{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117310 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Декември 20, 2010, 15:46:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала,че петна се появяват на по-тъмни жени,заради натрупването на меланин в кожата..Да,обаче имам две познати,които са бели като сняг и пак имаха петна.И двете се оправиха няколко месеца след раждането,без да са правили нищо особено.Чувала съм за някакъв крем на Ла Рош,ама не го знам какъв е,просто съм го чувала,че върши работа..
На мен ми се появи линеа негра през последните месеца на бремеността и ми се махна окончателно може би 7-8 месеца след раждането..Беше ми малко криво,щото корема ми беше върнал старото си положение,изглеждаше добре,отново си носех по-късите блузки,ама тая линия ми е..ваше майката..Та представям си какво ви е на вас,които имате петна по лицето..сигурно има някакво решение за въпроса,но едва ли се оправя с магическа пръчка Sad

Да има решение за проблема,поне малко от малко това е химическия пилинг.Но трябва да се прави само пролет или най подходящо е есента(определено време не трябва да се излага на слънце)Но аз все още не съм се престрашила д ,но  догодина ,ще го направя.Трябва да се направи от доктор дерматолог,я не в някой посредствен козметичен салон.Процедурата ,както и всички други си има рискове,така че трябва да е направена от специалист.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Януари 03, 2011, 13:53:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз качих някъде към 17 килограма ,в резултат бях 72 точно преди да родя, но седмица след раждането бях към 63.
Петна не съм имала, но ми излизаха едни нещица по кожата, хм, нещо като малки израстъчета.Изчезнаха след като родих, но пък линия негра още си седи /беба е на 4м и половина/.А няма да ви описвам какъв цвят има вътрешността на пъпчето ми-стои все едно е пълно с чернилка, много грубо Cheesy
Активен

tedinikolaeva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Януари 03, 2011, 14:16:53 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм в 9 месец вече,но от началото на бременхостта съм качила само 6 килограма.така,че не се притеснявай.Незнам сега по нова година дали не съм качила нещо друго
Активен
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Януари 03, 2011, 14:17:32 »
Раздели ТемаНагоре

Качих 10 кг, а от болницата излязох -7 Smiley.Най-много качих през 7и 8 месец -по 3 кг. и то от Центрум Матерна, моята гинеколожка ми каза да ги спра, тя не ги харесваше, каза, че много качвали бременните от тях. И наистина..докато ги пиех апатита ми се покачи неимоверно, сменихме ги с Pregnacare Plus, с които нещата се регулираха и съм много доволна. През 9 и 10 месец качих много малко-почти нищо.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #139 -: Януари 03, 2011, 15:20:13 »
Раздели ТемаНагоре

Качих цели 20 кг, като преди бременноста бях 44 кг.. .После свалях постепенно, без диети. От години съм си все в едни и същи кг. След два месеца АМ прави 10 години, а аз съм 43 кг.Убедена съм, че всичко е до натура. Е, понякога и до доста пот и глад! Cheesy
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #140 -: Януари 14, 2011, 23:33:06 »
Раздели ТемаНагоре

Когато забременях бях 64 кг, вечерта преди да родя 85 кг, сега съм 75кг и просто не мога да отслабна, просто ми липсва воля, но лятото ще се постарая повече
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #141 -: Януари 15, 2011, 00:14:42 »
Раздели ТемаНагоре

Качих цели 20 кг, като преди бременноста бях 44 кг.. .После свалях постепенно, без диети. От години съм си все в едни и същи кг. След два месеца АМ прави 10 години, а аз съм 43 кг.Убедена съм, че всичко е до натура. Е, понякога и до доста пот и глад! Cheesy
То ника си ти отива "сламчо" хихих  (laugh5)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #142 -: Януари 15, 2011, 21:16:26 »
Раздели ТемаНагоре

Качих цели 20 кг, като преди бременноста бях 44 кг.. .После свалях постепенно, без диети. От години съм си все в едни и същи кг. След два месеца АМ прави 10 години, а аз съм 43 кг.Убедена съм, че всичко е до натура. Е, понякога и до доста пот и глад! Cheesy
То ника си ти отива "сламчо" хихих  (laugh5)
  Можеше да го сложа slamka Cheesy Tongue
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Февруари 03, 2011, 09:09:35 »
Раздели ТемаНагоре

а аз напълнях 30 килограма и бебо се роди 4.400 54 см и го исписаха надал 4.460  Cheesy Cheesy Cheesy
а за килцата без диети с години смъквах но сега от годините пак надавам като че ли пак съм бременна  Cheesy
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #144 -: Февруари 03, 2011, 09:29:50 »
Раздели ТемаНагоре

С първото качих 20кг.,с второто 17кг.- и двете деца са ми родени по 3кг..... Сега съм 43кг.-жив скелетрон!!! Мъж ми се смее,че за да изглеждам като хората трябва все да съм бременна Cheesy
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #145 -: Февруари 03, 2011, 23:36:23 »
Раздели ТемаНагоре

С първото качих 20кг.,с второто 17кг.- и двете деца са ми родени по 3кг..... Сега съм 43кг.-жив скелетрон!!! Мъж ми се смее,че за да изглеждам като хората трябва все да съм бременна Cheesy
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Февруари 15, 2011, 07:36:52 »
Раздели ТемаНагоре

А на някоя мама получиха ли и се петна по лицето по време на бременността? На мен да и още не могат да се заличат(това при последната ми бременност). (sad1)


О да ме видиш мен  Smiley,имам още от първата бременност.Лятото много се виждат,зимата се заличават малко от малко.Сега при втората ми бременност си имам нови придобивки  Sad ,по челото .Постоянно се мажа със слънце защитен крем ,много висок фактор(целогодишно),защото от слънцето още повече се виждат.
Преди като имах възможност си купувах ,скъпи кремове уж за заличаване,но честно казано няма ефект.
Явно и ти си с по бяла кожа и сме предразположени към появата им.
Петна и аз имах ,но малко ,появиха ми се в последните месеци от бременноста,но една колежка(бабка) ми беше казала след като родя да ям много червено домати и да седя повечко на слънце . Аз това и направих и се заличиха петната.Дано да помогне и на някой друг това:)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #147 -: Февруари 15, 2011, 07:41:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз преди да забременея бях 60кг.В първите месеци заведнъж нададох и следтова по 1кг на месец ,преди да родя бях 76 ,от болницата се върнах 66 и дотам ,тия кила не мърдат ,чак се ядосвам какво ли неправя и няма  Huh? Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #148 -: Февруари 15, 2011, 09:26:06 »
Раздели ТемаНагоре

aз със дъщеричката ми до 4тия свалих 6кг , живеех в тоалетната вечно прегърната с керамичното другарче , после следващите месеци качих 8 , и така бях 2 отгоре за цялата бременност а дъщеря ми се роди 4кг без 50 гр , така че може , може
А тез петна са ужасни ,със сина ми се появиха че и останаха с какволи не се мазах но аз още си ги забелязвам Sad
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #149 -: Февруари 15, 2011, 09:53:14 »
Раздели ТемаНагоре

Да разкажа и аз .През бременноста си качих 30кг ,бях като мечка и похапвах  постоянно дори през ноща.Родих 2,950 бебче а очаквах да се роди малко мече.Smiley ЗА 6 месеца бях си възтановила кг тоест отслабнах дори станах по слаба от колкото преди да забременея . А петната ми изчезнаха сами с нищо не съм се мазала ,просто дори не съм усетила кога са се изпарили.
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: