{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нормални следи от употреба  (Прочетена 16545 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 06, 2011, 00:00:41 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз SmileyСпоред мен също нормалните следи от употреба са топченца по дрехата или пък гънки по обувките.Но пък чак скъсано и мръсно,еееееее Huh?Поне да си направят труда да го почистят преди да го пратят.Аз пък скоро имах пратка,която уж беше нова дреха.оказа се че няма етикет.Ама това не винаги е от значение.Очевадно е че дрехата е носена,дори около яката миришеше на парфюм Huh?Нищо не казах,но я пдарих на друга мама и вече и аз не знам на какво да вярвам по обявите Sad
Ами да споделя и аз тогава:) Получих от една мама с мнооого +оценки палто( без никакви забележки,носено 2-3 пъти) с два разпрани джоба,видимо носено поне 2-3 сезона и също миришеше на смесица от евтин парфюм и препарат като във втората употреба! Undecided

много обяви, всякакви дрехи и дрехи облечени на манекени?Huh? е колкото и оценки да има за мене тя си има и магазин втора употреба и направо БЕГАААМ. За мене водеща е цената и марката на предлаганото нещо и не на последно място снимките и точно обяснена стока.


По повод манекените-има тук няколко дами,които използват манекени за дрехите,които продават. Винаги съм се чудела как е възможно майка,която продава ненужните свои и на детето си дрехи да притежава манекен. Е и аз съм си мислела,че има намеса на магазинска стока,а поръчвайки от едната ми стана ясно,че става въпрос за стока от втората употреба. Блузата,която купих даже не беше изпрана и вонеше на втората. Наскоро обаче тук попаднах на тема,в която майчета питаха откъде могат да се сдобият с манекен и имаше даден линк при комшиите ,от който стана ясно,че се продават такива. Вероятно многото оценки на дамите с манекени стават повод другите мами да си мислят ,че дрехите им изложени тук на манекен биха се продали по-бързо............. Е да дреха изложена на манекен изглежда по добре наистина,отколкото снимана на пода или леглото,но такава ли е идеята тук......не мисля....
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 06, 2011, 00:02:53 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз SmileyСпоред мен също нормалните следи от употреба са топченца по дрехата или пък гънки по обувките.Но пък чак скъсано и мръсно,еееееее Huh?Поне да си направят труда да го почистят преди да го пратят.Аз пък скоро имах пратка,която уж беше нова дреха.оказа се че няма етикет.Ама това не винаги е от значение.Очевадно е че дрехата е носена,дори около яката миришеше на парфюм Huh?Нищо не казах,но я пдарих на друга мама и вече и аз не знам на какво да вярвам по обявите Sad
Ами да споделя и аз тогава:) Получих от една мама с мнооого +оценки палто( без никакви забележки,носено 2-3 пъти) с два разпрани джоба,видимо носено поне 2-3 сезона и също миришеше на смесица от евтин парфюм и препарат като във втората употреба! Undecided

много обяви, всякакви дрехи и дрехи облечени на манекени?Huh? е колкото и оценки да има за мене тя си има и магазин втора употреба и направо БЕГАААМ. За мене водеща е цената и марката на предлаганото нещо и не на последно място снимките и точно обяснена стока.
Така е,мила,права си,но не винаги получавам точното описание Sad Относно марката, и там нямаш гаранция,че не е от втората употреба,макар да знам,че има много потребители,които наистина имат дрехи от чужбина и са с гарантиран произход.Много са обаче вече,които си пробутват боклуците Sad
Май пак стигнахме до една друга тема Smiley


То стана ясно ,че по един или друг начин винаги се стига до тази "другата тема". Та тя си е болната тема на много потребителки тук.........и вероятно с право...
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 06, 2011, 00:03:01 »
Раздели ТемаНагоре

винаги стигаме до другата тема, защото много парцалки бе хораааа!!!!
аз не разбирам, защото трябва всичко да си продават?Huh? и за това се ограничих от към купуване, а то не че има какво де?
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 06, 2011, 00:06:45 »
Раздели ТемаНагоре

момичетата които продават своите или дрехите на децата си ако искат да ги покажат по добре се снимат себе си, а не манекени( че даже половинки и цели Huh?)
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 06, 2011, 00:07:30 »
Раздели ТемаНагоре

винаги стигаме до другата тема, защото много парцалки бе хораааа!!!!
аз не разбирам, защото трябва всичко да си продават?Huh? и за това се ограничих от към купуване, а то не че има какво де?
Ооооох и на мен ми дотегна да гледам обяви с праисторически модели Sad Аз такива дрехи и обувки нося право на контейнера.И се нервя,когато искам да си взема някаква дрешка оттук,че нямам време за магазини и проби.Ама като отворяяяяя,цели страници с боклуци,е жал ми е сайта вече Sad
Активен

zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 06, 2011, 00:09:21 »
Раздели ТемаНагоре

не зная вече, аз казвам своето мнение, потребител с обяви n бройка за мене е подозрителен, особено всякакви видове и размери.
Лека нощ  Kiss сладки сънища със истински манекени, а не PVC
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Януари 06, 2011, 05:51:16 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако имаме точни доказателства за това, че някой продава от магазини 2 употреба, веднага го банвам. Проблема е в това, че всичко е субективно и може да изгори някой, който не е виновен. Ако имате някакво мнение за решение на проблема - споделете го.
Само искам да добавя, че ако някой получи воняща дреха е желателно веднага да ми прати едно ЛС. Има правила за чистотата на дрехите на които аз много държа!
Активен

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 06, 2011, 08:04:24 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми прави впечатление наличието на дрехи със съмнителен вид - дори и на снимките си личи,че са измачкани и с ненормална следа от употреба. Да не говорим за обувките и дежурната реплика-имат нужда от смяна на токчетата. Мисля си, че нещата опират не само до съзнание, а и начин на живот. Ами като имат нужда токчетата- сменете ги и тогава ги предлагайте! Говоря за капачетата на токчетата де... Cheesy Ама който си е мърляв, и видът на облеклото му е такъв. Просто се гледа внимателно и се отбира.
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Януари 06, 2011, 12:27:30 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако имаме точни доказателства за това, че някой продава от магазини 2 употреба, веднага го банвам. Проблема е в това, че всичко е субективно и може да изгори някой, който не е виновен. Ако имате някакво мнение за решение на проблема - споделете го.
Само искам да добавя, че ако някой получи воняща дреха е желателно веднага да ми прати едно ЛС. Има правила за чистотата на дрехите на които аз много държа!

докато има купувачи ще има и продавачи на такива неща, не можеш да кажеш директно ти си такъв, защото не можеш да го докажеш и следователно не бива да обвиняваш. Така че който не иска да бъде излъган да внимава и да не купува парцалки за по 2-3лв.
Лично аз не продавам и не купувам нищо под 10лв. защото не ми се занимава с глупости после( спорове, пускане на теми за излъгани, връщане на нещото) това за мене си е чиста загуба на време и нерви. Ако сметна че е захабено ПОДАРЯВАМ, А НЕ ПРОДАВАМ НА ВСЯКА ЦЕНА, защото ответната страна ще остане разочарована.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 06, 2011, 12:29:12 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам нищо лошо в манекените Roll Eyes и аз си купих (само той ми липсваше ) Cheesy Вповечето случаи ме карат да обличам нещо и да се снимам,ама като няма кой Huh? Това не ме прави тьрговка нали? Wink А за боклуците,които се продават,без думи Lips Sealed
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 06, 2011, 12:35:49 »
Раздели ТемаНагоре

ти нямаш 20 страници обяви, просто не искаш да се снимаш( не се срамувай) и за това си си купила манекен, това не е търговка, макар че защо да не сме търговки, нали всички продаваме и купуваме в крайна сметка!!!
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 06, 2011, 12:52:48 »
Раздели ТемаНагоре

ти нямаш 20 страници обяви, просто не искаш да се снимаш( не се срамувай) и за това си си купила манекен, това не е търговка, макар че защо да не сме търговки, нали всички продаваме и купуваме в крайна сметка!!!
Не се срамувам да се снимам,но няма кой Wink А и определено не ставам за тьрговка Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 06, 2011, 13:17:09 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, ако имаме точни доказателства за това, че някой продава от магазини 2 употреба, веднага го банвам. Проблема е в това, че всичко е субективно и може да изгори някой, който не е виновен. Ако имате някакво мнение за решение на проблема - споделете го.
Само искам да добавя, че ако някой получи воняща дреха е желателно веднага да ми прати едно ЛС. Има правила за чистотата на дрехите на които аз много държа!

Здравейте Smiley
Дали сме предложение за великите дрехи от втора употреба - в темата за преложения, още преди 2 месеца.

Моите гардероби преливат от дрешки, блузки и потничета, които обаче не смея да пусна тук дори за по 1-2 лв, щото няма такава категория. А пък те просто не ми стават вече, не че не са хубави Smiley



докато има купувачи ще има и продавачи на такива неща, не можеш да кажеш директно ти си такъв, защото не можеш да го докажеш и следователно не бива да обвиняваш. Така че който не иска да бъде излъган да внимава и да не купува парцалки за по 2-3лв.
Лично аз не продавам и не купувам нищо под 10лв. защото не ми се занимава с глупости после( спорове, пускане на теми за излъгани, връщане на нещото) това за мене си е чиста загуба на време и нерви. Ако сметна че е захабено ПОДАРЯВАМ, А НЕ ПРОДАВАМ НА ВСЯКА ЦЕНА, защото ответната страна ще остане разочарована.

Не смятам, че дрехите от 2-3 лв задължително са парцалки, дори да са купени от 2ра употреба. Но пък докато има купувачи, които купуват само над 10 лв - ще има и повече измамени. Моето мнение е, че ако някоя блузка се пусне на 5 лв - никой не и обръща внимание, дори да изглежда добре. Но ако й искаме 15 - ще се избият за нея.
Ако си купул блузката от магазина за 15лв и си я обличал дори 2 пъти - тук просто е задължително да я пуснеш за 5-6 лв. Това е моето виждане. Не обичам такива - "носена броени пъти" и "като нова". Щом е носена цената й пада 2-3 пъти. А не да й искаме само с 2-3лв по-малко. Но просто такива обяви почти няма, по горепосочената причина - като и видят ниската цена, никой не ще да я купи.
От 2-3 години поне не съм обикаляла магазините за 2ра употреба в моя град, но преди редовно убивах време там и трябва да ви кажа, че съм намирала такива качествени и симпатични дрешки за без пари, че дори и с етикетите, каквито дори в МОЛа не можеш да си намериш. Тогава разполагах с мнооого повече пари от сега (3 пъти повече на месец, ако трябва да съм точна) и се обличах главно от такива магазини. Но и това си беше скъпо удоволствие - хубавите дрехи и там не са много евтини. Така че няма лошо- стига да се обяви от къде е - и тогава и цената да е подходяща, а и хората тук да са нясно защо тази дрешка струва толкова, колкото е обявено.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Януари 06, 2011, 13:38:50 »
Раздели ТемаНагоре


докато има купувачи ще има и продавачи на такива неща, не можеш да кажеш директно ти си такъв, защото не можеш да го докажеш и следователно не бива да обвиняваш. Така че който не иска да бъде излъган да внимава и да не купува парцалки за по 2-3лв.
Лично аз не продавам и не купувам нищо под 10лв. защото не ми се занимава с глупости после( спорове, пускане на теми за излъгани, връщане на нещото) това за мене си е чиста загуба на време и нерви. Ако сметна че е захабено ПОДАРЯВАМ, А НЕ ПРОДАВАМ НА ВСЯКА ЦЕНА, защото ответната страна ще остане разочарована.

Айде сега да попитам как аджеба да пусна дамска тениска, която е много маркова и носена, но е отлично запазена за 10 лв ?
Мислех да й искам към 4лв., означава ли, че е боклук ? Пък ако я пусна за над 10 все ще се намери някой да ме обяви за търговка № 1 Smiley
И аз имам нужда от място в гардероба. От M\L преминах към  L\XL.  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 06, 2011, 13:54:58 »
Раздели ТемаНагоре

какъв е проблема да я продаваш за 10лв. след като си сигурна в качеството? То за това вече не могат да се различават хубавите неща, защото всичко се сля на цена от 2-3-4лв. и хубаво и лошо и после ама там не пишеше. Щом е хубаво и си дала по голяма сума за него за каква търговка става въпрос?
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: