ми е на 78 години и вече и изфирясфа ъкъла , ама сестра ми тогава беше на 24 с кой ъкъл тя си фъзва навън и оставя малката на баба ми!
Другия ми подобен случай беше с една тенджера врял боб , седя си аз и просто виждам как на забавен кадър , племенничката ми отива и дърпа ръкохватките подмествайки 8 литрова тенджера да се изсипе баш върху нея , с две крачки отидох и само я дръпнах и почти я хвърлих зад мен , а тенджерата се изсипа на краката ми ама изгарянето беше леко де , после един месец буквално не можех да изляза , защото не можех да обуя каквито и да било обувки  , ама  не ми се мисли какво щеще да стане с това дете ако се беше изляло отгоре му ужас!

За сега моята щерка само веднъж ми е причинявала щети , стоиме с мъж ми и чакаме асансьора , той я държи за ръката , и двамата носим пааърски торби , и тя се дръпва и се отскубва от него , на което виждам как ще се изтърбуши по стълбите , пускам торбите и я блъсвам обратно към баща , обаче аз самата губя равновесие и накълбо надолу , навсякъде се натъртих , ама пък половинката ми правеше масажи та да ми мине , къде от вина че не я е държал , къде от благодарност че не оставих щерка ни да се изкоруби по стълбите
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 02:38:04 от The_Black_Angel » Активен

Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #238 -: Декември 19, 2010, 02:26:01 »
Раздели ТемаНагоре

Е добре де, в епикризите ви не го ли пише ? В моята - да !
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #239 -: Декември 19, 2010, 09:00:43 »
Раздели ТемаНагоре

Е добре де, в епикризите ви не го ли пише ? В моята - да !

В епикризата пише,в акта за раждане - не. Wink
Много е важно да се знае точния час,най-вече за направата на хороскоп. Smiley
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: