{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз ли съм недоразбрала........  (Прочетена 13536 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 14, 2010, 16:24:36 »
Раздели ТемаНагоре


Добре ,имате причина да не пишете точно града,а може да напишете  просто около С-я ,близо до Пловдив или област Варна.Но наистина и аз се дразня като прочета:На поляната,в гората,на полето или до реката.Ето това за мен е обидно и мисля,че трябва наистина да се забрани!


Аз не съм писала такива тъпизми имам обяви с писано София,но после реших,че лъжата е по гадна от нищото и не пиша нищо или слагам С, но не и " на тавана" " на поляна" и прочие глупости. Този факт обаче който описах горе мен ме притесняма значително и най-много да се откажа от сайта, който е нещо невероятно и няма втори като него, но няма да рискувам да се подиграват на детето ми!
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2010, 16:26:04 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се съглася, че има и основателни причини!

Да считам ли, че няма да съм наказана или  че няма да се счете неуважение към Вас ако продължавам да не попълвам мястото си с истинският град ? Това за мен наистина е проблем!  Sad
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2010, 16:35:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се съглася, че има и основателни причини!

Да считам ли, че няма да съм наказана или  че няма да се счете неуважение към Вас ако продължавам да не попълвам мястото си с истинският град ? Това за мен наистина е проблем!  Sad

Казах, че за некоректно местонахождение няма да се налагат санкции. Всеки си преценява. Някой може наистина да имат основателни прични.
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #33 -: Ноември 14, 2010, 16:53:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се съглася, че има и основателни причини!

Да считам ли, че няма да съм наказана или  че няма да се счете неуважение към Вас ако продължавам да не попълвам мястото си с истинският град ? Това за мен наистина е проблем!  Sad

Казах, че за некоректно местонахождение няма да се налагат санкции. Всеки си преценява. Някой може наистина да имат основателни прични.

Благодарим  Smiley
Не оправдавам - "На втория етаж, пред камината, до прозореца" , сложила съм една буквичка само, не искам да се приема като неуважение.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
blondy123
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1069


ГОРДА МАЙКА НА ЕДНО СТРАХОТНО МОМЧЕНЦЕ!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 14, 2010, 17:05:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен една от неписалите местоположение ( ще го поправя щом се изисква), но да ви обясня защо не съм писала. Живея в малък град и не се срамувам от това,но тук има дебнещи хора за всичко вкл. и това кой от къде пазарува. След като пазарувам от тук значи не се срамувам, но тези типове почват после да обиждат и нападат самите деца, които не разбират и се чувстват ощетени. Представете си виждат примерно града и се почва едно душене, коя ли е пък тази сега и така докато не се разбере, а има как повярвайте ми. Достатъчно е да попитат пощаджийките, кой ходи редовно там. После от уста на уста и в детската самите им деца започват да нападат "обвиненото" в бедност дете. Много е некомфортно и неприятно. Та аз за това публично избягвам да съобщавам това. Да нали все пак на лични ще кажа,но там общувам с човек по сделката, който и той е тук и няма да ме наругае или обижда,че пазарувам втора ръка. Искам да знаете просто и другата гледна точка.Не е от срам поради местожителството, а поради клюкарщината му. Дори сега пак бих писала близо до еди кой си град ( ако ми се позволи), защото се притеснявам,че ще нападнат рано или късно словестно детето ми. А тук хората са безкомпромисни и с много закостеняли разбирания и бъркащи се навсякъде  Sad
             evata  Радвам се че каза това което аз не посмях - подкрепям моята причина е същата в никакъв случаи не е от неуважение към админите или потребетилите!                                                                                                                                                                               
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 17:09:57 от blondy123 » Активен

ИМАМ МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ОЦЕНКИ В ПОДОБЕН САЙТ! КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО!ПРЕДПОЧИТАМ БАНКОВО ПЛАЩАНЕ
 BG04UBBS80021090272620
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 15, 2010, 15:47:14 »
Раздели ТемаНагоре

Такаааааааааа
Четох ,четох и отново стигам до заключението ,че някои потребителки четат между редовете.......
Момичета вече има създадена тема,в която можем да си чешим езиците....
Повярвайте аз не пуснах тази за да чеша моя.......ако се върнете на първият ми пост ясно ще видите какви примери съм дала за местоположения...........
С най-добри намерения съм към АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ - времето прекарано в сайта ми се отразява супер благоприятно и най-вече УВАЖАВАМ ДОВОДИТЕ на всички.......
Просто помолих ако не се напише точното местоположение да не се пише НА ПОЛЯНАТА ,а близо до кой град се намирате...........ТОВА ГОВОРИ ЗА УВАЖЕНИЕ КЪМ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ КЪМ ТЕЗИ,КОИТО СА СЕДНАЛИ ДА НАПРАВЯТ ТОВА МЯСТО ПРИЯТНО ЗА ВСИЧКИ И ЗАДОВОЛЯВАТ КАКТО ЯСНО СЕ ВИЖДА ВСИЧКИТЕ НИ КАПРИЗИ
Толкова ли е сложно да се разбере какво съм имала в предвид.....................
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 16, 2010, 12:42:11 »
Раздели ТемаНагоре

Такаааааааааа
Четох ,четох и отново стигам до заключението ,че някои потребителки четат между редовете.......
Момичета вече има създадена тема,в която можем да си чешим езиците....
Повярвайте аз не пуснах тази за да чеша моя.......ако се върнете на първият ми пост ясно ще видите какви примери съм дала за местоположения...........
С най-добри намерения съм към АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ - времето прекарано в сайта ми се отразява супер благоприятно и най-вече УВАЖАВАМ ДОВОДИТЕ на всички.......
Просто помолих ако не се напише точното местоположение да не се пише НА ПОЛЯНАТА ,а близо до кой град се намирате...........ТОВА ГОВОРИ ЗА УВАЖЕНИЕ КЪМ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ КЪМ ТЕЗИ,КОИТО СА СЕДНАЛИ ДА НАПРАВЯТ ТОВА МЯСТО ПРИЯТНО ЗА ВСИЧКИ И ЗАДОВОЛЯВАТ КАКТО ЯСНО СЕ ВИЖДА ВСИЧКИТЕ НИ КАПРИЗИ
Толкова ли е сложно да се разбере какво съм имала в предвид.....................

Лично на мен ми е все едно,какво са писали(въпрос на вкус)едва ли е от неуважение (дори съм сигурна, че няма нищо общо с уважението)...но погледнато отстрани,абсолютно се връзва  с "за хапващите пюренце";"за пролазилите ";"за сладури и сладурани" ..........Както казах,нищо лично към едните и към другите,въпрос на вкус ,а не на неуважение....Просто сайта е такъв тип(различен),че освен стандартното е и бърборилник.Пък ,ако ще се делят нещата на НАПИСАНО ОТ МОДЕРАТОРИ и НАПИСАНО ОТ ПОТРЕБИТЕЛИ....е вече съвсем друга тема.
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 20, 2010, 11:28:50 »
Раздели ТемаНагоре

Хаха, Cheesy прочетох цялата тема и на някои места мн се смях но трябва да признаете всички че EvaG е най-права  Cheesy Първо си е въпрос на вкус и на продавачите и на купувачите - на някои им е забавно като прочетат такова местоположение, а дуги могат направо да се откажат да разглеждат обявата и второ наистина отговаря на тона на сайта да напишеш местоположение "на черешата" и " под масата" ако щете - нали сме се събрали да ни е забавен престоя в сайта  Wink . Дано да няма обидени за изказването ми - най-чистосърдечно го правя.
Никой не може да се сърди че някой не е написал нещо. Аз съм на мнение , че ако някой се интересува винаги пише ЛС и там може да си зададе един куп въпроси.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #38 -: Декември 03, 2010, 23:26:16 »
Раздели ТемаНагоре


Добре ,имате причина да не пишете точно града,а може да напишете  просто около С-я ,близо до Пловдив или област Варна.Но наистина и аз се дразня като прочета:На поляната,в гората,на полето или до реката.Ето това за мен е обидно и мисля,че трябва наистина да се забрани!


Аз не съм писала такива тъпизми имам обяви с писано София,но после реших,че лъжата е по гадна от нищото и не пиша нищо или слагам С, но не и " на тавана" " на поляна" и прочие глупости. Този факт обаче който описах горе мен ме притесняма значително и най-много да се откажа от сайта, който е нещо невероятно и няма втори като него, но няма да рискувам да се подиграват на детето ми!

Е това пък грам не го разбрах, какво общо има отбелязването на градът със детето ти , камо ли пък с това да го подиграват
Активен

galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 03, 2010, 23:39:10 »
Раздели ТемаНагоре

момичето имаше впредвид, че е от малък град, в който се знае и кой кога киха и кашля.
Един  човек да има още от града, който пазарува от тук, като види ника й и населеното място, ще почне да разследва и души коя е, и в крайна сметка ще разбере, предвид колко често получава пакети от пощата. И ще се подиграва на детенцето й, че ходи облечено в дрешки, носени от други/в което няма нищо лошо, но снобщината и хорската злоба си е такава./
Затова тези майчета предпочитат да пазят инкогнито и само при сделка да пишат града или селото от което са.
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 03, 2010, 23:46:29 »
Раздели ТемаНагоре

Хаха, Cheesy прочетох цялата тема и на някои места мн се смях но трябва да признаете всички че EvaG е най-права  Cheesy Първо си е въпрос на вкус и на продавачите и на купувачите - на някои им е забавно като прочетат такова местоположение, а дуги могат направо да се откажат да разглеждат обявата и второ наистина отговаря на тона на сайта да напишеш местоположение "на черешата" и " под масата" ако щете - нали сме се събрали да ни е забавен престоя в сайта  Wink . Дано да няма обидени за изказването ми - най-чистосърдечно го правя.
Никой не може да се сърди че някой не е написал нещо. Аз съм на мнение , че ако някой се интересува винаги пише ЛС и там може да си зададе един куп въпроси.
и аз в началото малко се дразнех като видя че не е споменато местоположение,но вече изобщо не ми прави впечатление.Ако искам нещо,давам направо адрес на лс.Единствено за нещо по-едро и тежко се ядосвам,че не ми е наблизо
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #41 -: Декември 04, 2010, 00:12:22 »
Раздели ТемаНагоре

момичето имаше впредвид, че е от малък град, в който се знае и кой кога киха и кашля.
Един  човек да има още от града, който пазарува от тук, като види ника й и населеното място, ще почне да разследва и души коя е, и в крайна сметка ще разбере, предвид колко често получава пакети от пощата. И ще се подиграва на детенцето й, че ходи облечено в дрешки, носени от други/в което няма нищо лошо, но снобщината и хорската злоба си е такава./
Затова тези майчета предпочитат да пазят инкогнито и само при сделка да пишат града или селото от което са.
Е добре де , нали за да я "надуши коя е" и тя надушвачката трябва да се вписва тук , и не разбирам какво подигравателно има в това да взимаш неща на половин и по ниска от половин цена , детето ти да носи качествени дрехи ,
Пък и дори да са съвсем семпли , какво от това какви са , като е чисто и изпрано  , мирише на хубаво и не ходи петньосано
Ще ме извините но ако съществува жена която да удари на подбив друга заради това че взима от такъв сайт , тая жена трябва да е мноооого долна
И още по оф тропик
за дрехи на щерка ми се са втора употреба , само като ни подаряват нови неща или инцидентно ама много инцидентно взема че и купя нещо , и после това че се е съсипало за две три пранета , ми е държало топло бая време , на мнение3 съм че едно нещо като е носено и е запазено по това си личи че е качествено , не зависимо от марката , и още по оф тропик , измежду всичките ни приятелски семейства , моята има между два и три пъти по голям гардероб , и е с най хубавите и подбрани дрехи, и всички ми се пулят като кажа че са употребявани и че съм ги взела от друга мама , АЗ се хваля с хубавия избор на прекрасната цена !
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 04, 2010, 00:24:08 »
Раздели ТемаНагоре

момичето имаше впредвид, че е от малък град, в който се знае и кой кога киха и кашля.
Един  човек да има още от града, който пазарува от тук, като види ника й и населеното място, ще почне да разследва и души коя е, и в крайна сметка ще разбере, предвид колко често получава пакети от пощата. И ще се подиграва на детенцето й, че ходи облечено в дрешки, носени от други/в което няма нищо лошо, но снобщината и хорската злоба си е такава./
Затова тези майчета предпочитат да пазят инкогнито и само при сделка да пишат града или селото от което са.
Е добре де , нали за да я "надуши коя е" и тя надушвачката трябва да се вписва тук , и не разбирам какво подигравателно има в това да взимаш неща на половин и по ниска от половин цена , детето ти да носи качествени дрехи ,
Пък и дори да са съвсем семпли , какво от това какви са , като е чисто и изпрано  , мирише на хубаво и не ходи петньосано
Ще ме извините но ако съществува жена която да удари на подбив друга заради това че взима от такъв сайт , тая жена трябва да е мноооого долна
И още по оф тропик
за дрехи на щерка ми се са втора употреба , само като ни подаряват нови неща или инцидентно ама много инцидентно взема че и купя нещо , и после това че се е съсипало за две три пранета , ми е държало топло бая време , на мнение3 съм че едно нещо като е носено и е запазено по това си личи че е качествено , не зависимо от марката , и още по оф тропик , измежду всичките ни приятелски семейства , моята има между два и три пъти по голям гардероб , и е с най хубавите и подбрани дрехи, и всички ми се пулят като кажа че са употребявани и че съм ги взела от друга мама , АЗ се хваля с хубавия избор на прекрасната цена !
Нищо подигравателно няма, но пък има хора, които си нямат работа по цял ден и само разнасят и клюкарят. Пък иди обяснявай на детето,че не е срамно да нямаш нови и модни дрехи. В малките градове и села е ад. Личен опит от вторник Smiley Само минахме с колата, търсейки една фирма в един град от селски тип и за 15 мин. всички разбраха, че са дошли чуждоземците  Shocked
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 04, 2010, 00:30:21 »
Раздели ТемаНагоре

момичето имаше впредвид, че е от малък град, в който се знае и кой кога киха и кашля.
Един  човек да има още от града, който пазарува от тук, като види ника й и населеното място, ще почне да разследва и души коя е, и в крайна сметка ще разбере, предвид колко често получава пакети от пощата. И ще се подиграва на детенцето й, че ходи облечено в дрешки, носени от други/в което няма нищо лошо, но снобщината и хорската злоба си е такава./
Затова тези майчета предпочитат да пазят инкогнито и само при сделка да пишат града или селото от което са.
Е добре де , нали за да я "надуши коя е" и тя надушвачката трябва да се вписва тук , и не разбирам какво подигравателно има в това да взимаш неща на половин и по ниска от половин цена , детето ти да носи качествени дрехи ,
Пък и дори да са съвсем семпли , какво от това какви са , като е чисто и изпрано  , мирише на хубаво и не ходи петньосано
Ще ме извините но ако съществува жена която да удари на подбив друга заради това че взима от такъв сайт , тая жена трябва да е мноооого долна
И още по оф тропик
за дрехи на щерка ми се са втора употреба , само като ни подаряват нови неща или инцидентно ама много инцидентно взема че и купя нещо , и после това че се е съсипало за две три пранета , ми е държало топло бая време , на мнение3 съм че едно нещо като е носено и е запазено по това си личи че е качествено , не зависимо от марката , и още по оф тропик , измежду всичките ни приятелски семейства , моята има между два и три пъти по голям гардероб , и е с най хубавите и подбрани дрехи, и всички ми се пулят като кажа че са употребявани и че съм ги взела от друга мама , АЗ се хваля с хубавия избор на прекрасната цена !



БРАВО!!!  Ето това горе долу имах в предвид и по-точно ,че тук не сме за да се правим на интересни , а защото ни е приятно. Защото повечето от нас с тези малки дребосъци почти са загубили връзка със социалният живот и тук се чувстваме - аз поне де-като излязла с приятелки на кафе. Става ми грозно като чета такива местоположения-да не е фатално,но на мен ми е тъпо някак си.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #44 -: Декември 04, 2010, 00:43:51 »
Раздели ТемаНагоре

Да кажа и продуктивно решение за местонахождението , то най вече се отразява на стойността на Пощенските разходи , в зависимост пратката до І-ва зона ли се праща или до ІІ-ра зона и тези зони важат само при колетите , малките пакети не зависят от зоните , стойността е една и съща ,може поне от уважение към останалите да напишеш областта където живееш
Областите в българия са
Б
Област Благоевград
Област Бургас
В
Област Варна
Област Велико Търново
Област Видин
Област Враца
Г
Област Габрово
Д
Област Добрич
К
Област Кърджали
Област Кюстендил
Л
Област Ловеч
М
Област Монтана
П
Област Пазарджик
Област Перник
Област Плевен
Област Пловдив
Р
Област Разград
Област Русе
С
Област Силистра
Област Сливен
Област Смолян
Софийска област
Област София
Област Стара Загора
Т
Област Търговище
Х
Област Хасково
Ш
Област Шумен
Я
Област Ямбол
« Последна редакция: Декември 04, 2010, 00:52:42 от The_Black_Angel » Активен



Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: