{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проверяват ли в пощата какво изпращате?  (Прочетена 21121 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 10, 2010, 13:23:20 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали темата е за този раздел,тъй като за първи път пускам такава?

Та ... днес служителката в пощенския клон ме изненада неприятно като ме накара да разопковам пакета,за да види какво има вътре ... питах я дали го прави заради репортажа по БТВ,който излъчиха преди няколко дни,а тя ми отговори - Щом си го гледала,значи трябваше да знаеш,че всичко се опкова тук на място,за да го видим ...
Естествено,че не ми е проблем да видят какво пращам,но не мога да опаковам там - аз по принцип си влагам старание,гледам да изглежда добре пакетчето,а там нямам възможността да се погрижа за това и най- вероятно ще се налага да ползвам готови кутии и пликове.

Кажете и при вас ли е така?Или само в нашия клон са се стреснали.
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2010, 13:28:21 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали темата е за този раздел,тъй като за първи път пускам такава?

Та ... днес служителката в пощенския клон ме изненада неприятно като ме накара да разопковам пакета,за да види какво има вътре ... питах я дали го прави заради репортажа по БТВ,който излъчиха преди няколко дни,а тя ми отговори - Щом си го гледала,значи трябваше да знаеш,че всичко се опкова тук на място,за да го видим ...
Естествено,че не ми е проблем да видят какво пращам,но не мога да опаковам там - аз по принцип си влагам старание,гледам да изглежда добре пакетчето,а там нямам възможността да се погрижа за това и най- вероятно ще се налага да ползвам готови кутии и пликове.

Кажете и при вас ли е така?Или само в нашия клон са се стреснали.

Днес пуснах два пакета,но нямах проблеми!Но ние сме малко градче и се познаваме...Т.е.знаят какво получавам и изпращам ден,през ден! CheesyИ затова си мисля,че не ми направиха проблем!
Но е много кофти да опаковаш там!А,ако тръгнеш да купуваш всеки ден кутии и пликове,къде ще му излезе края незнам.....!
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2010, 13:57:16 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера направих опит да пусна един пакет,разбира се предварително нагласен и стриктно опакован от мен вкъщи,обаче останах изненадана от мелето в пощата-поне 25човека Shocked,който режеха пакети и колети и си чакаха реда,за да бъдат проверени лично от пощаджийката,която съвсем не бързаше да пише разписки,и после най нагло ги отпращаше по книжарници,защото тя не давала тиксо Lips SealedЕстественно се отказах да правя всичко това,защото вече наближаваше края на работното им време и може би за мен ред нямаше да има!Днес след като разлепих пакета,се наредих в 8.30ч,провериха ме и ми взеха пакета,което ми костваше 30  Shockedминути престой в пощата,само за един пакет,представете си, ако са повече.Попитах служителката-Е до кога ще е код червено,тя-До второ нареждане!Няма познати ,непознати всичко се преглежда и опакова пред тях!И момичета отделете си повечко време Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2010, 14:01:32 »
Раздели ТемаНагоре

Да, да. Ще опаковам пред тях. И ако някоя леля си го познае Huh?
Правилата са си правила, ама мамите с количките и пакетите надали пускат бомби и антракс Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2010, 14:07:03 »
Раздели ТемаНагоре

Да, да. Ще опаковам пред тях. И ако някоя леля си го познае Huh?
Правилата са си правила, ама мамите с количките и пакетите надали пускат бомби и антракс Wink

    И аз се чудя,много мами с колички си тръгнаха,но за да се върнат без децата,да изживеят тоя ад,при нас са стриктни Cheesyиначе пратка не се пуска!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2010, 14:11:28 »
Раздели ТемаНагоре

За какъв репортаж става дума??
Че нещо не съм в крак с нещата...
Какво са давали?
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2010, 14:14:53 »
Раздели ТемаНагоре

За какъв репортаж става дума??
Че нещо не съм в крак с нещата...
Какво са давали?
За бтв не знам,но по Нова даваха репортаж, че има засилена тревога в бг пощи,-Код червено,заради колет бомба в Гърция,всичко се проверява обстойно!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2010, 14:16:31 »
Раздели ТемаНагоре

и аз днес пуснах пакет, но не ми казаха нищо, но жената пред мен я попитаха какво има в пакетчето.Тя разбира се им каза. Smiley
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2010, 14:17:52 »
Раздели ТемаНагоре

и аз днес пуснах пакет, но не ми казаха нищо, но жената пред мен я попитаха какво има в пакетчето.Тя разбира се им каза. Smiley
Е ти си щастливка в тази ваша поща Tongue Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2010, 14:22:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ето го репортажа

http://www.btv.bg/story/31577436-Sigurni_li_sa_balgarskite_poshti.html
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2010, 14:23:58 »
Раздели ТемаНагоре

И при нас от днес е така,днес ми обясниха,ама то и тук се познаваме всички,ама тя вика "зная ли аз кой ще влезе докато даваш пакетите",така че съм им казала,че утре ще си занеса 2 ролки с тапети,там да си стоят Cheesy Cheesy Cheesy естествено не ми отказаха Tongue от нас ще си ги слагам в кутии или кесийки и там само ще ги облепям,но ми казаха,че май ще е временно,в днешния вестник утро ги пише с големи букви Cheesy
Гадничко е,но ще се оправим някък си,ще се изчакваме взаимно тук в сайта и там в пощите и всикчо ще е окей Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2010, 14:27:35 »
Раздели ТемаНагоре

При нас си пуснах вчера без проблем, но ме познават де...
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2010, 14:34:53 »
Раздели ТемаНагоре

При нас си пуснах вчера без проблем, но ме познават де...
Да мила то и  мен ме познават,всички ни познават  Cheesy но представи си,че след теб влиза един проверяващ и заради това,че те познава и изгори мястото на жената,казаха че са подписали документи за това нещо,недейте да си правите експерименти,ще мине бързо Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 10, 2010, 14:40:45 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеее, аз сега отивам с една торба пакети, и ако трябва да ги отварям   Shocked  Ужким, ме знае женицата, все се смее,че ЕГН-ето ми го сънува Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 10, 2010, 14:40:52 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали темата е за този раздел,тъй като за първи път пускам такава?

Та ... днес служителката в пощенския клон ме изненада неприятно като ме накара да разопковам пакета,за да види какво има вътре ... питах я дали го прави заради репортажа по БТВ,който излъчиха преди няколко дни,а тя ми отговори - Щом си го гледала,значи трябваше да знаеш,че всичко се опкова тук на място,за да го видим ...
Естествено,че не ми е проблем да видят какво пращам,но не мога да опаковам там - аз по принцип си влагам старание,гледам да изглежда добре пакетчето,а там нямам възможността да се погрижа за това и най- вероятно ще се налага да ползвам готови кутии и пликове.

Кажете и при вас ли е така?Или само в нашия клон са се стреснали.

Днес пуснах два пакета,но нямах проблеми!Но ние сме малко градче и се познаваме...Т.е.знаят какво получавам и изпращам ден,през ден! CheesyИ затова си мисля,че не ми направиха проблем!
Но е много кофти да опаковаш там!А,ако тръгнеш да купуваш всеки ден кутии и пликове,къде ще му излезе края незнам.....!


И ние сме малко градче и аз днес ходих да пращам пакет-не са ми го отваряли ,но служителката ме замоли като изляза ако някой ме пита да кажа ,че са го отворили и са проверили какво има вътре.
Явно така са им наредили-всичко да се отваря
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: