{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 33024 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Декември 01, 2010, 20:54:13 »
Раздели ТемаНагоре

Incadens, за последен път ти казвам, че не съм те мамила и не съм некоректна. Ако искаш ми вярвай.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #181 -: Декември 01, 2010, 20:57:19 »
Раздели ТемаНагоре

Мила и аз мога да направя същото за лъжа,така че сме едно на едно Tongue как си позволяваш да лъжеш че съм заплашвала Shocked,та аз бях повече от любезна
Мадлен, спри, мила, то е ясно, че няма да излезем"на глава" с тях!
Лошото е, че след всеки такъв случай, виновните се появяват, след дълго мълчание и според техните теории, които развиват тук, така се получава, че потърпевшия излиза виновен Sad Sad Sad Sad
За съжаление, забелязала съм такова развитие на нещата и в други теми за некоректни потребители Sad
И точно заради това снощи се двоумях дали да пиша или не. Всички казвахте:"Напиши й името,какво я криеш, то е ясно, че лъже!", а днес излиза вече,че постъпваме "по махленски".
Нямам думи!
Ти пък на това ли се върза?Нали знаеш,че се появява по некой такъв отговор ама аз например "данък обществено мнение не плащам" аз те накарах да кажеш името и не съжалявам ,защото ти се беше отказала а ето,че има резултат  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
stella_arrow
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Декември 01, 2010, 20:57:32 »
Раздели ТемаНагоре

Дами, не искам да обвинявам никого. Затова започнах с извинение, естествено, че имате право да си търсите правата и парите, казах, че и аз на ваше място бих си помислила подобно нещо. Исках само да обясня защо толкова се бавят парите. Нека не стигаме до обиди, съдене, записи, заплахи и такива неща!!!
Както казах СЪЖАЛЯВАМ ЗА ЗАБАВЯНЕТО, не сме искали да взимаме нещо и да не го плащаме.
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ДАМИТЕ, ЧИИТО ПАРИ СА ЗАБАВЕНИ, УТРЕ ЩЕ ГИ ПРАТЯ! Исках само да кажа, че не е било умишлено и не сме имали за цел да мамим никого!
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #183 -: Декември 01, 2010, 21:01:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък заключвам темата .
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Декември 01, 2010, 23:00:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък заключвам темата .

отключи темата за да се изкажем и ние ползващи същата поща в дружба1 или  не?
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #185 -: Декември 01, 2010, 23:14:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък заключвам темата .

отключи темата за да се изкажем и ние ползващи същата поща в дружба1 или  не?
Тя е отключена
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #186 -: Декември 01, 2010, 23:16:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък заключвам темата .

отключи темата за да се изкажем и ние ползващи същата поща в дружба1 или  не?
Тя е отключена

Отключих я за малко за корекция и пак я заключвам.
Активен

zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Декември 01, 2010, 23:20:23 »
Раздели ТемаНагоре

беше заключена, но както и да е. Както написах на лични на incadens, аз съм също от дружба1 и ползвам същата поща като zaza_sf,
та и моята последна пратка от една муцка от русе се забави с 6-7 дни, и то по точно известието се забави толкова, така че е твърде възможно да се е повторило с тях.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #188 -: Декември 01, 2010, 23:33:23 »
Раздели ТемаНагоре

беше заключена, но както и да е. Както написах на лични на incadens, аз съм също от дружба1 и ползвам същата поща като zaza_sf,
та и моята последна пратка от една муцка от русе се забави с 6-7 дни, и то по точно известието се забави толкова, така че е твърде възможно да се е повторило с тях.
Може но предполагам че през това време е имало комуникация ,и аз чакам пратка от 23.11 но си пишем с мамата и в момента сме в процес на издирване
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #189 -: Декември 02, 2010, 14:49:38 »
Раздели ТемаНагоре

Днес са взети пратките и са изпратени парите. И понеже много потребителки се похвалиха, че имат близки и познати служители по пощите, нека се направи справка кога наистина са взети пратките и по този начин да се види, че това е станало точно днес. В противен случай обвиненията за измама са необосновани и несправедливи. Измама е налице, когато се вземе нещо и не се плати. А в случая вземането на пратките и изпращането на парите са станали едно след друго.

п.с. извинете ме за латиницата, имах проблеми с фонетиката.
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 15:00:41 от zaza_sf » Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #190 -: Декември 02, 2010, 14:55:24 »
Раздели ТемаНагоре

Темата е отключена.
Само да помоля, пищете на кирилица.
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Декември 02, 2010, 15:00:39 »
Раздели ТемаНагоре

Poneje tamata za sluchaiat e zakluchena, si pozvoliavam da otvoria nova. Mnogo potrebitelki se pohvaliha kolko sa blizki sas slujitelite po poshtite, neka se napravi spravka koga naistina sa vzeti pratkite i po tozi nachin da se vidi, che tova e stanalo dnes. V protiven sluchai obvineniata za izmama sa neobosnovani i nespravedlivi.

Охххх, Боже, кой повдига въпроса кога са взети?Huh??
Ти изобщо чете ли темата от самото начало Huh?. Прочети и коментара на другото потърпевшо момиче-Ksara!  Никаква комуникация с нея!
Къде се крихте до вчера, защо не отговаряше на ЛС, защо не проверихте в пощ. клон пристигнали ли са  или не Huh?.И двете пратки ли са пристигнали едновременно вчера-и моята, и тази от Ksara Huh?  Нали точно за това те помолих, да проверите дошла ли е и , ако не, аз да я търся от тук в понеделник!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #192 -: Декември 02, 2010, 15:03:37 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах и по-горе, в случая измама няма. Съжалаявам, но понякога се налага човек и да отсъства или да не може да пише, не може всички да стоим нон-стоп пред компютъра.
А въпросът дали са взети е бил пвдигнат от не 1 човек тук, може да погледнеш предишните страници за справка. Някой твърди, че било проверявано и били взети. Което не отговаря на истината.
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 15:05:22 от zaza_sf » Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #193 -: Декември 02, 2010, 15:10:19 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах и по-горе, в случая измама няма. Съжалаявам, но понякога се налага човек и да отсъства или да не може да пише, не може всички да стоим нон-стоп пред компютъра.
А въпросът дали са взети е бил пвдигнат от не 1 човек тук, може да погледнеш предишните страници за справка. Някой твърди, че било проверявано и били взети. Което не отговаря на истината.

 Аз няма да споря, защото каквото и да пиша, zaza_sf  си знае едно и също си го повтаря. Зададох конкретни въпроси, в които се крие точният отговор и от който ще станат ясни нещата. Но, както виждате, на тези въпроси не се  отговаря, а се върти за стотен път само  едно и също твърдение .. Huh? Roll Eyes.
 
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 15:11:56 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #194 -: Декември 02, 2010, 15:17:10 »
Раздели ТемаНагоре

Това, че не съм ти отговорила веднага, не ме прави измамница и некоректна. Нищо не съм откраднала, няма и да го направя. Да, има и такива хора тук, но аз не съм от тях.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: