{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 91474 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Ноември 02, 2010, 18:52:07 »
Раздели ТемаНагоре

аз също имам роднини в испания,канада,англия,германия и щатите и детето ми,както и това на сестар ми носят само марки като,дисни,Н$М текс кидс,да не кажа всичките,но почти всичко ни е от чужбина и почти нямаме български дрешки,така че като видя обява с тези марки си мисля че и други хора си пазарят от чужбина както ние Smiley
и ние така
че и гащите/слипчета и бикините/, чорапките-всичко ни е на такива марки :Smiley
какво да правя, като съм им фен
рядко купувач БГ производство, освен за подарък или в екстремни случаи, ако ми е забавена поръчката
за секъндките-набелязала съм някои, то си личи-не може да продава в диапазон от 3м-до 158 р-р и за момчета и за момичета и нон-стоп за бълват обяви
Амбър е права за сините звездички Cheesy
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Ноември 02, 2010, 19:17:12 »
Раздели ТемаНагоре

аз също имам роднини в испания,канада,англия,германия и щатите и детето ми,както и това на сестар ми носят само марки като,дисни,Н$М текс кидс,да не кажа всичките,но почти всичко ни е от чужбина и почти нямаме български дрешки,така че като видя обява с тези марки си мисля че и други хора си пазарят от чужбина както ние Smiley
и ние така
че и гащите/слипчета и бикините/, чорапките-всичко ни е на такива марки :Smiley
какво да правя, като съм им фен
рядко купувач БГ производство, освен за подарък или в екстремни случаи, ако ми е забавена поръчката
за секъндките-набелязала съм някои, то си личи-не може да продава в диапазон от 3м-до 158 р-р и за момчета и за момичета и нон-стоп за бълват обяви
Амбър е права за сините звездички Cheesy
Ами аз пимерно имам дрешки до 5 годинки за момиче,ами всичко е от моята братовчета,дадени са на мен 6 човала с дрехи и от сестра ми и има дрешки които не ми допадата и затова имам толкова детски дрешки Wink аз от втора употреба имам точно една синя поля,нищо друго
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Ноември 02, 2010, 19:18:52 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #183 -: Ноември 02, 2010, 19:21:58 »
Раздели ТемаНагоре

абе май ще трябва да се направят още няколко раздела :
1) СТОКИ ОТ ГЕРМАНИЯ
2) СТОКИ ОТ 2РА УПОТРЕБА
3) СТОКИ ОТ ОНЛАЙН МАГАЗИНИ  Cheesy
Това е в кръга на шегата ,разбира се  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Ноември 02, 2010, 19:24:06 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.

и аз така мисля,акто видя стоки за 3или 4 лв,че са от там,но и това не е сигурно изобщо даже Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #185 -: Ноември 02, 2010, 19:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.

и аз така мисля,акто видя стоки за 3или 4 лв,че са от там,но и това не е сигурно изобщо даже Smiley
Не не е така Smiley Аз имам толкова излишни неща и съм ги напускала на смешни цени,защото така ще може да си ги позволи почти всеки.Ллеле нашите цени тук по центара ако знаете какви са.....нямам думи,не съм ходила там от незнам колко време.Тук в нашето градче имаме точно 3 магазина с дрехи и това е,а има и евтини и скъпи,но втора ръка няма Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #186 -: Ноември 02, 2010, 19:34:11 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.

и аз така мисля,акто видя стоки за 3или 4 лв,че са от там,но и това не е сигурно изобщо даже Smiley
то с тая логика-нека да ги вземат от килото по 1-2лв, пък да ви ги пущат тука по 10-12лв Shocked
добри парици ще изкарат
много от тези сайтове правят страхотни разпродажби, пък и като ми донесат подарък, как да искам огромни суми, само защото знам по колко вървят тези марки
то затова сме на такова дередже-гледаме цената, пък после що ни пробутали секънд на баснословни суми Shocked
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
mell78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Ноември 02, 2010, 19:42:28 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Понеже и моята обява е тук ,искам да поясня,че за нанасянето на гланц или червило,винаги използвам четка.Другото което искам да отбележа е,че всяко едно червило преди да го пусна за продажба съм го избърсала много добре със салфетка и по този начин съм премахнала дори допирът с четката.Не бих си позволила да изпратя на някого от "лигите "си  Cheesy

Цитат
А как миришат точно тези дрехи от втора употреба, защото наскоро получих неща, които миришат странно и сега ме е страх да ги сложа на детето Sad Каква е точната миризма?
Миризмата е много специфична и не може да се сбърка с друга.Нещо между евтин прах за пране и белина .

Цитат
Та тя казва, че миналата седмица била купила на големия си син зимно яке за 38 лв от такъв магазин  Shocked
По принцип я познавам много добре и няма да ме излъже, но ми се видяха адски много пари. как ако едно яке там струва 38 лв ще извъртя търговия тук с него? :Smiley
Сигурна съм, че има и евтини неща, но явно има и качествени скъпи.
Та мисълта ми беше, ако това яке догодина умалее на детето и тя реши да го продаде тук колко пари да му иска ако е взето за 38 лв
До нас има "Ла Фиеста" и вътре продават и нови дрехи на разни фирмички сключили договор с магазина.Та цените на тези дрехи са си доста високи ,между 10-45  лв.А и наистина има скъпи и от самата втора употреба.Миналата седмица комшийката от намалението(50%) си купи манто за 28 лв
Мила,твоята обява е съвсем безразборно избрана...Нищо лично...А сигурно е нужно да се отбележи това за четката...Така няма да има недоразумения... Smiley
Активен

Коректна съм,очаквам същото!
Дрехи неотговарящи на описанието-ВРЪЩАМ ВЕДНАГА!
Пари предварително пращам по моя преценка!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #188 -: Ноември 02, 2010, 19:42:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм сигурна, че получих 1-2 пъти от тук дрешки от магазин за дрехи втора употреба, бяха прани след това, но пък си имаше остатъка от специфичната миризма. Въпреки това, мога да кажа, че дрешките бяха едни от най-хубавите, които съм получавала от тук, като НОВИ, направо ОТЛИЧНИ дори, а и направо за без пари! Затова нямам нищо против, стига да си отговарят на описанието и състоянието да е наистина "много добро".Изпрах си ги пак след това и няма и помен от миризмата.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #189 -: Ноември 02, 2010, 20:08:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм сигурна, че получих 1-2 пъти от тук дрешки от магазин за дрехи втора употреба, бяха прани след това, но пък си имаше остатъка от специфичната миризма. Въпреки това, мога да кажа, че дрешките бяха едни от най-хубавите, които съм получавала от тук, като НОВИ, направо ОТЛИЧНИ дори, а и направо за без пари! Затова нямам нищо против, стига да си отговарят на описанието и състоянието да е наистина "много добро".Изпрах си ги пак след това и няма и помен от миризмата.

И аз така си купих! И да ви кажа предпочитам го до някъде като вариянт да си ги купя от тук вместо да се ровя в миризливите магазани и я харесам нещо я не
Въпреки, че както вече казах малко ме дразни да ми препродават такива дрехи
Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #190 -: Ноември 02, 2010, 20:13:48 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.

и аз така мисля,акто видя стоки за 3или 4 лв,че са от там,но и това не е сигурно изобщо даже Smiley
                  Не съм съгласна
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Ноември 02, 2010, 20:15:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
то с тая логика-нека да ги вземат от килото по 1-2лв, пък да ви ги пущат тука по 10-12лв Shocked

то затова сме на такова дередже-гледаме цената, пък после що ни пробутали секънд на баснословни суми Shocked

Знам  го това  Cheesy ама... е така.
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #192 -: Ноември 02, 2010, 20:56:59 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.

и аз така мисля,акто видя стоки за 3или 4 лв,че са от там,но и това не е сигурно изобщо даже Smiley
то с тая логика-нека да ги вземат от килото по 1-2лв, пък да ви ги пущат тука по 10-12лв Shocked
добри парици ще изкарат
много от тези сайтове правят страхотни разпродажби, пък и като ми донесат подарък, как да искам огромни суми, само защото знам по колко вървят тези марки
то затова сме на такова дередже-гледаме цената, пък после що ни пробутали секънд на баснословни суми Shocked
Хора вече ви се чудя за тази втора употреба  Shocked Shocked къде ги има тия дрехи по 1-2-3лв аз никога не бях пазарувала от там но миналия месец влязох в един и си харесах едно пуловерче за 5.80лв е вервайте ми имаше неща на промоция по 3лв ама те изглеждаха по зле от парцала с който бърша пода в къщи,няма нещо което да изглежда добре и да е без пари .А за миризмата -да на застояло може да се каже че меришеше но веднага с прането никакъв помен от нея.И при тая криза какво очаквате всеки гледа да бръкне в джоба на другия за да е  добре,пък и българите сме си такива както ни наричат по другите държави "крадливо племе"  Cheesy Cheesy Cheesy не бих си хабила нервите за такива неща.Която нередност хванем се взимат мерки ,но винаги ще има хора които да злоупотребяват с добрината на другите.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #193 -: Ноември 02, 2010, 21:19:33 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.

и аз така мисля,акто видя стоки за 3или 4 лв,че са от там,но и това не е сигурно изобщо даже Smiley
то с тая логика-нека да ги вземат от килото по 1-2лв, пък да ви ги пущат тука по 10-12лв Shocked
добри парици ще изкарат
много от тези сайтове правят страхотни разпродажби, пък и като ми донесат подарък, как да искам огромни суми, само защото знам по колко вървят тези марки
то затова сме на такова дередже-гледаме цената, пък после що ни пробутали секънд на баснословни суми Shocked
Хора вече ви се чудя за тази втора употреба  Shocked Shocked къде ги има тия дрехи по 1-2-3лв аз никога не бях пазарувала от там но миналия месец влязох в един и си харесах едно пуловерче за 5.80лв е вервайте ми имаше неща на промоция по 3лв ама те изглеждаха по зле от парцала с който бърша пода в къщи,няма нещо което да изглежда добре и да е без пари .А за миризмата -да на застояло може да се каже че меришеше но веднага с прането никакъв помен от нея.И при тая криза какво очаквате всеки гледа да бръкне в джоба на другия за да е  добре,пък и българите сме си такива както ни наричат по другите държави "крадливо племе"  Cheesy Cheesy Cheesy не бих си хабила нервите за такива неща.Която нередност хванем се взимат мерки ,но винаги ще има хора които да злоупотребяват с добрината на другите.

Добре де! А като има някои ЯВНИ търговки на дрешки от секънда защо не се взимат мерки
Аз се сещам в момента само за 1, но може би са мноооооооооого
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #194 -: Ноември 02, 2010, 21:41:55 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам дрехи втора употреба, които само с едно изпиране в пералнята и си миришат ОК. Дори преди това не ми миришат странно, а просто на застояло.
Много дрешки от тук съм получила, които мириришат така, сякаш години не са вадени от някой шкаф, поне да ги бяха изпрали.  Huh? Аз не бих си позволила да я пратя в такъв вид.
Само за 1 пола и за една блуза, които получих от другия сайт съм сигурна, че са от 2 употреба. Бяха доста евтини. Блузата я бива, нося я, но полата е голяма, някак виси отзад и даже с шивач не ми се занимава.
Някой път ме е срам да покажа на майка ми какво съм получила и че за това съм дала пари.  Huh?

Та, така  Smiley
Вече като видя ниски цени, 3-5 лв за блуза и все си мисля, че са от такъв магазин. Не искам да съм толкова предубедена, ама мога и сама да ида в магазина и за тези пари да си харесам нещо.

и аз така мисля,акто видя стоки за 3или 4 лв,че са от там,но и това не е сигурно изобщо даже Smiley
то с тая логика-нека да ги вземат от килото по 1-2лв, пък да ви ги пущат тука по 10-12лв Shocked
добри парици ще изкарат
много от тези сайтове правят страхотни разпродажби, пък и като ми донесат подарък, как да искам огромни суми, само защото знам по колко вървят тези марки
то затова сме на такова дередже-гледаме цената, пък после що ни пробутали секънд на баснословни суми Shocked
Хора вече ви се чудя за тази втора употреба  Shocked Shocked къде ги има тия дрехи по 1-2-3лв аз никога не бях пазарувала от там но миналия месец влязох в един и си харесах едно пуловерче за 5.80лв е вервайте ми имаше неща на промоция по 3лв ама те изглеждаха по зле от парцала с който бърша пода в къщи,няма нещо което да изглежда добре и да е без пари .А за миризмата -да на застояло може да се каже че меришеше но веднага с прането никакъв помен от нея.И при тая криза какво очаквате всеки гледа да бръкне в джоба на другия за да е  добре,пък и българите сме си такива както ни наричат по другите държави "крадливо племе"  Cheesy Cheesy Cheesy не бих си хабила нервите за такива неща.Която нередност хванем се взимат мерки ,но винаги ще има хора които да злоупотребяват с добрината на другите.

Добре де! А като има някои ЯВНИ търговки на дрешки от секънда защо не се взимат мерки
Аз се сещам в момента само за 1, но може би са мноооооооооого
Като се сещаш за една прати ми линк да видя а това "може би" не ме устройва то и ако баба беше мъжка  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: