{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правите когато обявата не отговаря на истината?  (Прочетена 18221 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 08, 2010, 10:12:30 »
Раздели ТемаНагоре

От тук или от съседите купувам основно дрехи за малкия - на 1 г и 6 м е почти.Имам доста покупки , но  по-голямата част  за мое съжаление са дрехи, които не отговаряха на описанието.В началото не връщах нищо, но вече връщам директно  покупките , които не отговарянт на описанието.Получавала дъм детски дрешки, българско производство, които не знам с какъв прах са прани, но цвят не им е останал, с дупки по шевовете и всичко това със състояние много-добро.При въпрос от моя страна за забележки ми се отговаря, че нямат такива, а то какво получавам - нещо което не става и за в къщи.Всеки има различни критерии за състоянието на  дрехите, но доста голяма част от потребителите продават  дрехи , които са по скоро в добро или задоволително  състояние , а ги обявяват в много добро .Голяма част от дрехите са заваляни, в описанието пише " има малко топченца", ами какви топченца, ,те направо са си толкова заваляни, че положението е трагично.Те за машинка за пилинг не са ли чували?
Успех на всички в покупкопродажбите Wink
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 08, 2010, 13:51:22 »
Раздели ТемаНагоре

От тук или от съседите купувам основно дрехи за малкия - на 1 г и 6 м е почти.Имам доста покупки , но  по-голямата част  за мое съжаление са дрехи, които не отговаряха на описанието.В началото не връщах нищо, но вече връщам директно  покупките , които не отговарянт на описанието.Получавала дъм детски дрешки, българско производство, които не знам с какъв прах са прани, но цвят не им е останал, с дупки по шевовете и всичко това със състояние много-добро.При въпрос от моя страна за забележки ми се отговаря, че нямат такива, а то какво получавам - нещо което не става и за в къщи.Всеки има различни критерии за състоянието на  дрехите, но доста голяма част от потребителите продават  дрехи , които са по скоро в добро или задоволително  състояние , а ги обявяват в много добро .Голяма част от дрехите са заваляни, в описанието пише " има малко топченца", ами какви топченца, ,те направо са си толкова заваляни, че положението е трагично.Те за машинка за пилинг не са ли чували?
Успех на всички в покупкопродажбите Wink
Ох абе каква е тази машинка за пилинг Lips Sealed??? Аз си купих един комплект анцуг от тук за 10лв,бял.Пишеше много добро състояние и че има бобчета........Ей повярвайте,отварям колета когато дойде и като вадя анцунга,ама то с него до магазина немога да утида,побеснях ама........нито и го върнах нито нищо,ще си го нося в нас.Просто не ми се занимава вече с глупости.Така че си напълно права,че всеки си има критерии,ама е гадно Lips Sealed
 Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 08, 2010, 18:36:57 »
Раздели ТемаНагоре


Ох абе каква е тази машинка за пилинг Lips Sealed??? Аз си купих един комплект анцуг от тук за 10лв,бял.Пишеше много добро състояние и че има бобчета........Ей повярвайте,отварям колета когато дойде и като вадя анцунга,ама то с него до магазина немога да утида,побеснях ама........нито и го върнах нито нищо,ще си го нося в нас.Просто не ми се занимава вече с глупости.Така че си напълно права,че всеки си има критерии,ама е гадно Lips Sealed
 Cheesy

Машинката така я потърси както си писала има и не скъпи, а вършат чудеса. Аз си купих точно за очовечване на такива покупки.Ми след като ги мина с тая машинка не личи че са ползвани буквално.

Момичета смятам да връщам блузите майната им на парите,но те за нищо не стават. Сега видях след доста време,че едната е шита и то от пред при гърдичките и е била голяма дупка и нескопосано е и зашита и тя има петна  Shocked Ами аз и за вкъщи не бих  ги облякла. Само дето тази персона не ми писа дори дали е получира записа оф сложно стана ще си отнеса някоя отрицателна,но не ми дреме много се ядосах
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 08, 2010, 19:05:16 »
Раздели ТемаНагоре

От тук или от съседите купувам основно дрехи за малкия - на 1 г и 6 м е почти.Имам доста покупки , но  по-голямата част  за мое съжаление са дрехи, които не отговаряха на описанието.В началото не връщах нищо, но вече връщам директно  покупките , които не отговарянт на описанието.Получавала дъм детски дрешки, българско производство, които не знам с какъв прах са прани, но цвят не им е останал, с дупки по шевовете и всичко това със състояние много-добро.При въпрос от моя страна за забележки ми се отговаря, че нямат такива, а то какво получавам - нещо което не става и за в къщи.Всеки има различни критерии за състоянието на  дрехите, но доста голяма част от потребителите продават  дрехи , които са по скоро в добро или задоволително  състояние , а ги обявяват в много добро .Голяма част от дрехите са заваляни, в описанието пише " има малко топченца", ами какви топченца, ,те направо са си толкова заваляни, че положението е трагично.Те за машинка за пилинг не са ли чували?
Успех на всички в покупкопродажбите Wink
Ох абе каква е тази машинка за пилинг Lips Sealed??? Аз си купих един комплект анцуг от тук за 10лв,бял.Пишеше много добро състояние и че има бобчета........Ей повярвайте,отварям колета когато дойде и като вадя анцунга,ама то с него до магазина немога да утида,побеснях ама........нито и го върнах нито нищо,ще си го нося в нас.Просто не ми се занимава вече с глупости.Така че си напълно права,че всеки си има критерии,ама е гадно Lips Sealed
 Cheesy
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 08, 2010, 19:12:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 08, 2010, 21:10:47 »
Раздели ТемаНагоре


Ох абе каква е тази машинка за пилинг Lips Sealed??? Аз си купих един комплект анцуг от тук за 10лв,бял.Пишеше много добро състояние и че има бобчета........Ей повярвайте,отварям колета когато дойде и като вадя анцунга,ама то с него до магазина немога да утида,побеснях ама........нито и го върнах нито нищо,ще си го нося в нас.Просто не ми се занимава вече с глупости.Така че си напълно права,че всеки си има критерии,ама е гадно Lips Sealed
 Cheesy

Машинката така я потърси както си писала има и не скъпи, а вършат чудеса. Аз си купих точно за очовечване на такива покупки.Ми след като ги мина с тая машинка не личи че са ползвани буквално.

Момичета смятам да връщам блузите майната им на парите,но те за нищо не стават. Сега видях след доста време,че едната е шита и то от пред при гърдичките и е била голяма дупка и нескопосано е и зашита и тя има петна  Shocked Ами аз и за вкъщи не бих  ги облякла. Само дето тази персона не ми писа дори дали е получира записа оф сложно стана ще си отнеса някоя отрицателна,но не ми дреме много се ядосах
Мерси мила,аз за първи път чувам за тази машинка,ще я потърся Cheesy А относто блузките,върни ги ама дали ще си полуиш парите е въпроса :Smiley ако не ги получиш няма смисъл да ги връщаш,да даваш пари за колети и т.н Sad    Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 08, 2010, 21:16:51 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Оле срам и позор,нестига че не знаех за тази машинка,а и сега не съм чувала този магазин TCM  Embarrassed
 Tongue Tongue Tongue Tongue А Кауфланд имаме 2 Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 10, 2010, 11:40:58 »
Раздели ТемаНагоре

И аз на скоро получих един пакет- ама какво да ви кажа. На обявата пише- състояние много добро, дрешките са без забележки , нямат скъсано или провлачено. Получавам пакета и щях да припадна. Блузата износена до няма и на къде, сукмана от вътре подплатата разкъсана. Чорапогощничето с косми от животно. Елека надърпан от вътре с дупки.  Shocked Shocked Shocked
Добре, че не бях пратила парите. Изгорях е пощенските, тъй като върнах пакета. Писах на мамата, а тя даже и едно извинявай нямаше. Няма да пиша коя е, но имам вече едно на ум, и даже да ми хареса нещо нейно едва ли ще си го поръчам. Може и да звучи много крайно от моя страна, но  все още ме е яд. Както и да е, просто исках да си споделя с вас .
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 10, 2010, 11:43:01 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Оле срам и позор,нестига че не знаех за тази машинка,а и сега не съм чувала този магазин TCM  Embarrassed
 Tongue Tongue Tongue Tongue А Кауфланд имаме 2 Cheesy
ТСМ са "немски" магазини. Продават предимно боклучки на високи цени, за разлика от магазините им в Европа.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
777111999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 10, 2010, 11:47:13 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Аз си я взех от Кауфланд -  Пловдив за 3.99  Cheesy
Активен
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 10, 2010, 11:55:54 »
Раздели ТемаНагоре

И аз на скоро получих един пакет- ама какво да ви кажа. На обявата пише- състояние много добро, дрешките са без забележки , нямат скъсано или провлачено. Получавам пакета и щях да припадна. Блузата износена до няма и на къде, сукмана от вътре подплатата разкъсана. Чорапогощничето с косми от животно. Елека надърпан от вътре с дупки.  Shocked Shocked Shocked
Добре, че не бях пратила парите. Изгорях е пощенските, тъй като върнах пакета. Писах на мамата, а тя даже и едно извинявай нямаше. Няма да пиша коя е, но имам вече едно на ум, и даже да ми хареса нещо нейно едва ли ще си го поръчам. Може и да звучи много крайно от моя страна, но  все още ме е яд. Както и да е, просто исках да си споделя с вас .
По-добре напиши, че и ние да имаме едно на ум. Wink
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
monka84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 10, 2010, 16:21:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз купих преди седмица едно пуловерче за дъщеря ми за 4лв.,вярно,че сумата е малка и за това като видях,че цялото е на бобчета,реших да потърся обявата.Момичето я беше изтрило,аз не бях сигурна дали е описан дефекта и си я платих!Заради тази блузка си купих от тук тример за дрехи за още 10лв.,сметнете колко ми излезе като цена?! (evil4)
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Поставям оценки,правете го и вие!Стоки над 20лв. със наложен платеж или предварително плащане!Предпочитам плащане по банков път!Сметката ми е :BG29CECB97901061715101 CECBBGSF във ЦКб
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 10, 2010, 19:43:53 »
Раздели ТемаНагоре

Монка, не се ядосвай, защото машинката ще ти върши добра работа и занапред, така че си е дългосрочна инвестиция. Wink
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 10, 2010, 19:52:44 »
Раздели ТемаНагоре

 WinkС пожелания да не я използваш често за закупените от тук дрешки "на топченца" Cheesy
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 10, 2010, 19:54:53 »
Раздели ТемаНагоре

Монка, не се ядосвай, защото машинката ще ти върши добра работа и занапред, така че си е дългосрочна инвестиция. Wink

Абсолютно, имам дрехи на децата през няколко пранета събират топченца- без нея съм...... Lips Sealed
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: