{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правите когато обявата не отговаря на истината?  (Прочетена 18258 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Декември 01, 2010, 13:53:05 »
Раздели ТемаНагоре

Радо, изобщо не си прав относно "пробата"! Ето например аз изпращах...ботуши, дънки..по 2-3 седмици нещата ми се мотаят от град в град..на един му стискало леко на малкото пръстче, на друг незнам си какво си..Аз пък от къде да съм сигурна,че не искат дрехите ми за да излязат по една вечер някъде и после да ми ги върнат? Тези проби ме изнервиха и вече отказвам!
Лично аз съм искала само веднъж едни дънки за проба,като преди да ги получа си ги платих като поп, после се оказа,че не мога да ги обуя повече от коленете,препращах на друга мацка,"въртяхме едни пари" по Пощите..не е истина просто!
Който иска  - да се измери добре, има подробни описания в обявите,да прецени и да купува! Така правя и аз и ако случайно съм объркала - или пускам отново нещата за продажба,или ги подарявам на някой,на който ще му станат.

Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #76 -: Декември 01, 2010, 14:15:42 »
Раздели ТемаНагоре

Да, де, ама ако са дънки ще се набуташ 10-20 лв. Ами ако е някаква електроника? Примерно видеокарта или цял компютър? Него трудно ще продадеш ако после се окаже, че изобщо не пали. И ще си се набутала с много повече от 20 лв. Аз лично дрехи не пазарувам от интернет, само електроника - PC компоненти, аудио системи и др. А те струват много повече от 20 лв. и затова съм на мнение, че поне в тези случаи не може без пробата.
Активен

desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Декември 01, 2010, 14:18:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за електроника се ползват услугите на Еконт и опцията да се провери преди да се плати.
Я ми кажи, ако си купуваш от И-бей как пробваш? Wink
Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Декември 01, 2010, 14:35:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за електроника се ползват услугите на Еконт и опцията да се провери преди да се плати.
Я ми кажи, ако си купуваш от И-бей как пробваш? Wink
                                                                                                   И аз да попитам  Smiley
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #79 -: Декември 01, 2010, 14:36:21 »
Раздели ТемаНагоре

Какво е това и-бей?
Активен

desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Декември 01, 2010, 14:40:26 »
Раздели ТемаНагоре

еее сега ще се окаже,че си единственият човек на света,който не знае какво е и-бей! Wink
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #81 -: Декември 01, 2010, 14:44:05 »
Раздели ТемаНагоре

Да не говориш за и-Пей? И-пей знам какво е.
Активен

desito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Декември 01, 2010, 14:47:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ebay.co.uk или Ebay.com и подобни са сайтове подобен на този, но там има и търгове. Там нещата са по-затегнати, но се плаща за да пуснеш обява. Пристигали са ми доста неща, кое отговаря на описамието кое не. А ако не отговаря трябва да го върнеш и понякога ти излиза златно. Относно техниката тази година такъв късмет, че не е истина. Поръчваме от Германия техника за около 600 лева и някъде по пътя удрят кашона и се чупи техниката. Добре, че сайта бяха точни и върнахме за тяхме сметка стоката и ни направиха отстъпка и си доплатихме за по-скъпа техника. Вярно отне ни цялата процедура 2-3 месеца, но пак бяха коректни. 
Активен
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Декември 01, 2010, 14:50:12 »
Раздели ТемаНагоре

 Това,което ми е неприятно е,че съм засичала хора,пазаруващи от И-бей неща за по 1 паунд и после ги пускат тук или в друг сайт на бесни цени. Ама щом има кой да купува... Roll Eyes
Активен
desito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Декември 01, 2010, 14:58:12 »
Раздели ТемаНагоре

Същото е и с Ларедут и с втора употреба магазините... и не само.
Активен
evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Декември 02, 2010, 00:16:24 »
Раздели ТемаНагоре

Това,което ми е неприятно е,че съм засичала хора,пазаруващи от И-бей неща за по 1 паунд и после ги пускат тук или в друг сайт на бесни цени. Ама щом има кой да купува... Roll Eyes
Деси, като ползващ Ибей вероятно знаеш, че има и неща за 1 паунд /не коментирам качеството им/, но с доставка по 3-4 паунда поне. После си плащаш услугите и на фирмата- превозвач - средно паунд на килограм за София, но паунд и половина за провинцията, може и повече, ако фирмата работи с Еконт или друг куриер. Така че при една груба сметка най-евтината стока, която можеш да си купиш от Ибей, излиза около 5-6 паунда, което по днешен курс е 12 лв.
Ето затова ти изглежда висока цената, понеже очакваш да видиш стоки от Ибей за по 2.50- 3 лв. На практика няма как да стане.
Но съм съгласна, че има хора, които си играят с цените на стоките от сайтовете, специално за Редута самите цени го позволяват. Склонна съм да ги разбера, защото изгодното пазаруване оттам е въпрос на стратегия, тактика, бързина и ставане по нощите по време на разпродажби.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Декември 02, 2010, 00:25:25 »
Раздели ТемаНагоре

еее сега ще се окаже,че си единственият човек на света,който не знае какво е и-бей! Wink
И аз незнам Undecided
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Декември 02, 2010, 00:39:14 »
Раздели ТемаНагоре

Евка, нямам предвид тези по 12-13 лв, а такива,които се продават за по над 60 лв  Wink
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #88 -: Декември 02, 2010, 20:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

еее сега ще се окаже,че си единственият човек на света,който не знае какво е и-бей! Wink
И аз незнам Undecided

стига бе хора! Шегувате ли се за и бей
Ами нали има и раздел със стоки от и-бей
Защо до сега никой не е питал - Що е то?  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Декември 03, 2010, 16:51:26 »
Раздели ТемаНагоре

еее сега ще се окаже,че си единственият човек на света,който не знае какво е и-бей! Wink
И аз незнам Undecided

стига бе хора! Шегувате ли се за и бей
Ами нали има и раздел със стоки от и-бей
Защо до сега никой не е питал - Що е то?  Cheesy Cheesy Cheesy
Е има,ама това магазин ли е? онлайн ли е? Аз откаде да знам Lips Sealed
Не чесно смейте се вие  Shocked Тук даже отвориха 3 мола и 2 големи магазина,още не съм ходила и незнам какво има вътре Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: