{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нали не си за 2лв и не са ти спешни.....  (Прочетена 7545 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 24, 2011, 15:46:07 »
Раздели ТемаНагоре

 Имам нужда от съвет. Подарявам едни обувки от моите обяви, които са от друго маме от сайта. Та записва се на лични една мама и ми пише, че ги иска. Единственото условие съм го писала и в самата обява искам пощата предварително. На нея напомних същото.  Получих лично с текст, нещо в този дух -2лв са  нали не са ти спешни ти ми ги пусни пък аз като се прибера ще ти пратя пощата, защото сега съм в мкд-я това го цитирах.Аз си го преведох Македония. Писах и,че съм склонна да я чакам докато се прибере те са подарък не се продават та да ми трябват паричките. Отговор не получих вече втори ден (днес е вторият ден) Има и друго майче, което ги иска и не знам сега как да постъпя.Да ги пращам ли на нея или още да чакам първата? Някак личното на първата ми прозвуча в стил (абе ти щом подаряваш значи пощата нищо не е за теб и може и да не си я получиш) Станаха много измами и вече съм адски мнителна. Аз също съм в майчинство и да 2 лв са нищо,но ако на 10 човека опростя по 2 лв вече не са нищо нали?
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2011, 16:17:34 »
Раздели ТемаНагоре

В крайна сметка ТИ преценяваш при кого да отиде ТВОЯ обява, нали ? Интересно ми е как дамата ще получи пратката като е в Македония ? Ще те помоли да я изпратиш на неин роднина или приятел. И после от кого точно ще си търсиш парите за пощата ?
От нея или Huh?
Ако второто майче счита, че е в реда на нещата да ти пусне запис от 2лв, направо й ги изпращай Smiley
Лично мнение

ПП 2 лв е кухнята на детето ми за ден и половина Smiley
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 16:19:59 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 24, 2011, 16:20:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,душичка  Smiley Ми ти от къде да вземеш 2лв да изпратиш?На мен ми е случвало да нямам и за пращане  Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 24, 2011, 16:25:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също бих ги дала на второто маме след като си получа записа.
Аз също съм получавала два пъти така,но винаги пускам запис и после чакам за пратка.
Това е мое мнение.
Успех
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 24, 2011, 16:33:52 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте дами,на мен ми се е случвало,освен това че не са ми пращали парите за пощенските,но и едно благодаря не съм получавала,да са живи и здрави а за оценка няма да споменавам даже Smiley
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 24, 2011, 16:55:32 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте момичета ! Да се включа и аз  Smiley Историята ми е малко дълга затова няма да изпадам в подробности ! Та доста често подарявам - имам си причина - дори и при покупка  често или почги винаги слагам по нещо ! Изумява ме понякога нахалството на дадени индивиди - хора не мога да ги нарека  Smiley Публикувам нещо за подаряване и се опитвам за повечко мами да има по нещо  и като се почнат едни сърдити  на лични как се били записали първи как им трябвали тези неща - от любопитство поглеждам профила на потребителката и опаааааа ми тя с момче и то голамо и тя е дребна по- дрехите които е качила а аз съм с момиче голяма мама гонеща 100 килограма  Cheesy попитах я най- човешки за какво са ти ? Отговори ми се че това не е моя работа - аз подарявам а тя се е записала първа ! Shocked Shocked Shocked ей така гледах личното съобщение и понеже беше писано на латиница го прочетох няколко пъти да няма грешка  Cheesy съжелявам но не го пазя на лични иначе щях да го копирам ! Тогава и пратих много поздрави и и писах тя да ми прочете подписа ! Колкото за пощенските и оценките - нямам думи ! Почти никой не ги праща - поне при мен  Cheesy  но аз не се сърдя  Cheesy Разни хора ,разни характери - просто някои мислят че с нещо си им длъжен а това е много жалко .........
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 24, 2011, 17:20:14 »
Раздели ТемаНагоре


мила давай ги на второто маме. не стига че правиш услуга,ами и нагли. днеска получавам 2 записа без пощенските .Аман от такива наглости вече. 4 лв е кухнята на детето за седмица...
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 24, 2011, 17:28:45 »
Раздели ТемаНагоре

Мила и аз съм за второто маме,имах същата случка с едно космонавтче,мамата ми прати пощенските след два месеца,вече не се и надявах да ги прати,но все пак ги прати!През тези два месеца изписахме романи,то се местеше,то не и стигаха за храна паричките и т.н но тъй като и казах че за мен не е коректно да обещаеш че си платиш пощенските за подаръка,размисли,много неприятна ситуация.
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 24, 2011, 17:51:10 »
Раздели ТемаНагоре

Нека Евата да ги прати на втората мама, а колкото до Иринка, съгласна съм с постинга й, това е отвратително и направо си е злоупотреба с добрината на хората, нека отидат наистина при човек в нужда.
Активен
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 24, 2011, 18:18:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично ако пусна обява за подаряване бих писала-не пазя ред,изпращам по моя преценка!Много некоректни!И куповалки и продавалки напоследък!Ако четът тия дето пращат вехтории(те си знаят кои са)-стоки неотговарящи на описанието-не втора,а пета употреба ще им кажа нещо-Нямам време да се размотавам в студа с малко дете да връщам пакети и да се набутвам-хвърлям в коша!С много мами създаваме приятелство и си споделяме кои е вехтошар и кои е с добри  помисли и в един момент ще им стане скучно на някои дето се имат за много хитри! Tongue Tongue Tongue
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 24, 2011, 18:36:04 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви отиват за второто мамче както када  Отнесена от вихъра,простете! и аз съм имала моменти в които и 2лв за пращане съм нямала. То ако имах ехеее сигурно нямаше и да направя въпрос, че си искам пощата ами щях да я поема и нямаше да има проблем. Благодаря ви за помощта отново. Страхотни сте всички !
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 24, 2011, 18:43:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично ако пусна обява за подаряване бих писала-не пазя ред,изпращам по моя преценка!Много некоректни!И куповалки и продавалки напоследък!Ако четът тия дето пращат вехтории(те си знаят кои са)-стоки неотговарящи на описанието-не втора,а пета употреба ще им кажа нещо-Нямам време да се размотавам в студа с малко дете да връщам пакети и да се набутвам-хвърлям в коша!С много мами създаваме приятелство и си споделяме кои е вехтошар и кои е с добри  помисли и в един момент ще им стане скучно на някои дето се имат за много хитри! Tongue Tongue Tongue

И аз съм за 2та кандидатка. Като чета какви случаи имате, въобще не ми се занимава с подаряване, макар че ми се иска. Много правилно е и това, че не може всеки път да ходиш в студа да връщаш боклуците.
Последния път връщах такова нещо, и как с цялата си наглост тя си помисли, че ще ми я пробута като не съм я плащала. После ми вика "аз лично я изпрах и огледах преди да я пратя". Това беше последно от нея.

И нещо друго извън темата: както и при мен, така и в подписа на vivival линка на другия сайт не излиза правилно. Защо, и ако може модератор да се намеси  Wink
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 24, 2011, 18:43:07 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично ако пусна обява за подаряване бих писала-не пазя ред,изпращам по моя преценка!Много некоректни!И куповалки и продавалки напоследък!Ако четът тия дето пращат вехтории(те си знаят кои са)-стоки неотговарящи на описанието-не втора,а пета употреба ще им кажа нещо-Нямам време да се размотавам в студа с малко дете да връщам пакети и да се набутвам-хвърлям в коша!С много мами създаваме приятелство и си споделяме кои е вехтошар и кои е с добри  помисли и в един момент ще им стане скучно на някои дето се имат за много хитри! Tongue Tongue Tongue
Точно така!!Изпращай на втората мама!!Не стига,че ще им се подари нещото,ами чак се правят и на интересни!...Правя списък на вехтошарките,за да не попадна отново на тях!Скоро наистина ще им стане скучно тук.Подкрепям Вививал за поста й. Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 24, 2011, 18:44:44 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично ако пусна обява за подаряване бих писала-не пазя ред,изпращам по моя преценка!Много некоректни!И куповалки и продавалки напоследък!Ако четът тия дето пращат вехтории(те си знаят кои са)-стоки неотговарящи на описанието-не втора,а пета употреба ще им кажа нещо-Нямам време да се размотавам в студа с малко дете да връщам пакети и да се набутвам-хвърлям в коша!С много мами създаваме приятелство и си споделяме кои е вехтошар и кои е с добри  помисли и в един момент ще им стане скучно на някои дето се имат за много хитри! Tongue Tongue Tongue
Точно така!!Изпращай на втората мама!!Не стига,че ще им се подари нещото,ами чак се правят и на интересни!...Правя списък на вехтошарките,за да не попадна отново на тях!Скоро наистина ще им стане скучно тук.Подкрепям Вививал за поста й. Wink
Вземи публикувай списъка  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 24, 2011, 18:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично ако пусна обява за подаряване бих писала-не пазя ред,изпращам по моя преценка!Много некоректни!И куповалки и продавалки напоследък!Ако четът тия дето пращат вехтории(те си знаят кои са)-стоки неотговарящи на описанието-не втора,а пета употреба ще им кажа нещо-Нямам време да се размотавам в студа с малко дете да връщам пакети и да се набутвам-хвърлям в коша!С много мами създаваме приятелство и си споделяме кои е вехтошар и кои е с добри  помисли и в един момент ще им стане скучно на някои дето се имат за много хитри! Tongue Tongue Tongue
Точно така!!Изпращай на втората мама!!Не стига,че ще им се подари нещото,ами чак се правят и на интересни!...Правя списък на вехтошарките,за да не попадна отново на тях!Скоро наистина ще им стане скучно тук.Подкрепям Вививал за поста й. Wink
Вземи публикувай списъка  Cheesy

 CheesyСамо чакам да ми кипне още малко чайника и ще ги изтипосам тук!! (letter1)
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: