{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случки в пощата - споделете, разкажете  (Прочетена 63873 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 04, 2010, 23:50:51 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки се е сблъсквал с кофти отношение от страна на Български пощи, разкажете някоя история, която ви е смутила, объркала, вцепенила, натъжила, ядосала... или пък обратното - развеселила, зарадвала. Нека заедно се възмутим или зарадваме на някоя ситуация. Cheesy Аз в съседната тема за упаковките вече споделих нещо, но друго, което се сещам, е за една мама, която си поръчала прашки на Виктория'с Сикрет, получила отворен пакет с празно съдържание Lips Sealed и се ядосваше как "някоя космата пощальонка сега ми носи гащите на Виктория". Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2010, 00:09:20 »
Раздели ТемаНагоре

ООО НА ТАЗИ ТЕМА ИМА ДОСТА ДА СЕ ПИШЕ:)))АЗ ДОРИ ДНЕС СПОДЕЛИХ С ЕДНА МАМА ЧЕ АКО ЗНАМ КЪДЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА ВЕДНАГА ЩЕ ГО НАПРАВЯ...ТЕЗИ ЖЕНИ КОИТО РАБОТЯТ ТАМ ГОРКИТЕ СТРАШНО ГИ МЪРЗИ И НЕ САМО ТОВА АМИ АКО ИМ КАЖЕШ НЕЩО ТИ ОТВАРЯТ ЕДНИ УСТИ СЯКАШ НЕ СИ ТИ В ПРАВОТО СИ.МОГА ДА РАЗКАЖА ЗА ПОСЛЕДНОТО КОЕТО СЕ СЛУЧИ И ТО ДНЕС,ЧАКАМ СИ АЗ  ОТ ЕДНА МАМА ПАКЕТЧЕ ВЕЧЕ СЕДМИЦА И ВСЕКИ ДЕН СУТРИНТА ХОДЯ ДО ПОЩАТА ДА ПРОВЕРЯВАМ ИМАМ ЛИ НЕЩО,ТА ПОЛУЧАВАМ СИ ДРУГИТЕ ПАКЕТИ НО ВЪПРОСНИЯТ ПАКЕТ ГО НЯМА И ПИША НА МАМЧЕТО ЧЕ НЕ СЪМ ГО ПОЛУЧИЛА,А ТЯ МИЛАТА ВЕДНАГА ОТИВА В ПОЩАТА И КАКВО ИЗЛИЗА ЧЕ ПАКЕТА ВМЕСТО В МОЯ ГРАД ГО ПРАТИЛИ В ДРУГ,А ПОСЛЕ ПОЩАЛЬОНКАТА ИДВАЛА 3ПЪТИ ДА МИ ГО НОСИ АМА МЕН ВСЕ МЕ НЯМАЛО...Е КАК ДА МЕ НЯМА ТА АЗ СЪМ ПО ЦЯЛ ДЕН В КЪЩИ С БЕБОКА...ТА ВИИЖДАМ ВЪПРОСНАТА ПОЩАЛЬОНКА И ТЯ НАЙ-НАХАЛНО МИ ВИКА-"АМИ ДА НЕ СИ САМО ТИ,ИМАМ МНОГО РАБОТА ТИЯ ДНИ НЕ МОГА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ВСЕКИ"!!!! ЕТО НА ТОВА МУ ВИКАМ НАГЛОСТ ОТ ТЯХНА СТРАНА!
ОТИДОХ И СИ ГО ВЗЕХ ОТ ПОЩАТА С ЕДИН ЛЕК СКАНДАЛ!
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2010, 00:12:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз наскоро бях много възмутена от ена работничка на отдел "пратки и колети".По приницп си изпращам от пощата,която е точно до блока ми,но в този ден имах работа в друг квартал и рещих да съчетая и да си пусна пакета оттам.Как ме посрещна тя???"съжалявам,но трябва да подготвям колетите за изпращане,не мога да ви обърна внимание"   Беше петък и се ядосах,понеже другата мама си чакаше колетчето.Обясних на госпожата,че е невъзможно да отида в друг ден,понеже имам 2 малки бебета на няколко месеца и няма на кого да оставя(а беше период на 1 седмица валежи).НАистина тогава едва успях да убедя лелята да дойде за 20 мин да наглежда малките.Госпожата обаче не се трогна никак от това.Не ми прие пакета,при положение че дори не беше започнала с подготовката на пратките.И за съжаление купувалката чака доста време да си получи поръчаното.Дори бях притеснена да не се откаже SadНо излезе много свястна дама и влезе в положение,без никакви коментари.А тези от пощите какво да ги правим?Huh?Та нали от нас им идват заплатите!
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2010, 00:15:07 »
Раздели ТемаНагоре

ООО НА ТАЗИ ТЕМА ИМА ДОСТА ДА СЕ ПИШЕ:)))АЗ ДОРИ ДНЕС СПОДЕЛИХ С ЕДНА МАМА ЧЕ АКО ЗНАМ КЪДЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА ВЕДНАГА ЩЕ ГО НАПРАВЯ...ТЕЗИ ЖЕНИ КОИТО РАБОТЯТ ТАМ ГОРКИТЕ СТРАШНО ГИ МЪРЗИ И НЕ САМО ТОВА АМИ АКО ИМ КАЖЕШ НЕЩО ТИ ОТВАРЯТ ЕДНИ УСТИ СЯКАШ НЕ СИ ТИ В ПРАВОТО СИ.МОГА ДА РАЗКАЖА ЗА ПОСЛЕДНОТО КОЕТО СЕ СЛУЧИ И ТО ДНЕС,ЧАКАМ СИ АЗ  ОТ ЕДНА МАМА ПАКЕТЧЕ ВЕЧЕ СЕДМИЦА И ВСЕКИ ДЕН СУТРИНТА ХОДЯ ДО ПОЩАТА ДА ПРОВЕРЯВАМ ИМАМ ЛИ НЕЩО,ТА ПОЛУЧАВАМ СИ ДРУГИТЕ ПАКЕТИ НО ВЪПРОСНИЯТ ПАКЕТ ГО НЯМА И ПИША НА МАМЧЕТО ЧЕ НЕ СЪМ ГО ПОЛУЧИЛА,А ТЯ МИЛАТА ВЕДНАГА ОТИВА В ПОЩАТА И КАКВО ИЗЛИЗА ЧЕ ПАКЕТА ВМЕСТО В МОЯ ГРАД ГО ПРАТИЛИ В ДРУГ,А ПОСЛЕ ПОЩАЛЬОНКАТА ИДВАЛА 3ПЪТИ ДА МИ ГО НОСИ АМА МЕН ВСЕ МЕ НЯМАЛО...Е КАК ДА МЕ НЯМА ТА АЗ СЪМ ПО ЦЯЛ ДЕН В КЪЩИ С БЕБОКА...ТА ВИИЖДАМ ВЪПРОСНАТА ПОЩАЛЬОНКА И ТЯ НАЙ-НАХАЛНО МИ ВИКА-"АМИ ДА НЕ СИ САМО ТИ,ИМАМ МНОГО РАБОТА ТИЯ ДНИ НЕ МОГА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ВСЕКИ"!!!! ЕТО НА ТОВА МУ ВИКАМ НАГЛОСТ ОТ ТЯХНА СТРАНА!
ОТИДОХ И СИ ГО ВЗЕХ ОТ ПОЩАТА С ЕДИН ЛЕК СКАНДАЛ!
Вярно е,много ги мързи горките!!!Работното им ереме е много странно,поне в пошата до нас   от 8-11 и от 13.30-15.30ч.Че да ставаме и ние служители там!
Активен

tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2010, 00:28:45 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЕЕ КАКВО Е ТОВА РАБ.ВРЕМЕ?ПОНЕ ПРИ НАС РАБОТЯТ ОТ 7.30-18Ч.....НО ОТНОШЕНИЕТО ИМ Е ПОД ВСЯКА КРИТИКА....А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТЕЗИ НА КАСАТА ПРИ НАС ИМА САМО ДВЕ ГИШЕТА И НА ДВЕТЕ СЕ ПЛАЩА ТОК,ВОДА И ТЕЛЕФОН И КАТО РЕША ДА ПУСКАМ ЗАПИС ЧАКАМ С ЧАСОВЕ И С БЕБЕ НА РЪЦЕ..НЯКОЛКО ПЪТИ СЪМ МОЛИЛА ДА МЕ ПУСНАТ ПОНЕЖЕ СЪМ ЗА ЗАПИС А ОНАЯ МИ ВИКА "ИИИМА СИИИ РЕЕЕД"!
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2010, 00:32:32 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЕЕ КАКВО Е ТОВА РАБ.ВРЕМЕ?ПОНЕ ПРИ НАС РАБОТЯТ ОТ 7.30-18Ч.....НО ОТНОШЕНИЕТО ИМ Е ПОД ВСЯКА КРИТИКА....А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТЕЗИ НА КАСАТА ПРИ НАС ИМА САМО ДВЕ ГИШЕТА И НА ДВЕТЕ СЕ ПЛАЩА ТОК,ВОДА И ТЕЛЕФОН И КАТО РЕША ДА ПУСКАМ ЗАПИС ЧАКАМ С ЧАСОВЕ И С БЕБЕ НА РЪЦЕ..НЯКОЛКО ПЪТИ СЪМ МОЛИЛА ДА МЕ ПУСНАТ ПОНЕЖЕ СЪМ ЗА ЗАПИС А ОНАЯ МИ ВИКА "ИИИМА СИИИ РЕЕЕД"!
За това може да пускаш пари по ЕКОНТ ако и двете страни имат техен офис -хем нема да пишеш ,хем нема да се редиш на опашка,хем след 10мин парите са при продавача ,хем взимат по малка такса за записа от пощата  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2010, 00:33:03 »
Раздели ТемаНагоре

много са нагли наистина,при нас поне на касите са долу-горе разбрани.Може би,защото и шефката е на касата WinkНо за пратките,нямам думи!
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2010, 00:34:03 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЕЕ КАКВО Е ТОВА РАБ.ВРЕМЕ?ПОНЕ ПРИ НАС РАБОТЯТ ОТ 7.30-18Ч.....НО ОТНОШЕНИЕТО ИМ Е ПОД ВСЯКА КРИТИКА....А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТЕЗИ НА КАСАТА ПРИ НАС ИМА САМО ДВЕ ГИШЕТА И НА ДВЕТЕ СЕ ПЛАЩА ТОК,ВОДА И ТЕЛЕФОН И КАТО РЕША ДА ПУСКАМ ЗАПИС ЧАКАМ С ЧАСОВЕ И С БЕБЕ НА РЪЦЕ..НЯКОЛКО ПЪТИ СЪМ МОЛИЛА ДА МЕ ПУСНАТ ПОНЕЖЕ СЪМ ЗА ЗАПИС А ОНАЯ МИ ВИКА "ИИИМА СИИИ РЕЕЕД"!
За това може да пускаш пари по ЕКОНТ ако и двете страни имат техен офис -хем нема да пишеш ,хем нема да се редиш на опашка,хем след 10мин парите са при продавача ,хем взимат по малка такса за записа от пощата  Cheesy
Аз не знаех,че можело да се праща запис по Еконт,въпреки ,че доста често ползвам услугите им
Активен

tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2010, 00:36:49 »
Раздели ТемаНагоре

АЗ ЗНАЕХ,НО МИСЛЕХ ЧЕ ИДВА ПО СКЪПО ОТ ТАМ...УТРЕ ЩЕ РАЗПИТАМ ПО-ПОДРОБНО И БЕЗ ТОВА ИМАМ ДА ПОЛУЧАВАМ КОЛЕТ ТАМ.. Wink
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2010, 01:15:00 »
Раздели ТемаНагоре

При мен има странна случка,но на гише записи. Тааа отивам аз да пускам запис и попадам на жена, която видимо не умееше дори да пише на клавиатурата. Представете си следното няма начина да не сте виждали тази картинка - подпляни лакти ама само лакътя не цяля ръка и чупка в китката дето не мога ад да си я сгъна толкова и с един пръст се чука по буквите амаааа баааавноо та бавно. Аз с две деца едното бебе тропнато с кошницата върху плота та да трае уж като гледа наоколо. Хора четири пъти на финала тая жена изтри всички данни и аз я чакам на ново да ги напише. След 30 мин и на 5-я път разгеле успя да пусне записа аз щях да полудея и тя явно ми видя физиономията и се оправда,че видиш ли нещо програмата не била наред и и изтривала данните  Cheesy Сега ми е смешно, но тогава ми се ревеше. Втори случай на гише записи отивам 5 мин преди края на работното време пред мен няма никой и точно под носа ми ми се затвори гишето с трясък и лоша физиономия. Отидох на следващият ден пак какво да се прави.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 05, 2010, 08:18:38 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък проблеми с пощенските услуги и служители не съм имала.Може би само веднъж ми стана неприятно,че аз бях единствената клиентка,дошла в 17.15ч. със седем пакета за пращане и един колет Cheesy Лошо впечатление ми направи,че служителката (единствената,която беше останала),взе да вика и да се кара на охраната,че пускал хора...Сега,видиш ли,щяла да описва сто часа тия седем пакета и колет.Нямала да може да си тръгне в 18ч.Сега докато съм напишела адресите,че после и тя да ги описва....Голям проблем стана..Ама аз нали съм си със слонско търпение,та само си седях и  вежливо се усмихвах.Е,верно,че оправяхме нещата доста време,но лелката все пак си тръгна в 18ч.На мен обаче ми стана неприятно,че обсъжда и прави злобни коментари пред клиенти,които са отишли в пощата доста преди края на работното време...В края на краищата и мен ме чакаха две малки деца,ама не съм сумтяла и пуфтяла един час...
А иначе в пощата вече ме знаят,даже има две служителки,които живеят близо до нас и понякога ми носят пакетите,които съм получила Cheesy
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 08:22:09 от doublemama » Активен


Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2010, 09:08:17 »
Раздели ТемаНагоре

Май май на всякъде е така.Просто не им се занимава.Аз един ден им викам,че вие нали затова сте тук,като ме видят с пълна чанта с пакети направо косата им се изправя,а аз съм им казала,оставям ви ги и ги пишете когато искате,вземете ми парите и да бягам.Някой път са много мудни направо откачам,а като гледам как тръшкат и блъскат тези пакети ейййй получдявам.Един ден чаках нещо досто чупливо и подраних малко и пощата дойде и гледам един голям колет,аха този е за мен......мале качихме се горе и тая за да отвори вратата всикчо тръшна Shocked аз подскочих,викам абе вие така ли правите със всичко и тя ааа то това каза е нищо,нищо им няма на колетите,апък няколко пъти получавам счупени неща.
Абе страшна работа са тия по пощите Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2010, 09:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

АЗ ЗНАЕХ,НО МИСЛЕХ ЧЕ ИДВА ПО СКЪПО ОТ ТАМ...УТРЕ ЩЕ РАЗПИТАМ ПО-ПОДРОБНО И БЕЗ ТОВА ИМАМ ДА ПОЛУЧАВАМ КОЛЕТ ТАМ.. Wink
за пращане на пари взимат 1.2% от сумата която пращаш и на мен ми излиза по евтино от пощата  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2010, 09:13:45 »
Раздели ТемаНагоре

Май май на всякъде е така.Просто не им се занимава.Аз един ден им викам,че вие нали затова сте тук,като ме видят с пълна чанта с пакети направо косата им се изправя,а аз съм им казала,оставям ви ги и ги пишете когато искате,вземете ми парите и да бягам.Някой път са много мудни направо откачам,а като гледам как тръшкат и блъскат тези пакети ейййй получдявам.Един ден чаках нещо досто чупливо и подраних малко и пощата дойде и гледам един голям колет,аха този е за мен......мале качихме се горе и тая за да отвори вратата всикчо тръшна Shocked аз подскочих,викам абе вие така ли правите със всичко и тя ааа то това каза е нищо,нищо им няма на колетите,апък няколко пъти получавам счупени неща.
Абе страшна работа са тия по пощите Tongue
Не знам тук при нас никога не съм имала проблеми от обслужване  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2010, 09:25:13 »
Раздели ТемаНагоре

нашите лелки са много любезни  Smiley НО оня ден отивам и гледам една нова мудна заспала а аз ходя само сутрин преди работа и бързам защото и малката водя на градина там ме знаят че бързам както и да е оправи ми тя пакетите и ми подава само касовата бележка  Shocked аз викам ного се извинявам но по важна е бележката къде съм пращала а тя ааааа такали  :Smiley всички са си получили пратките де  Wink
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие


Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: