{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Намалям с 50%...  (Прочетена 4524 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 29, 2010, 19:22:58 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче преди това ги увеличавам с ...примерно 70%.
Направо полудявам,когато ме правят на идиот.Какво ще кажете за потребители,които обявяват супер големи намаления в обявите си,но преди това страхотно ги напомпват???
Бях си харесала една блузка за детето.Потребителката днес вдигна цената с 40%,а после обяви намаление.
За сега няма да давам ник.Обаче е отвратително!!! (hassle2)
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2010, 19:27:45 »
Раздели ТемаНагоре

е,верно ли?Това не бях се сетила
Обаче давам пример:работя във Фантастико.Купувам си сапун само определен вид,който е редовна цена 0.79лв
Идва брошурата с промоциите и този сапун става на промоция от 0.84лв.
И се сдират да го купуват  Shocked По-скъп от редовната цена,ама кой знае  Sad
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2010, 19:37:31 »
Раздели ТемаНагоре

Аз работих в международна такава верига и положението беше същото.Обаче тук...не мога да го приема.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2010, 21:04:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ее, това е супер гадно вече. Shocked Ти си го забелязала, но другите-едва ли.
А, това с Фантастико не съм го забелязвала въобще, а ми е квартален магазин. Нищо не ме учудва вече Huh?
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2010, 21:06:25 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче преди това ги увеличавам с ...примерно 70%.
Направо полудявам,когато ме правят на идиот.Какво ще кажете за потребители,които обявяват супер големи намаления в обявите си,но преди това страхотно ги напомпват???
Бях си харесала една блузка за детето.Потребителката днес вдигна цената с 40%,а после обяви намаление.
За сега няма да давам ник.Обаче е отвратително!!! (hassle2)
Щом я знаеш пусни и един коментар белким се засрами ,егати наглите въпреки че те повечето може би правят така с тези промоции.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2010, 00:10:46 »
Раздели ТемаНагоре

ейй какво ли не измислят вече!Някои хора май нямат съвест и ни вземат за мезе  Tongue
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 02, 2010, 20:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче преди това ги увеличавам с ...примерно 70%.
Направо полудявам,когато ме правят на идиот.Какво ще кажете за потребители,които обявяват супер големи намаления в обявите си,но преди това страхотно ги напомпват???
Бях си харесала една блузка за детето.Потребителката днес вдигна цената с 40%,а после обяви намаление.
За сега няма да давам ник.Обаче е отвратително!!! (hassle2)
Щом я знаеш пусни и един коментар белким се засрами ,егати наглите въпреки че те повечето може би правят така с тези промоции.

Ами това е гадно нааистина! Аз не правя така и обикновенно пускам намаления, когато вида, че нещата се задържат и няма интерес. Обикновенно пускам промоция "Коментирам цените" или нещо от сорта, а не в проценти
Ама и с коментирам цените се получавт издънки ама в другата крайност
Бях пуснала "Вие определяте цените"
и получавам на лични линкове дъм 8 мои обяви на стойност 89 лв с предложение "взимам ги веднага за 5 лв" аз й написах, че ще й поема и пощата и от тогава ни вест ни кост  Tongue Tongue Tongue
Активен
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 02, 2010, 20:21:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз работих в международна такава верига и положението беше същото.Обаче тук...не мога да го приема.

Ауууу като чета това и за Фантастико .....
И аз явно съм от будалите дето си мислят, че голяма далавера са направили като са взели нещо на промоция .... ц-ц-ц.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 02, 2010, 20:38:29 »
Раздели ТемаНагоре

Бях пуснала "Вие определяте цените"
и получавам на лични линкове дъм 8 мои обяви на стойност 89 лв с предложение "взимам ги веднага за 5 лв" аз й написах, че ще й поема и пощата и от тогава ни вест ни кост  Tongue Tongue Tongue
Хахах, много яко Cheesy
Сигурно е размислила и 5 лв. и са се видяли много Tongue
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 02, 2010, 23:11:15 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде пак да спеделя-записвам се в промоционална обява-"Тези обяви с 50 % намаление"-нещо от сорта беше ,за дрешка ,обявена първоначално при публикуването на цена 8 лв+1.30 лв пощенски,публикувана  е преди няколко месеца,следват намаления -"Поемам пощенски",следващия месец -цена "7 лв ",след това става "7 лв с включени пощенски разходи,като това е последния публикуван коментар от продавачката..Следва промоционална обява за 50% намаление(мисля,вчера),което касае и въпросната дрешка!!!При питане от моя страна каква е цената ,отговора е 5 лв,след което на лични ми се дава адрес,на който да изпратя парите(предварително),като пощенските ще са около 1.30 лв.Или записчето,което тр.да пусна,е за 6.30 лв.Извинявам се,ако ви отегчавам с цифри,смешни суми са наистина,незнам дали изобщо заслужава обсъждане,но се подразних много..Аз ли нещо не мога да смятам,аз ли нещо не съм "в час",но кажете ми ,моля ви,каква е крайната цена на дрешка с цена 7 лв с включ.пощенски разходи,на промоция от 50 %?Ами тя първоначалната и цена -8 лв + 1.30 лв поща-9.30 лв ,не се връзва за 6.30 лв с тази промоция!!!!Как мислите?
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #10 -: Декември 02, 2010, 23:15:52 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче преди това ги увеличавам с ...примерно 70%.
Направо полудявам,когато ме правят на идиот.Какво ще кажете за потребители,които обявяват супер големи намаления в обявите си,но преди това страхотно ги напомпват???
Бях си харесала една блузка за детето.Потребителката днес вдигна цената с 40%,а после обяви намаление.
За сега няма да давам ник.Обаче е отвратително!!! (hassle2)
Щом я знаеш пусни и един коментар белким се засрами ,егати наглите въпреки че те повечето може би правят така с тези промоции.

Ами това е гадно нааистина! Аз не правя така и обикновенно пускам намаления, когато вида, че нещата се задържат и няма интерес. Обикновенно пускам промоция "Коментирам цените" или нещо от сорта, а не в проценти
Ама и с коментирам цените се получавт издънки ама в другата крайност
Бях пуснала "Вие определяте цените"
и получавам на лични линкове дъм 8 мои обяви на стойност 89 лв с предложение "взимам ги веднага за 5 лв" аз й написах, че ще й поема и пощата и от тогава ни вест ни кост  Tongue Tongue Tongue
(laugh5) (laugh3) (laugh5) (laugh3) мале какви екземпряри има хихихих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 02, 2010, 23:34:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз работих в международна такава верига и положението беше същото.Обаче тук...не мога да го приема.

Ауууу като чета това и за Фантастико .....
И аз явно съм от будалите дето си мислят, че голяма далавера са направили като са взели нещо на промоция .... ц-ц-ц.
То и аз сьм от тях,не си сама! Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 03, 2010, 18:15:53 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде пак да спеделя-записвам се в промоционална обява-"Тези обяви с 50 % намаление"-нещо от сорта беше ,за дрешка ,обявена първоначално при публикуването на цена 8 лв+1.30 лв пощенски,публикувана  е преди няколко месеца,следват намаления -"Поемам пощенски",следващия месец -цена "7 лв ",след това става "7 лв с включени пощенски разходи,като това е последния публикуван коментар от продавачката..Следва промоционална обява за 50% намаление(мисля,вчера),което касае и въпросната дрешка!!!При питане от моя страна каква е цената ,отговора е 5 лв,след което на лични ми се дава адрес,на който да изпратя парите(предварително),като пощенските ще са около 1.30 лв.Или записчето,което тр.да пусна,е за 6.30 лв.Извинявам се,ако ви отегчавам с цифри,смешни суми са наистина,незнам дали изобщо заслужава обсъждане,но се подразних много..Аз ли нещо не мога да смятам,аз ли нещо не съм "в час",но кажете ми ,моля ви,каква е крайната цена на дрешка с цена 7 лв с включ.пощенски разходи,на промоция от 50 %?Ами тя първоначалната и цена -8 лв + 1.30 лв поща-9.30 лв ,не се връзва за 6.30 лв с тази промоция!!!!Как мислите?
Аз имах и по-извратена особа насреща си,но за това,друг път.
И МНОГО МРАЗЯ ДА МЕ ЛЪЖАТ.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 03, 2010, 20:29:09 »
Раздели ТемаНагоре

Че то кой обича да го правят на будала (not1)...не знам какво си мислят някои....слагам си често някои обяви в наблюдавани ,следва намаление,което понякога като проявиш интерес излиза в крайна сметка увеличение....аз за такива особи си имам собствен "черен списък" с описани конкретни случки.
За щастие си имам и такъв с мноооого супер жизнерадостни и широко скроени жени,от които съм останала супер доволна и удовлетворена от запознанствата ни.
Радвам се само,че втория списак е много по-дълъг от първия-не обичам лъжите на дребно...грозно е...
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: