{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: относно оценките,които поставяме  (Прочетена 13681 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 14, 2010, 19:08:03 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ето по отношение на оценките какво си мисля: някой може да има 500 положителни оценки, но за него такива сайтове да са начин на препитание. А други момичета могат просто да продават или купуват отвреме навреме и да имат 20 оценки, но това не ги прави некоректни. Обаче точно поради разбирането "не мога да ти се доверя, имаш само 10 положителни оценки" вече си ги искам, даже си настоявам.
А скоро в другия сайт една мама ми предложи да ми сложи положителни оценки във всички сайтове, в които имам регистрация, и поиска и аз да направя за нея същото. Отказах, но това ме кара да си мисля колко точно сделки стоят зад една оценка.
Та хайде кажете ми как да се ориентира човек?
Ами сега въптос на място  Huh?
Колко оценки могат да се съберат така?2-3 най много.А например  потребителя има 20 ,това значи ,че поне 15-17 са реални и Ние можем да сме спокойни! Wink
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 14:13:52 от dacetoooooooo » Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 15, 2010, 13:12:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ето по отношение на оценките какво си мисля: някой може да има 500 положителни оценки, но за него такива сайтове да са начин на препитание. А други момичета могат просто да продават или купуват отвреме навреме и да имат 20 оценки, но това не ги прави некоректни.
Та хайде кажете ми как да се ориентира човек?

Принципно е така, но нека ви обърна внимание на нещо, мили мами!!! Когато видите, че даден потрабител има малко оценки, обърнете внимание колко КОМЕНТАРИ ПОД ОБЯВИ стоят зад тези оценки. Аз се опарих, защото не гледах това, не се парете и вие. Нагледно какво имам предвид:
Потребителят има само 10-20 положителни оценки и малко (до 100-200) коментара под обяви. Тогава нещата са ок, както казва Мира - просто не е толкова активен потребител
НО
Потребителят има само 10 положинелни оценки и НАД 400 КОМЕНТАРА ПОД обявите на другите - замислете се за какво става дума и прочетете коментарите.
Те са предимно "Меря", "Коментар на цената", "Да помисля", "Може ли да снимаш под друг ъгъл", "Колко е разстоянието от копчето до ципа (или друг безумен въпрос), "Може ли да пробвам", "Ще ме изчакаш ли до..."
Всички тези въпроси са последвани от "Отказвам се" ( в добрия случай) или мълчание в общия случай и подканяне от продавача.

Не разбравяйте, че отрицателните оценки (по правило, което някои нарушават, но това е др. тема Wink се пишат когато се стигне до сделка. Има потребители, които просто не стигат до сделка, мотаят те с дни и седмици, но основание за оценка няма, защото всичко е останало в сферата на обсъждането.
Това НЕ ги прави коректни! Те няма пряко да ви завлекат с пари - ще изпуснете сериозните купувачи и косвено ще загубите. Отделно ще ви образуват нерви, нервите няма кой да ги плати. Ще ви държат тон че не ги чакате до безкрай (5 седмици не са достатъчно чакане според тях). Може и да ви напишат неправомерна отрицателна оценка заради вашето "бързане и алчност" да продадете - последното не се случи на мен, отнесе го друга мама, но не беше коректно!

Такива потребители ме натоварват и уморяват и затова съм решила да си взема малко почивка от сайта. Гледайте, четете и не се оставяйте да ви вкарват във филм. Хората сме различни, така е, някои само ровят и се записват под обяви, други купуват. Пожелавам ви да срещате само от вторите! Smiley

Така че Dacetooo...- никакво спокойствие моето момиче Wink)
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 13:17:35 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 18, 2010, 10:22:44 »
Раздели ТемаНагоре

Неееее  твоята ОТРИЦАТЕЛНА ОЦЕНКА  е смешна  мисля че тази мама ти гони ГАРЕС НЕЩО Undecided  ТА ТИ НЕ СИ МУШЕНИЧКА   УЖАС  НЯМА ЛИ ПРАВДА ТУК? НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ   ЗАЩО Е ТАЗИ ЗАВИСТ И ЗЛОБА  ЛЕЛЕЕЕЕЕ Undecided Lips Sealed  УЖАСЕН УЖАС Shocked
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 22, 2010, 17:52:43 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте да не пускам нова тема ще попитам в тази ако може  Embarrassed Какво правите в следната ситуация - сделката идеална. бързина и от двете страни получих нова стока. Песнах парите с Еконт, но след 2 дни за които продавача беше уведомен, защото пощата ми е далече ходя с кола и детето беше болно. Не писа дали ги е взела изчаках няколко дни ( с еконт в момента на пускането отива и си ги взема)  и попитах дали всичко е наред дали си е взела парите? Отговори ми се че всичко е наред взела ги е и ще сложи оценка по - късно. Оценка няма вече седмица. Доста пъти си трая ама така не ако някой погледне примерно коментарите ми  ( това се даваше като съвет в друга тема) би си казал много коментари пък малко оценки значи само се записва по обяви, а не е така. Просто не ми пишат оценки. Да си я поискам ли отново? Аз сложих нейната в деня на взимане на пратката.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 22, 2010, 17:56:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте да не пускам нова тема ще попитам в тази ако може  Embarrassed Какво правите в следната ситуация - сделката идеална. бързина и от двете страни получих нова стока. Песнах парите с Еконт, но след 2 дни за които продавача беше уведомен, защото пощата ми е далече ходя с кола и детето беше болно. Не писа дали ги е взела изчаках няколко дни ( с еконт в момента на пускането отива и си ги взема)  и попитах дали всичко е наред дали си е взела парите? Отговори ми се че всичко е наред взела ги е и ще сложи оценка по - късно. Оценка няма вече седмица. Доста пъти си трая ама така не ако някой погледне примерно коментарите ми  ( това се даваше като съвет в друга тема) би си казал много коментари пък малко оценки значи само се записва по обяви, а не е така. Просто не ми пишат оценки. Да си я поискам ли отново? Аз сложих нейната в деня на взимане на пратката.
Искай си я ,и на мен ми се е случвало да забавя оценка за което са ме подсещали все пак  Smiley няма нищо лошо в това да си искаш заслуженото  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 23, 2010, 11:07:44 »
Раздели ТемаНагоре

ООО  разбира се мила  подсещай ги  много пъти  преди си премълчавах  но сега вече  направо съм като конска муха Cheesy  ти си си го заслужила  за това че си била бърза и коректна Kiss  ОТ МЕН  ИСКАЙ СИ ГИ  ЗАЩОТО МНОГО ОТ МАМИТЕ  ЗАБРАВЯТ НЕ ЗА ДРУГО А ЗА ТОВА ЧЕ   Я БЕБЧЕ БОЛНО  Я НЯКАКВИ ДРУГИ ЯДОВЕ  И ТАКА  СЛУЧВА СЕ!!!!!!
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 23, 2010, 11:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

Последния път 2 пъти писах на момичето, че съм поставила оценка и се надявам да ми я върне, но...няма.Колко пъти да подсещам?
Виждам, че има доста оценки, но тя е поставила едва 2-3 на отсрещната страна. Дори си мислех и аз да не пиша.
Еми... явно си е до човека Roll Eyes. Нищо не може да се направи.
И това не ми се случва за първи път.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 23, 2010, 12:48:24 »
Раздели ТемаНагоре

Последния път 2 пъти писах на момичето, че съм поставила оценка и се надявам да ми я върне, но...няма.Колко пъти да подсещам?
Виждам, че има доста оценки, но тя е поставила едва 2-3 на отсрещната страна. Дори си мислех и аз да не пиша.
Еми... явно си е до човека Roll Eyes. Нищо не може да се направи.
И това не ми се случва за първи път.
Сигурно е така,права си че е до човек....И аз доста забравям,затова когато получа нещо веднага пиша,че съм го получила и веднага слагам оценка. Cheesy
Апък на мен ми писна да питам,получи ли пратката,получи ли парите Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 23, 2010, 13:22:40 »
Раздели ТемаНагоре

Сигурно е така,права си че е до човек....И аз доста забравям,затова когато получа нещо веднага пиша,че съм го получила и веднага слагам оценка. Cheesy
Апък на мен ми писна да питам,получи ли пратката,получи ли парите Huh?


Точно така правя и аз на момента в който пиша че съм взела нещото поставям и оценката. На мен също ми писна да питам за парите и пратките, защо никой не пише че всичко е ок и е получено не знам.

По моя случай поисках си я пак и мамата каза, че е забравила и я постави веднага, но я исках втори път. Точно защото и на мен ми беше неудобно да пиша втори път попитах тук.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 23, 2010, 16:46:33 »
Раздели ТемаНагоре

Еми ето поради тази причина предложих от онези дни оценките да станат задължителни Kiss
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 23, 2010, 16:53:25 »
Раздели ТемаНагоре

Последния път 2 пъти писах на момичето, че съм поставила оценка и се надявам да ми я върне, но...няма.Колко пъти да подсещам?
Виждам, че има доста оценки, но тя е поставила едва 2-3 на отсрещната страна. Дори си мислех и аз да не пиша.
Еми... явно си е до човека Roll Eyes. Нищо не може да се направи.
И това не ми се случва за първи път.
    Освен че ми омръзна да подсещам на лични за оценката,едва ли не си я прося,ще слагам негативни оценки занапред ,ако седмица след сделката не се стят да си погледнат пощата Lips SealedДа не говорим колко срещи лично съм направила и нито една от тях,не е поставена никаква оценка!За мен трябва да се въведе задължителен коментар след приключване на сделката!!!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 23, 2010, 16:57:50 »
Раздели ТемаНагоре

Еми ето поради тази причина предложих от онези дни оценките да станат задължителни Kiss
Kiss Kiss Kissзаааааааа
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 23, 2010, 17:00:26 »
Раздели ТемаНагоре

Еми ето поради тази причина предложих от онези дни оценките да станат задължителни Kiss
Е нема как да стане -ти представяш ли системата как ще разбере кой с кого има сделка  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 23, 2010, 18:02:52 »
Раздели ТемаНагоре

Не не за системата по -скоро да се докладват такива, които в еди си какъв срок не са поставили да имат наказание и ще се научат няма де да ходят.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 23, 2010, 19:20:35 »
Раздели ТемаНагоре

Не не за системата по -скоро да се докладват такива, които в еди си какъв срок не са поставили да имат наказание и ще се научат няма де да ходят.
именно,или преди да се маркира продадено,да изисква коментар!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!



Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: