{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: някои знае ли нещо за потребителката polincheto88  (Прочетена 15945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 11, 2010, 17:51:06 »
Раздели ТемаНагоре

От къде е тази дама?
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 11, 2010, 18:24:56 »
Раздели ТемаНагоре

От къде е тази дама?
[/q
аз разбрах,че е от Габрово от предния пост Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 11, 2010, 20:35:08 »
Раздели ТемаНагоре

да от Габрово е извинявам се за късния отговор,
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 11, 2010, 21:13:40 »
Раздели ТемаНагоре

да от Габрово е извинявам се за късния отговор,
нищо,мила.Аз изклюкарих вече  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 11, 2010, 21:23:39 »
Раздели ТемаНагоре

ха ха ама разбира се че ще кажеш,благодаря за което мила моя ми вени
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 11, 2010, 22:25:23 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и аз да си кажа болката. Въпросната ме омая със сладки приказки и си хареса едно комплектче Адидас, детско, което да и поръчам и изпратя. Затворих мои пари, за да го взема, след което се покри и не отговаря изобщо на съобщенията ми в скайпа. Имам и скайпа, снимки на нея и детето, клипчета ми пуска, изобщо.... бях решила, че сме се сприятелили дори.
Закъсах здраво с парите, нямам майчински от началото на септември, наложи се да купуваме нов бойлер, разходи и т.н., а тя ми дължи не малка сума.
През 4-5 дни виждам, че е влизала в скайпа, има отразена активност, но до там...не ми пише. Дала съм адрес за запис, банкова сметка, че и най-наивно си я проверявам дали пък не е пратила пари...
А иначе нямаше търпение да дойде екипа, че да и го пратя, колко много искала детето и да има такъв и т.н. и т.н. Освен това на мен ми каза, че няма фейсбук профил! Помолих я да гласува за една снимка и ми отговори:
[10/20/2010 16:53:29] Ивелина: имаш ли фейсбук да те помоля да гласуваш за една снимка
[10/20/2010 16:55:16] [R] polina vulcheva: ole nqmam takova 4udo...
[10/20/2010 16:55:19] [R] polina vulcheva: ne
[10/20/2010 16:55:19] [R] polina vulcheva: nqmam
Така че, момичето лъже и то много. Не мога да си обясня защо и трябваше да ме прецаква по този начин. Но сама съм си виновна като не исках да ми плати предварително.... Добре, че не съм и изпратила екипа! Може да съм затворила пари, но е в мен. От друга страна пък нямам основание да и поставя отрицателна оценка, тъй като няма покупко-продажба.
Крайно съм разочарована и възмутена.
Активен

borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Ноември 11, 2010, 22:33:07 »
Раздели ТемаНагоре

мила ти пак много се стърпя да не пишеш тук,ама аз неможах да се стърпя,прати ми смс за да ми иска адреса ама маи ще е до там
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Ноември 11, 2010, 22:38:24 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и аз да си кажа болката. Въпросната ме омая със сладки приказки и си хареса едно комплектче Адидас, детско, което да и поръчам и изпратя. Затворих мои пари, за да го взема, след което се покри и не отговаря изобщо на съобщенията ми в скайпа. Имам и скайпа, снимки на нея и детето, клипчета ми пуска, изобщо.... бях решила, че сме се сприятелили дори.
Закъсах здраво с парите, нямам майчински от началото на септември, наложи се да купуваме нов бойлер, разходи и т.н., а тя ми дължи не малка сума.
През 4-5 дни виждам, че е влизала в скайпа, има отразена активност, но до там...не ми пише. Дала съм адрес за запис, банкова сметка, че и най-наивно си я проверявам дали пък не е пратила пари...
А иначе нямаше търпение да дойде екипа, че да и го пратя, колко много искала детето и да има такъв и т.н. и т.н. Освен това на мен ми каза, че няма фейсбук профил! Помолих я да гласува за една снимка и ми отговори:
[10/20/2010 16:53:29] Ивелина: имаш ли фейсбук да те помоля да гласуваш за една снимка
[10/20/2010 16:55:16] [R] polina vulcheva: ole nqmam takova 4udo...
[10/20/2010 16:55:19] [R] polina vulcheva: ne
[10/20/2010 16:55:19] [R] polina vulcheva: nqmam
Така че, момичето лъже и то много. Не мога да си обясня защо и трябваше да ме прецаква по този начин. Но сама съм си виновна като не исках да ми плати предварително.... Добре, че не съм и изпратила екипа! Може да съм затворила пари, но е в мен. От друга страна пък нямам основание да и поставя отрицателна оценка, тъй като няма покупко-продажба.
Крайно съм разочарована и възмутена.
За сделка се счита размяна на адреси. Ти си го пратила, тя не го е платила....Според мен е редно да й поставиш оценка
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Ноември 11, 2010, 23:48:12 »
Раздели ТемаНагоре

ама тя не го е пратила,доколкото разбрах .Шефовете да казват  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #69 -: Ноември 12, 2010, 00:21:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ами грешка е че се е доверила много.И в случая за молбата и да и поръча нещо от друг сайт не мисля че требва да се поставя оценка .Искала го е ,после бог знае какво е решила и така  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Ноември 12, 2010, 00:29:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ами грешка е че се е доверила много.И в случая за молбата и да и поръча нещо от друг сайт не мисля че требва да се поставя оценка .Искала го е ,после бог знае какво е решила и така  Lips Sealed
да и аз така мисля,жалко за ivelinajk ,че се е подлъгала така,но аз като се знам съм същата "мека марийка"  :Smiley.пожелавам да се изясните бързо
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Ноември 12, 2010, 09:25:40 »
Раздели ТемаНагоре

Не, не, определено няма основание в моя случай за поставяне на оценка, тъй като сме се разбирали по скайпа да и направя услуга. Не знам защо постъпи така? Сама поиска Адидас-а, а аз го купих, за да и го изпратя.
Ами наречете ме наивна, но не мога да взема пари предварително за нещо, което не е налично у мен. Всичко може да се случи, а и съм суеверна. Но пък и това, което стана не е приятно. Честно ви казвам, аз наистина и повярвах, че е свястно момиче. Защо ще ми споделя за себе си и детето, ще ми показва снимки и клипове?
Разочарована съм и предадена, защото съм преценила, че мога да гласувам доверие на човека отсреща...
Активен

borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Ноември 12, 2010, 11:56:21 »
Раздели ТемаНагоре

охх момичета пак се започва,днес получих смс че имала проблеми и щяла да ми пусне записа в средата на др седмица
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Ноември 12, 2010, 12:07:49 »
Раздели ТемаНагоре

Какво беше казал Царя......Вервайте ми! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Ясно е,че те мотае Sad
Активен

borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Ноември 12, 2010, 12:37:21 »
Раздели ТемаНагоре

то ясно,ама не е ясно до кога мисли да ме мотае тази мадамка,сега в средата на др седмица,после в средатъа на месеца ще има и накрая може да е в средата на др година,пише ДА НЕ МИСЛЯ ЧЕ МЕ БИЛА ЗАБРАВИЛА,НО ИМАЛА ПРОБЛЕМИ,ама то едва ли има човек без проблеми и аз си имам своите проблеми,но щом поръчам нещо веднага превеждам паричките,отсрещната срана какво я касае за моите проблеми?
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: